دوربین مداربسته در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان


دوربین مداربسته در اصفهان

فهرست مطالب

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان چقدر است؟ آیا می‌توان دوربین‌های مداربسته را در هر مکانی نصب کرد؟ بهترین نصاب دوربین مداربسته اصفهان چه کسی است؟ اگر شما هم به دنبال پیدا کردن پاسخ این سؤالات هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با مهم‌ترین نکات مرتبط با انواع سیستم‌های حفاظتی، کاربرد دوربین مداربسته و شیوه نصب آن توضیح دهیم. همچنین اطلاعات جامعی را درباره خرید و قیمت دوربین مداربسته در اصفهان در اختیار شما قرار می‌دهیم. پس اگر به این مطالب نیاز دارید، این مقاله را از دست ندهید.

انواع سیستم‌های حفاظتی در اصفهان

با توجه به اینکه انواع مختلفی از سیستم‌های حفاظتی ساختمان وجود دارند، شناخت این سیستم‌ها، تفاوت و کاربرد آن‌ها می‌تواند اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد آن‌ها را برای انتخاب بهترین گزینه در اختیار شما قرار بدهد. در ادامه با انواع سیستم‌های حفاظتی ساختمان از جمله دوربین مداربسته در اصفهان آشنا خواهید شد.

انواع سیستم‌های حفاظتی در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

سیستم‌های ضدسرقت در اصفهان

در یک محیط تجاری، چند سیستم امنیتی متداول وجود دارند که کسب و کارها می‌توانند انتخاب کنند که از کدام یک از آنها استفاده کنند. از آنجایی که همه کسب و کارها به سیستم مشابهی نیاز ندارند، بهتر است تا از بهترین نصاب سیستم‌های امنیتی ساختمان‌های اداری درخواست کمک کنید. پرکاربردترین سیستم‌های امنیتی اداری شامل موارد زیر می‌شوند.

کنترل دسترسی

یک سیستم کنترل دسترسی تعیین می‌کند که چه کسی می‌تواند وارد ساختمان‌های مسکونی، اداری و فضاهای تجاری شود و معمولاً اعتبارنامه‌های مجاز می‌توانند قفل در را باز کنند.

دوربین‌های امنیتی و نظارت تصویری

دوربین‌هایی که در ساختمان‌های تجاری و مسکونی و به منظور ایجاد امنیت بیشتر نصب می‌شوند، به گروه‌های امنیتی اجازه می‌دهند تا ببینند که چه اتفاقات امنیتی در مناطق مهم رخ می‌دهند تا نظارت و کنترل بر امنیت محل مورد نظر را با استفاده از تصاویر میسر کنند. این دوربین‌ها شبیه به دوربین مداربسته در اصفهان عمل می‌کنند؛ اما تفاوت‌هایی نیز با هم دارند.

سیستم‌های هشدار

سیستم‌های هشدار امنیتی می‌توانند از ورود سارقان و فعالیت‌های مجرمانه جلوگیری کرده و افراد را از خطرات مختلف مطلع کنند. هشدارهای این نوع سیستم‌ها را می‌توان به طور مستقیم به و سیستم امنیتی درب دفتر و مکانیسم‌های قفل الکترومغناطیسی درب متصل کرد.

سنسورها

سنسورهای درب برای هشدار و اطلاع به افراد در هنگام باز شدن درب ورودی یا باز ماندن آن نصب می‌شوند. برای فضاها و ساختمان‌هایی که به امنیت بیشتری نیاز دارند، برخی از صاحبان کسب و کارها ممکن است از حسگرهای لیزری، مادون قرمز یا مایکروویو جهت بهبود امنیت ساختمان‌ خود استفاده کنند.

سنسورها

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

سیستم‌های ایمنی اضطراری و آتش‌سوزی

سیستم‌های امنیتی که برای ساختمان‌های اداری یا مسکونی نصب می‌شوند، باید قابلیت‌های ایمنی مناسبی را در برابر آتش مانند: تجهیزات تشخیص موارد اضطراری نصب شده و سیستم اعلام حریق جهت هماهنگی با شرایط ایمنی محلی داشته باشند.

سیستم‌های امنیت سایبری

بسیاری از صاحبان کسب‌وکارهای مختلف، نوع امنیت سیستم خود را جهت محافظت از اطلاعات شخصی یا اختصاصی انتخاب می‌کنند. سیستم‌های امنیت سایبری شامل موارد مختلفی می‌شوند؛ از جمله: حفاظت از فایروال، رمزگذاری داده‌ها، نرم‌افزار ضد ویروس و نظارت بر ترافیک.

سیستم های دسترسی به دروازه

بسیاری از ساختمان‌های اداری و تجاری می‌توانند از انواع سیستم امنیتی دروازه استفاده کنند؛ زیرا این سیستم به عنوان مانع فیزیکی عمل کرده و می‌تواند از سرقت جلوگیری به عمل آورد، امنیت ۲۴ ساعته را برای ساختمان فراهم کند و به صاحبان کسب و کارهای مختلف کمک کند تا ورود مراجعه‌کنندگان را بهتر کنترل و مدیریت کنند.

قفل‌های هوشمند در اصفهان

قفل هوشمند یک دستگاه است که طراحی آن به صورت مکانیکی و الکترونیکی انجام شده و همراه با تأیید هویت کاربران مجاز و به صورت کاملاً بی سیم باز می‌شود. این قفل‌ها در کنار نصب دوربین مداربسته در اصفهان می‌تواند به امنیت هر چه بیشتر منزل شما کمک کنند.

در خانه‌های هوشمند، قفل‌هایی که به صورت کاملاً هوشمند طراحی شده‌اند، این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می‌کنند تا بدون نیاز به کلیدهای سنتی وارد ساختمان شده و دسترسی دیگران را هم محدود کنند. در عوض، صاحب خانه از یک گوشی همراه هوشمند خود برای باز کردن قفل مکانیکی درب و بررسی بی سیم آن استفاده خواهد کرد.

قفل‌های هوشمند به گسترش امکانات اتوماسیون خانه برای امنیت بیشتر کمک می‌کنند. به عنوان یک دستگاه متصل، قفل‌های هوشمند را می‌توان بخشی از اینترنت اشیا در نظر گرفت. بسیاری از سیستم‌های قفل هوشمند از برنامه‌های گوشی تلفن همراه یا وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند تا به مالک ساختمان ایت اجازه را بدهند تا با فرستادن کلید مجازی به افراد دیگر، دسترسی را برای آن‌ها فراهم کنند.

کلیدهای مجازی از طریق اس‌ام‌اس یا حتی ایمیل ارسال شده و به افراد دیگر دسترسی لازم را می‌دهند. پس از دریافت پیام از هر طریقی که ذکر شد، کلیدهای دیجیتالی که رمزگذاری شده‌اند، دسترسی به قفل هوشمند ساختمان را برای مدت زمان مشخص و از پیش تعیین شده فراهم می‌کنند.

علاوه بر امکان تنظیم دسترسی به قفل هوشمند، بسیاری از قفل‌های هوشمند در اصفهان قابلیت ثبت دسترسی را دارند و مواردی را ثبت می‌کنند که ابزاری مشخص را جهت کنترل دقیق و نظارت بر استفاده از درب را فراهم می‌کنند.

برخی از قفل‌های هوشمندی که برای ایمنی ساختمان‌ها استفاده می‌شوند، یک دوربین دارند که تصویری از کسانی که به درب ورودی دسترسی دارند را ثبت کرده و یک گزارش تصویری از اطلاعات مربوطه را تهیه می‌کند؛ البته عملکرد این نوع قفل‌ها با دوربین مداربسته در اصفهان متفاوت است.

آسیب‌پذیری‌های احتمالی در قفل‌های هوشمند ساختمان‌ها، نگرانی‌های امنیتی را به وجود می‌آورند. مشاوران سیستم‌های امنیتی همواره به این نکته اشاره می‌کنند که قفل‌های هوشمند ساختمان‌ها لزوماً از کلیدهای سنتی و قفل‌های معمولی امن‌تر نیستند و توصیه می‌کنند که مالکان ساختمان‌ها حتماً به تقویت تنظیمات این قفل‌ها و گزینه‌های دیگر امنیتی مانند دوربین مداربسته در اصفهان فکر کنند.

درب‌های ضدسرقت در اصفهان

هنگامی که یک مشکل امنیتی در خانه یا آپارتمان به وجود می‌آید، اولین چیزی که به ذهن ما خطور می‌کند این است که درب‌ها را قفل کنیم. این درب‌ها در کنار دریافت خدمات دوربین مداربسته در اصفهان می‌توانند خیال شما را از امنیت ساختمان راحت کنند.

مهم‌ترین مزایای درهای ضد سرقت برای امنیت ساختمان عبارت‌اند از:

 • درب‌های ضد سرقت اولین و اصلی‌ترین مانع برای ورود سارقان به منزل هستند؛ بنابراین با این درب‌ها می‌توانید خانه، مغازه یا هر ساختمان دیگری را ایمن نگه دارید.
 • با ترکیب هسته فولادی سنگین داخل مرکز چوبی مصنوعی، این درب‌ها بهترین گزینه برای ایمن سازی ساختمان شما و مصون سازی از هرگونه خطر هستند.
 • همه چیز به میزان امنیت ساختمان شما برمی‌گردد؛ همه ما در هر مکانی که بخواهیم زندگی کنیم، به طور قطع امنیت کامل را ترجیح خواهیم داد.
 • یکی دیگر از دلایلی که امنیت شما را افزایش می‌دهد، قفل‌های سنگین و پیشرفته است. درب‌های ضد سرقت معمولاً مجهز به قفل‌های امنیتی بالا بوده، نشکن هستند و برای باز کردن قفل درب شما مناسب عمل می‌کنند.
 • سارقان همواره به دنبال قفل‌هایی می‌گردند که به راحتی باز شوند و خطر نمی‌کنند؛ به همین دلیل م زمان زیادی را صرف شکستن درب‌های ورودی که امنیت بالا دارند، نمی‌کنند.
 • بعضی از درهای ورودی که به صورت ضد سرقت ساخته می‌شوند، ضد حریق و دود نیز هستند؛ به این ترتیب افراد می‌توانند به راحتی پشت آن‌ها پنهان شده تا این درب‌ها از آن‌ها محافظت کنند و برای چند دقیقه به طور کامل در امنیت بوده و از آسیب در امان باشند.

درب‌های ضدسرقت در اصفهان از چه مواد اولیه‌ای ساخته شده‌اند که تا این حد امن هستند؟ به لطف هسته فولادی و درب‌های امنیتی روکش دار این سیستم‌های امنیتی، این درب‌ها از استحکام زیادی برخوردارند. در تولید این درب‌ها؛ چوب طبیعی را با هسته‌های فولادی و همچنین چوب مصنوعی ترکیب می‌کنند.

به همین دلیل هیچ تبر و چکشی نمی‌تواند به راحتی از درها عبور کند؛ همچنین باعث می‌شود تا صدا مسدود شود. درب‌هایی که از چوبی مصنوعی ساخته می‌شوند، معمولاً ضخیم‌تر از انواع تولید شده با چوب‌های طبیعی هستند. با این روش جان درختان را نجات داده و درهای بادوامی را می‌سازند.

بسته به سلیقه و نیاز شما برای سفارش، درب‌ها حداقل با ۳ قفل تولید می‌شوند و قابلین این را دارند که فقط با یک چرخش ساده باز شوند؛ طراحی این قفل‌ها به گونه‌ای است که تا ۹ کویل و میله قابل ارتقا بوده و تولید می‌شوند. کلیدهای قفل‌ها منحصر به فرد و هوشمند طراحی شده‌اند؛ بنابراین حتی قفل ساز هم نمی‌تواند آنها را باز کند.

فولاد به کار رفته در هسته درب‌ها سبب می‌شود تا درب به طور کامل در بمقابلرابر هرگونه ضربه مقاوم باشد؛ بنابراین حتی اگر سارقان از اره‌های سخت و محکم هم برای شکستن درب استفاده کنند، هسته فولادی همیشه سالم باقی خواهد ماند. پس جهت امنیت بیشتر منزل یا محل کار خود از این درب‌ها در کنار خدمات دوربین مداربسته در اصفهان استفاده کنید.

درب‌های ضدسرقت در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

درب‌های آکاردئونی در اصفهان

از درهای آکاردئونی در اصفهان برای درهای جداکننده اتاق‌ها استفاده می‌شود. بسیاری از مدارس یا کلاس‌های درس از ورودی‌های آکاردئونی بین کلاس‌ها استفاده می‌کنند. در صورت لزوم، درها را می‌توان باز کرد تا یک اتاق بزرگ ایجاد شده و از سر راه برداشته شود.

بسیاری از ساختمان‌های اداری در کنار دوربین مداربسته در اصفهان از درهای آکاردئونی نیز استفاده می‌کنند. آنها می‌توانند به کارمندان اجازه دسترسی به یک منطقه کاری را بدون عبور از دفتر اصلی بدهند. از درها می‌توان به عنوان جداکننده برای فضاهای خصوصی مانند اتاق جلسات و اتاق استراحت نیز استفاده کرد.

دو عامل مهم در زمان انتخاب درب‌های آکاردئونی در اصفهان مطرح می‌شوند که باید برای انتخاب بهترین گزینه در نظر بگیرید. در ادامه دو عامل محل نصب و مواد اولیه‌ای که درب‌های آکاردئونی از آن‌ها ساخته می‌شوند، بررسی شده‌اند.

محل نصب

بیشتر مردم تصور می‌کنند که درب‌های آکاردئونی تنها برای استفاده در داخل خانه هستند. حقیقت این است که موارد زیادی وجود دارند که درهای آکاردئونی را می‌توان در بیرون یا به عنوان یک مانع بین بیرون و داخل ساختمان استفاده کرد.

بسیاری از خانه‌ها با درهای آکاردئونی شیشه‌ای ساخته می‌شوند که تا می‌شوند تا فضای نشیمن را گسترش دهند. درهای آکاردئونی داخل خانه برای کمد دیواری بسیار محبوب هستند؛ همچنین برای امنیت بیشتر ساختمان در کنار دوربین مداربسته در اصفهان استفاده می‌‌شوند.

مواد اولیه

درب کمدهای داخلی بیشتر از چوب یا آلومینیوم ساخته می‌شوند؛ این گزینه‌ها درها را سبک‌تر و راحت‌تر نگه می‌دارند تا افراد به‌ راحتی تردد کنند. گزینه‌های دیگر برای مواد اولیه به کار رفته در تولید درب آکاردئونی عبارت‌اند از: وینیل، فایبرگلاس و فولاد.

درب آکاردئونی فولادی به احتمال زیاد در انبار یا سوله‌های خارج از شهر نیز استفاده می‌شود. برای همه مدل‌ها، جارو کردن درب می‌تواند به عایق صدا کمک کند و امنیت بیشتری را به همراه دوربین مداربسته در اصفهان ایجاد کند.

درب آکاردئونی چگونه ساخته می‌شود؟ برای ساخت درب آکاردئونی چهار جزء ضروری وجود دارند که شامل: خطوط، پانل‌ها، غلتک‌ها و سخت افزار هستند. خطوط هر ماده‌ای هستند که در هنگام استفاده امکان چرخش راحت را فراهم می‌کنند و جنس آن‌ها از چوب یا آلومینیوم است.

پانل‌ها بخش‌هایی از در هستند که به یکدیگر متصل می‌شوند. غلتک‌ها برای لغزش پانل‌ها در مسیرها و هنگام استفاده با هم استفاده می‌شوند. یک قفل یا دستگیره برای باز یا بسته کردن درها ضروری است.

نرده‌های حفاظ در اصفهان

در زمان نصب سیستم‌های حفاظتی در اصفهان ممکن است به نرده‌های حفاظ برخورد کنید. وقتی این نرده‌ها به همراه دوربین مداربسته در اصفهان نصب می‌شوند، تأثیرات زیادی بر افزایش ایمنی ساختمان شما دارند. نصب این نرده‌ها برای پنجره ساختمان‌های پرخطر توصیه می‌شود.

دلیل اهمیت این نرده‌ها برای ایمنی برخی از ساختمان‌ها، دردسترس‌بودن پنجره برای سارقان است؛ اما با وجود این نرده‌های حفاظتی می‌توان از خطرات احتمالی جلوگیری کرد. البته این نرده‌های حفاظتی هم برای پنجره‌ها و هم دیوارها کاربرد دارند و کاربرد آن‌ها به نوع ساختمان و ویژگی‌های آن بستگی دارد.

نرده‌های حفاظ در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

انواع دوربین مداربسته در اصفهان

کدام مدل دوربین مداربسته در اصفهان برای شما مناسب‌تر است؟ شما دوست دارید که چه مدل دوربین مداربسته‌ای را خریداری کنید؟ ما مزایای هر یک از انواع مختلف سیستم‌های دوربین مداربسته در اصفهان را در بررسی کرده‌ایم. از این راهنما برای انتخاب استفاده و سطح امنیت مورد نیاز خود را فراهم کنید.

دوربین مداربسته گنبدی در اصفهان

دوربین مداربسته گنبدی یکی از انواع دوربین مداربسته در اصفهان است که نام خود را از محفظه گنبدی شکلی که دوربین در آن قرار می‌گیرد، گرفته است. در حالی که این دوربین‌ها از نظر ظاهری محافظه کار هستند؛ اما این ویژگی مانع از قابلیت جلوگیری از دستبرد مجرمان نمی‌شود.

طراحی این مدل دوربین مدار بسته به این دلیل است که پوشش گنبدی آن امکات تشخیص دادن جهتی که دوربین در آن قرار گرفته را دشوار خواهد کرد و یک فضای ناامن را برای سارقان به وجود می‌آورد.

مزایای دوربین مداربسته گنبدی عبارت‌اند از:

 • طراحی جمع و جور دارد و به این معنی است که به راحتی در هر مکانی جا می‌شود.
 • برای استفاده در محیط داخلی ساختمان و همچنین فضاهای باز مناسب است.
 • گنبد آن در برابر سرقت مقاوم است و این ویژگی به این معنی است که تداخل با دوربین سخت‌تر است.
 • امکان چرخش دوربین با قابیلت چرخش ۳۶۰ درجه برای اینکه تمام زوایا را پوشش دهید.

این مدل دوربین نوع دوربین مداربسته در اصفهان برای استفاده برخی از کسب و کارها مانند: هتل‌ها، مغازه‌ها و رستوران‌ها و غیره است؛ زیرا طراحی منحصر به فرد آن به شما این امکان را می‌دهد تا دید وسیع‌تری برای نظارت بر امنیت محل کار یا زندگی خود داشته باشید.

بسیاری از کاربرانی که از دوربین‌های مداربسته استفاده می‌کنند، این مدل را بهترین دوربین مداربسته داخل ساختمان می‌شناسند؛ چراکه می‌توان آن را در یک نقطه استراتژیک قرار داد تا همه زوایای فضای مورد نظر را پوشش بدهد.

دوربین مداربسته گلوله‌ای در اصفهان

دوربین Bullet یا گلوله‌ای از انواع دوربین مداربسته در اصفهان است که طراحی نمادینی دارد که قابل مشاهده است. این نوع دوربین‌ها به صورت استوانه‌ای طراحی شده و می‌توانند فواصل دور را به طور دقیق رصد کنند. دوربین‌های گلوله‌ای معمولاً در فضاهای باز قرار می‌گیرند؛ بنابراین بدنه آنها در برابر آب، گردوغبار و باد مقاوم است.

مزایای اصلی دوربین مداربسته گلوله‌ای عبارت‌اند از:

 • قابل مشاهده است؛ بنابراین به عنوان یک عامل بازدارنده برای مجرمان عمل می‌کند.
 • در برابر آلودگی در محیط‌های مختلف مقاوم است.
 • نظارت دقیق برای کنترل امنیت فضا را در فواصل دور برای شما فراهم می‌کند.
 • پوشش آن در برابر تابش نور خورشید و باران مقاوم است.

دوربین‌های گلوله‌ای در اصفهان را می‌توان در صنایع مختلفی از جمله: مدیریت املاک، صنعت کشاورزی و حوزه تولید استفاده کرد. این مدل دوربین نه تنها تصاویری را با کیفیت بالا و با وضوح مناسب تولید می‌کند؛ بلکه به عابران حوزه استحفاظی خود این پیام را منتقل می‌کند که محل رفت و آمد شما تحت نظارت کامل است.

به همین دلیل است که آنها به طور کلی بهترین دوربین مداربسته در اصفهان را برای عملیات بیرونی ارائه می‌دهند.

دوربین مداربسته C-Mount در اصفهان

دوربین‌های مداربسته C-Mount در اصفهان گزینه ایده‌آلی برای کسانی هستند که ممکن است بخواهند میدان دید را تطبیق دهند. این نوع دوربین مداربسته به لنزهای جداشدنی مجهز است و با این قابلیت می‌توان نظارت کاملی را بر فواصل مختلف انجام داد.

دوربین‌های C-Mount معمولاً در اندازه‌های بزرگی تولید می‌شوند؛ به همین علت این نوع دوربین مانند دوربین‌های گلوله‌ای، در برابر فعالیت‌های مجرمانه به عنوان یک بازدارنده عالی عمل خواهد کرد.

مزایای اصلی دوربین‌های مداربسته C-Mount در اصفهان عبارت‌اند از:

 • لنزهای ویژه‌ای روی این نوع دوربین قابل نصب هستند تا برد آن را تا حداقل ۴۰ فوت افزایش بدهند.
 • قابل مشاهده است تا سارقان از وجود آن مطلع شوند.
 • برای محافظت از دوربین در محیط‌های سرد می‌توان قاب مقاوم دوربین را اضافه کرد.
 • دارای یک بدنه ضد آب و مقاوم در برابر هواست که آن را برای استفاده در فضاهای باز ایده‌آل می‌کند.

این نوع دوربین مداربسته در اصفهان برای مشاهده مسیر و محیط پیرامون در نزدیکی محل شما ایده‌آل است؛ به همین دلیل در صنایع آب و برق و لجستیک محبوب زیادی دارد. این مدل دوربین برای کسانی که در تولیدی یا صنایع غذایی کار می‌کنند نیز مناسب است؛ زیرا دوربین در دماهای شدید مقاوم زیادی از خود نشان می‌دهد.

دوربین مداربسته C-Mount در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

دوربین مداربسته PTZ  در اصفهان

با دوربین (Pan Tilt & Zoom) PTZ در اصفهان، تیم امنیتی شما می‌تواند کنترل کاملی بر آنچه ضبط می‌شود، داشته باشد. تنها با لمس یک دکمه روی دستگاه شما، لنز آن به چپ و راست حرکت می‌کند، به بالا و پایین کج می‌شود و قابلیت بزرگ‌نمایی دارد.

اگر یک نگهبان دارید که فید ویدئوی زنده را در سایت نظارت می‌کند، این نوع دوربین مداربسته در اصفهان انتخاب ایده‌آلی برای شما محسوب می‌شود.

مزایای اصلی دوربین PTZ در اصفهان عبارت‌اند از:

 • قابلیت زوم اپتیکال دارد؛ به این معنی که روی سوژه‌ها از نزدیک فوکوس خواهید کرد.
 • میدان دید ۳۶۰ درجه را فراهم می‌کند.
 • وضوح تصویر معمولاً بی عیب و نقص است؛ بنابراین می‌توان ویژگی‌های صورت را متمایز کرد.
 • تیم امنیتی کنترل کامل ضبط را دارد و می‌تواند به موقعیت‌های زنده واکنش نشان دهد.

این مدل بهترین دوربین مداربسته در اصفهان برای مشاهده تصاویر از راه دور است. این دوربین برای نصب در فضاهای بزرگ بسیار کاربرد دارد و به عنوان بهترین دوربین مداربسته اصفهان جهت تقویت امنیت اماکن تجاری در نظر گرفته می‌شود.

برای مثال، این دوربین برای نصب در موزه مناسب بوده و می‌توان آن را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که حرکت را به طور دقیق تشخیص بدهد و بعد از آن، به یک نقطه خاص حرکت کند؛ از این رو حتی زمانی که این نوع دوربین مداربسته از راه دور کنترل نمی‌شود، باز هم منطقه بزرگی را پوشش می‌دهد و می‌توان گفت که کار چندین دوربین را با هم انجام می‌دهد.

دوربین مداربسته روز و شب در اصفهان

دوربین Day & Night در اصفهان به طور منحصر به فردی ساخته شده است تا بدون در نظر گرفتن میزان روشنایی محیط اطراف، به طور مؤثر کار کنند. این دوربین هم در طول روز کاربرد دارد و هم دید خوبی را در شب ارائه می‌دهد.

این مدل دوربین تصاویر واضحی از اتفاقات فضای پیرامون را ضبط می‌کند و همچنین کیفیت تصاویر آن در شرایط نوری مختلف پایین نمی‌آید. این مزیت‌ها از طریق تراشه‌های تصویربرداری بسیار حساس این دوربین به دست آمده است.

مزایای اصلی دوربین Day & Night در اصفهان عبارت‌اند از:

 • شما می‌توانید ضبط را در نور کم پاک کنید.
 • معمولاً تصاویر را به صورت سیاه و سفید و همچنین رنگی ضبط می‌کند.
 • می‌تواند با وجود تابش خیره کننده، نور مستقیم خورشید، بازتاب‌ها و نور ضعیف کار کند.
 • قاب محافظ دوربین را در برابر عناصر جهت نظارت خارجی محافظت می‌کند.

انواع مختلفی از دوربین مداربسته در اصفهان روانه بازار شده‌اند که برای استفاده در فضاهای داخلی و باز مناسب هستند؛ اما توجه داشته باشید که تصویربرداری حساس در هر دو حالت (روز و شب)، این نوع دوربین را منحصر به فرد و متمایز می‌کند.

به همین علت این سیستم برای نظارت بر مکان‌های تجاری ایده‌آل است و برای اماکنی که به نظارت شبانه‌روزی نیاز دارند، کاربرد زیادی خواهد داشت.

دوربین مداربسته مادون قرمز (دید در شب) در اصفهان

دوربین دید در شب در اصفهان برای عملکرد بهینه در شرایط سیاه و سفید طراحی شده است. این دوربین با استفاده از فناوری مادون قرمز به این امر دست پیدا کرده است.

مدل‌های دوربین مداربسته مادون قرمز در اصفهان گران‌تر از دوربین‌های دیگری مانند روز و شب هستند و مسلماً افرادی که این مدل دوربین را انتخاب می‌کنند، ضبط در شب برای آن‌ها و امنیت کسب و کارشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

مزایای اصلی دوربین مادون قرمز در اصفهان عبارت‌اند از:

 • LEDهای مادون قرمز اجازه ثبت کردن تصاویر را حتی در فضاهای سیاه و سفید به طور واضح برای کاربران فراهم می‌کنند.
 • یک فیلتر مادون قرمز در این نوع دوربین و برای طول روز فعال می‌شود تا این امکان را داشته باشید تا تصاویری واضح در شرایط روشن‌تر دریافت کنید.
 • می‌تواند حتی در مه، گردوغبار یا دود عکس گرفت.
 • تصاویر رنگی را در روز و عکس‌های سیاه و سفید را در شب ضبط می‌کند.

این مدل، بهترین دوربین مداربسته در اصفهان برای عملکرد بهتر دید در شب است؛ بنابراین یک انتخاب ایده‌آل برای کسانی است که به ضبط فوق‌العاده مطمئن در تاریکی کامل نیاز دارند. برای مثال، بانک‌ها، مزارع و کارخانه‌های تولیدی از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند.

دوربین مداربسته مادون قرمز (دید در شب) در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

دوربین مداربسته تحت شبکه IP در اصفهان

دوربین مداربسته تحت شبکه در اصفهان ویدئوهای مختلف از اتفاقات محیط اطراف را به صورت زنده در بستر اینترنت به اشتراک می‌گذارد تا بتوان این تصاویر را از هر نقطه از جهان و به راحتی در دسترس همه قرار داد. نکته قابل توجه در رابطه با این مدل دوربین این است که پهنای باند ویدیو فشرده شده است.

مزایای اصلی دوربین مداربسته تحت شبکه در اصفهان عبارت‌اند از:

 • فیلم را می‌توان به صورت آنلاین از هر کجای دنیا مشاهده کرد.
 • تصاویر آرشیو به راحتی قابل دسترس هستند.
 • راه اندازی آسان به عنوان کابل‌های هم محور و یک ایستگاه کامپیوتری مورد نیاز نیست.
 • تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد.

این مدل دوربین مداربسته در اصفهان برای صاحبان مشاغلی که اغلب در حال حرکت هستند، انتخاب ایده آلی محسوب می‌شود. فیلم را می‌توان از هر نقطه از جهان و از طریق یک دستگاه هوشمند مانند رایانه شخصی، لپ تاپ یا تلفن همراه مشاهده کرد.

دوربین مداربسته بی سیم در اصفهان

دوربین مداربسته بی سیم در اصفهان برای به حداقل رساندن زمان نصب ساخته شده است. این دوربین ظاهر خیلی خوب و مرتبی دارد و همین ویژگی باعث می‌شود تا برای مکان‌هایی مانند: موزه‌ها، کلیساها، و خانه‌های لوکس گزینه مناسبی باشد.

مزایای اصلی دوربین مداربسته بی سیم در اصفهان عبارت‌اند از:

 • نصب آن آسان‌تر از سیستم مداربسته معمولی است.
 • ظاهری مرتب و با مزاحم کمتر دارد.
 • تصاویر از طریق اینترنت منتقل می‌شوند؛ بنابراین می‌توان آنها را در هر جایی مشاهده کرد.
 • ذخیره‌سازی ایمن دارد و دسترسی به فیلم‌های آرشیو را راحت می‌کند.

اگر ارائه بی نقص تصاویر در کسب و کار شما مهم است، دوربین‌های مداربسته بی سیم یک گزینه امنیتی عالی هستند. ظاهر محتاطانه این مدل دوربین مداربسته در اصفهان به آن کمک می‌کند تا با فضای داخلی ترکیب شود.

علاوه بر این، شرایط نگهداری و تنظیم این مدل دوربین ساده است و ویدئو از طریق اینترنت و جهت برای دسترسی راحت منتقل می‌شود.

دوربین مداربسته با وضوح بالا (HD) در اصفهان

دوربین مداربسته HD در اصفهان کیفیت تصویر بی‌نظیری را به کاربران این دوربین ارائه می‌دهد. بسته به میزان بودجه شما، این نوع دوربین رزولوشن P720 را تا K4 پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین ضبط تصاویر با هیچ مشکلی انجام خواهد شد.

مزایای اصلی دوربین مداربسته HD در اصفهان عبارت‌اند از:

 • تصاویر با وضوح بالا و سوژه‌ها را با وضوح کامل ثبت می‌کند.
 • با عملکرد زوم نیز می‌توان به وضوح بیشتری دست پیدا کرد.
 • در بیشتر مدل‌های دوربین مداربسته مانند گنبدی و گلوله‌ای موجود است.
 • تصاویر شفاف، هویت سارقان را به وضوح مشخص می‌کند.

دوربین‌هایی که وضوح بالاتری را برای کاربران ارائه می‌دهند، بیشتر برای استفاده در فضاها و اماکنی که خطر سرقت در آن‌ها زیاد است، مفید هستند. بانک‌ها یکی از این اماکن هستند که برای امنیت بیشتر آن‌ها باید دوربین‌های HD را در فضای آن‌ها نصب کنند تا مطمئن شوند که مراجعه‌کنندگان از امنیت بالایی برخوردار هستند.

فیلم ضبط شده در این نوع دوربین مداربسته در اصفهان قادر خواهد بود تا در صورت ارتکاب جرم، هویت غیر قابل انکاری را ارائه دهد.

دوربین مداربسته با وضوح بالا (HD) در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

نصب دوربین مداربسته در اصفهان

این روزها بیشتر سیستم‌های امنیتی در اصفهان به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به سرعت و بدون نیاز به خدمات حرفه‌ای نصب می‌شوند. برای به حداکثر رساندن برد دوربین‌ها تنها باید مکان‌های ایده‌آل نصب را بدانید و به شیوه‌ای صحیح آن را نصب کنید.

محل نصب دوربین مداربسته در اصفهان

اولین قدم در نصب دوربین مداربسته در اصفهان، تعیین موقعیت آن است. به غیر از محدوده‌ای که دوربین‌ها پوشش می‌دهند، باید به طول کابل‌های استفاده شده در نصب آن‌ها نیز توجه کنید؛ به این معنی که طول این کابل‌ها باید به اندازه کافی بلند باشد تا بتواند به راحتی به نزدیک‌ترین پریز برق وصل شود.

اگر نمی‌خواهید با سیم‌ها و کابل‌های متعدد و نامرتب سروکار داشته باشید، می‌توانید به جای آن یک سیستم بی‌سیم تهیه کنید.

مکان‌های ایده‌آل برای نصب دوربین‌های امنیتی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ورودی‌های جلو، جانبی و پشتی: دوربین را به سمت پیاده‌رو بگیرید تا از چهره هر کسی که به سمت درب منزل شما می‌آید، عکس بگیرد. برای اینکه عابران به سمت دوربینتان وسایل پرتاب نکرده یا در آن دست‌کاری نکنند، می‌توانید یک قفس سیمی در اطراف آن قرار دهید یا آن را در طبقه دوم نصب کنید.
 • پنجره‌های طبقه همکف: پنجره‌هایی که رو به خیابان نیستند، ورودی‌های متداول سارقان هستند. به جز نصب دوربین‌ مداربسته در اصفهان، قفل پنجره‌های هوشمند نیز تأثیر زیادی بر امنیت ساختمان داشته و به عنوان تقویت کننده امنیتی عمل می‌کند.
 • گاراژها و ساختمان‌های مجزا: سارقان همواره ساختمان‌هایی که مجزا هستند را هدف سرقت خود قرار می‌دهند؛ زیرا بسیاری از مردم از امن کردن این مناطق غفلت می‌کنند. اگر Wi-Fi به این نقاط دسترسی نداشته باشد، می‌توانید یک ارتقا دهنده برد یا دوربینی که به اتصال اینترنت نیاز ندارد را تهیه کنید.
 • حیاط خلوت: مطمئن شوید که دوربین‌های بیرونی شما هر بخش از حیاط خلوت شما را پوشش می‌دهند تا نقاط کور را تحت کنترل داشته باشید. می‌توانید دوربین مداربسته‌ای که در حیاط خلوت نصب می‌کنید را با چراغ‌های مختلف امنیتی کامل کرده تا سارقان از نزدیک شدن به ساختمان شما منصرف شوند.
 • طبقه دوم: راهروی اصلی طبقه دوم خود را با دوربین داخلی ایمن کرده تا از اشیای قیمتی خود محافظت کنید. این یک راه عالی برای ارائه شواهد ویدئویی بیشتر است.

نحوه نصب دوربین مداربسته در اصفهان

نقطه‌ای را که براکت را برای نصب وصل می‌کنید، علامت بزنید. سوراخ‌ها را دریل کنید؛ سپس شمع‌های خام را قبل از پیچاندن براکت وارد کنید. برای دوربین‌های نوع سیمی لازم است تا سیم‌کشی را از دیوارها عبور داده تا دستگاه به منبع مانیتورینگ متصل شود؛ بنابراین مطمئن شوید که سوراخ‌ها به اندازه کافی بزرگ هستند تا سیم را از آن بکشید.

دوربین را وصل کرده و ایمنی دستگاه خود را به طور دقیق بررسی کنید؛ سپس سیم برق را به یک پریز وصل کنید. برخی از دوربین‌های بی‌سیم بدون کارت برق کار می‌کنند؛ اما شما باید بسته‌های باتری آنها را شارژ کنید.

DVR  (ضبط کننده ویدئوی دیجیتال) را در مکانی امن نصب کنید. توصیه می‌کنیم برای محافظت از اطلاعات نظارتی خود، آن را در یک محفظه قفل شده نگه دارید. در ضمن دوربین مداربسته در اصفهان از نوع بی سیم به جای DVR از NVR  استفاده می‌کنند که می‌توانید آن را به همین روش نصب کنید.

مسیرهای کابل از دوربین‌ها به DVR را تنظیم کنید. اگر با کابل‌های داخلی در زمان نصب دوربین کار می‌کنید، آنها را در جاهایی مانند زیر فرش‌ها قرار داده و پنهان کنید. برای دوربین‌هایی که در فضاهای باز نصب می‌شوند، از قالب‌های سیمی استفاده کنید تا سیم‌ها و کابل‌ها در امان باشند.

کابل شبکه را به روتر اینترنت وصل کنید. دوربین‌های از نوع IP از کابل‌هایی مانند Cat 5 یا Cat 6 استفاده می‌کنند؛ در حالی که دوربین‌های نوع آنالوگ HD به کابل BNC متصل شده و همچنین به یک اتصال پین DC نیاز دارند.

هر دوربین را به NVR یا DVR وصل کنید؛ سپس DVR را به آن صفحه‌ که قصد دارید تا فید ویدئو را در آن بگذارید، متصل کنید. توصیه می‌کنیم برای رزولوشن بالاتر از HDMI برای مانیتور استفاده کنید. این نکات در نصب دوربین مداربسته در اصفهان مهم هستند؛ پس به همه آن‌ها توجه کنید.

هنگامی که همه چیز وصل و روشن شد، فید ویدئو را بررسی کنید تا ببینید آیا دوربین‌ها مناطق مورد نظر را پوشش می‌دهند یا خیر؛ همچنین زوایای آنها را برای در نظر گرفتن نقاط کور تنظیم کنید. اگر برخی از دوربین‌ها کار نمی‌کنند، اتصالات و کلیپ‌های شبکه را بررسی کنید.

نحوه نصب دوربین مداربسته در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

نکات نصب دوربین مداربسته در اصفهان

اگر به شیوه‌ای صحیح دوربین مداربسته خود را نصب کنید، دیگر نیازی به خدمات تعمیر دوربین مداربسته در اصفهان نخواهید داشت. نکات ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا از وضوح تصاویر گرفته شده با دوربین‌ خود را به طور دقیق بررسی کنید:

 • دوربین‌ مداربسته را در فواصل حدودی ۸ تا ۱۰ فوتی از سطح زمین نصب کنید: این ارتفاع به این دلیل انتخاب می‌شود تا دوربین بتواند جزئیات دقیق را ثبت کند و همچنین به راحتی از دسترس سارقان دور بماند.
 • نور خورشید را در نظر بگیرید: دوربین مداربسته را به طور مستقیم و دقیق در سمت نور خورشید قرار دهید تا از تابش شدید نور آن در ویدئوی دوربین خود جلوگیری کنید. حرکت خورشید را در طول روز در نظر بگیرید و دوربین خود را بر اساس آن برای نور غیر مستقیم زاویه دهید.
 • از دوربین‌ها در برابر عوامل محافظت کنید: دوربین امنیتی فضای باز را از نوع ضد آب انتخاب کنید. به دنبال سیستم دوربین مداربسته‌ای باشید که به طور خاص برای آب و هوای شما طراحی شده است. اگر بودجه‌ لازم را برای خرید مدل‌های پریمیوم دوربین‌ها ندارید، می‌توانید دستگاه را زیر لبه یا داخل قفس‌های سیمی بگذارید.
 • مراقب پنجره‌ها باشید: دوربین‌های داخل خانه را طوری نصب کنید که از بیرون پنجره قابل مشاهده نباشند. انجام این کار می‌تواند باعث مشکلات بازتابی شود که کیفیت ویدئو را کاهش می‌دهد.
 • دوربین‌های خود را با نورپردازی تقویت کنید: فناوری نور IR به دوربین‌های امنیتی تا حدی قابلیت نور کم می‌دهد؛ اما اگر بخواهید جزئیات دقیق را در یک فضای وسیع ثبت کنید، این کافی نیست. چراغ‌های بولارد قادر به تشخیص حرکت سیستم امنیتی دوربین مداربسته خواهند بود.

خرید دوربین مداربسته در اصفهان

بازار دوربین مدار بسته یک میدان مین است با تعداد زیادی از تولیدکنندگان که محصولات خود را با قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسانند؛ بنابراین شناخت کافی از این سیستم امنیتی در خرید یک گزینه مناسب به شما کمک زیادی می‌کند. در ادامه با تعدادی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید انواع دوربین مداربسته در اصفهان آشنا می‌شوید.

خرید دوربین مداربسته در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

شناخت مناطق تحت پوشش دوربین

ممکن است برای شما تعجب آور باشد، اگر بدانید که معمولاً بیشترین چیزی که در زمان خرید دوربین مداربسته با آن مواجه می‌شویم، زوایای تحت پوشش دوربین است. با ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی مانند: ANPR، تشخیص حرکت، دید در شب و ردیابی خودکار می‌توانند به خرید یک دوربین بهتر کمک زیادی کنند.

اثربخشی و کارایی دوربین

عوامل خارجی می‌توانند تأثیر زیادی بر کارایی و طراحی دوربین بگذارند. هنگام طراحی دوربین لازم است تا به تأثیر عوامل خارجی مختلف و احتمالی مانند آب و هوا توجه داشته باشید؛ عوامل دیگری مانند تابش مستقیم نور خورشید بر محل نصب دوربین نیز اثرات زیادی بر کارایی دوربین خواهد داشت.

کابل کشی

صرف نظر از روشی که برای نصب دوربین مداربسته در اصفهان دنبال می‌کنید، یک کابل همیشه مورد نیاز است؛ چه برای برق، چه برای اطلاعات یا هر دو. با روش‌های آنالوگ، برق محلی در دوربین مورد نیاز است و سپس انقباض‌های گران قیمت برای اطلاعات استفاده می‌شود.

انتخاب نوع دوربین

طرح‌های زیادی از دوربین‌ها وجود دارند؛ اما چگونه تصمیم می‌گیرید که چه چیزی برای نیاز شما مناسب‌تر است؟ کسب اطلاعات در مورد طرح‌های مختلف و بررسی مزایا و معایب طرح‌های مختلف دوربین مداربسته در اصفهان در انتخاب گزینه بهتر به شما کمک می‌کنند.

کیفیت و وضوح خروجی دوربین

شما می‌دانید که چه چیزی را می‌خواهید ثبت کنید و چقدر از آن شی فاصله دارید، اکنون باید بدانید که به چه کیفیتی را از دوربین خود انتظار دارید. با سیستم‌های آنالوگ مانند Turbo HD هایک ویژن می‌توانید کیفیت تا P1080 را انتظار داشته باشید.

رایج‌ترین دوربین‌های IP که در بازار موجود هستند، از فناوری‌های ۲ یا ۴ مگاپیکسلی بهره برده و بهترین وضوح تصاویر را نسبت به قیمتی که دارند، ارائه می‌دهند. اگر کابل‌ آنالوگ در دسترس یا موجود نباشد، این دوربین‌ها معمولاً بهترین جهت خرید دوربین مداربسته در اصفهان به شمار می‌روند.

اندازه و سنسور لنز دوربین

تعداد زیادی از اندازه‌های لنز از ۲.۸ میلی متر تا فواصل کانونی دیوانه کننده وجود دارند! با این حال، اندازه لنزها به دلیل اندازه و کیفیت سنسورهای مختلف به طور مستقیم با یکدیگر قابل مقایسه نیستند. اگر میدان دید وسیعی می‌خواهید، یک دوربین ۲.۸ میلی‌متری برای شما مناسب است.

اندازه و سنسور لنز دوربین

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

قابلیت دید در شب

امروزه بسیاری از دوربین‌هایی که روانه بازار می‌شوند، قابلیت دید در شب را از ۲۰ تا بیشتر از ۲۰۰ متر را نیز ارائه می‌دهند! اما همه اینها به یک اندازه ایجاد نمی‌شوند و حتی می‌توانند قیمت دوربین مداربسته در اصفهان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند؛ بنابراین شما واقعاً باید در نظر بگیرید که به چه محدوده‌ای نیاز دارید.

فضای ذخیره سازی دوربین

فضای ذخیره سازی اغلب فراموش می‌شود و تنها زمانی به عنوان یک مشکل شناسایی می‌شود که متوجه شوید فیلم مهمی که واقعاً به آن نیاز داشتید، از بین رفته است و دیگر برنمی‌گردد! به همین دلیل لازم است تا در زمانی که برای تهیه دوربین مداربسته در اصفهان مراجعه می‌کنید، این قابلیت را در نظر بگیرید.

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان

در صورتی که قصد خرید دوربین مداربسته در اصفهان را دارید، بهتر است بعد از بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، به قیمت آن نیز توجه داشته باشید؛ زیرا برخی از دوربین‌ها به دلیل قابلیت‌های زیادی که ارائه می‌دهند، قیمت بالایی نیز دارند.

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان را بر اساس آخرین تغییرات سال ۱۴۰۲ در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

نوع دوربین قیمت
دوربین بی سیم تحت شبکه ۷۰۰۰۰۰ تا ۷۲۰۰۰۰۰ تومان
دوربین آنالوگ ۶۰۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۰۰ تومان
دوربین امنیتی هوشمند ۱۵۰۰۰۰۰ تا ۶۸۰۰۰۰۰ تومان
دوربین تحت شبکه سیم کارتی ۱۸۰۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰۰ تومان

البته این قیمت‌ها به طور کلی و حدودی جمع‌آوری شده‌اند و برای اطلاع از قیمت دقیق باید مدل انتخابی و قابلیت‌های آن را در نظر گرفته و از یک نمایندگی فروش دوربین مداربسته در اصفهان سؤال کنید.

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان

دوربین مداربسته در اصفهان

 

 

سؤالات متداول

 1. بهترین سیستم‌های حفاظتی برای ساختمان کدام‌اند؟

دوربین مداربسته و درب‌های محافظتی

 1. درب‌های ضدسرقت چند قفل دارند؟

حداقل ۳ قفل

 1. رایج‌ترین نوع دوربین مداربسته در اصفهان کدام است؟

دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ

شارینو

اگر قصد تعمیر منزل خود را دارید، باید بهترین خدمات را در این زمینه انتخاب کنید. با اطلاعاتی که در مقالات روشنایی و نورپردازی در اصفهان، کناف کار در اصفهان و استادکار کابینت در اصفهان کسب می‌کنید، می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید.

همچنین اگر به نگهداری از باغ و حیاط منزل خود اهمیت می‌دهید، آشنایی با نکات مهم در زمینه‌های پیوند درخت در اصفهان و سمپاشی در اصفهان کمک شایانی به شما می‌کند.

تصور کنید که یکی از لوازم منزل شما در یک روز تعطیل خراب شود و شما به تعمیرکار متخصص دسترسی نداشته باشید. در برخی از مواقع برطرف کردن مشکل پیش آمده آن‌قدر سخت نیست که خودتان از عهده آن برنیایید.

با مطالعه مقالاتی مانند: تعمیر آبگرمکن در اصفهان و تعمیر مخلوط کن در اصفهان می‌توانید هر چه سریع‌تر نسبت به رفع ایرادات به وجود آمده برای وسایل خود اقدام کرده و تا حد زیادی در هزینه تعمیرات صرفه‌جویی کنید.

در صورتی که به قصد درمان به اصفهان سفر می‌کنید، شناخت بیمارستان های اصفهان و مراکز فیزیوتراپی در اصفهان، رادیولوژی در اصفهان، سونوگرافی در اصفهان و کلینیک دندانپزشکی در اصفهان شما را در روند درمان یاری می‌کند.

در آخر به شما توصیه می‌کنیم که در سفر خود به شهر تاریخی اصفهان، بازدید از مراکز تفریحی اصفهان، کافه های اصفهان و رستوران های اصفهان را فراموش نکنید.

سخن آخر

بهترین مدل دوربین در فروشگاه دوربین مداربسته در اصفهان کدام است؟ در این مقاله به بررسی انواع سیستم‌های حفاظتی پرداختیم و دوربین مداربسته را به عنوان بهترین سیستم حفاظتی ساختمان معرفی کردیم. این دوربین‌ها انواع مختلفی دارند که خصوصیات هر کدام در این مقاله بررسی شدند تا تفاوت و مزایای هر کدام را بشناسید.

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان یکی از موارد مهم در خرید این وسیله امنیتی محسوب می‌شود. از عوامل دیگر تأثیرگذار در خرید دوربین مداربسته‌ها می‌توان به حافظه ذخیره‌سازی، کیفیت و رزولوشن تصاویر، قابلیت دید در شب، اندازه و سنسور لنز، کارایی و نوع و مدل دوربین اشاره کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *