تعمیر جاروبرقی در کرمان

فهرست مطالب

چرا راهکارهای تعمیر جاروبرقی در کرمان مهم هستند؟ آیا استفاده از تعمیرکار جاروبرقی در کرمان می‌تواند کمکی برای حل مشکل باشد؟ اگر شما هم به ‌تازگی با مشکلات برقی وسایل خانه‌تان کلنجار می‌روید؛ ولی نمی‌دانید که در قدم اول باید چه کاری انجام دهید، ‌مطالعه این مقاله کلید حل مشکلات شما خواهد بود.

به ‌احتمال زیاد با خواندن این مقاله می‌توانید بدون مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی در کرمان مشکلات خود را به‌راحتی حل کنید. با ما همراه باشید چرا که می‌خواهیم در ادامه مهم‌ترین نکات را دررابطه‌با تعمیرات جاروبرقی در کرمان در اختیار شما قرار دهیم.

قطعات جاروبرقی در کرمان

قطعات مختلف جاروبرقی و سلامتی در کارکرد آن‌ها نقش بسیار مهمی در عملکرد درست کالای شما دارد؛ البته که استفاده از قطعات اصلی نیز خالی‌ازلطف نخواهد بود. هر کدام از قطعات جاروبرقی عمر مشخصی دارند؛ چرا که برخی از آن‌ها چندین سال و برخی دیگر تنها چند ماه می‌توانند به‌خوبی نیاز شما را برطرف کنند.

اما تعویض به‌موقع هر یک از آن‌ها منجر به بهبود عملکرد جاروبرقی شما خواهد شد؛ به همین علت قبل از آسیب رسیدن جدی به سایر بخش‌ها باید به تعویض قطعه موردنظرتان مشغول شوید. در ادامه شما را با انواع قطعات مختلف جاروبرقی آشنا خواهیم کرد.

کیسه جاروبرقی

یکی از مهم‌ترین قطعاتی که در هنگام تعمیر جاروبرقی در کرمان باید با آن آشنایی داشته باشید، ‌کیسه جاروبرقی است. این وسیله تمامی گردوغبار، زباله ریزودرشت را جمع‌آوری می‌کند. کیسه جاروبرقی در عملکرد محصول شما نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد؛ به همین دلیل همواره باید از اصل این قطعه استفاده کنید.

کیسه‌های جاروبرقی را در دو نوع یک‌بارمصرف و اصل طراحی و تولید می‌کنند که باید باتوجه‌به نوع جاروبرقی آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. دقت داشته باشید که پاکت‌های جاروبرقی را باید از طریق راهکارهای تعمیر جاروبرقی در کرمان تمیز کنید؛ چرا که در صورت انجام‌ندادن این کار موتور کالای شما با مشکل روبه‌رو خواهد شد.

موتور جاروبرقی

جالب است بدانید که هر وسیله برقی دارای یک قلب تپنده است که در صورت خرابی آن دیگر قادر به حرکت‌کردن نخواهد بود. این مورد نیز در مورد تعمیر جارو جاروبرقی در کرمان صدق می‌کند.

قلب تپنده و هدایت‌کننده جاروبرقی موتور آن است که دارای بیشترین اهمیت بوده که در صورت خرابی موتور دستگاه شما دیگر قادر به حرکت نخواهد بود.

در هنگام تعمیر جاروبرقی در کرمان باید با موتور این محصول آشنایی پیدا کنید؛ چرا که این قطعه نیروی محرکه تمام قطعات را تأمین می‌کند. شاید شما بتوانید در منزل به تعمیر محصولتان بپردازید؛ ولی این را بدانید که در صورت خرابی یا سوختن موتور دیگر قادر به احیای قلب نخواهید بود و باید به تعمیرکار جاروبرقی در کرمان مراجعه کنید.

محل قرارگیری موتور، درون یک قاب و یک محفظه است. این را نیز بدانید که برد جاروبرقی را نیز در کنار موتور کالا تعبیه کرده‌اند.

عوامل بسیار متفاوتی منجر به خرابی موتور محصول شما خواهید شد ‌که این عوامل عبارت‌اند از: برخورد مستقیم آب با موتور، تمیزکردن آب‌روی زمین با جاروبرقی، استفاده بیش از حد و غیراستاندارد با جاروبرقی از جمله مهم‌ترین موارد آسیب رساندن به کالای شما خواهد بود.

دسته جاروبرقی

از دیگر قطعاتی که در هنگام تعمیر جاروبرقی در کرمان به آن برخورد خواهید کرد، دسته جاروبرقی است. این قطعه وظیفه جمع‌کردن کثیفی و گردوغبار را برعهده دارد. در میان تمامی قطعات جارو بیشترین ارتباط را دسته جاروبرقی با کاربر دارد؛ به همین دلیل در صورت خرابی این قطعه کارایی جاروکم خواهد شد.

لوله و دسته جاروبرقی نقش یک رابطه را در میان قطعات این محصول ایفا می‌کنند؛ به همین دلیل بروز مشکل در هر کدام از این قطعات باعث به‌وجودآمدن مشکل در کارکرد محصول خواهد شد.

در هنگام تعمیر جاروبرقی در کرمان شاید حس کنید که این قطعه به تعویض نیاز دارد. در این صورت بدانید که قیمت این قطعه ۱۵۰۰۰۰ تومان است.

ترموستات جاروبرقی

محافظ جاروبرقی، قطعه ترموستات است. این قطعه زمانی که کالای شما در اثر بیش از اندازه کارکردن گرم شود، فرمانی را برای قطع‌کردن کارکرد موتور صادر خواهد کرد. اگر زمانی در هنگام استفاده از این کالا بویی شبیه به سوختگی احساس کردید؛ بدانید که ترموستات شما دچار نقص یا خرابی شده است.

اگر ترموستات کالای شما غیرقابل‌استفاده باشد، در هنگام داغ‌شدن بیش از حد کالای شما نمی‌تواند خاموش شود. درصورتی‌که با کمک خدمات تعمیر جاروبرقی در کرمان متوجه شدید که ترموستات شما قابل‌استفاده نیست، ‌ بهتر است که در اولین فرصت به تعویض آن اقدام کنید.

قیمت این محصول در نمایندگی‌های تعمیر جاروبرقی در کرمان از ۱۷۰۰۰۰ الی ۲۲۰۰۰۰ تومان متغیر است.

فیلتر جاروبرقی

از دیگر مهم‌ترین قطعات جاروبرقی که آشنایی با آن حائز اهمیت است، فیلتر جاروبرقی است. جالب است بدانید که این قطعه درگذشته کمتر مورداستفاده قرارگرفته است؛ اما به دلیل کاربرد زیادی که دارد جزو یکی از اصلی‌ترین قطعات به‌حساب می‌رود.

هنگامی که جاروبرقی در حال کار است، زباله و گرد خاک بسیار زیادی به دستگاه شما وارد می‌شود. اگر گردوخاک وارد شده به موتور جاروبرقی وارد شود، ‌ آن را آلوده و خراب می‌کند.

درصورتی‌که فیلتر جاروبرقی خراب باشد؛ باید در اولین فرصت اقدام به تعویض آن کنید. نرخ فیلتر جاروبرقی در تعمیرگاه تعمیر جاروبرقی در کرمان از ۳۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰ تومان است.

کالکتورجاروبرقی

یکی دیگر از مهم‌ترین قطعات جاروبرقی که باید برای تعمیر جاروبرقی در کرمان با آن آشنایی داشته باشید، کالکتور است. این قطعه یکی از بخش‌های جاروبرقی به شمار می‌رود که در انتقال نیرو و انرژی به موتور نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

یکی از انواع مشکلی که ممکن است برای هر جاروبرقی به وجود بیاید، جرقه‌زدن کالکتور است که در نهایت باعث آسیب رسیدن به موتور و سوختن آن خواهد شد. از مهم‌ترین عواملی که باعث جرقه‌زدن این قطعه می‌شود می‌توان به مواردی نظیر کوتاه‌شدن زغال‌ها، نوسانات برق، خرابی آرمیچر و فشار زیاد به موتور اشاره کرد.

با مراجعه به متخصص تعمیر جاروبرقی در کرمان می‌توانید به‌راحتی مشکل خودتان را برطرف کنید. درصورتی‌که به تعویض کالکتور نیاز پیدا کردید؛ بدانید که نرخ این قطعه از ۱۵۰۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰۰ تومان است.

زغال جاروبرقی

زغال جاروبرقی یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که باید برای تعمیر جاروبرقی در کرمان با آن آشنایی داشته باشید. این قطعه رسانا است و  وظیفه انتقال انرژی را به کالکتور به عهده دارد. زغال جاروبرقی با کربن تولید شده که با هر بار استفاده قد آن کاهش پیدا می‌کند.

زمان تعویض زغال‌ها بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که در صورت کوتاه‌شدن آن‌ها شاهد جرقه‌زدن در موتور خواهید بود. اگر در جاروبرقی جرقه‌ای ایجاد شود، کالکتور کالا آسیب جدی می‌بیند که در نهایت باعث به‌وجودآمدن نقص در موتور جاروبرقی خواهد شد.

در هنگام خرید زغال به کیفیت آن دقت کنید، چرا که استفاده از زغال بی‌کیفیت باعث آسیب‌های دیگر و در نهایت منجر به جرقه می‌شود.

پارویی جاروبرقی یا برس

یکی از پراستفاده‌ترین و پرفروش‌ترین قطعاتی که در موتور جاروبرقی مشاهده می‌شود، برس جاروبرقی است. برس جاروبرقی در انواع و طرح‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شود؛ اما نوع مستطیلی آن بسیار پرکاربرد است. این قطعه را می‌توانید در انواع دیگری مانند مثلثی، برس مخصوص تمیزکردن پرده، مبل، ‌ درز، فرش و… مشاهده کنید.

برای افزایش طول عمر برس جاروبرقی می‌توانید به‌صورت مدام آن را تمیز کنید. تمیز نگه‌داشتن برس باعث بالارفتن مکش و جذب بیشتر گردوغبار خواهد شد؛ همچنین موجب می‌شود که گردوغبار کمتری به کیسه جاروبرقی وارد شود.

برد الکتریکی جاروبرقی

یکی دیگر از قطعات مهم جاروبرقی که باید برای تعمیر جاروبرقی در کرمان با آن آشنایی داشته باشید، برد الکتریکی جاروبرقی است. این برد را باهدف کاهش انرژی مصرفی و افزایش سطح کیفی طراحی و تولید کرده‌اند. جالب است بدانید که کارکرد این دستگاه با سیستم عصبی انسان شباهت بسیار زیادی دارد.

از مهم‌ترین وظایف برد الکتریکی می‌توان به کنترل سرعت، کنترل ولتاژ ورودی به جاروبرقی، نمایش اطلاعات جاروبرقی، کنترل سلامت جاروبرقی توسط سنسورهای محافظتی اشاره کرد. خراب‌شدن این قطعه باعث به‌وجودآمدن مشکلاتی مانند عدم کارکرد کلید تنظیم سرعت، نمایشگر جارو و قدرت مکش جارو خواهد شد.

لازم است از این موضوع آگاه باشید که تعمیر برد جاروبرقی در کرمان قابل اجرا نیست؛ زیرا در صورت خرابی هیچ راهی جزو تعویض آن نخواهید داشت. نرخ این قطعه کاربردی و مهم در مراکز تعمیر جاروبرقی در کرمان از ۲۲۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی در کرمان جهت برطرف‌کردن مشکلات متفاوتی انجام می‌شود. آشناشدن با این مشکلات باعث می‌شود که بتوانید بسیاری از نقص فنی‌ها را بدون کمک‌گرفتن از متخصص تعمیر جاروبرقی در کرمان برطرف کنید. در ادامه شما را با انواع مشکلات جاروبرقی آشنا خواهیم کرد.

روشن ‌نشدن جاروبرقی

روشن‌نشدن جاروبرقی بر اثر عوامل مختلفی به وجود می‌آید که به کمک متخصصان تعمیر جاروبرقی در کرمان به‌راحتی قابل‌حل شدن است. یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که کاربران در بیشتر مواقع با آن روبه‌رو می‌شوند، ‌ ازکارافتادن ناگهانی جاروبرقی است.

برای حل این مشکل در قدم اول باید پریز برق را چک کنید و از وجود جریان درست برق مطمئن شوید. در قدم دوم بررسی‌کردن سیم و دوشاخه سیم است. در بیشتر مواقع هیچ نوع نقصی در قطعات اصلی دستگاه به وجود نیامده است؛ اما به دلیل پوسیده یا پاره شدن دوشاخه یا سیم قادر نیستید که جاروبرقی را به‌راحتی روشن کنید.

روشن‌نشدن جاروبرقی می‌تواند به دلیل نقص‌های زیادی نظیر وصل نبودن پریز جاروبرقی به برق، پر بودن کیسه، نقص در کلید روشن و خاموش، ‌ سوختن موتور جاروبرقی و… اتفاق بی افتد. برای پیداکردن علل اصلی روشن‌نشدن کالایتان باید از تکنسین مخصوص تعمیر جاروبرقی در کرمان استفاده کنید.

خرابی سیم‌جمع‌کن از دیگر عواملی است که می‌تواند مانع روشن‌شدن کالای شما شود. سیم‌جمع‌کن جاروبرقی یکی از مهم‌ترین قطعات به شمار می‌رود که در صورت اتصال نادرست آن با قرقره، برق به‌درستی به دستگاه وارد نمی‌شود.

اگر زمانی مطمئن شدید که سیم‌جمع‌کن کالایتان خراب شده، لازم است که در اولین فرصت از خدمات تعمیر جاروبرقی به‌صورت سیار در کرمان بهره‌مند شوید.

کاهش مکش جاروبرقی

از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر نوع جاروبرقی به وجود بیاید، ‌ پایین آمدن مکش جاروبرقی است. در هنگام مواجه‌شدن با این مشکل تمیزشدن خانه به‌صورت کامل انجام نمی‌شود؛ به همین علت باید در اولین فرصت به رفع این مشکل بپردازید.

به‌وجودآمدن این نقص می‌تواند در اثر مشکلات مربوط به پر شدن کیسه جاروبرقی، نقش‌های مربوط به موتور جاروبرقی و… رخ بدهد. در صورت بروز چنین نقصی در اولین فرصت به آن رسیدگی کنید؛ چرا که بی‌توجهی‌کردن به آن و استفاده مدام از جاروبرقی موجب سوختن موتور کالایتان خواهد شد.

اگر با سوختن موتور جاروبرقی روبه‌رو شدید از این موضوع مطمئن باشید که باید هزینه زیادی را برای تعمیر آن پرداخت کنید. به همین علت در هنگام دانستن این موضوع باید جاروبرقی را از برق بکشید و آن را به تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان بسپارید.

داغ‌شدن جاروبرقی

در کل داغ‌شدن جاروبرقی یک موضوع بسیار عادی است. اگر جاروبرقی بعد از مدت کوتاهی استفاده‌کردن داغ شد، سیستم اتوماتیک جارو را خاموش می‌کند و بعد از پایین آمدن دمای موتور دوباره دستگاه را راه‌اندازی می‌کند.

درصورتی‌که این عملکرد اتفاق نیفتد، ‌ دمای کالای شما بیش از اندازه بالا می‌رود و به طور مدام خاموش می‌شود. اگر با چنین اتفاقی روبه‌رو شدید در اولین قدم باید جاروبرقی را خاموش کرده و سپس لوله‌خرطومی دستگاهتان را مورد بررسی قرار دهید.

اگر با بررسی‌کردن این دو قطعه به نتیجه‌ای نرسیدید به‌احتمال زیاد مشکل از ترموستات جاروبرقی است. اگر ایراد از این قطعه بود تنها راه درمان استفاده از تخصص تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان است.

انسداد لوله‌خرطومی

بعضی از اوقات جسمی در لوله‌خرطومی جاروبرقی گیر می‌کند و همین امر موجب می‌‌شود که کالای شما خرابی‌های زیادی را به بار بیاورد. گیرکردن اجسام به‌خصوص اجسام بزرگ در لوله‌های جاروبرقی یک امر پرتکرار است. در صورت بروز چنین مشکلی لوله‌خرطومی را جدا کرده و تمام نقاط را بررسی کنید تا انسداد برطرف شود.

در صورت برطرف‌کردن انسداد در حالت عادی باید مشکل جاروبرقی حل شود در غیر این صورت بهتر است که از تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان کمک بگیرید. در بعضی از مواقع ممکن است که لوله‌خرطومی جاروبرقی در اثر عواملی نظیر کشیدگی یا ضربه دچار پارگی شود. در صورت مواجه‌شدن با این مشکل تنها راه‌حل تعویض لوله است.

خاموش‌شدن تصادفی جاروبرقی در هنگام استفاده

ممکن است که برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در هنگام استفاده از جاروبرقی به‌صورت ناگهانی دستگاه شما خاموش شده باشد. این خاموش‌شدن ناگهانی ممکن است که به علت داغ‌شدن بیش از اندازه جاروبرقی باشد؛ زیرا درصد زیادی از جاروبرقی‌ها دارای سنسور اندازه‌گیری ایمنی هستند.

به همین علت با بیش از اندازه گرم‌شدن دستگاه جاروبرقی خاموش می‌شود. تعبیه‌کردن این تکنولوژی بسیار به عمر بیشتر دستگاه کمک می‌کند. زیرا از سوختن موتور جلوگیری خواهد کرد. در صورت خراب‌شدن این سنسور بهتر است که به تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان مراجعه کنید.

خرابی چرخ‌های جاروبرقی

در صورت خراب‌شدن چرخ‌های جاروبرقی شما نمی‌توانید کالا را به‌راحتی روی فرش بکشانید. این چرخ‌ها بر اثر گذشت زمان و استفاده مکرر به‌احتمال زیاد دچار خرابی می‌شوند. در بعضی از مواقع ممکن است که در ظاهر چرخ‌ها هیچ مشکلی نباشند؛ ولی این احتمال وجود دارد که دچار ترک‌خوردگی شده باشند.

در همین صورت بهتر است که با مشاهده خرابی چرخ‌های جاروبرقی از خدمات تعمیر جاروبرقی در کرمان استفاده کرده و چرخ‌های کالایتان را تعویض کنید.

وجود بوی سوختگی از درون جاروبرقی

در بعضی از موارد در هنگام کارکردن با جاروبرقی متوجه بوی ناخوشایندی شده باشید. این بو علت‌های متفاوتی را به همراه دارد، ‌نظیر پر بودن کیسه جاروبرقی، پاره شدن تسمه، سوختن موتور جاروبرقی و… که در این صورت بهتر است در اولین فرصت به تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان مراجعه کرده و محصول خودتان را تعمیر کنید.

خرابی دکمه روشن و خاموش جاروبرقی

از دیگر ایرادات رایج در جاروبرقی، خراب‌شدن دکمه روشن و خاموش است. در صورت مواجه‌شدن با این مشکل شما قادر نیستید که جاروبرقی را روشن کنید؛ به همین علت برای روشن‌شدن کالا باید اقدام به تعویض این دکمه بکنید.

سروصدای زیاد در جاروبرقی

یکی دیگر از مشکلات پر تکرار در جاروبرقی سروصدای زیاد این محصول است که روح و روان تمام اعضای خانواده را مورد شکنجه قرار می‌دهد. در اولین قدم اگر می‌خواهید این نقص را درمان کنید، ‌ پروانه‌های جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید.

دومین دلیل این سروصدا خرابی و شکستگی بلبرینگ که باعث می‌شود، آرمیچر در هنگام کار صدای بسیار بالایی را از خودش تولید کند و آخرین مورد ممکن است که نقص در آسیب یا پارگی در لاستیک دور موتور باشد؛ زیرا این لاستیک از ایجاد لرزش در موتور جلوگیری می‌کند و در صورت پارگی قادر به انجام‌دادن وظایف خودش نخواهد بود.

اگر با بررسی‌کردن این موارد متوجه شدید که یکی از این موردها موجب سروصدا شده، بهتر است که برای برطرف‌کردن آن از تجربه تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان کمک بگیرید.

روشن‌شدن چراغ‌قرمز جاروبرقی

یکی دیگر از مواردی که در هنگام تعمیر جاروبرقی در کمان مورد بررسی قرار می‌گیرد، روشن‌شدن چراغ‌قرمز این کالا است. روشن‌شدن این چراغ در واقع به شما اخطار می‌دهد که برای دستگاهتان مشکلی به وجود آمده است.

یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث روشن‌شدن این چراغ می‌شود، پر شدن کیسه‌زباله و کثیف‌شدن فیلتر جاروبرقی است. به همین علت باید در هنگام روشن‌شدن آن تمام احتمالات را بررسی کنید و اگر مشکل هیچ‌کدام از این موارد نبودند، ‌ برای حل نقص فنی از تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان کمک بگیرید.

تعمیر انواع جاروبرقی در کرمان

 افزایش صنعت و تکنولوژی باعث شده است که برندهای زیادی به فکر تولید انواع جاروبرقی بیفتند. باتوجه‌به این موضوع ‌تعمیر جاروبرقی در کرمان در دو بخش تعمیر جاروبرقی خارجی در کرمان و تعمیر جاروبرقی داخلی در کرمان صورت می‌گیرید که در ادامه شما را بیشتر با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

تعمیرجاروبرقی ال ‌جی در کرمان

از موفق‌ترین برندهایی که در زمینه تولید جاروبرقی در سطح جهان فعالیت می‌کند، ‌شرکت ال‌جی است. این برند توانسته که در سال‌های فعالیت باشکوه خودش با تولید محصولات باکیفیت و با دوامش از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شود.

اگر شما نیز از محصولات ال‌جی استفاده می‌کنید و به‌تازگی به مشکل برخورد کرده‌اید و فکر می‌کنید که جاروبرقی شما به تعمیر نیاز دارد، ‌بهترین کار این است که دراسرع‌وقت با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در کرمان تماس گرفته و مشکل خود را برطرف سازید.

تعمیر جاروبرقی هیتاچی در کرمان

این برند ژاپنی در زمینه تولید محصولات برقی بسیار توانمند است. کمپانی هیتاچی با تولید جاروبرقی در انواع و رنگ‌های متنوع به سیستم ضد حساسیت از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است.

اگر شما نیز از برند هیتاچی استفاده می‌کنید و به‌تازگی به تعمیر جاروبرقی در کرمان نیاز پیدا کرده‌اید، ‌می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی هیتاچی در کرمان از تجارب این متخصصان نهایت استفاده را ببرید.

تعمیر جاروبرقی بنکو در کرمان

از دیگر زمینه‌های فعالیت تعمیر جاروبرقی در کرمان، ‌تعمیرات تخصصی جاروبرقی‌های کمپانی بنکو است. این شرکت ترکیه‌ای توانسته در حوزه محصولات برقی خانگی در میان مردم محبوبیت زیادی را از آن خودش کند.

اگر از برند بنکو استفاده می‌کنید و به‌تازگی متوجه بروز مشکل در جاروبرقی خود شده‌اید، هیچ جای نگرانی نیست. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بنکو در کرمان تمام مشکلات فنی کالای خود را با خیال راحت و با بهترین خدمات و کیفیت برطرف کنید.

تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرمان

جاروبرقی‌های تولید شده توسط برند زیمنس به دلیل طراحی منحصربه‌فرد و با کیفیتی که دارند، ‌ در میان مردم و خریداران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند.

از رایج‌ترین مشکلاتی که در این برند می‌توان به آن اشاره کرده قدرت پایین موتور است که برای برطرف‌کردن این مشکل می‌توانید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی زیمنس در کرمان مراجعه کنید.

تعمیر جاروبرقی فلر در کرمان

محصولات برند فلر نیز ممکن است که بعد از مدتی به خدمات تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان نیاز پیدا کنند. در هنگام تعمیر این محصولات به این نکته توجه کنید که برند فلر به دلیل خارجی بودن قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار شده است؛ به همین دلیل باید برای تعمیر آن‌ها از افراد قابل‌اطمینان استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر در کرمان همیشه برای ارائه بهترین خدمات و درعین‌حال باکیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن همیشه آماده خدمات‌رسانی هستند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات این نمایندگی به‌راحتی مشکل خود را بدون هیچ نگرانی بر طرف کنید.

تعمیر جاروبرقی دوو در کرمان

یکی از تولیدکنندگان وسایل برقی برند دوو است. این کمپانی نسبت به سایر شرکت‌های تولیدکننده محصولاتش از کیفیت و قیمت مناسب‌تری برخوردار شده است.

اگر شما نیز از مصرف‌کنندگان محصولات این برند هستید و به‌تازگی به خدمات تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان نیاز پیدا کرده‌اید، ‌نگران نباشید؛ زیرا با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در کرمان به‌راحتی قادر هستید که مشکل خود را بر طرف سازید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در کرمان

بدون تردید یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم برقی در ژاپن، ‌ برند پاناسونیک است. جاروبرقی‌های پاناسونیک دارای موتورهای باکیفیت و درعین‌حال قدرتمندی هستند و به دلیل داشتن بدنه قوی و سخت در میان مردن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند.

اما این امکان وجود دارد که محصولات این برند به دلیل استفاده‌های نادرست دچار نقص فنی شوند. اگر شما جزو مصرف‌کننده‌ای برند پاناسونیک هستید و به‌تازگی به تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان نیاز پیدا کرده‌اید، هیچ جای نگرانی نیست؛ زیرا با مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در کرمان به‌راحتی می‌توانید از تجارب آن‌ها استفاده کنید.

تعمیر جاروبرقی پارس‌خزر در کرمان

هیچ شخصی ایرانی نیست که تابه‌حال نام برند پارس‌خزر را نشنیده باشد. کمپانی پارس‌خزر یک شرکت موفق در زمینه تولید لوازم برقی خانگی است که به‌جرئت می‌توان کیفیت محصولات این برند را تأیید کرد. محصولات پارس‌خزر می‌تواند برای هر شخص ایرانی یک انتخاب فراموش‌نشدنی به شمار برود.

از رایج‌ترین مشکلات جاروبرقی‌های پارس‌خزر می‌توان به بیش از اندازه داغ‌شدن و خاموش‌شدن ناگهانی آن‌ها اشاره کرد. اگر از جاروبرقی برند پارس‌خزر استفاده می‌کنید و به‌تازگی با این مشکلات سروکله می‌زنید، ‌ می‌توانید به مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس‌خزر در کرمان مشکل خود را در کم‌ترین زمان حل کنید.

تعمیر جاروبرقی اسنوا در کرمان

یکی دیگر از شاخه‌های تعمیر جاروبرقی در کرمان، ‌ تعمیرات جاروبرقی‌های برند اسنوا است. اگر می‌خواهید از بهترین خدمات تعمیر جاروبرقی‌های اسنوا در کرمان بهره‌مند شوید و از کیفیت کار اطمینان داشته باشید، ‌بهترین تصمیم برای شما مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی اسنوا در کرمان است.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرمان

در دنیای مدرن امروز محصولات فیلیپس به دلیل طراحی منحصربه‌فردی که دارند در میان مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده‌اند.

جاروبرقی‌های تولیدی برند فیلیپس به دلیل وزن سبک و درعین‌حال باکیفیتی که دارند، طرف‌داران زیادی را به سمت خودشان سوق داده‌اند. لازم به ذکر است که برای تعمیر این محصولات حتماً باید از تکنسین تعمیر جاروبرقی در کرمان استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در کرمان با استفاده از بهترین تعمیرکاران و متخصصان در این حوزه قادر هستند که با استفاده از بهترین قطعات بالاترین کیفیت را به مراجعه‌کنندگان ارائه دهد.

تعمیر جاروبرقی بوش در کرمان

یکی دیگر از محبوب‌ترین برندهایی که هر شخصی دوست دارد یکی از آن‌ها را در خانه‌اش داشته باشد، ‌ محصولات برقی برند بوش است. این برند نسبت به سایر محصولات بازار از نرخ بالاتری برخوردار شده است؛ به همین علت برای تعمیر یا تعویض قطعات آن‌ها باید نهایت دقت و وسواس را خرج کنید.

متخصصان نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در کرمان از تجربه و دانش بسیار بالایی در این زمینه برخوردار شده‌اند؛ به همین دلیل شما می‌توانید با خیالی راحت تمامی وسایل برقی خود را با اطمینان کامل رفع نقص فنی کنید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرمان

از دیگر فعالیت تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان، ‌ تعمیر و درست‌کردن جاروبرقی‌های تولید شده برند معروف و باکیفیت سامسونگ است. نام این برند برای هر شخصی بسیار محبوب و آشنا است؛ زیرا یکی از معروف‌ترین تولیدکنندگان لوازم برقی در سطح جهان است.

جارو برقی‌های سامسونگ نیز می‌توانند؛ مانند هر نوع وسیله برقی بعد از مدتی با استفاده نادرست دچار نقص فنی شوند؛ اما محصولات این برند به دلیل حساسیت و قیمت بالایی که دارند، ‌نمی‌توان به هر شخصی برای تعمیر آن‌ها اطمینان کرد.

در این صورت بهترین تصمیمی که می‌توان در این مورد گرفت مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرمان است.

قیمت تعمیر جاروبرقی در کرمان

از مهم‌ترین موضوعاتی که باید قبل از مراجعه به تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان دقت و آگاهی داشته باشید، تعرفه تعمیر انواع جاروبرقی در کرمان است. عوامل مختلفی نظیر خرابی، هزینه ایاب‌وذهاب، ‌ برند سازنده جاروبرقی و… بر هزینه تعمیرات جاروبرقی در کرمان تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.

در ادامه می‌توانید لیست کاملی از تعرفه انواع تعمیرات جاروبرقی در کرمان را طبق مصوبه سال ۱۴۰۲ مشاهده کنید.

نام برند نرخ تعمیر
تعویض کالکتور ۴۰۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پروانه ۳۰۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعویض بلبرینگ ۲۵۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض یا تعمیر ترموستات ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر سیم‌جمع‌کن ۱۰۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
سرویس کامل جاروبرقی ۱۰۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر موتور جاروبرقی ۲۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض بوش ۳۰۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰ تومان
تعویض سیم‌جمع‌کن ۱۵۰۰۰۰ الی ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعویض بالشتک ۳۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰ تومان
تعویض سیم‌پیچی موتور ۳۰۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰۰ تومان

شارینو

آیا شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که با نقص فنی در هریک از لوازم برقی در خانه‌تان به‌سرعت دست به آچار می‌شوید؟ خوب سؤالی که در این قسمت بیان می‌شود این است که تا چه اندازه در این زمینه مهارت دارید؟

بد نیست که بامهارت بیشتری به سراغ تعمیر وسایل منزلتان مانند تعمیر جاروبرقی در کرمان بروید تا شرایط را از آنچه که هست، بدتر نکنید.

شارینو در این زمینه برای شما عزیزان مقالاتی را آماده کرده است که شما می‌توانید با مطالعه آن‌ها به مهارت کافی دسترسی پیدا کنید؛ مقالاتی نظیر تعمیر کولرگازی در کرمان، تعمیرآبگرمکن در کرمان و کابینت ‌سازی در کرمان را بادقت برای مهارت و یادگیری بیشتر مطالعه فرمایید.

یکی از رسوم سن دار کشور ایران خانه‌تکانی سالیانه است؛ اما امروزه با افزایش مشغله کاری که همه ما درگیر آن هستیم، نمی‌توان که به همه کارها رسیدگی کرد؛ پس چاره کار در چیست؟ خدمات مجموعه قالیشویی در کرمان، مبل‌شویی در کرمان و باربری در کرمان می‌توانند در این مواقع یک کمک شایان به شمار بروند.

اگر شما هم به‌تازگی به فکر راه‌انداختن کسب‌وکار اینترنتی هستید؛ ولی نمی‌دانید که باید کار خود را از کجا شروع کنید؛ پس خواندن مقالاتی نظیر ادمین اینستاگرام در کرمان، طراحی سایت در کرمان و سئو سایت در کرمان می‌توانند در این زمینه کمک بسیار زیادی به شما بکنند.

اگر به‌تازگی به خدمات زیبایی و باشگاه در کرمان نیاز پیدا کرده‌اید؛ ولی نمی‌دانید که بهترین این مجموعه‌ها در کجا مستقر شده‌اند، ‌هیچ جای نگران نیست؛ زیرا با مطالعه مقالاتی نظیر سالن‌های زیبایی کرمان و باشگاه بدنسازی در کرمان به‌راحتی می‌توانید برترین آن‌ها پیدا و از خدمات آن‌ها نهایت استفاده را ببرید.

اگر در جاده یا خیابان‌های کرمان گیر کرده‌اید و به دنبال خدمات مکانیک سیار هستید؛ ولی از شمار تلفن آن‌ها آگاهی ندارید نگران نباید زیاد می‌توانید با خواندن مقالاتی نظیر امداد خودرو در کرمان و مکانیک سیار در کرمان به‌راحتی مشکل خودرو خود را پیدا یا در صورت لزوم با تعمیرکار سیار تماس بگیرید.

بهترین کافه‌های کرمان و رستوران‌های کرمان هم آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران در سطح شهر کرمان هستند.

 

سخن پایانی

تعمیر جاروبرقی در کرمان یکی از مهم‌ترین شاخه‌های تعمیر لوازم‌خانگی به شمار می‌رود که در بیشتر موارد باید توسط تکنسین تعمیرات جاروبرقی در کرمان انجام شود. سعی ما در این مقاله شرح‌دادن مشکلات رایج جاروبرقی و معرفی مهم‌ترین قطعات جاروبرقی بود تا شما بتوانید در بیشتر موارد خودتان اقدام به تعمیرات جاروبرقی در کرمان داشته باشید.

 

سؤالات متداول

۱. مهم‌ترین علت روشن ‌نشدن جاروبرقی چیست؟

وصل نبودن به پریز برق، سوختگی برد، نقص در سیستم سیم‌جمع‌کن

۲. جاروبرقی چه مدت می‌تواند روشن بماند؟

۲۵ الی ۳۵ دقیقه

۳. چرا جاروبرقی بیش از اندازه داغ می‌شود؟

برای پاسخ به این سؤال بهتر است که از تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در کرمان مشورت بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *