باربری در اصفهان

باربری در اصفهان

فهرست مطالب

کاربرد خدمات باربری در اصفهان در فصول مختلف سال به منظور جابه‌جایی اثاثیه منزل بسیار زیاد شده است؛ بخصوص فصول تابستان و بهار. به این دلیل که این فصول به عنوان فصل اسباب کشی شناخته شده و بسیاری از افراد در این زمان خانه خود را عوض می‌کنند.

البته استفاده از خدمات باربری مختص به حمل وسایل منزل نبوده و شما امکان انتقال انواع وسیله‌ها دیگر را با انواع خودرو‌های حاضر در این شرکت‌ها دارید.

بنابراین در اختیار داشتن شماره باربری اصفهان به منظور حمل اثاث منزل اصفهان و همچنین جابه‌جایی مایعاتی مانند شیر لازم است. طی این مقاله به بیان توضیحاتی درباره باربری در اصفهان و نکات مهم در رابطه با آن پرداخته شده است؛ پس با ما همراه باشید.

انواع ماشین باربری در اصفهان

از حوزه‌های پر درآمد در کشور ایران، شرکت‌های باربری هستند. افراد فعال در این شرکت‌ها با ارائه خدمات صحیح و اصولی، مشتریان خود را راضی نگه می‌دارند.

البته شرکت‌های باربری در اصفهان دارای خودرو‌های متنوعی هستند. انتخاب نوع خودرو، بر اساس نوع بار و مسافت بین مبدأ تا مقصد است. در ادامه به بیان توضیحاتی مختصر درباره انواع خودرو موجود در این شرکت‌ها، پرداخته می‌شود.

انواع ماشین باربری در اصفهان

 

 

 

کامیون تک محور

کامیونی که در انتهای خود، دارای یک محور است را کامیون تک محور می‌نامند. ظرفیت حمل بار کامیونت‌های تک محور حدود ۱۰ تن بوده و معمولاً این مدل از خودرو را با نام‌های مانند کامیون ۶ چرخ نیز می‌شناسند.رانندگی با این مدل خودرو به ویژه هنگام دور زدن، نیازمند تجربه و تخصص بسیار است.

بنابراین در صورتی که مبدأ یا مقصد بار شما، پر از کوچه و پس کوچه است؛ از انتخاب این مدل خودرو بپرهیزید. البته اگر شرکت باربری در اصفهان، تخصص راننده خود را در رانندگی تأیید می‌کند؛ انتخاب مناسبی برای بار شما است.

خودرو وانت بار

وانت از اصلی‌ترین خودرو‌های حمل بار بوده و البته این مدل خودرو، بیشتر مناسب حمل بار سبک است؛ بنابراین در صورتی که میزان بار شما کم است، می‌توانید از وانت بار استفاده کنید. سرعت حرکت این مدل از خودرو‌های حمل بار، بسیار سریع بوده و در نتیجه بار شما خیلی زود، به مقصد می‌رسد.

خاور یا کامیونت

ظرفیت تحمل بار کامیونت بیشتر از نیسان بوده و شما برای حمل بار با وزنی بین ۳ الی ۶ تن، می‌توانید از شرکت باربری در اصفهان خاور یا کامیونت تقاضا کنید. به طور معمول کامیونت‌ها، بدون سقف بوده و در نتیجه استفاده از آن‌ها در روز‌های بارانی یا برفی، اصلاً انتخاب نیست.

خاور یا کامیونت

 

 

تریلی

قابلیت تریلی در مقام مقایسه با دیگر ماشین‌های حمل بار، بیشتر بوده و البته از این مدل خودرو، برای حمل خودرو‌های سواری استفاده می‌شود. مدیران شرکت‌های باربری در اصفهان برای حمل وسایل خانه، هرگز این مدل خودرو را به شما پیشنهاد نمی‌دهند.

کامیون جفت محور

در صورتی وزن بار برای حمل بیش از ۱۵ تن است، حتماً شرکت باربری در اصفهان کامیون‌های جفت محور خود را برای شما انتخاب می‌کند. طول این کامیون‌ها ۷ متر بوده و همچنین این مدل کامیون را با اسم، ۱۰ چرخ نیز شناخته می‌شود.

انواع کامیون باربری در اصفهان

شرکت‌های باربری در اصفهان دارای کامیون‌های متنوعی هستند. هر کدام از این کامیون‌ها از لحاظ کاربری و نوع اتاق، به انواع مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند. در ادامه مطالبی بیشتر درباره انواع کامیون به لحاظ نوع اتاق و کاربری، بیان شده است.

کامیون کفی

اگر قصد حمل بار‌های مانند پالت یا سنگ و همچنین خودرو‌های سنگین را دارید، می‌توانید از مدیران شرکت‌های باربری در اصفهان تقاضای کامیون کفی کنید. این مدل از کامیون‌ها به دلیل نداشتن دیواره، خیلی راحت بارگیری و تخلیه می‌شوند.

کامیون اتاق دار

کامیون‌های اتاق دار، دارای ارتفاعی تا ۵/۱ متر بوده و البته کف این مدل کامیون‌ها، بسیار مقاوم است. مدیران پایانه باربری اصفهان برای حمل بار‌های مانند مواد غذایی یا مصالح، این نوع کامیون را پیشنهاد می‌کنند. همچنین به دلیل دیواره ضخیم، گزینه مناسبی جهت حمل میوه و تره بار نیز است.

کامیون بونکر

این مدل از کامیون‌های قسمت بار به شکل مخزن بسته و مناسب بار‌های جامد مانند سیمان است. در صورتی که بار شما سیمان یا ماده‌ای جامد شبیه به آن است، حتماً مدیران باربری در اصفهان این مدل کامیون را توصیه می‌کنند.

وانت نیسان

وانت نیسان، خودروی با ظرفیت بیشتر از وانت بوده و البته با این مدل از خودرو، می‌توانید بین ۲ تن الی ۳ تن بار را جابه‌جا کنید. برای حمل بار‌های سنگین مانند مبل یا یخچال، وانت نیسان گزینه ‌ایده‌آلی است.

وانت نیسان

 

 

 

کامیون مسقف

قسمت بار کامیون مسقف، کاملاً به واسطه محفظه پوشیده شده و با وجود مزیت محفوظ بودن بار، گزینه مناسبی برای حمل بار در روز‌های بارانی یا برفی است. البته معمولاً از این کامیون‌ها برای حمل بار‌های حجیم ولی سبک، استفاده می‌شود.

کامیون یخچال‌دار

بخش بار این مدل کامیون، دارای تجهیزات سرد‌کننده بوده و در نتیجه برای حمل بار‌های مانند گوشت یا لبنیات، بهترین انتخاب است.

کامیون لبه‌دار

در صورتی که قصد بارگیری با لیفتراک را دارید، مدیران شرکت‌های باربری کامیون‌های لبه دار با دیواره مقاوم و ارتفاع ۸۰ سانتی‌متری را توصیه می‌کنند. دیواره‌های این کامیون باز شده و در نتیجه انتقال یا خارج کردن بار، بسیار آسان است.

کامیون تانکر

مخزن بسته روی بخش بار، این مدل از کامیون را مناسب حمل مایعات می‌کند. جنس تانکر‌ها حامل مواد غذایی، از استیل بوده و هر یک از تانکر‌ها، مناسب یک نوع مایع خاص مانند آب یا شیر هستند.

کامیون مخلوط‌کن

انتخاب کامیون مخلوط کن برای ترکیب مواد تشکیل دهنده بتون و همچنین حمل آن‌ها، مناسب باست. البته به دلیل وجود یک مخزن گرد در این مدل کامیون، بتون اصلاً سخت و سفت نمی‌شود.

کلیدی‌ترین نکات هنگام انتخاب شرکت باربری در اصفهان

در صورتی که قصد جابه‌جایی وسایل خود را دارید، باید از خدمات باربری در اصفهان استفاده کنید. شاید در نظر شما انتخاب باربری در اصفهان، کار بسیار ساده و آسان به نظر برسد؛ اما فرایند انتخاب شرکت باربری بسیار سخت است.

زیرا شما تمام وسایل زندگی خود را به آن می‌سپارید تا از یک محل‌ به محیطی دیگر منتقل کنند؛ بنابراین انتخاب اشتباه شما و نابلد بودن افراد حاضر باربری در اصفهان، می‌تواند باعث آسیب جدی به وسایل شما باشد. در ادامه به بیان نکاتی هنگام انتخاب بهترین باربری اصفهان، پرداخته شده است.

کلیدی‌ترین نکات هنگام انتخاب شرکت باربری در اصفهان

 

 

مجوز باربری

بدون شک از اصلی‌ترین نکات قابل توجه هنگام انتخاب شرکت باربری، بهره‌مندی از مجوز حمل و نقل و بیمه است. همچنین در زمان اتمام بار زدن اسباب خانه، از بیمه شدن آن‌ها مطمئن شوید تا در صورت ایجاد مشکل، امکان دریافت خسارت از بیمه را داشته باشید.

یک نکته بسیار مهم در رابطه با شرکت‌های بدون مجوز و بیمه باربری، این است که آن‌ها کارگران خود را بیمه نمی‌کنند؛ بنابراین در صورتی که در محل زندگی شما آسیب ببینند، به لحاظ قانونی مسئول اتفاق شما بوده و در نتیجه باید هزینه درمان او را بپردازید.

ارائه خدمات ویژه

امروزه شرکت‌های باربری فقط خدماتی مانند انتخاب نوع ماشین با توجه به میزان وسایل شما و جابه‌جایی آ‌ن‌ها را ارائه نمی‌دهند. با توجه به مشغله‌های کاری خود، می‌توانید از شرکت‌های باربری درخواست اعزام نیرو جهت بسته‌بندی وسایل منزل در اصفهان را نیز بکنید.

بسیاری از شرکت‌های باربری، چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. البته پس از بسته‌بندی و جابه‌جایی، آن‌ها را در اتاق مورد نظر شما قرار می‌دهند. توجه به این نکته ضروری است که در صورت استفاده از این خدمات، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

کیفیت جا به جایی و زمان‌بندی درست

در صورتی که با هزینه پایین جابه‌جایی از سوی شرکت باربری در اصفهان مواجه شدید، اطمینان داشته باشید که شما با انتخاب آن‌ها، کیفیت و زمان خود را قربانی پرداخت هزینه کم می‌کنید. همچنین انجام فرایند جابه‌جایی وسایل با این افراد، احتمال آسیب‌های جدی را افزایش می‌دهد.

بنابراین اگر برای تک‌تک وسایل خود ارزش قائل هستید، همچنین کیفیت کار نیرو‌های متخصص باربری در اصفهان برای شما با اهمیت است؛ در انتخاب شرکت باربری دقت بسیار کنید.

کیفیت جا به جایی و زمان‌بندی درست

 

 

 

هزینه باربری در اصفهان

احتمالاً اولین پرسشی که هنگام تماس با افراد فعال در باربری در اصفهان برای شما به وجود می‌آید، میزان هزینه و دستمزد آن‌ها برای انجام این کار است. البته این عامل، فاکتور مهمی در زمان انتخاب باربری جهت جابه‌جایی وسایل منزل اصفهان نیز است.

بهترین پیشنهاد در چنین موقعیتی، تماس با انواع شرکت‌های باربری در اصفهان بوده و همچنین کسب اطلاعات لازم درباره میزان دستمزد آن‌ها است. با این روش شما چشم بسته برای جابه‌جایی وسایل، شرکت باربری انتخاب نمی‌کنید.

همچنین با ارائه اطلاعاتی مانند تعداد طبقات و البته وسایل سنگین مانند میز ناهار خوری، از قیمت دقیق دریافتی آن‌ها آگاه می‌شوید. مطمئناً شما با این میزان از آگاهی و همچنین انجام توافقات اولیه، پس از پایان کار از قیمت ارائه شده باربری در اصفهان شوکه نمی‌شوید.

پرسیدن از اقوام و دوستان

هنگام نیاز به یک شرکت باربری مورد اعتماد و مطمئن، می‌توانید از خانواده بپرسید تا با راهنمایی لازم و معرفی بهترین شرکت، به شما کمک کنند. البته در چنین شرایطی با پرسیدن چند سؤال کلید، خیلی زود‌تر به یک شرکت معتبر باربری می‌رسید. برخی از این سؤال‌ها عبارت هستند از:

 • عوامل تعیین‌کننده برای انتخاب شرکت باربری چیست؟
 • چه مسئله در شرکت باربری مورد استفاده آن‌ها آزار دهنده بود؟
 • هنگام جابه‌جایی وسایل، تأخیر داشتند؟
 • آیا حاضر به استفاده مجدد از خدمات آن شرکت باربری هستند؟

بدون تردید پاسخ دقیق خانواده یا دوستان شما به پرسش‌ها، یک تصویر را در برابر چشمان شما مجسم می‌کند. مطمئناً شما به سراغ شرکت باربری می‌روید که خانواده یا دوستان شما، از خدمات ارائه شده آن‌ها راضی بودند. همچنین می‌توانید به صفحه اینستاگرام آن‌ها سری بزنید.

سپس با دقت تمام نظرات مراجعه‌کنندگان قبلی را رصد کنید. بدون شک استفاده از نظر دوستان یا خانواده در کنار توجه به نظرات مخاطبان، می‌تواند در فرانید انتخاب شرکت باربری در اصفهان کمک بزرگی برای شما باشند.

ایمنی هنگام رانندگی

یک لحظه صحنه تصادف ماشین‌های باربری به ویژه حمل وسایل خانه را تصور کنید. مطمئناً تصور این صحنه برای شما، آزار دهنده و وحشتناک است؛ بنابراین قبل از انتخاب شرکت باربری، درباره میزان تصادفات رانندگان آن مجموعه تحقیقات لازم را انجام دهید.

پایین بودن میزان تصادفات، نشان دهنده این است که رانندگان آن مجموعه تمام قوانید و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت می‌کنند. همچنین در زمان حمل وسایل، بسیار با احتیاط رانندگی می‌کنند.

ایمنی هنگام رانندگی

 

 

 

انتخاب نوع ماشین باربری

در زمان انتخاب شرکت باربری، حتماً به میزان وسایل به ویژه لوازم سنگین توجه کنید. با وجود داشتن سرویس ناهار خوری ۱۲ نفره، سرویس مبلمان سلطنتی و سه عدد تخته خواب، نمی‌توانید با شرکت باربری نیسان تماس بگیرید.

در چنین موقعیتی شما به یک کامیون بزرگ و مسقف نیاز‌مند هستید تا وسایل شما بدون کوچک‌ترین آسیبی، جابه‌جا شود. البته میزان هزینه دریافتی آن‌ها بیشتر است، اما در صورت انتخاب نیسان، شما به چند ماشین نیازمند هستید. در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به کامیون را باید متقبل شوید.

حضور در محل شرکت

در صورتی که بازخورد‌های مثبت به شکل مجازی از شرکت باربری در اصفهان دریافت کرده‌اید، اکنون زمان آن فرارسیده است که در محل شرکت حاضر شوید تا یک سری مسائل را مورد ارزیابی میدانی قرار دهید. مطمئناً اولین مسئله، آدرس شرکت است.

با توجه به وجود شرکت‌های قلابی در طی سال‌های اخیر، حتماً از درستی آدرس آن‌ها مطئن شوید. توجه به این نکته ضروری است که در صورت انتخاب شرکتی که آدرس درست ندارد، هنگام بروز مشکل نمی‌توانید رد یا نشانی از آن‌ها پیدا کنید؛ بنابراین به همین راحتی به هیچ شرکتی اعتماد نکنید.

برآورد دقیق وسایل

میزان وسایل موجود در خانه را خوب ارزیابی کنید تا در انتخاب ماشین حمل بار و همچنین تعداد افراد برای جابه‌جایی انتخاب درستی داشته باشید. در صورتی که شما در این زمان انتخاب اشتباهی داشته باشید یا به خاطر کمتر پرداخت کردن هزینه، افراد کم یا ماشین نامناسب را انتخاب کنید. مطمئناً فرایند اسباب کشی برای شما، تبدیل به یک تجربه ناخوشایند و آزار دهنده می‌شود.

استفاده از نیروی کارآمد و آموزش دیده

با توجه به وجود نا بسامانی در مسائل اقتصادی، مطمئناً دوست ندارید که هنگام اسباب کشی مبل یا تختخواب شما آسیب ببیند. اگر در زمان انتخاب شرکت باربری در اصفهان به وجود نیروی آموزش دیده آن دقت کنید، مطمئناً نگرانی از این بابت ندارید.

فاکتور‌های ایمنی در زمان حمل وسایل توسط باربری در اصفهان

شرکت‌های باربری در اصفهان هنگام جابه‌جایی وسایل خانه و اثاث منزل، فاکتور‌های متعددی را در نظر می‌گیرند. آن‌ها با رعایت نکات ایمنی، مراقبت‌های لازم را از وسایل شما می‌کنند تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد شود. در ادامه توضیحاتی مختصر درباره بخشی از این فاکتور‌ها اشاره شده است.

فاکتور‌های ایمنی در زمان حمل وسایل توسط باربری در اصفهان

 

 

 

قرار دادن وسایل شبیه به هم کنار یکدیگر

نیرو‌های متخصص باربری در اصفهان به شما هنگام بسته‌بندی وسایل می‌گویند که اسباب شبیه به هم را در یک کارتن قرار دهید. به طور مثال کتاب‌های درسی یا سرویس چای خوری را در یک کارتن قرار داده و بین آن‌ها از روزنامه یا پلاستیک هوادار استفاده کنید.

سپس آن‌ها این کارتن‌ها را کنار هم یا روی هم در ماشین قرار داده و بعد با یک طناب خوب آن‌ها را در جای خود سفت می‌کنند. همچنین هنگام قرار دادن تخت یا یخچال، آن‌ها را با طناب می‌بندند. نیرو‌های باربری در اصفهان با این کار خود، از آسیب به یخچال یا دیگر وسایل بزرگ جلوگیری می‌کنند.

همچنین در صورت که راننده تصادف کند یا حرکت اشتباهی انجام دهد، این وسایل روی کارتن‌ها نمی‌افتند. در نتیجه افراد کارآمد باربری با انجام این کارها، همه تدابیر امنیتی را برای سالم تحویل دادن وسایل به شما انجام می‌دهند.

وسایل چینی و شکستنی

بدون تردید بخش بزرگی از وسایل خانه، از نوع شکستنی و چینی هستند؛ بنابراین در صورت توجه نکردن به جابه‌جایی درست و اصولی آن‌ها، احتمال شکستن بسیار است. در چنین شرایطی افراد متخصص باربری در اصفهان بین جعبه‌های حاوی این وسایل، پتو یا پارچه قطور می‌گذارند.

با این کار خود، به خوبی این وسایل را پوشش می‌دهند. در غیر این صورت با کوچک‌ترین حرکت اضافه‌ای، مطمئناً بخشی از وسایل چینی می‌شکند. همچنین افراد متخصص در ماشین باربری وسایل منزل هنگام بسته‌بندی کارتن‌های چینی، از طناب استفاده می‌کنند تا خوب در جای خود ثابت بمانند.

جدا کردن پایه مبل و تخت

افراد آموزش دیده و فعال برابری در اصفهان پایه‌های مبل و تختخواب را جدا کرده و آن‌ها با انجام این کار از اشغال کردن فضای بیش از اندازه این وسیله جلوگیری می‌کنند. سپس آن اتصالات را جدا با طناب می‌بندند تا فضای کمتری را در ماشین باربری وسایل منزل اشغال کند.

این نیرو‌ها بر اساس سال‌ها تجربه و آموزش، خیلی راحت اتصالات را باز می‌کنند تا از ایجاد آسیب به مبل یا تختخواب جلوگیری کنند. احتمالاً شما شاید به دلیل وقت گیر بودن باز کردن این پایه‌ها، خسته شوید. اما به دلیل حفظ و مراقبت از وسایل خانه، بهتر است که صرف این میزان زمان و همچنین سختی را تحمل کنید.

توجه به ارتفاعات

بدون تردید برای جدا کردن پرده و میل پرده، مجبور به استفاده از نردبان یا چهار پایه هستید. متخصصان باربری در اصفهان به شما بیان می‌کنند که در زمان استفاده از نردبان و چهار پایه، بسیار مراقب خود باشید. برای این کار حتماً از کسی کمک بگیرید تا نردبان را برای شما نگه دارند.

توجه به ارتفاعات

 

 

 

مراقبت از اسباب شکستگی

وسایلی مانند ظروف کریستالی در کنار ارزشمند بودن به لحاظ قیمت هنگام شکستن، مطمئناً باعث ایجاد دردسر‌های بسیار برای شما می‌شود؛ بنابراین این گونه وسایل را در روزنامه یا پلاستیک هموار، پیچیده و بعد در کارتن قرار دهید.

حمل درست جعبه‌ها

در زمان جابه‌جایی بسته‌ها را هرگز در بالایی سر خود قرار ندهید؛ زیرا در صورت بسته‌بندی نامناسب، احتمال از هم پاشیده شدن کارتن بسیار بوده و  در نتیجه همه وسایل روی سروصورت یا گردن شما می‌افتد. همین مسئله احتمال آسیب یا زخم روی بدن شما را ایجاد می‌کند.

افراد متخصص باربری در اصفهان به شما هنگام بلند یا حمل کردن کارتن‌ها، می‌گویند که خود را به جعبه نزدیک کرده و سپس به کمک دست‌ها و بازوان خود، کارتن‌ها را بلند کنید. مطمئناً با این کار، فشار کمتری به شما وارد می‌شود.

بلند کردن اجسام سنگین

متخصصان بهترین باربری اصفهان به شما و افراد دیگر توصیه می‌کنند که اجسام سنگین مانند یخچال را به تنهایی بلند نکنید. انجام این کار، باعث ایجاد آسیب‌ها در کمر یا زانو‌ها شما می‌شود. آن‌ها برای حمل این گونه وسایل، راهکار‌های متنوعی دارند.

از اصلی‌ترین راهکار‌های آن‌ها، این است که ابتدا تا جایی که امکان دارد، اجسام سنگین را روی زمین بکشید. سپس به کمک دو یا سه نفر آن‌ها را بلند کرده و در ماشین باربری وسایل منزل قرار دهید. این گونه آسیبی را به شما وارد نشده و همچنین اسباب کشی برای شما آزار دهنده نمی‌شود.

قطع کردن برق وسایل برقی

برای اینکه از آسیب دیدگی برقی خود یا نیرو‌های فعال باربری در اصفهان جلوگیری کنید، حتماً وسایل برقی را از برق خارج کنید. پس از اطمینان از قطع بودن برق، وسایلی مانند لوستر یا لامپ‌ها را جدا کنید.

عبور از سطوح صاف

هنگام حمل بار و کارتن‌ها از روی سطح‌های صاف و شیب دار، بسیار مراقب باشید. بدون تردید شما قبل از ورود افراد برای حمل بار، فرش‌ها را جمع می‌کنید تا از کثیف شدن آن‌ها جلوگیری کنید؛ بنابراین احتمال سرخوردن یا لیز خوردن شما و نیرو‌های حمل اثاث منزل اصفهان، بسیار است.

در چنین موقعیتی برای جلوگیری از ایجاد آسیب و افتادن، حتماً جوراب یا کفش بپوشید تا روی سرامیک و سطح شیب دار، سر نخورید.

پیچیدن وسایل تیز در روزنامه

وسایلی تیزی مانند چاقو یا تیغه اسباب برقی را در روزنامه یا پارچه بپیچید. سپس آن‌ها را در کارتن قرار داده و روی جعبه، برچسب بزنید. هنگام جابه‌جایی این وسایل از نیرو‌های باربری در اصفهان، تقاضا کنید که مراقب آن‌ها باشند. هنگام تخلیه بار و حمل به منزل جدید نیز، آن‌ها را در جای دور از دسترس کودکان خود قرار دهید.

پیچیدن وسایل تیز در روزنامه

 

 

 

فرایند مهار بار توسط باربری در اصفهان

متخصصان حاضر در باربری‌های اصفهان جهت مهار بار شما، از اصول و قواعد خاصی بهره می‌برند. آن‌ها با استفاده از تجهیزات خاصی، وسایل شما را در ماشین‌های جابه‌جایی وسایل منزل اصفهان استفاده می‌کنند تا آن‌ها محکم و فیکس کنند.

در ادامه به معرفی برخی از تجهیزات مورد استفاده جهت مهار بار باربری در اصفهان، بیشتر پرداخته شده است.

مهار کردن بار با تسمه

از اصلی‌ترین تجهیزات باربری در اصفهان، تسمه بوده و معمولاً از این وسیله برای مهار کردن بار‌های سنگین روی انواع تریلی‌ها استفاده می‌شود. به طور مثال پس از قرار دادن لوله‌های فلزی یا بتنی، تسمه را روی آن‌ها می‌اندازند. سپس دو طرف تسمه را با در محل مورد نظر محکم می‌کنند.

مهار کردن بار با زنجیر

از دیگر ابزار و تجهیزات مورد استفاده در باربری‌های اصفهان، زنجیر بوده و مطمئناً آن‌ها با این روش سلامتی یا ایمنی بار را تضمین می‌کنند. البته استفاده از این روش مناسب ماشین‌های ترانزیتی بوده و هنگام محکم کردن آن روی بار، از قلاب‌های خاص بهره ببرید.

همچنین از زنجیر برای بلند کردن وسایل و اسباب منزل، استفاده نکنید؛ زیرا این گونه احتمال شکستگی وسایل یا آسیب به عابران زیاد است.

مهار کردن بار با زنجیر

 

 

 

مهار کردن بار با سیم بکسل

جنس سیم بکسل از فولاد بوده و معمولاً از آن برای ایمنی یا مهار بار‌های ماشین‌های حمل بار استفاده می‌شود. این نوع از تجهیزات باربری در اصفهان، مستحکم و البته انعطاف‌پذیر است. البته با توجه به این ویژگی‌ها، کاربردی بسیار هنگام حمل بار دارد.

مهار کردن بار با طناب

رایج‌ترین تجهیزات جهت مهار کردن بار‌های سبک و البته متوسط است. از شاخصه‌های طناب‌های باربری در اصفهان، انعطاف‌پذیر بودن و همچنین استحکام بوده و بدون تردید دلیل اصلی استفاده از آن در ماشین‌های حمل بار، وجود این ویژگی‌های منحصر به فرد است.

نکات کلیدی انتخاب کامیون باربری

در صورتی که قصد انتقال بار یا محموله با کامیون را دارید، بهتر است چند نکته ساده ولی مهم را مد نظر قرار دهید. از مهم‌ترین نکات در انتخاب کامیون مناسب باربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس از انتخاب کامیون و شرکت باربری در اصفهان، حتماً با آن‌ها قرارداد کاری ببندید. البته در زمان انعقاد قرارداد، تمام نکات ریز آن را مورد بررسی قرار دهید تا با درخواست‌های شما، همخوانی داشته باشد.
 • در زمان انتخاب کامیون بهتر است که ابتدا شرکت باربری را خوب بررسی کنید. همچنین کامیون‌های آن شرکت باربری را با دیگر مجموعه‌ها، مقایسه کنید تا ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب را داشته باشید.
 • میزان تعهد راننده کامیون و همچنین مدیر شرکت باربری را به مشتریان مورد ارزیابی قرار دهید. در صورتی که آن‌ها نسبت به پاسخگویی به مشتریان پاسخگو دید، می‌توانید بار خود را به آن‌ها بسپارید.

خودرو نیسان باربری در اصفهان

یکی از اصلی‌ترین خودرو‌های باربری در اصفهان، نیسان بوده و قابلیت حمل تا ۵ تن را دارد. اما به دلیل قواعد و استاندارد‌های راهنمایی و رانندگی، آن‌ها امکان انتقال بار تا ۲۸۰۰ کیلو گرم را دارند. از مشخصات اصلی این خودرو عرض ۶/۱ متر، طول ۲/۲ متری و همچنین وزن ۲/۳ تنی است.

البته مزیت‌های مهم این خودرو هنگام باربری در اصفهان، امکان جابه‌جایی بار در داخل شهر است. شما با وجود این خودرو می‌توانید بار‌های مانند یخچال و ماشین لباس‌شویی را خیلی سریع جابه‌جا کنید. انتقال و حمل بار در داخل شهر، دردسر‌های بسیار داشته و در صورت استفاده از نیسان، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

ماشین‌های حمل و نقل بار مانند کامیون، دارای محدودیت‌ها برای حرکت و همچنین جابه‌جایی داخل شهر هستند. همچنین در صورت استفاده از خودرو‌ها، عبور این خودرو‌ها از کوچه‌های تنگ بسیار سخت بوده و در نتیجه بهترین گزینه، نیسان است.

در صورتی که قصد جابه‌جایی وسایلی مانند ضایعات یا میوه را به خارج از شهر اصفهان دارید، می‌توانید از نیسان استفاده کنید. سرعت این مدل خودرو بالا بوده و همچنین وجود ابعاد کوچک نیسان، گزینه بهتری برای میزان بار کم است.

بنابراین جهت انتقال بار‌های خرد و کم، امکان استفاده از نیسان را داشته و با بهره بردن از این خودرو‌ها، هزینه باربری شما برای انتقال بسیار کم می‌شود. رانندگان ‌این خودرو‌ها آموزش‌های لازم را از افراد با تجربه دیده‌اند؛ بنابراین با اطمینان خاطر می‌توانید وسایل خود را به آن‌ها بسپارید.

البته به دلیل بهره‌مندی از مجوز کار از اتحادیه باربری در اصفهان را دارند؛ بنابراین بار شما با این نوع از خودرو‌ها، از بیمه بهره‌مند بوده و در صورت بروز مشکل خیال شما از جانب پرداخت بیمه راحت است.در صورتی که قصد انتقال بار با حجم کم و پرداخت هزینه کمی را دارید، حتماً نیسان را انتخاب کنید.

مطمئناً انتخاب کامیون برای بار‌های کم، هزینه بسیاری را روی دست شما می‌گذارد. از اصلی‌ترین وسایل که امکان انتقال آن را در درون شهر یا بیرون شهر دارید، نیسان است؛ زیرا نیسان حجم و ظرفیت بسیاری نسبت به وانت داشته و شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، آن‌ها را به محل مورد انتقال دهید.

بنابراین اگر وسایل خانه شما زیاد نیست یا اینکه قصد پرداخت کمتری برای پرداخت هزینه باربری دارید، نیسان ایده‌آل‌ترین انتخاب است. البته بسیاری از افراد مانند شما که سریع رسیدن بار برای آن‌ها مهم است؛ حتماً نیسان را بری جابه‌جایی انتخاب کنند.

البته این مدل خودرو‌ها به دلیل مسقف بودن، از خیس شدن بار شما هنگام بارش باران و برف جلوگیری می‌کنند.از رایج‌ترین وسایلی که می‌توان به نیسان جابه‌جا کرد، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • میوه، تره بار و سبزیجات
 • بار‌های پالتی
 • انواع بار فله‌ای
 • کاشی و سرامیک
 • انواع چوب یا‌ ام دی اف
 • آهن آلات، گچ و سیمان
 • ضایعات

خودرو نیسان باربری در اصفهان

 

 

وظیفه پایانه باربری اصفهان

متخصصان برای شرکت‌های باربری وظایف متعددی را در نظر گرفته‌اند که اصلی‌ترین آن‌ها، شامل لیست زیر است:

 • شرکت‌های باربری در اصفهان در زمان انتخاب مسیر و همچنین زمان انتقال محموله، باید باهوش عمل کنند تا در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل سالم در اختیار شما قرار بگیرد.
 • تمام کارگران و رانندگان شرکت‌ها باربری، با شخصیت بوده و همه آن‌ها از نظر جابه‌جایی وسایل منزل یا هر محموله دیگر، آموزش‌های لازم را دیده‌اند؛ بنابراین شما می‌توانید به تخصص و مهارت آن‌ها برای جابه‌جایی محوله مورد نظر خود اطمینان کنید.
 • مدیران باربری به شما و دیگر مشتریان بیان می‌کنند که نوع بار یا میزان آن اصلاً مهم نیست. آن‌ها محموله‌ها را با حفظ سرعت و همچنین کیفیت کامل در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • رانندگان حاضر در این مجموعه‌ها، تبحر بسیار در رانندگی دارند. همچنین به تمام پیچ و خم‌های جاده‌های درون و بیرون شهری آشنا بوده و در نتیجه آن‌ها هنگام انتقال بار شما، از آن آشنایی‌ها بهره می‌برند تا بدون هیچ مشکل یا آسیبی به محموله شما وارد نشود.
 • شرکت‌های باربری وظیفه دارند که بر اساس میزان و نوع بار شما، خودرو مناسبی را انتخاب کنند تا بار بدون هیچ آسیبی، در محل به شما تحویل دهند.
 • مدیران و رانندگان شرکت‌ها باربری، بسیار دقیق هستند. آن‌ها وظیفه دارند که بدون اتلاف هیچ انرژی و زمانی، محموله شما را مطابق برنامه از پیش تعیین شده به مقصد برسانند.

عوامل مؤثر بر تعیین قیمت باربری در اصفهان

احتمالاً از اصلی‌ترین دغدغه شما هنگام انتخاب شرکت باربری، میزان هزینه آن است. مدیران شرکت‌های باربری در اصفهان برای تعیین نرخ، عوامل مؤثری را در نظر می‌گیرند. البته این نرخ از جانب اتحادیه باربری مشخص شده و بعد به همه شرکت‌های باربری و رانندگان ابلاغ می‌شود.

بنابراین در صورتی که راننده یا شرکت از شما، تقاضا مبلغ بیشتری کرد؛ حتماً با اتحادیه تماس بگیرید. در ادامه به بیان توضیحاتی بیشتر درباره انواع عوامل تعیین‌کننده قیمت باربری پرداخته شده است.

فاصله بین مبدأ و مقصد

از اصلی‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت هزینه باربری، فاصله یا مسافت بین مبدأ و مقصد حمل بار است. مطمئناً برای جابه‌جایی باربری اصفهان نیسان بین دو منطقه شهر اصفهان هزینه کمتری را پرداخت کنید. اما در نقطه مقابل جهت انتقال باری از اصفهان به یکی از شهر‌های اطراف، باید مبلغ بسیاری را پرداخت کنید.

نوع بار

میزان و نوع بار، تعیین‌کننده نوع خودرو برای حمل بار است. مطمئناً برای باری که میزان وزن آن بیش از ۱۰ تن باشد، شما به کامیون نیاز‌مند بوده و به همین دلیل باید برای جابه‌جایی آن بار، هزینه بسیاری را در نظر بگیرید.

وزن محوله

وزن محموله در شرکت‌های باربری، مطابق با تن در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین در صورت سنگین بودن وزن بار مورد نظر شما، میزان سوخت مصرفی نیز افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه شرکت‌های باربری در اصفهان، هزینه بیشتری را در چنین مواقعی در نظر می‌گیرند؛ زیرا هزینه سوخت بسیاری را راننده، هنگام جابه‌جایی باید پرداخت کند.

نوع خودرو

مدیران و متخصصان حاضر در شرکت‌های باربری اصفهان با توجه به نوع بار و میزان مسافت مبدأ تا مقصد، خودرو خاصی از بین وانت یا کامیون بهترین را انتخاب می‌کنند. نوع خودرویی که برای انتقال محموله شما انتخاب می‌شود، تأثیر مستقیمی بر هزینه پرداختی به شرکت باربری در اصفهان دارد.

بیمه نامه بار

بدون شک بیمه کردن محموله یا بار، باعث می‌شود که شما هزینه بیشتری را برای انتقال آن متقبل شوید. اما به دلیل اطمینانی که با وجود بیمه بار، در شما ایجاد می‌شود؛ ارزش پرداخت میزان مبلغ بیشتر را به شرکت‌های باربری دارد.

در صورت ایجاد مشکل برای بار شما، شرکت بیمه برای پرداخت خسارت به شما متعهد بوده و در نتیجه از این نظر نگرانی به دل راه ندهید.

لیست باربری‌های اصفهان

در صورتی که نیاز‌مند به ماشین‌های حمل بار هستید، حتماً به باربری در اصفهان مراجعه کنید تا مدیران این شرکت‌ها، بهترین نوع خودرو را با توجه به نوع بار و میزان مسافت برای شما انتخاب کنند. اما از اصلی‌ترین پایانه باربری اصفهان یا بهترین آن‌ها در جدول زیر اشاره شده است.

نام باربری آدرس شماره تلفن
صنعت بار اشترجان اصفهان، پایانه حمل و نقل کالای فلاورجان، غرفه شماره ۱۵ ۰۳۱۳۷۶۰۸۸۷۸
رهنان اصفهان، رهنان خیابان شریف جنوبی ۰۳۱۳۳۷۳۵۰۱۱۵
آزاد مهر اصفهان، پایانه اصفهان غرفه ۲۴ ۰۳۱۳۳۸۶۱۴۶۶
نگین بار اصفهان، خیابان امام خمینی شاپور جدید، پایانه امیرکبیر، بازارچه سی ستون، غرفه ۳۰، شرکت حمل و نقل نگین بار ۰۳۱۳۳۸۶۳۱۴۰
کرخه ترابر سپاهان اصفهان، شاهپور جدید، انتهای خیابان پرتو، ساختمان قطعات، جنب تعاونی نفتکش‌ها ۰۳۱۳۳۸۶۸۰۷۱
سهند بار اصفهان اصفهان، پایانه حمل و نقل امیرکبیر، دفتر ۱۱ ۰۳۱۳۳۸۶۵۵۵۳
فولاد یاران مبارکه اصفهان، مبارکه، جاده طالخونچه، پایانه حمل و نقل کالا، غرفه شماره یک ۰۳۱۵۲۴۶۴۰۴۶
وانت تلفنی اصفهان، زیار، فلکه امام رضا ۰۳۱۳۸۶۷۴۰۸۵
آریا بار اصفهان، امامزاده ردان، خیابان کانال، خیابان آبشار ۰۳۱۳۶۳۳۵۹۳۸
باران بار اصفهان، سپاهان شهر، بلوار شاهد، خیابان خوارزمی ۰۳۱۳۶۵۱۴۹۳۹
اشکان بار اصفهان، خیابان رزمندگان ۰۳۱۳۴۳۵۲۰۳۰
شاد بار اصفهان، امیرکبیر، خیابان قائم مقام، خیابان پرتو ۰۳۱۳۳۸۶۳۸۶۶
خاتون بار اصفهان، خاتون آباد، جی، خیابان خاتون آبادی ۰۳۱۳۵۲۲۲۱۳۸
ره اندیش سپاهان اصفهان، خیابان امام خمینی، مقابل خیابان امیرکبیر ۰۳۱۳۳۸۶۲۰۴۸
میلاد اصفهان اصفهان، خیابان امام خمینی، پایانه امیرکبیر، شرکت حمل و نقل میلاد ۰۳۱۳۳۸۶۵۴۸۲
تقدم بار اصفهان اصفهان، خیابان امام خمینی شاپور جدید، پایانه امیرکبیر، ۱۲ غرفه حمل و نقل تقدم بار ۰۳۱۳۳۸۶۲۰۱۸
تیزتاز اصفهان، شاهپور جدید، پایانه حمل و نقل کالا ۰۳۱۳۳۸۶۲۲۱۲
امید اصفهان اصفهان، شاهپور جدید، بازارچه سی ستون ۰۳۱۳۳۸۶۳۷۵۰
آذر ماشین اصفهان، پایانه حمل و نقل امیرکبیر، غرفه شماره ۱ ۰۳۱۳۳۸۶۳۵۳۶
بهشتی اصفهان، پایانه حمل و نقل امیرکبیر ۰۳۱۳۳۸۶۳۰۴۰
حافظ حمل اصفهان، شاپور جدید، پایانه امیرکبیر، بازارچه سی ستون، غرفه حمل و نقل حافظ حمل ۰۳۱۳۳۸۶۸۹۶۰
شاهین بار اصفهان اصفهان، خیابان امام خمینی، خیابان شیرالدوله ۰۳۱۳۳۸۶۶۶۸۶
گیتی نورد اصفهان، جنب نائین، پایانه شرق ۰۳۱۳۸۷۸۲۲۷۴

شارینو

امروزه به دلیل نوسانات شدید ارزی و همچنین تحریم بی‌شمار علیه ایران، تولید لوازم خانگی به سختی امکان‌پذیر است. در نتیجه به دلیل تولید کم، قیمت این لوازم خیلی زیاد افزایش قیمت دارد؛ بنابراین تا جایی که که امکان دارد، باید در حفظ و نگهداری از لوازم خانگی مانند یخچال تلاش کرد.

در سایت شارینو مطالب بسیار جذابی درباره این لوازم، علل خرابی، فرایند مراقبت و همچنین چگونگی تعمیر مطالب مفیدی ارائه شده است. برخی از این مطالب تحت عنوان تعمیر تلویزیون در اصفهان، تعمیر پکیج در اصفهان، تعمیر موتورخانه در اصفهان و تعمیر جارو برقی در اصفهان است.

البته مطالب دیگر مانند مراکز تفریحی اصفهان، نویسندگان اصفهان، مراکز خرید اصفهان و… نیز برای آشنایی هر چه بیشتر شما با شهر اصفهان و مطالعه توصیه می‌شوند. مطمئناً شما با مطالعه این مطالب، اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

اگر دارای کسب و کاری در اصفهان بوده و قصد گسترش آن را در فضای مجازی دارید؛ می‌توانید از متخصصان حاضر در شارینو کمک بگیرید. آن‌ها در زمینه طراحی سایت در اصفهان، طراحی اپلیکیشن در اصفهان و ادمین اینستاگرام در اصفهان بسیار حرفه‌ای هستند.

بدون تردید در صورت استفاده از افراد حرفه‌ای شارینو، خیلی زود کسب و کار شما در دنیای اینترنت با استقبال گسترده‌ای مواجه شده و در نتیجه این مسئله باعث افزایش درآمد شما می‌شود.

شهر اصفهان دارای مراکز درمانی متعددی بوده و مطمئناً آشنایی شما با بیمارستان‌های اصفهان، هنگام نیاز بسیار کمک‌کننده است. بهترین پزشکان قلب و عروق در اصفهان، پزشک مغز و اعصاب در اصفهان و همچنین پزشک زنان در اصفهان در این مراکز مشغول به فعالیت هستند.

بدون تردید دندان درد، بد‌ترین درد بوده و در چنین مواقعی چاره‌ای جزء مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در اصفهان ندارید. متخصصان حاضر در این مجموعه با ارائه خدمات مؤثر، از شدت درد شما کم می‌کنند.

سؤالات متداول

 1. عوامل تأثیر‌گذار بر قیمت باربری چیست؟

نوع بار، نوع خودرو، میزان مسافت بین مبدأ و مقصد و بیمه نامه

 1. جهت حمل پالت و سنگ از چه ماشینی می‌توان استفاده کرد؟

در نظر مدیران شرکت‌های باربری در اصفهان، بهترین خودرو برای حمل سنگ و پالت کامیون‌های کفی هستند.

 1. انواع خودرو‌های موجود در شرکت‌های باربری را نام ببرید؟

وانت، نیسان، کامیون و تریلی

 1. برای انتخاب شرکت باربری در اصفهان به چه چیزی‌های باید توجه کرد؟

جستجو از بین اقوام و دوستان، مجوز باربری، کیفیت در ارائه خدمات، بهره‌مندی از نیرو‌های کارآمد و آموزش دیده

 

سخن پایانی

در صورتی که قصد جا به جایی وسایل منزل اصفهان را دارید، حتماً از بهترین باربری در اصفهان کمک بگیرید. مدیران این مجموعه با داشتن مجوز از اتحادیه باربری و همچنین افراد آموزش دیده جهت جابه‌جایی لوازم خانگی، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند.

البته مجموعه‌های باربری به دلیل بهره‌مندی از مجوز، دارای بیمه نیز هستند؛ بنابراین در صورتی که کارگر باربری در منزل شما دچار آسیب یا جراحت شد، شما نگرانی از این بابت به دل راه ندهید. زیرا بیمه تمام خسارت‌های او را جبران کرده و در نتیجه با این شرایط هزینه درمان، بر عهده شما نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *