تعمیر مبل در اهواز

فهرست مطالب

مراکز تعمیر مبل در اهواز با داشتن تیم‌های متخصص و مجرب، با استفاده از تجهیزات و مواد باکیفیت برتر، بهترین خدمات تعمیری را ارائه می‌دهند. این مراکز با رعایت استانداردهای کیفیت و بهره‌گیری از روش‌های مدرن و فنی، تعمیر مبلمان را به‌صورت دقیق و بادوام انجام می‌دهند؛ بنابراین با ما همراه باشید تا درمورد تولیدی مبل اهواز اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

علائم خرابی و نیاز به تعمیر مبل در اهواز

ممکن است بپرسید که چه موقع باید برای رفع مشکلات و تعمیر مبل در اهواز به کارخانه یا کارگاه مبلمان مراجعه کنیم. در این قسمت به برخی از علائمی که نشان می‌دهند مبل شما نیاز به تعمیر دارد، اشاره می‌کنیم.

تغییر رنگ و شکل پارچه مبلمان

تغییر رنگ و شکل پارچه یکی از علائم خراب‌شدن مبل‌ها است. مبل‌ها می‌توانند به دلیل قرارگرفتن در معرض نور خورشید، استفاده مداوم، لکه‌ها، خاک و گردوغبار خراب شوند. برای ترمیم و تعمیر مبل در اهواز، چندین روش وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • تمیزکردن مبل با محلول‌های مناسب برای حذف لکه‌ها و بازگرداندن رنگ پارچه
 • رنگ‌کردن مجدد پارچه با استفاده از رنگ‌های مناسب
 • استفاده از روکش‌های زیبا و متنوع برای تغییر ظاهر مبل

شنیدن صدای گریز

صدای گریز مبل یکی از علائم خراب‌شدن مبل‌ها است که ممکن است به دلیل عوامل مختلفی ایجاد شود. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

 • شکستگی یا شل‌شدن قطعات فلزی یا چوبی مبل
 • عدم نصب صحیح یا سفت کردن پیچ و مهره‌های مبل
 • فرسودگی، خرابی فنرها یا گیره‌های مبل
 • اصطکاک بین قسمت‌های چوبی مبل

برای تعمیر مبل در اهواز و رفع صدای گریز، می‌توانید مبل‌های خود را به تعمیرکار مبل در اهواز بسپارید تا متخصصان با استفاده از وسایل و ابزارهایی مانند مته، پیچ‌گوشتی، مهره، پرس، چکش، چسب، فوم، پارچه و نخ مشکل مبل شما را رفع کنند.

 ازبین‌رفتن شکل کوسن‌ها و نشیمنگاه مبلمان

ازبین‌رفتن کوسن و نشیمنگاه مبل یکی از علائم خراب‌شدن مبل‌ها است که ممکن است به دلیل فشار زیاد، فرسودگی اسفنج یا فوم، شکستگی فنر یا کلاف یا کیفیت پایین مواد سازنده اتفاق بیفتد.

 برای ترمیم کوسن و نشیمنگاه مبل، چندین روش وجود دارد که متخصصان تعمیر مبل در اهواز از آن‌ها استفاده می‌کنند. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • تعویض فوم کوسن و نشیمنگاه
 • تعویض فنر کوسن و نشیمنگاه
 • تعویض پارچه کوسن و نشیمنگاه
 • رنگ‌کردن پارچه کوسن و نشیمنگاه
 • استفاده از کوسن‌های زیبا و متنوع برای تغییر ظاهر مبل

انواع خدمات تعمیر مبل در اهواز

تعمیر مبل به مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی که باعث می‌شوند مبل‌هایی که خراب و غیرقابل‌استفاده شده‌اند، دوباره سالم و کارآمد شوند، گفته می‌شود. در طول فرایند تعمیر مبل نواقص و سایش مبل‌ها رفع می‌شوند.

 تعمیر مبل یکی از خدماتی است که به خانواده در تازه کردن مبلمان خودیاری می‌رساند. گاهی اوقات مبلمان، هنوز جدید و قابل‌استفاده هستند؛ اما به‌خاطر شکستگی‌های کوچک یا پاره شدن پارچه کهنه به نظر می‌آیند.

تولیدی مبل در اهواز علاوه بر ساخت انواع مبلمان به تعمیر آن‌ها نیز می‌پردازد. آن‌ها خدمات مختلفی برای تعمیر مبل در اهواز ارائه می‌کنند. این خدمات دارای تنوع زیادی هستند و تقریباً همه انواع خرابی‌ها را اصلاح می‌کنند. انواع تعمیرات مبل در اهواز شامل موارد زیر می‌شوند.

تعمیر رویه مبل‌ها در اهواز

رویه مبل‌ها، قسمت بیرونی آن‌ها هستند و ظاهرشان را مشخص می‌کنند. این رویه‌ها می‌توانند در زیبایی و نو بودن مبل‌ها نقش مهمی داشته باشند. اگر رویه کهنه و پاره شده باشد، مبل شما نیز قدیمی به نظر می‌رسد و ظاهر ناخوشایندی در محیط ایجاد می‌کند.

تعمیر مبل در اهواز به‌ویژه تعمیر رویه‌کوبی مبل اهواز می‌تواند به فضای خانه شما برای تازه‌تر شدن کمک کند. شما حتی می‌توانید پارچه جدیدی را روی رویه مبل بکشید و از آن‌ها مبلی کاملاً جدید بسازید.

تعمیر پایه شکسته مبل‌ها در اهواز

پایه شکسته از خرابی‌های اصلی صندلی، میز و مبلمان هستند؛ زیرا باعث می‌شوند وسایل شما عملاً غیرقابل‌استفاده شوند؛ البته نیازی نیست هر بار که پایه‌یکی از وسایل شما شکسته می‌شود یا ترک می‌خورد آن را دور بریزید. این نوع از خرابی‌ها به‌راحتی با تعویض پایه، قابل‌تعمیر هستند.

 یکی از خدمات اساسی مراکز تعمیر مبل در اهواز این است که می‌توانند پایه شکسته مبلمان، صندلی، میز و… را تعویض کنند. همچنین باتوجه‌به افزایش قیمت مبل در اهواز تعمیر آن گزینه بهتری برای خانواده‌ها است.

رنگ‌کردن مجدد مبل‌ها در اهواز

رنگ‌کردن مجدد مبل‌ها یکی از خدماتی است که تعمیرکاران مراکز تعمیر مبل در اهواز ارائه می‌دهند. این خدمت شامل تغییر رنگ چوب مبل، تعویض پارچه مبل با رنگ دلخواه مشتری، رنگ‌کاری قسمت‌های استیل و فلزی مبل و ترمیم رنگ چرم مبل است.

برای دریافت خدمات رنگ‌کردن مجدد مبل‌ها، شما می‌توانید با تعمیرکاران مراکز تعمیر مبل در اهواز تماس بگیرید و قیمت و زمان انجام کار را با آنها هماهنگ کنید. برخی از تعمیرکاران مبل در اهواز که خدمات رنگ‌کردن مجدد مبل‌ها را ارائه می‌دهند عبارت‌اند از:

 • تعمیرات مبل ضرغامی
 • تعمیرات مبل قائدی
 • تعمیرات مبل کریمی
 • تعمیرات مبل غری
 • تعمیرات مبل آرتان
 • تعمیرات مبل زیتون اهواز

تعمیر زیره مبل‌ها در اهواز

 آیا می‌دانستید که ممکن است زیره یا قسمت پشمی که محل نشستن مبل است، فرورود و به خدمات تعمیر مبل در اهواز نیاز داشته باشد؟ در صورت پیش‌آمدن چنین مشکلی متخصصان مراکز تعمیر مبل این قسمت پشمی را بیرون می‌کشند و با پشم جدید که خاصیت کشسانی مناسبی دارد، جایگزین می‌کنند.

تعمیر انواع مبلمان در اهواز

در شهر اهواز، انواع مختلفی از مبلمانی مانند مبلمان چرمی، پارچه‌ای، چوبی… وجود دارند که قابلیت تعمیر و بازسازی دارند. تعمیر مبل در اهواز به روش‌های متفاوتی انجام می‌شود و باتوجه‌به نوع مبلمان و خرابی آنها، تعمیرکاران متخصص مراحل مناسب را پیگیری می‌کنند.

کارگاه‌ها و تولیدی‌های مبل اقساطی اهواز با استفاده از تجهیزات و مواد باکیفیت، بادقت تعمیرات مبلمان را انجام می‌دهند. انواعی از مبلمان مختلف در اهواز شامل موارد زیر می‌شوند.

تعمیر مبل استیل در اهواز

 آیا می‌دانستید که مبلمان استیل، دارای ترکیبی از پارچه و چوب هستند که ممکن است با تغییر زمان خراب یا فرسوده شوند؟ در این حالت، تعمیرکار تعمیر مبل در اهواز بعد از بررسی وضعیت مبل، روش تعمیر را برای شما شرح می‌دهد. اگر قطعات مبلمان استیل شما زیاد باشند، هزینه تعمیر مبل هم بالا خواهد رفت.

تعمیر مبل راحتی در اهواز

مبل‌های راحتی و کاناپه معمولاً در نشیمن یا مقابل تلویزیون قرار می‌گیرند. این مبل‌ها بیشتر از همه به‌خاطر لکه یا پارگی پارچه آسیب می‌بینند؛ اما باید بدانید که پارچه برای تعویض روکش کاناپه ارزان است و هزینه تعمیر این مبل زیاد نیست؛ بنابراین کاناپه یکی از مبل ارزان‌قیمت در اهواز است.

همچنین تمام قسمت‌های مبل راحتی از پارچه ساخته شده‌اند و نیازی به کار چوب یا رنگ ندارند؛ پس تعمیرکار ماهر تعمیر مبل در اهواز با درنظرگرفتن قیمت مبل، پیشنهاد می‌کند که چه تعمیری انجام شود.

تعمیر مبل اداری در اهواز

مبلمان یکی از عوامل مهم در زیبای و راحتی فضاهای اداری هستند. البته عوامل دیگری مثل تمیزی و سلامتی مبل و همچنین چگونگی چیدمان آن در محیط اداره، بر روی مراجعین تأثیر دارد؛ پس اگر علائمی از خرابی مثل لکه یا پارگی پارچه دیدید، بلافاصله با کارشناسان تعمیر مبل در اهواز ارتباط برقرار کنید.

این کارشناسان با استفاده از متریال مناسب برای مبلمان شما، روش‌های مختلفی را برای تعمیر پیشنهاد می‌دهند. این مبل‌ها معمولاً به‌صورت یک دسته یا دودسته و بدون هیچ قسمت تزئینی ساخته می‌شوند؛ پس تعمیر آن‌ها خیلی راحت و سریع است.

تعمیر مبل چرمی در اهواز

فرایند تعمیر مبل چرم همانند سایر خدمات مبل‌ها است و روش خاصی برای انجام آن ندارد. وقتی روکش چرم مبلمان خراب می‌شود، شما باید انتخاب کنید که می‌خواهید همان روکش را نگه دارید یا پارچه آن را تغییر دهید.

در این حالت، هزینه تعمیر مبل چرمی تغییری نمی‌کند. البته اگر روکش چرم باکیفیت بخواهید، قطعاً هزینه تعمیر مبلمان بیشتر می‌شود. تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر مبل در اهواز اول مبلمان چرم شما را دقیق مورد بررسی قرار می‌دهد.

اگر فقط یک قسمت کوچک از چرم‌پاره شده باشد و شما هم نخواهید روکش آن را عوض کنید، کارشناسان پیشنهاد می‌کنند که تنها آن قسمت آسیب‌دیده را تعمیر کنید تا هزینه تعمیر مبلمان شما کمتر شود.

تعمیر مبل سلطنتی در اهواز

مبل‌های سلطنتی، زیبایی و دقت زیادی دارند و این عوامل باعث می‌شوند که عمر آن‌ها طولانی‌تر باشند. این مبل‌ها نسبت به سایر مبل‌ها، کمتر از پارچه استفاده می‌کنند؛ بنابراین قیمت مبل سلطنتی اهواز بیشتر است. اگر کلاف مبلمان سلطنتی شما توسط تعمیرکاران مجرب تعمیر مبل در اهواز سالم شناخته شود، می‌توانید آن را تعمیر کنید.

تعمیر مبل کلاسیک در اهواز

اگر مبلمان خانه شما از جنس کلاسیک باشند و نشانه‌های خرابی داشته باشند، کارشناسان ماهر تعمیر مبل در اهواز ابتدا آنها را باتوجه‌به وضعیت بررسی می‌کنند.

اگر کلاف مبلمان سالم باشد، می‌توانید آن را تعمیر کنید و قطعاً هزینه کمتری نسبت به خرید دوباره آن می‌دهید. همچنین قیمت مبل کلاسیک و قیمت سرویس خواب در اهواز بسیار مناسب است.

انواع جنس پارچه مبل در اهواز

آیا می‌دانستید که پارچه‌های مبل در اهواز بسیار متنوع و گوناگون هستند؟ برخی از این پارچه‌ها با الیاف طبیعی مانند پنبه، نخ، پشم، کتان و ابریشم و برخی دیگر با الیاف مصنوعی تولید می‌شوند. هر کدام از این پارچه‌ها ویژگی‌ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند که باید در نظر گرفته شوند.

برای مثال، پارچه‌های طبیعی معمولاً بافت نرم و خنکی دارند و به‌راحتی رطوبت را جذب می‌کنند؛ اما ممکن است زود چروک شوند، لک بگیرند و به شستشوی دقیق نیاز داشته باشند.

 پارچه‌های مصنوعی معمولاً بافت صاف و کشسانی دارند و مقاومت بالایی در برابر سایش، لک و چروک دارند؛ اما ممکن است حساسیت پوستی ایجاد کنند، جذب رطوبت کمی داشته باشند و حرارت بیشتری تولید کنند. برخی از پارچه‌های مبلی که در مراکز تعمیر مبل در اهواز مورداستفاده قرار می‌گیرند، شامل موارد زیر می‌شوند.

 پارچه مبل شانل

این نوع پارچه با ظاهری زیبا و شیک، مبلمان شما را تزئین می‌کند و برای ساخت مبل و پرده کاربرد زیادی دارد. این بدان معناست که شما می‌توانید پارچه مبلمان و پرده خانه خود را هماهنگ کرده و از جذابیت آن‌ها به نحو احسن استفاده کنید.

 پارچه شانل از موادی مانند نخ، پنبه و ابریشم تشکیل شده و با الیاف دیگری مثل اکریلیک، رازیون و الفین مخلوط می‌شود. رنگ‌های مختلفی برای پارچه شانل وجود دارد که می‌تواند ذوق‌های گوناگون را برآورده کند؛ ولی قیمت آن کمی بالاست و هر متر از آن با قیمت ۱۸۰ تا ۳۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

پارچه مبل ساتن

پارچه‌های ساتن از کیفیت بالایی برخوردارند و مدت‌زمان زیادی می‌توانند ماندگار باشند. همچنین زیبایی خاصی دارند و می‌توانند از نظر ظاهری نیازهای شما را رفع کنند؛ ولی عجله نکنید. پارچه‌های ساتن استفاده شده در مراکز تعمیر مبل در اهواز هم دارای مشکلاتی گوناگون هستند.

 یکی از مشکلات این نوع پارچه این است که به‌راحتی لک می‌خورد و با دشواری تمیز می‌شود. پارچه‌های ساتن باعث می‌شوند که نشستن و بلندشدن از روی مبل سخت باشند و ضدتعریق نیستند.

 به همین خاطر از این جنس پارچه برای مبل استقبال چندانی نشده است و فقط در مواقعی که سلیقه مشتریان مهم باشند از پارچه ساتن برای روکش مبلمان در تعمیر مبل اهواز استفاده می‌شود.

پارچه مبل مخملی

این جنس از پارچه در مبلمان اداری و مبلمان خانگی بسیار رایج است. دلیل این محبوبیت فوق‌العاده می‌تواند مقاومت زیاد و نرمی بالای پارچه مخملی باشد. علاوه بر این پارچه مخمل از رنگ‌های متنوعی برخوردار است و با هر رنگ دکوراسیونی می‌تواند به‌خوبی سازگار شود.

مخمل کبریتی و مخمل نانو هم از سایر جنس‌ها هستند که طرف‌داران زیادی دارند. این جنس از پارچه راحت تمیز می‌شود و همواره می‌تواند زیبایی زیادی به خانه شما ببخشد. البته پارچه مخمل با این ویژگی‌های خود در مراکز تعمیر مبل در اهواز قیمت بالایی داشته و هر متر از آن ۹۰ تا ۳۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

پارچه مبل نانو

قطعاً تابه‌حال توصیف پارچه نانو را زیاد شنیده و از ویژگی‌های بی‌نظیر آن متعجب شده‌اید. برای یک‌بار هم که شده بیایید درباره این پارچه بیشتر بدانید تا به رمز محبوبیت آن دست یابید.

 نانو از جدیدترین پارچه‌هایی است که می‌توانید در بازار مبل‌فروش‌ها و تعمیر مبل در اهواز بیابید. این پارچه ضد آب، ضد لک، ضدتعریق، ضدحریق و آنتی‌باکتریال است. پارچه نانو خیلی لطیف و نرم است و دوام بالایی دارد.

 البته شما باید برای هر متر از این پارچه ۱۰۰ تا ۳۷۰ هزار تومان بپردازید که باتوجه‌به ویژگی‌هایی که در قسمت بالا ذکر شد، کاملاً مناسب به نظر می‌رسد. شما با انتخاب پارچه نانو کمتر به خدمات تعمیر مبل در اهواز نیاز خواهید داشت.

پارچه مبل کتان

پارچه‌های کتان را ممکن است در انواع لباس‌ها مانند شلوار و مانتو دیده باشید. این جنس از پارچه مبل ظاهری براق و یکنواخت دارد؛ اما معایبی هم دارد.

 یکی از معایب کتان این است که سریع چروک می‌شود و همچنین خیلی لکه پذیر است. اگر شما خانواده‌ای شلوغ یا بچه‌های کوچک دارید، بهتر است جنس دیگری را برای مبل‌های خود انتخاب کنید.

پارچه مبل چرم

پارچه چرم روکشی است که کاربردهای زیادی دارد و به دلیل دوام بالا، تمیزشدن راحت و ظاهر خود، بسیار موردتوجه مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین از پارچه چرم بیشتر برای مبلمان اداری استفاده می‌شود و این نوع پارچه ضد آب است و به‌راحتی تمیز می‌شود.

اما در برابر نفوذ اشیا تیز مانند قیچی و سوزن آسیب‌پذیر است. هر متر از این نوع پارچه به قیمت ۲۵۰ تا ۳۸۰ هزار تومان در بازار موجود است.

پارچه مبل مازراتی

مازراتی یکی دیگر از پارچه‌هایی است که می‌توانید برای مبل خود انتخاب کنید. این جنس از پارچه به دلیل کیفیت بالای خوددوام زیادی دارد و به‌ندرت به خدمات تعمیر مبل در اهواز احتیاج دارد. مازراتی بافتی مانند مخمل دارد؛ اما ظاهر آن حتی از مخمل نیز زیباتر و صاف‌تر است.

مازراتی با همه جنبه‌های مثبتی که دارد در اثر نشستن‌های زیاد فرسوده می‌شود و نسبت به نفوذ آب نیز آسیب‌پذیر است. این جنس پارچه برای مبلمان اداری یا مکان‌های شلوغی مثل مطب‌های پزشکی مناسب نیست و بیشتر برای استفاده در منازل مسکونی کاربرد دارد.

 قیمت پارچه مبل مازراتی برای تولید و تعمیر مبل در اهواز به طور حدودی ۹۰ تا ۱۷۰ هزار تومان است. قیمت مبل راحتی در مریانج اهواز که با این جنس پارچه تهیه شده نسبتاً بالا است.

  رنگ‌بندی پارچه مبلمان در اهواز

آیا می‌دانید که رنگ‌ها چگونه بر روحیه و زیبایی محیط تأثیر می‌گذارند؟ آیا با روان‌شناسی رنگ آشنایی دارید؟ برای ایجاد یک فضای خوشایند، باید چه رنگ‌هایی را با هم ترکیب کنیم؟

اگر می‌خواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید، این قسمت از مقاله را از دست ندهید. در اینجا درباره رنگ مبلمان و قواعد ترکیب آن‌ها با یکدیگر بحث می‌کنیم.

پارچه مبلی نود

رنگ‌های نود یا خنثی در هر موقعیتی موردپسند هستند؛ به این دلیل که با هر رنگ دیگری هماهنگ می‌شوند. این رنگ‌ها فضا را وسیع، روشن و آرام نشان می‌دهند. رنگ‌هایی مثل سفید، مشکی، بژ، کرم، شیری و خاکستری از رنگ‌های نود یا خنثی هستند.

اگر هنگام تعمیر مبل در اهواز این رنگ‌ها را برای نوسازی مبلمان خود انتخاب کنید، بهتر است آن‌ها را با رنگ‌هایی مانند زرشکی، قهوه‌ای یا بنفش مخلوط کنید.

پارچه مبلی قرمز مجلل

این رنگ پارچه را حتماً در رستوران، هتل و خانه بسیاری از آشنایانتان دیده‌اید. قرمز، رنگی تیز و برجسته است و به فضا جلوه‌ای رسمی و هم‌زمان جذاب می‌بخشد. این رنگ ممکن است با سبک دکوراسیون مدرن خیلی سازگار نباشد؛ اما اگر شما از آن خوشتان می‌آید، در خرید آن تأخیر نکنید. البته رنگ قرمز روشن برای فضاهای مدرن مناسب‌تر است.

پارچه مبلی مشکی

آیا می‌دانستید که اگر دورنگ نود، سفید و مشکی را با هم ترکیب کنید، حتماً فضایی شیک و رسمی در ایجاد می‌شود؟ شما می‌توانید بعد از تعمیر مبل در اهواز از این دورنگ برای مبلمان خود استفاده کنید. این رنگ‌ها با رنگ‌هایی مثل طلایی، نقره‌ای و خاکستری هم خوب سازگار هستند.

پارچه مبلی خاکستری

خاکستری از رنگ‌های شاد نیست؛ اما پسندیده شده است. اگر این رنگ را برگزیدید، می‌توانید آن را با هر رنگ دیگری هماهنگ کنید؛ چون این رنگ خنثی با رنگ‌های تیره و روشن هم زیبا می‌شود. شما می‌توانید بعد از تعمیر مبل در اهواز از خاکستری روشن برای روشن‌کردن فضای خانه خود استفاده کنید.

نکات کلیدی در انتخاب مراکز تعمیر مبل در اهواز

مبل یکی از عناصر اصلی زیبایی خانه است که شما و سایر اعضای خانواده باید برای حفظ زیبایی و شکوه آن تلاش کنید. اگر مبلمان شما لکه‌دار شده یا پارچه و فنرهای آن خراب شده باشد، بدون تأخیر با یک تعمیرکار ماهر تعمیر مبل ارتباط برقرار کنید.

البته قبل از انتخاب تعمیرکار و کارگاه مناسب برای تعمیر مبل باید به چند خصوصیت مهم در آن‌ها دقت کنید. برخی از این خصوصیات های مهم در انتخاب مراکز تعمیر مبل شامل موارد زیر می‌شوند.

داشتن تخصص بالا و حرفه‌ای بودن

یکی از مهم‌ترین خصوصیات یک تعمیرکار تعمیر مبل در اهواز، داشتن تخصص و حرفه‌ای بودن در این حوزه است. متأسفانه امروزه بسیاری از افراد غیرمتخصص در زمینه تعمیر مبل فعالیت می‌کنند که با کمترین هزینه، مبلمان را به‌درستی تعمیر نمی‌کنند.

برای اینکه از تخصص و حرفه‌ای بودن تعمیرکار مطمئن شوید، از نظرات مشتریان قبلی آن‌ها استفاده کنید. اگر از کار و نتیجه‌ی آن‌ها راضی بودند، می‌توانید مبلمان خود را به آن‌ها برای تعمیر بسپارید.

تحویل به‌موقع

قطعاً نداشتن مبلمان در خانه، دکوراسیون منزل را با مشکل عمده‌ای روبرو می‌کند؛ بنابراین هنگامی که به تعمیر مبل در اهواز نیاز دارید، حتماً از افرادی استعانت کنید که مبلمان شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بدهند.

استفاده از متریال باکیفیت

فرایند تعمیر مبل در اهواز شامل قسمت‌های گوناگونی مانند تعویض پارچه یا فوم مبلمان است. اگر تعمیرکار هنگام تعمیر مبل، از متریال باکیفیت و معتبر در بازار استفاده کند؛ مبلمان شما از طول عمر و پایداری بالایی برخوردار می‌شود

پرداخت دستمزد مناسب

امروزه خواستن دستمزد‌های بالا در همه کارها رایج شده است. وقتی به تعمیر مبل در اهواز نیاز دارید، به تولیدی یا کارگاهی مراجعه کنید که باتوجه‌به حجم کار خود، دستمزد مناسب از شما بخواهند. قطعاً شما پس از اتمام فرایند تعمیر و دیدن کیفیت و تمیزی کار، با خوشحالی هزینه را پرداخت می‌کنید.

لیست مبل‌فروشی‌های اهواز

مبل‌فروشی‌های اهواز در مناطق مختلفی از شهر قرار دارند که می‌توانید انواع مبلمان را با تنوع، کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید. برخی از معروف‌ترین مبل‌فروشی‌های اهواز عبارت‌اند از:

نام مبل‌فروشی آدرس شماره تماس
مبلمان دکورنو اهواز، بین طالقانی و معمارزاده در خیابان شهید موسوی ۰۶۱-۳۲۲۲۶۲۵۴
مبل صادق اهواز، خیابان زند، خیابان دکتر علی شریعتی ۰۹۱۶۶۲۰۶۷۶۲
مبلمان میلاد اهواز، جنب بیمارستان خصوصی اروند در خیابان دکتر شریعتی ۰۶۱-۳۲۲۲۴۴۷۴
مبلمان پدیده اهواز، خیابان طالقانی، میدان شهدا، کنار خوزستان کامپیوتر ۰۶۱-۳۲۲۳۵۶۹۹
مبلمان راک اهواز، بین خیابان کافی و خیابان عظیم در خیابان شریعتی ۰۹۱۲۸۰۸۱۲۹۱
مبلمان آرسیس اهواز، گلستان، بین آبان و آذر در خیابان فروردین ۰۶۱-۳۳۳۲۹۸۹۵
مبلمان سپید اهواز، گلستان، بین دی و بهمن در خیابان فروردین ۰۶۱-۳۳۷۵۷۰۹۶
مبلمان آپادانا اهواز، گلستان، بین آذر و دی در خیابان فروردین ۰۶۱-۳۳۲۰۵۰۳۲
مبلمان عادل اهواز، گلستان، نبش اسفند در خیابان فروردین ۰۹۳۶۳۴۵۲۳۷۰

شارینو

لوازم‌خانگی بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند که باعث راحتی و آسایش ما می‌شوند؛ اما گاهی اوقات این لوازم ممکن است دچار خرابی و نقص فنی شوند که به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند.

در صورت نیاز به تعمیر لوازم‌خانگی شما می‌توانید با مراجعه به مقالات تعمیر یخچال در اهواز، تعمیر تلویزیون در اهواز، تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز، تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز و تعمیر پکیج در اهواز به حل مشکلات رایج این وسایل بپردازید و در صورت وقوع مشکلات بزرگ با تعمیرکاران و متخصصان این حوزه تماس بگیرید.

 اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را در فضای مجازی گسترش دهید، باید به مقالات سئو سایت در اهواز، ادمین اینستاگرام در اهواز و طراحی سایت در اهواز مراجعه کنید. با یادگیری این سه عامل که مکمل یکدیگر هستند، به شما کمک می‌کنند تا بازدید و فروش خود را افزایش دهید.آیا به دنبال یک شرکت نظافتی و مبل شویی مطمئن و باکیفیت در اهواز هستید؟ آیا می‌خواهید خانه، محل کار، مبل، موکت، قالی و سایر وسایل خود را تمیز و تازه نگه دارید؟ شما می‌توانید با مراجعه به مقالات شرکت نظافتی در اهواز و مبل شویی در اهواز در کنار تعمیر مبل در اهواز از ارائه خدمات متنوع و باکیفیت آنها مطلع شوید.

اگر به دنبال یک راه‌حل مطمئن و مدرن برای محافظت از خانه، مغازه، اداره یا کارخانه خود هستید، می‌توانید با مطالعه مقاله دوربین مداربسته در اهواز از انواع دوربین‌ها، ویژگی‌ها، برندهای معروف، قیمت آنها و… باخبر شوید و در صورت نیاز آن را خریداری کنید.

کابینت‌سازی در اهواز شامل تولید و ساخت انواع کابینت‌ها برای استفاده در آشپزخانه، حمام، اتاق‌خواب و…. است. این کابینت‌ها باتوجه‌به سلیقه و نیازهای شما طراحی و ساخته می‌شوند. شما می‌توانید با مطالعه این مقاله درمورد قیمت، طرح‌ها و رنگ‌های کابینت و متخصصان حرفه‌ای اطلاعات لازم را کسب کنید.

کافه‌های اهواز جایی برای لذت‌بردن از یک فنجان قهوه یا یک دم‌نوش گرم است. در اهواز، کافه‌ها مکان‌های محبوبی برای دیدار با دوستان یا خانواده و گذراندن اوقات فراغت هستند. اگر به دنبال محیطی دل‌پذیر هستید تا لحظات شادی را تجربه کنید، این مقاله را حتماً مطالعه کنید.

 برخی از مراکز لیزر در اهواز با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، مانند لیزرهای CO2 یا انواع دیگر لیزرها، خدمات متنوعی مانند کاهش چین‌وچروک، حذف موهای زائد، درمان لک‌های پوستی و… ارائه می‌دهند.

اگر خودروی شما در جاده با مشکل روبه‌رو شده است، می‌توانید با نزدیک‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مکانیک سیار در اهواز تماس بگیرید و مشکل خودرو خود را برطرف کنید.

سخن پایانی

 مراکز تعمیر مبل در اهواز به شما امکان می‌دهند تا مبلمان خود را به حالت اولیه بازگردانده و از زیبایی و کارایی آن بهره‌مند شوید. با استفاده از تخصص و تجربه کارکنان مجرب و با بهره‌گیری از تجهیزات و مواد باکیفیت، تعمیر مبل به‌صورت دقیق و بادوام انجام می‌شود.

سؤالات متداول

۱. چه زمانی باید مبل را تعمیر کنیم؟

اگر مبل شما دارای علائمی مانند پاره شدن، شکستگی پایه، خرابی فنر یا کلاف و… باشد، باید آن را تعمیر کنید.

۲. بهترین مبل‌فروشی‌های اهواز کدام‌اند؟

مبل صادق، مبلمان میلاد، مبلمان پدیده، مبلمان راک

 ۳. کدام مراکز خدمات رنگ‌کردن مبل را انجام می‌دهند؟

تعمیرات مبل کریمی، تعمیرات مبل آرتان، تعمیرات مبل زیتون اهواز و…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *