سئو سایت در کرمانشاه

سئو سایت در کرمانشاه

به شما تضمین می‌دهیم که با خدمات تخصصی سئو سایت در کرمانشاه صفحه اول گوگل را تصاحب کنید و بیشترین بازدید را به دست آورید! این یک وعده توخالی نیست؛ بلکه با مطالعه این مقاله که خالی از لطف نیست، بهینه سازی وب سایت خود را به صورت اصولی آموزش می‌بینید.

آیا روش‌های دیگری به غیر از سئو سایت، برای توسعه کسب و کار وجود دارند؟ دست از خواندن این مطالب برندارید؛ زیرا قصد داریم در مورد اهمیت سئو در توسعه کارهای اینترنتی و مهم‌ترین نکات در افزایش رتبه سایت برای شما صحبت کنیم.

سئو سایت چیست؟

سئو یکی از مفاهیم اولیه در طراحی سایت است که استفاده درست از آن باعث می‌شود که در رتبه بندی سایت در رنکینگ گوگل در جایگاه خوبی قرار بگیرید. کلمه سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت در موتورهای جست و جو است.

سئو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که رتبه سایت با چند کلیدواژه در موتورهای جست و جو افزایش پیدا می‌کنند و این افزایش ترافیک سایت را بالا می‌برد. بهینه سازی سایت باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری را به سایت خود جذب کنید و در نهایت به مشتری تبدیل شوند.

گاهی اوقات با دریافت هزینه از صاحبان کسب و کار، صفحه آن‌ها در صدر موتورهای جستجو محبوب همچون گوگل، کروم و یاهو قرار می‌گیرد؛ اما منظور از سئو سایت در کرمانشاه صرف هزینه برای تبلیغات نیست، بلکه تکنیک‌های است که سایت شما را در نتایج رایگان گوگل، در سایت‌های اولیه نشان می‌دهد.

خدمات تخصصی سئو به این صورت است که کلمات کلیدی که قابلیت سرچ کاربران را دارد، برای صفحه شما انتخاب می‌کند و به لینک‌های اول در گوگل انتقال می‌دهد؛ این کار باعث می‌شود که با افزایش ورودی از جستجوگران گوگل روبه رو شوید و درآمد اولیه خود را کسب کنید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که یک سئوکار نمی‌تواند به شما قول صددرصدی نتایج اولیه گوگل را بدهد؛ چون‌که موفقیت در پلتفرم گوگل نیاز به رعایت فاکتورهایی دارد که با انجام آن‌ها در مسیر توسعه قرار می‌گیرید.

سئو سایت چه اهمیتی دارد؟

سئو سایت در کرمانشاه

به نظر شما کدام بخش در دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ طبق مستنداتی که وجود دارد، سئو سایت در کرمانشاه یکی از بخش‌های مهم و حیاتی در دیجیتال مارکتینگ است؛ زیرا افزایش آمار بازدید سایت به این موضوع بستگی دارد.

بیش از میلیاردها کلید واژه توسط مردم برای اطلاعات محصول، یافتن پاسخ سؤالات، شناسایی خدمات و اخبار جدید وارد موتور جستجو گوگل می‌شود. استفاده از این کلید واژه‌ها باعث می‌شود که رتبه شما در گوگل افزایش پیدا کند و در بستر اینترنت بهتر دیده شوید.

قرارگیری در رتبه‌های اول جستجو گوگل باعث افزایش بازدید و افزایش ترافیک سایت شما می‌شود؛ چون اغلب مردم سایت‌هایی را انتخاب می‌کنند که در چند نتیجه اول قرار دارد. البته در این چند سال اخیر تمایل مردم به خرید اینترنتی به دلیل شیوع کرونا افزایش پیدا کرده و به سئو سایت در کرمانشاه بیشتر توجه می‌شود.

رسیدن به سه رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی مهم، از بزرگ‌ترین آرزوهای صاحبان کسب و کار است؛ زیرا تأثیر بسزایی در میزان فروش سایت آن‌ها می‌گذارد. طبق تجربه سه سایتی که در نتیجه‌های اول گوگل قرار دارند، حدود ۶۰ درصد از کاربران را به خود جذب می‌کنند.

اگر ۱۰۰ نفر یک کلمه کلیدی مشابه را سرچ کنند، ۳۱ نفر از آن‌ها روی لینک اول کلیک می‌کنند و فقط ۳ نفر از آن‌ها به لینک‌های انتهای سایت مراجعه می‌کنند. اغلب سایت‌هایی که در رتبه اول گوگل قرار دارند، اعتبار بیشتری را در نزد مخاطبان کسب می‌کنند و این به نفع کسب و کار خودشان است.

در روش‌های بازاریابی دیجیتال، روش سئو بیشترین نرخ بازگشت سرمایه را به نسبت تبلیغات کلیکی، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل دارد. برای مثال: اگر حدود ۱۰۰ میلیون در زمینه سئو سایت در کرمانشاه سرمایه گذاری کنید، حدود ۴۹ میلیون تومان سود برداشت می‌کنید و این مقدار شگفت انگیز است.

کسب تعداد بالای جستجو و رتبه اول گوگل تنها دلیل اهمیت سئو نیست؛ بلکه با سرمایه گذاری در این حوزه، اعتماد مشتری را در لحظه‌ای مناسب جلب می‌کنید و همین اعتماد برگ برنده هر کسب و کاری است.

برخی از مخاطبان این سؤال را دارند که چرا گوگل با این‌همه امکانات یک محتوای خوب را تشخیص نمی‌دهد و ممکن است که سایت‌هایی در رتبه اول قرار بگیرند که از لحاظ محتوایی خیلی قوی نیستند؟ پاسخ این سؤال این است که گوگل صرفاً فقط به محتوا اهمیت نمی‌دهد؛ بلکه معیارهای دیگری نیز دارد.

تجربه کاربری، دسترسی آسان به محتوا، سرعت بالای آپلود صفحات و اعتبار سایت نمونه دیگری از معیارها هستند که گوگل در رتبه بندی سئو سایت در کرمانشاه به آن‌ها توجه می‌کند. فراموش نکنید که با سئو در یک رقابت سخت قرار می‌گیرید.

مزایای سئو سایت در کرمانشاه

نوبت پرتکرارترین سؤال کاربران که سئو سایت در کرمانشاه چه مزایایی دارد، رسیده است. استفاده از سئو در بازاریابی، مزایای فراوانی دارد که کسب و کارهای آنلاین را ترغیب می‌کند که حتماً از آن بهره بگیرند؛ اما یک شرط مهم و اساسی برای بازدهی سئو وجود دارد.

آن شرط این است که اگر می‌خواهید از سئو نتیجه مثبتی بگیرید، باید طبق استراتژی‌های که چیده شده است، عمل کنید و به اصول موتورهای جستجو بی توجهی نکنید. در ادامه مهم‌ترین مزایای سئو سایت در کرمانشاه را معرفی می‌کنیم.

ترافیک هدف‌مند و رایگان با سئو

می‌توان گفت که مهم‌ترین مزیت استفاده از خدمات سئو وب سایت، رایگان بودن آن و تداوم ترافیک است. برای استفاده از سایر روش‌های تبلیغاتی که باعث افزایش بازدید می‌شود، نیاز به پرداخت هزینه دارید؛ اما این موضوع در سئو سایت در کرمانشاه وجود ندارد.

اگر بتوانید با کمک ابزارهای بررسی و تحلیل کلمات کلیدی، محتوای ارزشمندی را تولید کنید که طبق اصول بهینه سازی موتور گوگل صورت گرفته است؛ بدون اینکه هزینه‌ای را پرداخت کنید، ترافیک رایگان و هدف‌مند دریافت می‌کنید.

اما این مزیت در صورتی است که بازاریابی پلتفرم‌های گوگل ادز و خود گوگل پولی است و تداوم ندارد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که رایگان بودن سئو به معنای پرداخت هیچ هزینه‌ای نیست؛ بلکه باید برای تولید محتوای سایت خود پول پرداخت کنید؛ مگر اینکه خودتان تولید محتوا را انجام دهید.

بازگشت سرمایه با سئو

بازگشت سرمایه با سئو

امروزه بستر اینترنت بسیار گسترده شده است. کسب و کارهایی که به دنبال پیشرفت و بقا در این بستر بزرگ هستند، باید با سایت‌های اجتماعی گوناگونی تعامل برقرار کنند. یکی از مزایای سئو این است که به ۶۰ درصد از کاربران گوگل که کسب و کار مشابه شغل شما را جستجو می‌کنند، صفحه شما را نیز نمایش می‌دهد.

به همین خاطر اگر سرمایه گذاری در حوزه سئو سایت در کرمانشاه انجام دهید، سود آن سرمایه به تجارت شما برمی گردد. اگر این روند کاملاً اصولی انجام دهید، به افزایش فروش از طریق سئو دست پیدا می‌کند که شگفت آور است.

برند سازی با سئو

یکی دیگر از مزایایی که با محتوای باکیفیت سئو شده به دست می‌آید، کمک به برند سازی است. برند سازی در دنیای تجارت الکترونیک بسیار مهم است و این کار اعتبار صفحه کسب و کار شما را چند برابر افزایش می‌دهد؛ زیرا اغلب کاربران قبل از هر چیزی به برند تجاری شما اهمیت می‌دهند.

قطعاً وقتی که سایت شما با کمک سئو مدت زمان زیادی در رتبه‌های اول گوگل قرار می‌گیرد، بعد از مدتی وب سایت شما به یک برند تجاری تبدیل می‌شود. به همین خاطر سئو از روش‌هایی که است که روند برند سازی شما را راحت‌تر می‌کند و رفته‌رفته  در عرصه الکترونیک به برند پر قدرتی تبدیل می‌شوید.

دسترسی رایگان به داده‌های کاربران با سئو

مزیتی که استفاده از خدمات سئو سایت در کرمانشاه دارد، دسترسی به اطلاعات مخاطبان و مشتریان است. با این کار شما می‌توانید با علایق و خواسته‌های مخاطبان خود به صورت رایگان آشنا شوید و مطابق با سلایق آن‌ها به ارائه خدمات و محصولات در صفحه کسب و کار خود بپردازید.

داده‌های کاربران بسیار مهم است و نباید آن‌ها را فاش کنید؛ بلکه باید با استفاده از آن داده‌ها، محتوای شخصی برای مشتریان خود بسازید و با کمک بازاریابی تعامل خوبی با آن‌ها ایجاد کنید تا محصولات شما به فروش برسند.

دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی با سئو

سئو سایت در کرمانشاه

با سئو سایت در کرمانشاه، صفحه وب سایت شما در رتبه بالایی قرار می‌گیرد و مخاطبان بیشتری از سایت شما بازدید می‌کنند و این به نفع کسب و کار شما است. محبوبیت سایت شما در بین مخاطبان باعث پیشبرد بهتر اهداف سئو می‌شود و بیشتر در شبکه‌های اجتماعی دیده می‌شوید.

معایب سئو سایت در کرمانشاه

هیچ کاری عاری از عیب نیست و به همراه مزایایی که دارد، معایبی نیز دارد. سئو سایت نیز از این قضیه جدا نیست. معایب سئو سایت در کرمانشاه شامل موارد زیر می‌شوند:

 • دوره زمانی طولانی: می‌توان گفت که اولین نقطه ضعف سئو، زمان بر بودن آن است و برای به ثمر رسیدن آن باید دوره زمانی طولانی سپری شود. این دوره ۳ ماه تا ۲ سال زمان می‌برد تا به نتیجه دلخواهی برسد؛ به این شرط که سئو به درستی استفاده شده باشد. در نهایت سئو سایت در کرمانشاه برای نتایج کوتاه مدت توصیه نمی‌شود.
 • جزئیات پیچیده و الگوریتمی بودن: پلتفرم گوگل با جزئیات پیچیده‌ای طراحی شده است که هیچ کس به طور کامل با آن آشنایی ندارد. ممکن است، توصیه و راه‌حل‌هایی که کارشناسان سئو ارائه می‌دهند، درست نباشد و رتبه بندی دلخواه خود را به دست نیاورید؛ بنابراین شما درگیر یک الگوریتم هستید که فقط گوگل با آن آشنایی کامل دارد.
 • سرمایه گذاری زیاد در رقابت‌های بزرگ: یکی دیگر از معایب سئو سایت در کرمانشاه، نیاز به سرمایه گذاری‌های سنگین در رقابت‌های بزرگ است؛ چون پیدا کردن کلیدواژه‌های پر جستجو بسیار دشوار است و برای جلو زدن از رقبا نیاز است. هزینه تولید محتوا، هزینه لینک سازی با الگوریتم‌های گوگل، هزینه تشکیل تیم و هزینه ساخت برند نمونه‌ای از هزینه‌های سرمایه گذاری هستند.
 • بازگشت سرمایه در درازمدت: سرمایه گذاری که در سئو سایت در کرمانشاه انجام می‌دهید، در درازمدت باز می‌گردد و این برای شرکت‌هایی که در کوتاه مدت نیاز به درآمد دارند، اصلاً مناسب نیست؛ چون این تلاش و سرمایه گذاری دارایی در بلند مدت جواب می‌دهد.
 • امکان جریمه: گاهی اوقات گوگل بروز رسانی‌های غیر قابل پیش‌بینی‌شده‌ای انجام می‌دهد و ممکن است که زحمات چند ماهه شما به راحتی از بین رود. البته این قضیه اگر کار خود را درست و اصولی انجام دهید، حتمی نیست.

مزایا و معایب سئو وبسایت در کرمانشاه را به طور خلاصه در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

مزایای سئو معایب سئو
ترافیک هدفمند دوره زمانی طولانی
بازگشت سرمایه جزئیات پیچیده و الگوریتمی بودن
برندسازی سرمایه گذاری زیاد در رقابت‌های بزرگ
دسترسی رایگان به داده‌ها بازگشت سرمایه در درازمدت
دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی امکان جریمه
بازدهی بیشتر نسبت به روش‌های دیگر در درازمدت
امکان رقابت با برندهای بزرگ

انواع سئو سایت در کرمانشاه

انواع سئو سایت در کرمانشاه

به نظر شما چند نوع سئو در سایت داریم؟ متخصصان سئو سایت در کرمانشاه برای درک بهتر مفاهیم سئو در موتورهای جستجو از اصطلاحات مختلفی استفاده می‌کنند. سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال و سئوی کلاه سفید و کلاه سیاه نمونه‌ای از این اصطلاحات هستند که در ادامه درباره هرکدام از آن‌ها توضیح می‌دهیم.

سئو داخلی یا On page seo

سئو داخلی یا سئو درون صفحه‌ای به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که روی خود سایت انجام می‌شود. از خدمات سئو داخلی می‌توان به تولید محتوای متنی باکیفیت، افزایش سرعت سایت، افزایش و بهبود تجربه کاربری سایت، لینک سازی داخلی سایت و طراحی ساختار اطلاعاتی درست اشاره کرد.

سئو خارجی یا Off page seo

سئو خارجی یا آف پیج به اقداماتی گفته می‌شود که در خارج از سایت صورت می‌گیرد و یکی از مراحل سئو سایت در کرمانشاه است. دریافت لینک از سایر وب‌سایت‌ها و انتشار لینک سایت شما در وب سایت‌های مختلف نشان از اعتبار صفحه کسب و کار شما دارد و به عبارتی لینک سازی خارجی سایت گفته می‌شود.

در سئو خارجی تنها یک هدف وجود دارد. این هدف افزایش تعداد لینک‌هایی است که در وب سایت خود قرار می‌دهید یا افزایش تعداد سایت‌هایی که از لینک مقالات شما استفاده می‌کنند و این اعتماد بیشتر مخاطبان را جلب می‌کند. هزینه‌های صرف شده سئو خارجی در سئو سایت در کرمانشاه بیشتر است.

سئو تکنیکال یا Technical seo

در واقع سئو تکنیکال زیرمجموعه‌ای از سئو داخلی است. فعالیت‌هایی که در سئو تکنیکال برای سایت انجام می‌شود، مقداری فنی‌تر و تخصصی‌تر است. این اصطلاح، فرایند خزش و ایندکس شدن صفحات توسط گوگل را ساده‌تر می‌کند. سایت نقشه، بهینه سازی ربات و سازگاری با موبایل نمونه از اقدامات این روش است.

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

به نظر شما ریشه سئو کلاه سفید و کلاه سیاه به کجا بر می‌گردد؟ عبارت سئو کلاه سفید ریشه از آدم‌های خوب و عبارت سئو کلاه سیاه ریشه در آدم‌های بد دارد که برگرفته از فیلم‌های وسترن است. در واقع سئو کلاه سفید به اقدامات قانونی گفته می‌شود که در سئو سایت در کرمانشاه استفاده می‌شود.

سئو کلاه سفید با ابزارهای بررسی و تحلیل رتبه سایت همخوانی دارند. سئو کلاه سفید شامل محتوای غیر کپی و منحصر به فرد، لینک طبیعی، ساخت برند واقعی، بهبود کیفیت، استراتژی محتوا سئو و تحقیقات روی کلمات کلیدی می‌شود.

سئو کلاه سیاه بر گرفته از روش‌ها و ترفندهای غیرقانونی است که در کوتاه مدت باعث افزایش رنک گوگل سایت می‌شود؛ اما در بلند مدت جایگاه بالای خود را در سئو سایت در کرمانشاه از دست می‌دهد و شامل جریمه می‌شود. گاهی اوقات ممکن است که تمامی صفحات سایت را از دست بدهد و حذف شود.

دست کاری لینک‌های سایت، استفاده از بک‌لینک‌های نامربوط، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در مقاله، استفاده از کامنت‌های غیرمجاز، مخفی کردن محتوا و استفاده از لینک‌های فارم نمونه از اقدامات سئوی کلاه سیاه هستند که برای استفاده در سئو سایت در کرمانشاه منع شده است.

مراحل سئو سایت در کرمانشاه

مراحل سئو سایت در کرمانشاه

در گذشته رتبه گرفتن سایت در صفحه نخست گوگل آسان بود؛ اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است و دیگر نمی‌توان به راحتی صفحه اول گوگل را به دست آورد. سئو سایت در کرمانشاه پروسه‌ای است که باید مداوم انجام شود؛ اما مراحلی وجود دارد که انجام آن در ابتدای وب سایت ضروری است.

با این مراحل ترافیک مناسبی را برای سایت خود ایجاد می‌کنید و در حوزه کلمات کلیدی رتبه خوبی را به دست می‌آورید. در ادامه مراحل سئو سایت را توضیح می‌دهیم که بهتر است، با دقت مطالعه کنید؛ چون تأثیر مستقیمی در بهبود محتوا و عملکرد سایت دارد.

شناسایی کلمه کلیدی مناسب

مهم‌ترین بخش در فرایند سئو سایت در کرمانشاه، شناسایی و تحقیق درمورد کلمه کلیدی برای سایت است. تحقیق درباره کلمه کلیدی باید با یک کلمه کلیدی اصلی یا کلمه بنیادی شروع شود. ابزارهای رایگان یا پولی برای جستجوی کلمات کلیدی رایگان وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید.

این نکات را در نظر داشته باشید که با یک کلمه کلیدی طولانی و با رقابت کم شروع کنید. این تکنیک قدرتمند در جذب ترافیک بسیار مؤثر است؛ اما متأسفانه در کشور ما کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اینکه ایده‌ها بهتری پیدا کنید، می‌توانید از گوگل کمک بگیرید.

بهینه سازی تگ‌های عنوان

مراحل سئو سایت در کرمانشاه

مرحله دوم در سئو سایت در کرمانشاه، بهینه سازی تگ‌های عنوان است. اولین چیزی که در حین جستجو برای کاربر نشان داده می‌شود، عنوان مقاله شما است. در نتیجه بسیار مهم است که از عنوان مختصر و قابل فهم استفاده کنید. این کار باعث می‌شود که جذب بهتری داشته باشید.

بر اساس تحقیقات انجام شده، استفاده از کلمات کلیدی در ابتدای عنوان رتبه سایت شما را بالاتر می‌برد. از ۶۰ کاراکتر عنوان بیشتر استفاده نکنید. بهتر است که هر صفحه یک عنوان جدا و جذاب داشته باشد.

مرتبط کردن عنوان‌های متا

بعد از تگ عنوان، اولین چیزی که کاربر مشاهده می‌کند، توضیح متا مقاله است. در سال ۲۰۰۹ از طرف گوگل اعلام شد که متا در الگوریتم رتبه بندی تأثیری ندارد؛ اما رفتار مخاطب با رتبه بندی گوگل فرق دارد.

اگر زمان کافی را صرف متا مقاله نکنید و خلاصه‌ای از مقاله را بعد از عنوان قرار ندهید، مخاطب برای خواندن ادامه مبحث تمایلی نشان نمی‌دهد و روی سایت شما کلیک نمی‌کند. تعداد کلیک پایین باعث می‌شود که رتبه شما در گوگل کاهش پیدا کند.

بررسی و آنالیز رقبا

مراحل سئو سایت در کرمانشاه

در اغلب موارد ایده بررسی و آنالیز رقبا مفید بوده است و باعث می‌شود که با ایده‌های کسب و کار متفاوت آشنا شوید. بعد از بررسی ایده‌ها باید در آن تغییراتی را ایجاد کنید که متهم به تقلب و کپی رایت نشوید. جمع بندی ایده‌های خودتان با ایده‌های رقبا باعث جذب بیشتر مخاطب می‌شود.

بررسی سایت‌های قدیمی و معتبر که ایده‌های جالب آن‌ها بازخورد خوبی گرفته است، به شما کمک بیشتری می‌کند. متخصصانی که در سئو سایت در کرمانشاه مهارت دارند، این مرحله را انجام نمی‌دهند؛ چون ایده‌های خودشان کفایت می‌کند.

بهینه سازی سئو داخلی سایت

امروزه پلتفرم گوگل هوشمندانه‌تر شده است و تنها استفاده از کلمات کلیدی در محتوا کافی نیست و به رتبه اول در سایت دست پیدا نمی‌کنید. فاکتورهایی که باید رعایت شود شامل: محتوای مفید، افزودن اطلاعات ارزشمند به مقاله، سرعت بالای بارگذاری سایت، سازگاری با موبایل و بروز رسانی منظم هستند.

بهینه سازی سئو خارجی سایت

بهینه سازی سئو خارجی سایت

شما می‌توانید برای ایجاد اعتماد بیشتر و رتبه بندی بهتر، از لینک استفاده کنید؛ اما نه از هر سایتی. این لینک‌ها باید از سایت‌های معتبر ایجاد شوند که یک اعتبار متقابل به هر دو سایت اضافه شود. لینک گرفتن از سایت‌هایی که محتوای ضعیفی دارند و بی کیفیت هستند، رتبه خوبی به شما نمی‌دهد.

استفاده از URL کاربر پسند

در سئو سایت در کرمانشاه باید از URLهای کاربر پسند و آنچه که مورد تأیید موتور جستجو گوگل است، استفاده کنید. استفاده از یو آر ال‌های مبهم و نامناسب، باعث عدم درک موتور جستجو گوگل و کاربر می‌شود. برای یک یو آر ال مناسب می‌توانید، مقاله خود را در چند کلمه خلاصه کنید.

لینک دهی به سایت‌های مرتبط

روشی که توسط گوگل مورد استقبال قرار می‌گیرد، لینک دهی به سایت‌های خارجی است. این یک روش عالی در جهت ارائه زمینه بزرگ‌تر برای متن است و تجربه مثبتی را برای کاربر ایجاد می‌کند.

لینک دهی در سئو سایت در کرمانشاه به سایت‌های که رقیب شما نیستند؛ اما در حوزه شما فعالیت می‌کنند، بسیار عالی است و باعث می‌شود کاربر در حوزه‌ای که خود شما مشخص کرده‌اید باقی بماند. برای مثال سایتی که تجهیزات ورزش کشتی می‌فروشد، بهتر است که لینک سایت یک مربی کشتی را به اشتراک بگذارد.

استفاده از ALT برای تصاویر

بهینه سازی تصاویر نیز بسیار مهم است؛ زیرا تصاویر، بخش جدا نشدنی از جستجوهای گوگل هستند. بهینه سازی کمک می‌کند که تصاویر توسط گوگل بهتر درک شوند. با کمک گزینه‌های ALT و Text مس توانید هر تصویر منتشر شده‌ای در گوگل بهینه سازی کنید.

ارتقا سرعت سایت

ارتقا سرعت سایت

آخرین مرحله در سئو سایت در کرمانشاه، افزایش سرعت سایت است. طبق اخباری که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد، سرعت صفحه در رتبه بندی سایت تأثیر می‌گذارد. سایت‌هایی که بارگذاری سریع‌تری دارند، ترجیح مخاطبان هستند.

اگر مدت بارگذاری یک صفحه بیش از ۳ ثانیه طول بکشد، ۴۰ درصد از مخاطبان خود را از دست می‌دهد. تصاویری که بهینه نشده باشند، پلاگین‌های زیاد و عدم فشرده سازی از عواملی هستند که سرعت سایت را کند می‌کنند.

مهم‌ترین مراحل سئو سایت

در سئو سایت در کرمانشاه تکنیک‌های زیادی وجود دارند که در کسب رتبه و جایگاه در نتایج گوگل تأثیر خوبی می‌گذارند. در واقع سئو در موتور جستجو مانند یک مسابقه است که موفقیت در آن نیاز به گذر زمان دارد. علاوه بر مراحلی که در بالا گفتیم، سه بازو اصلی در سئو هر سایتی وجود دارد که آن‌ها معرفی می‌کنیم.

سئو تکنیکال سایت

قبل از شروع سئو سایت در کرمانشاه و بازاریابی محتوا، به یک بستر قدرتمند و استاندارد نیاز دارید. با کمک سئو تکنیکال می‌توانید یک بستر قدرتمندی طراحی کنید. کدنویسی استاندارد، رعایت اصول سئو، بهینه سازی سرعت وب سایت و نمایش کامل در موبایل نمونه‌ای از سئو تکنیکال هستند.

بازاریابی محتوای سایت

طبق ابزارهای بررسی و تحلیل رفتار کاربر عملاً موفقیت در سئو سایت در کرمانشاه، بدون محتوا غیر ممکن است. البته محتوا تنها شامل محتوای متنی نمی‌شود؛ بلکه محتوای تصویری، صوتی و ویدئو نیز شامل محتوا هستند. بازاریابی محتوا شامل فعالیت‌های بررسی رقبا، لینک سازی داخلی و تدوین محتوا می‌شود.

لینک سازی هدف‌مند سایت

فعالیت‌هایی همچون خرید رپرتاژ آگهی، دریافت بک لینک از سایت‌های پرمخاطب و حضور در فروم‌های اختصاصی که خارج از سایت انجام می‌شود را سئو خارجی می‌گویند که تأثیر مستقیمی در جایگاه و رتبه سایت دارد. لینک سازی هدف‌مند باعث افزایش ترافیک سالم در سایت می‌شود.

تکنیک‌های سئو سایت در کرمانشاه

تکنیک‌های سئو سایت در کرمانشاه

فردی که به صورت تخصصی در حوزه سئو سایت در کرمانشاه فعالیت می‌کند، باید با تکنیک‌های مهم سئو سایت آشنا شود که روند این پروسه را با موفقیت طی کند. ابتدا برای وب سایت خود یک زیر ساخت فنی قوی ایجاد کنید؛ چون کندی آپلود متون و تصاویر به ضرر خود شماست.

سپس درمورد کلمات کلیدی تحقیقات جامعی کنید که بهتر است بین ۱ کلمه تا ۳ کلمه باشد. از محتواهایی استفاده کنید که در گوگل رتبه خوبی را دریافت کند. در ادامه چند مورد از تکنیک‌های مهم را به طور خلاصه نام می‌بریم:

 • صفحاتی که به لینک نیاز دارند را پیدا کنید.
 • از ایده کلمات کلیدی رقبای خود کپی کنید.
 • بروز رسانی و ارتقا مطالب سایت را فراموش نکنید.
 • برای اشتراک گذاری حداکثری، محتوا را بهینه سازی کنید. از کلمات کلیدی طولانی در تگ عنوان استفاده کنید. محتوا حداقل ۱۸۰۰ کلمه باشد.
 • در آخر مقاله جمع بندی داشته باشید.

انواع لینک در سئو سایت

در طراحی سئو سایت در کرمانشاه از انواع لینک استفاده می‌کنند که سرعت دسترسی افزایش پیدا کند. سایت‌هایی که بک لینک بیشتری دارند، از رتبه بهتری در گوگل برخوردار هستند. چند مورد از انواع لیک در سئو سایت شامل موارد زیر می‌شوند:

 • لینک داخلی (Internal links): این لینک مختص انتقال از یک صفحه از سایت به صفحه دیگری از همان سایت قبلی است.
 • لینک خارجی (External link): از لینک خارجی در مواقعی استفاده می‌کنند که از یک سایت خارجی به سایت شما لینک بدهند. در واقع لینک خارجی در سئو سایت در کرمانشاه همان بک لینک است.
 • لینک No Follom: این نوع لینک‌ها در سال ۲۰۰۵ توسط گوگل معرفی شدند و در واقع هدف اطلاع به ربات گوگل برای دنبال نکردن لینک در صفحه را داشتند. این لینک برای سایت‌هایی مناسب است که قصد تأیید آن‌ها را ندارید.
 • لینک UGC: این لینک به معنای محتوای تولید شده با کاربر است؛ یعنی اعلام می‌کند که این لینک توسط کاربر سایت، در سایت قرار گرفته است.
 • لینک اسپانسر: لینک‌هایی که اهداف تبلیغاتی و اسپانسر شدن دارند را با این نوع لینک نمایش می‌دهند.

ویژگی‌های محتوای سئو شده

محتوای سئو شده

به نظر شما یک محتوا در سئو سایت در کرمانشاه باید چه ویژگی داشته باشد؟ این سؤال، سؤال ساده‌ای نیست و هر کس نظر متفاوتی دارد. متخصصان حوزه دیجیتال مارکتینگ معتقد هستند که محتوای یک سایت باید اصول اخلاقی را رعایت کند و بر این اساس مخاطب جذب کند.

گوگل رعایت اصول اخلاقی را عامل تأثیرگذار در رتبه سایت معرفی کرده است. کیفیت نیز مهم‌ترین ویژگی در تولید محتوا است که نیازی به گفتن ندارد؛ زیرا همه افراد از مقدار اهمیت آن آگاه هستند.

به طور خلاصه ۷ ویژگی محتوایی که سئو شده است؛ عبارت‌اند از:

 • تراکم مناسب کلمات کلیدی
 • چگالی مناسب کلمات کلیدی
 • استفاده از کلمه کلیدی فرعی
 • توجه به تعداد کلمات محتوا
 • بهره گیری از لینک لینک‌های خارجی و داخلی
 • استفاده از تیتر مناسب و جذاب
 • استفاده از عکس منحصر به فرد

ابزارهای کاربردی در سئو

احتمالاً تاکنون متوجه شدید که هیچ کس اطلاع قطعی از آینده سئو ندارد و ممکن است که رتبه گوگل شما، در یک شب زمین تا آسمان تغییر کند. با اینکه چیزی مشخص نیست؛ اما به‌هرحال باید استانداردهایی که مشخص شده است را رعایت کنید.

قبل از اینکه سیستم گوگل از سئو شما ایراد بگیرد و جایگاه شما را تغییر دهد، خودتان می‌توانید با استفاده از ابزارهایی سئو سایت خود را بررسی کنید و مدیریت آن‌ها را در دست بگیرید. به همین علت ۴ مورد از ابزارهای سئو سایت در کرمانشاه را معرفی می‌کنیم.

گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس

برای اینکه از اطلاعات کاربران سایت خود خبر داشته باشید، باید از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید. با نصب این ابزار مخاطبان شما لحظه به لحظه بررسی می‌شوند. همچنین با نحوه جذب، نوع رفتار و چگونگی تبدیل آن‌ها به مشتری را آشنا می‌شوید.

Google page speed insights

در روزهای اولیه که سئو سایت در کرمانشاه تشکیل شده بود، کسی به سرعت سایت‌ها توجه نمی‌کرد؛ اما الان این داستان فرق کرده است و گوگل به شدت روی سرعت بارگذاری سایت تأکید می‌کند. شما با کمک این ابزار می‌توانید سرعت سایت خود را بررسی کنید.

Similar web

سئو سایت در کرمانشاه

آنالیز رقبا یک عامل مهم در پیشرفت سئو سایت در کرمانشاه است و شما می‌توانید به طور هم‌زمان هم فعالیت خود را انجام بدید، هم فعالیت رقبا را تحت نظر بگیرید. نحوه استفاده از این ابزار بسیار راحت بوده و نیازی به پرداخت هزینه ندارد.

Seo Site checkup

گاهی اوقات ممکن است که سئو سایت در کرمانشاه را به طور کامل انجام داده باشید؛ اما هنوز نتیجه مثبتی از گوگل نگرفته‌اید. با این سایت می‌توانید ایراد خود را در سئو پیدا کنید. این ابزار ایراد شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و بعد از تحلیل نمره‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد که درصد دست بودن فعالیت شما در سئو است.

شارینو

حوزه تعمیرات بسیار گسترده است و اگر علاقه به تعمیرات دارید، باید با قطعات وسایل و مراحل آشنا شوید. مقاله‌های تعمیر تلویزیون در کرمانشاه، تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمانشاه، تعمیر ماشین لباسشویی در کرمانشاه، تعمیر یخچال در کرمانشاه، تعمیر پکیج در کرمانشاه و تعمیر مبل در کرمانشاه در سایت شارینو پاسخگوی این علاقه شما است.

طراحی سایت یک حرفه کاملاً تخصصی است که نباید به دست افراد نابلد سپرد. شما می‌توانید از طراحان حرفه‌ای و مجرب شرکت ایده آگرین برای طراحی سایت در کرمانشاه کمک بگیرید.

اگر به حوزه ادمینی و مدیریت پیج علاقه دارید و ساکن کرمانشاه هستید، می‌توانید مقاله ادمین اینستاگرام در کرمانشاه را مطالعه کنید و از شرایط و مراحل آن آگاه شوید.

کثیف شدن قالی در زندگی‌های آپارتمانی و کمبود آب شهری یک معضل بزرگ است که خانم‌های خانه دار درگیر آن هستند. با قالیشویی در کرمانشاه این معضل حل می‌شود؛ چون سایت شارینو در این مقاله بهترین قالیشویی‌های کرمانشاه را با شماره تماس معرفی کرده است.

رستوران‌های کرمانشاه و کافه‌های کرمانشاه جزو باکیفیت‌ترین مکان‌های تفریحی هستند که شما می‌توانید، با خیال راحت با دوستان و آشنایان خود در روزهای تعطیلی به آن جا بروید.

اگر به دنبال دریافت خدمات برون جاده‌ای در کرمانشاه هستید، مطالعه مقاله مکانیک سیار در کرمانشاه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امروزه امنیت در کسب و کار و محل زندگی حرف اول را می‌زند. پیشنهاد می‌کنیم که مقاله دوربین مدار بسته در کرمانشاه سایت شارینو را مطالعه کنید که اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

کابینت سازان کرمانشاه در کابینت سازی حرفی برای گفتن دارند و در این در غرب کشور ثابت شده است. می‌توانید با مقاله کابینت سازی در کرمانشاه با بهترین کابینت سازان این استان آشنا شوید.

آمبولانس‌ها انواع مختلفی دارند که تمامی سوانح را به صورت هوایی، زمینی و آبی پشتیبانی می‌کنند. اگر به این موضوع علاقه دارید، مقاله آمبولانس در کرمانشاه شارینو را مطالعه کنید.

جمع بندی

سئو سایت در کرمانشاه یکی از بحث‌های جنجالی این روزها است؛ زیرا کسب و کارهای بسیاری در بستر گسترده اینترنت شروع به فعالیت تجاری کرده‌اند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند. برای فروش زیاد و اخذ رتبه‌های اول در رنکینگ گوگل نیاز به دانش و اطلاعاتی دارید.

ما در این مقاله درباره این موضوع مهم صحبت کردیم و تمامی مراحل، انواع، شرایط، مزایا و معایب سئو را توضیح دادیم. امیدواریم که این مقاله باعث موفقیت روز افزون شما در کسب و کارهای اینترنتی شود.

سؤالات متداول

۱. چقدر طول می‌کشد تا سئو نتیجه بدهد؟

۳ ماه تا ۲ سال

۲. هزینه سئو سایت چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه دقیق سئو وبسایت با کارشناسان تیم شارینو تماس بگیرید.

۳. آیا در سئو تضمینی برای رسیدن به جایگاه یک در گوگل وجود دارد؟

خیر هیچ تضمینی برای این کار نیست.

۴. چه کارهایی در حوزه سئو کلاه سیاه قرار می‌گیرند؟

دست کاری لینک سایت، استفاده از بک لینک نامربوط، استفاده از کامنت غیرمجاز

۵. مهم‌ترین مراحل سئو سایت کدام‌اند؟

سئو تکنیکال سایت، لینک سازی هدف‌مند سایت، بازاریابی محتوایی سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *