طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان


طراحی سایت در کرمان

فهرست مطالب

طراحی ‌سایت در کرمان چگونه انجام می‌شود و چگونه می‌توان وب‌سایتی ایجاد کرد که نیازهای کاربر را برآورده کند؟ امروزه با توسعه کسب و کارهای آنلاین بیشتر افراد به دنبال طراحی سایت هستند. به طور قطع این کار باید به افراد ماهری که در این زمینه فعالیت می‌کنند سپرده شود.

در این مطلب ما می‌خواهیم همه آنچه که در مورد طراحی سایت در کرمان باید بدانید را به شما توضیح دهیم؛ بنابراین اصلاً این مقاله را از دست ندهید و همراه ما باشید.

چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

طراحی سایت در کرمان در واقع طراحی بصری صفحات به همراه ترکیبی از تمام عناصر گرافیکی آن است. در مورد اینکه طراحی وب‌سایت از دیدگاه یک کارآفرین چیست، بیایید بگوییم که داشتن یک سایت مناسب برای راحتی بازدیدکنندگان لازم است.

 در طول توسعه سایت، توجه زیادی به قرار دادن محتوا، انتخاب محرک‌های اعتماد برای مشتریان و عناصر جذب آن‌ها می‌شود. طراحی سایت در کرمان به طرز مؤثر ضروری است؛ زیرا می‌تواند تصویر درستی از شرکت شما ایجاد کند.

۶ عنصر تشکیل‌دهنده طراحی ‌سایت در کرمان

برای ساخت و طراحی ۰ تا ۱۰۰ سایت باید در مورد ساختار، بلوک‌ها و خواسته‌های مشتری تصمیم بگیرید. آگاهی از روندها و تجزیه و تحلیل وب‌سایت‌های رقبا به شما کمک می‌کند تا تصمیم درستی بگیرید.

آنچه در طراحی سایت در کرمان گنجانده شده است عبارت‌اند از:

 • عکس‌هایی که محصول یا تعامل شما با آن‌ها را نشان می‌دهد.
 • نمادهای لیست‌هایی که در سایت بارگذاری شده‌اند.
 • عناصر گرافیکی مرتبط و جذاب که برای جذب مخاطب ضروری هستند.
 • فونت‌های مختلف به همراه استفاده از رنگ‌های دیگر که سبب جذاب شدن سایت می‌شوند.
 • لوگو جذابی که شعار اصلی شرکت را در ذهن تداعی می‌کنند.
طراحی ‌سایت در کرمان

طراحی ‌سایت در کرمان

آنچه در طراحی سایت گنجانده شده است

محبوب‌ترین برنامه‌ها برای طراحی ‌سایت در کرمان بسترهایی مانند Sketch، Adobe XD، Figma، InVision Studio،  Webflow هستند. در نگاه اول، همه چیز برای طراحی وب‌سایت در کرمان بسیار ساده به نظر می‌رسد. کافی است محتوا و عناصر و بلوک‌های اصلی را در سایت طراحی کنید. با این حال، همه این موارد به نوع سایت، میزان محتوا و اهداف مشتری بستگی دارد.

 به‌عنوان‌مثال، طراحی صفحه فرود برای فروش دوچرخه با یک فروشگاه آنلاین بزرگ با هزاران محصول، یک حساب شخصی، یک کاتالوگ و سایر عناصر بسیار متفاوت خواهد بود. بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان تمام این موارد را در نظر گرفته و برای سایت شما طراحی می‌کند.

برای ایجاد یک طرح خوب، باید با مشتری ارتباط برقرار کنید. هنگام شروع به ایجاد طرح‌بندی، باید به وضوح درک کنید که ساختار سایت چگونه خواهد بود، چه محتوایی در آن قرار خواهد گرفت و مشتری می‌خواهد در نتیجه چه چیزی را ببیند.

چرا یک وب‌سایت به مفهوم طراحی نیاز دارد؟

طراح باید به این فکر کند که چگونه یک وب‌سایت طراحی کند و آیا این کار برای او سودآور خواهد بود یا خیر. مفهوم سایت تعیین می‌کند که سایت چیست، چه هدفی را دنبال می‌کند و چه تفاوتی با رقبا دارد. بدون این مرحله ساختن یک استراتژی بازاریابی غیرممکن است.

نکته اصلی در هنگام توسعه طراحی سایت در کرمان این است که برای چه کسی ایجاد شده است. مشتری باید اطلاعاتی در مورد مشتریان، سلیقه و رفتار معمول آنها در اینترنت ارائه دهد. در غیر این صورت سایت سودی نخواهد داشت.

مشخص کردن مفهوم وب‌سایت اولین قدم در ایجاد طراحی ‌سایت در کرمان است. در این مرحله تعیین می‌کنیم که سایت چگونه باشد، چه تفاوتی با رقبا دارد و هدف از ایجاد آن چیست؟ مبتدیان اغلب این مرحله را رد کرده و نادیده می‌گیرند؛ اما شما باید به وضوح درک کنید که یک وب‌سایت ایده‌آل در جایگاه مشتری چگونه باید باشد، مخاطبان هدف چه کسانی هستند و سایت با چه وظایفی روبروست.

 اگر به این موضوع فکر نکنید، این خطر وجود دارد که نه مشتری شما و نه مشتریان او سایت حاصل را دوست نداشته باشند و آن را کاربردی تلقی نکنند.

چگونه یک وب‌سایت زیبا ایجاد کنیم؟

بگذارید از همین حالا چشم شما را به روی حقیقت باز کنیم. حقیقت این است که ایجاد یک طرح زیبا که برای همه کاربران جذاب باشد غیرممکن است. طراحی وب‌سایت باید منحصراً برای مخاطبان هدف جذاب باشد. به عنوان یک قاعده، بازاریابان مخاطبان هدف را برای یک شرکت انتخاب می‌کنند؛ بنابراین شما یک پروفایل کاربری خاص برای مشخصات دریافت خواهید کرد.

 اگر مشتری چنین داده‌هایی را ارائه نمی‌کند، ارزش آن را دارد که با او صحبت کرده و وب‌سایت‌های رقبا را مطالعه کنید. برای یافتن الهام و راه‌حل‌های خوب می‌توانید برنامه‌های، Pinterest، Behance  و Awwwards را بررسی کنید. بهتر است حداقل ۲۰-۳۰ سایت نمونه برای هر پروژه ایجاد کنید.

 می‌توانید نتایج بررسی و تحقیق خود را با مشتری در میان بگذارید تا بفهمد او چه نوع طراحی از شما انتظار دارد. کار روی طراحی سایت در کرمان یک فرایند هیجان‌انگیز است. افراد مبتدی باید دانش و تجربه زیادی کسب کنند؛ اما به محض اینکه به توانایی‌های خود اطمینان پیدا کردید و اولین پول را برای پروژه خود دریافت کردید، متوجه خواهید شد که طراح بودن چقدر عالی است.

برای یک وب‌سایت تجاری زیبایی مهم نیست؛ بلکه رعایت دقیق درخواست‌های کاربران ضروری است. ایجاد وب‌سایت شامل ۴ جزء است.

چگونه یک وب‌سایت زیبا ایجاد کنیم؟

طراحی بصری سایت

سایت باید واضح و راحت باشد. شما نباید از اشیا روشن، به‌عنوان‌مثال، انیمیشن، بنرهای فلش یا سایر ویژگی‌های پیچیده استفاده کنید؛ زیرا نمایش صحیح چنین مواردی در همه دستگاه‌ها مانند موبایل، تبلت و کامپیوتر دشوار است. طراحی سایت در کرمان حواس مشتری را پرت نمی‌کند.

مهم است که طراح سایت در کرمان بتواند ویژگی‌های برند شما را منتقل کند، به یاد ماندنی باشد و ذهنیت دلپذیری در فکر مخاطبان به جا بگذارد.

انطباق سایت با الزامات مدرن 

برای مدرنیزه کردن سایت خود می‌توانید روندها را در پلتفرم‌هایی مانند  Awwwards، Behance، Pinterest درک کنید. انتخاب کرده و جذابیت سایت‌ها را تحلیل کنید. از خود در این خصوص سؤالات درست بپرسید. چرا این سایت را دوست دارم؟ عناصر مختلف چگونه برای مخاطب کار می‌کنند؟ عناصر تکرارشونده را در بهترین طرح‌ها یادداشت کنید.

تست سایت روی مخاطب هدف

 پس از طراحی سایت در کرمان و راه‌اندازی آن، باید ارزیابی کنید که مخاطبان موردنظر چگونه به آن واکنش نشان می‌دهند. آیا کاربران در مسیریابی سردرگم هستند؟ آیا آنها لینک‌ها را دنبال می‌کنند؟ آیا آنها به بخش‌های دیگر می‌روند؟ همه این سؤالات می‌توانند روند رشد سایت و موفق بودن آن در جذب مخاطب را به شما نشان دهند.

طرح‌بندی درست سایت

 وب‌سایت در اصل یک نمودار گرافیکی است که پارامترها را به صورت ایستا نشان می‌دهد. طرح‌بندی وب‌سایت    PSD برای ارزیابی کاستی‌های بصری در اولین مراحل کار، نشان دادن ایده‌های طراحی، کمک به برنامه‌نویس، کسب دیدگاه‌های سایت و تأیید مشتری موردنیاز است.

 در نتیجه، طرح PSD مفهوم سایت را برای طراح، مشتری، بازاریاب و برنامه‌نویس تشکیل می‌دهد. هر متخصص باید از طرح راضی باشد. در این صورت است که طراحی سایت به سرعت و واضح توسعه می‌یابد.

در طراحی سایت در کرمان بیش از ۲۰ زمینه سبک و طراحی منابع وب وجود دارد. هدف ما در این مقاله این است که هم به مشتریان و هم به طراحان در مورد روند طراحی وب با مثال‌هایی برای ساده کردن انتخاب شما توضیحات ارائه کنیم.

چرا یک طراح باید سبک‌ها را درک کند؟

اغلب، مشتریان در انواع سبک‌های طراحی وب‌سایت گم می‌شوند یا اصلاً از سبک‌های موجود آگاه نیستند؛ آنها نمی‌توانند نمونه‌هایی را بیابند یا توضیح دهند که در نهایت به چه نوع وب‌سایتی نیاز دارند. وظیفه یک طراح رابط کاربری این است که توضیح دهد، با مثال نشان دهد یا به طور مستقل تصمیم بگیرد که با کدام سبک برای یک پروژه خاص کار کند.

 این کار برای مبتدیان آسان نیست و علاوه بر این، طراحان مبتدی در دسته‌ای از سبک‌ها چندان متبحر نیستند. درک اینکه چه سبک‌ها و گرایش‌هایی در طراحی سایت در کرمان وجود دارد کافی نیست. شما باید بتوانید تعیین کنید که کدام سبک برای یک تجارت خاص مناسب است.

طرح‌بندی درست سایت

ویژگی‌های یک سایت ایده‌آل

طراحی و ساخت سایت و طراحی اپلیکیشن در کرمان توسط شرکت‌ها با اهداف متفاوتی انجام می‌شود. قالب‌های آماده زیادی به این منظور وجود دارند و صاحبان کسب و کارها در پی افزایش فروش و داشتن سود بالاتر به طراحی سایت در کرمان روی می‌آورند.

بهتر است قبل از اقدام از مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید تا با هم فکری و نظرخواهی یکدیگر بتوانید به یک ایده کلی و کاربردی برسید.

همچنین از یک تیم حرفه‌ای بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. شرکت‌هایی که انواع سفارشات مانند طراحی سایت با سوکت را می‌پذیرند معمولاً حرفه‌ای هستند. همچنین آن‌ها طراحی سایت با تیم مجرب را انجام می‌دهند.

اگر می‌خواهید یک سایت متمایز و ویژه را از مابقی رقبای معمولی آن تخصیص دهید، به ویژگی‌هایی که توضیح می‌دهیم دقت کنید.

داشتن طراحی ویژه و متمایز

طراحی باید مناسب، جذاب، جدید و خلاقانه باشد و از این طریق بکوشد کاربران را با محتوا یا نوع سایت بیشتر آشنا کند. در این مورد خود مشتری تصمیم می‌گیرد؛ اما بهتر است طرح‌هایی که انتخاب می‌شوند با نوع کسب و کار همخوانی داشته باشند.

کاربردی بودن سایت

لازم است که صفحه سایت سریع و کارآمد باشد تا به سرعت نیاز مخاطبین را رفع کند. اگر آن‌ها به دنبال خرید محصول یا کسب اطلاعات در حال بازدید از سایت هستند، باید بتوانید در لحظه پاسخگوی آن‌ها باشید. این موضوع بیشتر برای طراحی سایت خبری مهم است؛ زیرا کاربران انتظار دارند روزانه با اطلاعات دقیق و درست و مفید سایت را آپدیت کنید.

استفاده سریع و آسان از آن

در طراحی سایت در کرمان توجه کنید که سایت خود را برای مخاطبان هدف ساده و در دسترس کنید تا همه آن‌ها بتوانند مواردی که لازم دارند را در آن پیدا کنند. حواستان باشد که شلوغ بودن صفحه، فونت‌های ریز و استفاده از رنگ‌های تند و نامناسب عواملی هستند که می‌توانند سبب فراری دادن کاربران شوند.

بهینه‌سازی سرعت سایت از عوامل رشد آن محسوب می‌شود.

طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان

بهینه کردن سایت برای انواع دستگاه‌های دیجیتال

کاربران ممکن است از طریق گوشی موبایل، کامپیوتر یا تبلت وارد سایت شما شوند. در این جا وظیفه طراح سایت در کرمان است که آن را برای همه دستگاه‌ها بهینه کند. این مورد می‌تواند تأثیر زیادی روی رتبه سایت شما و سئو آن داشته باشد.

داشتن محتوای جدید و مفید

سایت‌ها باید محتوای مفیدی برای کاربران داشته باشند تا بتوانند رتبه خوبی از نظر سئو دریافت کنند. به همین دلیل باید با همکاری تیم طراحی سایت در کرمان و تیم تولید محتوا به طور منظم محتوای جدید و مفید در آن بارگذاری کرده و سایت خود را تقویت کنید. اطلاعات باید جدید، ساده و کاربردی باشند.

امکان تعامل آسان

هرچه کاربران بیشتر با شما ارتباط برقرار کنند، سایت شما رتبه بیشتر و بالاتری می‌گیرد و همین امر به معنی افزایش فروش در محصولات یا خدمات شما است. انواع راه‌های ارتباطی خود شامل تلفن، ایمیل، صفحات مجازی در سایر رسانه‌ها و… را جهت تعامل بیشتر کاربران در سایت قرار دهید.

طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان

ترافیک مناسب در سایت

هر سایت باید ترافیک مناسبی داشته باشد و روزانه بازدید تعدادی از کاربران را دریافت کند. در این مورد قوانینی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها به این میزان ترافیک دست پیدا کنید. در غیر این صورت سایر نکات و تلاش‌ها برای طراحی سایت در کرمان بی‌فایده خواهند بود.

سئو وب سایت در کرمان

طراحی ‌سایت خوب چیزی بیش از قرار دادن تصاویر زیباست. اگر به تازگی یادگیری طراحی را شروع کرده‌اید، باید با مفاهیم اولیه طراحی وب‌سایت، تفاوت بین نسخه‌های ریسپانسیو و موبایلی و اینکه چرا باید برای هر پروژه یک مفهوم طراحی داشته باشید، آشنا شوید.

طراحی سایت در کرمان عبارت است از طراحی محتوا که ترکیبی از تمام عناصر گرافیکی در یک صفحه وب است. قبلاً طراحی وب منحصراً به معنای طراحی بصری بود؛ اما اکنون راحتی کاربر به منصه ظهور رسیده است؛ بنابراین تجزیه و تحلیل و ساختار صحیح اطلاعات در سایت به وظایف یک طراح وب اضافه شده است.

هدف اصلی طراحی سایت در کرمان، معرفی صفحه به کاربر است. طراحی وب‌سایت در کرمان کاری است که تعامل کاربر با صفحه وب را تسهیل می‌کند؛ به این معنی که تأثیر مثبتی بر عوامل تبدیل و رفتار دارد. طراحی متفکرانه تصور درستی را در مورد شرکت ایجاد می‌کند و به افزایش تعامل کاربر و در نتیجه فروش محصولات یا خدمات منتهی می‌شود.

طراحی سایت در کرمان ابزار بازاریابی و نمایندگی یک شرکت در اینترنت است. مشتری که از صفحه بازدید می‌کند باید به سرعت و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کند؛ در غیر این صورت به سادگی به سراغ رقبا خواهد رفت.

طراحی ‌سایت در کرمان از آن جهت بسیار حائز اهمیت است که انجام صحیح آن می‌تواند سبب پیشرفت بیشتر کسب‌وکار شما شود.

برای توسعه بیزینس خود می‌توانید خرید سایت در کرمان را هم در نظر بگیرید؛ زیرا بعضی سایت‌های آماده هستند که با خرید آن‌ها و بارگذاری محتوای خود می‌توانید خیلی ساده‌تر و سریع‌تر رشد کنید. شرکت‌ها گاهی سایت آماده در کرمان دارند و با فروش سایت در کرمان نیز موافق هستند.

تولید محتوا برای وب سایت

محتوای سایت یکی از عوامل مهم برای رشد آن محسوب می‌شود. این محتوا باید سئو شده و جذاب باشد تا بتواند هم مخاطب را جذب کرده و هم نیاز او را به دریافت اطلاعات رفع کند. در این خصوص نویسنده باید ایده‌پردازی انجام دهد و محتوا را به صورت سئو شده بنویسد.

هر محتوا یک یا چند کلمه کلیدی دارد که لازم است به طرز ماهرانه‌ای در متن گنجانده شود. در ضمن بررسی سایت رقبا نیز بسیار مهم است. تعداد کلمات مناسب، جملات ساده و جذاب، پاسخگویی به نیاز کاربر و بررسی صحیح موضوع از عوامل موفقیت محتوا هستند.

تولید محتوا برای وب سایت

مراحل ایجاد طراحی وب

توسعه و طراحی ‌سایت با بروز ترین استانداردها در چندین مرحله انجام می‌شود.

تهیه مشخصات فنی

برای طراحی مشخصات فنی باید ساختار سایت، سبک شرکتی موجود در شرکت مشتری، خواسته‌های مشتری و انتظارات مخاطب هدف را در نظر بگیرد. در واقع مشخصات فنی جهتی را می‌دهد که طراح باید در آن کار کند.

ساختار سایت 

در این مرحله یک ساختار تقریبی از صفحات سایت ایجاد می‌شود. رئوس مطالب صفحه شامل محتوا و تمام عناصر مهم سایت آینده در این ساختار هستند. این رویکرد باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و ایجاد تغییرات در یک طرح ابتدایی بسیار ساده‌تر از یک طرح تمام شده است.

طراحی بصری 

طراح وب و برنامه‌نویس در کرمان بر اساس ساختار و مشخصات فنی، طراحی سایت در کرمان را ایجاد می‌کنند. در مرحله بعد، طرح برای تأیید به مشتری ارسال می‌شود. معمولاً چیدمان با درخواست انجام تنظیمات جزئی توسط مشتری تأیید می‌شود. گاهی اوقات نیاز به تجدیدنظر یا توسعه یک طرح جدید وجود دارد.

مراحل ایجاد طراحی وب

طراحی سایت در کرمان

چیدمان و برنامه‌نویسی 

این مراحل بیشتر به توسعه وب‌سایت مربوط می‌شود. طرح تمام شده تایپ می‌شود، در سیستم مدیریت محتوای سایت بارگیری می‌شود و روی‌ هاست قرار می‌گیرد؛ این‌گونه است که سایت معلوم می‌شود.
ما طراحی سایت در کرمان را توسعه می‌دهیم و هر نوع وب‌سایت کلید در دست را با در نظر گرفتن الزامات بازاریابی اینترنتی مدرن ایجاد می‌کنیم.

دامنه سایت چیست؟

احتمالاً تابه‌حال در مورد دامنه سایت جسته و گریخته شنیده باشید؛ اما به طور دقیق از چیستی آن اطلاع نداشته باشید. دامنه آدرسی است که در نوار URL مرورگر تایپ می‌شود. به دلیل کثرت این آدرس‌های اینترنتی هر کدام از آن‌ها را با یک نام مشخص می‌کنند.

شما برای ایجاد یک وب سایت باید ابتدا دامنه آن را رجیستر کنید. جالب است بدانید که تاکنون ۳۰۰ میلیون دامنه ثبت شده است. دامنه‌ها انواع مختلفی دارند که مشهورترین آن‌ها .COM  است. انواع دیگر دامنه‌هایی که باید برای طراحی سایت در کرمان بدانید .org و .ir و .net هستند.

برای انتخاب نام دامنه بهتر است آن را با نام برند یا کسب و کار خود مرتبط کنید. همچنین نام‌های ساده که به آسانی در ذهن می‌مانند را انتخاب کنید؛ زیرا آدرس‌های پیچیده چندان در ذهن کاربران ماندگار نمی‌شوند. در آخر به این نکته اشاره می‌کنیم که استفاده از پسوندهای رایج و محبوب مانند .com توصیه شده است.

درباره هاست و سرور

اگر به حوزه طراحی سایت در کرمان اشراف زیادی نداشته باشید، این دو مفهوم را نمی‌شناسید. آن‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. هاست یا هاستینگ در اصل به فضایی اطلاق می‌شود که در اینترنت برای میزبانی وب‌سایت‌ها و برنامه‌های دیگر در نظر گرفته‌اند.

اگر هاست داشته باشید، فضایی خواهید داشت تا وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید به یکی از سرورها وصل شده و فایل‌ها را جهت دسترسی کاربران در آن ذخیره کنید. می‌بینید که چقدر داشتن هاست در اینترنت مفید است؟

این در حالی است که سرور به معنای یک دستگاه فیزیکی است که پردازش و مدیریت داده‌های کاربردی را انجام می‌دهد. این یعنی امکان استقرار سرورها را در دیتاسنترهای خود به دست می‌آورید و پس از آن برنامه‌ها و اطلاعات خود را ذخیره می‌کنید.

بهترین طراح سایت در کرمان در مورد تمام این موارد اطلاع دارد و می‌تواند شما را راهنمایی کند.

درباره هاست و سرور

طراحی سایت در کرمان

سایت وردپرس چیست؟

اگر در حوزه سئو، تولید محتوا یا برنامه‌نویسی کار می‌کنید، احتمالاً نام وردپرس را شنیده باشید. وردپرس در واقع سیستمی برای مدیریت محتوا محسوب می‌شود که به طور همه کار و چندمنظوره است. توسط آن می‌توانید سایت‌های وبلاگی، فروشگاهی، شرکتی و هر نوع دیگر را راه‌اندازی کنید.

سادگی، سرعت و تجربه کاربری عالی از جمله ویژگی‌های متمایز برای طراحی سایت وردپرس در کرمان محسوب می‌شوند. لازم نیست یک برنامه‌نویس ماهر یا حتی ساده باشید؛ زیرا وردپرس کمک می‌کند سایت خود را شروع کرده و برای کسب و کارتان یک هویت مجازی بسازید.

با خاطری آسوده کار خود را در وردپرس شروع کنید؛ زیرا وردپرس علاوه بر رایگان بودن و سهولت استفاده امنیت بسیار بالایی دارد و اطلاعات شما در هر زمینه‌ای در آن محفوظ می‌مانند. نکته آخر این است که این بستر منابعی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا دیگر برای شروع کار خود در آن هیچ بهانه‌ای باقی نماند.

طراحی سایت در کرمان با php laravel

این نوع از طراحی سایت در کرمان یک راه قدرتمند برای طراحی سایت حرفه‌ای در کرمان است. این فریم‌ورک برای توسعه وب است که کار شما را بسیار ساده‌تر می‌کند. با این ابزار می‌توانید انواع سایت‌ها شامل فروشگاهی، ورزشی، شرکتی، پزشکی، حرفه‌ای و… را طراحی کنید.

طراحی سایت ورک لاراول به دلیل قالب‌های سبک وزن بسیار جذاب بوده و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که از قالب‌های پویا برای طرح‌بندی‌های یکپارچه و ساختارهای پایدار استفاده کنند. فریم‌ورک لاراول دارای سطح امنیتی بالایی است و داده‌های ذخیره شده در آن به خوبی محافظت می‌شوند.

به طور کلی برخی ویژگی‌های آن مانند عملکرد خوب، تست واحد و معماری MVC ویژگی‌هایی است که سبب متمایز شدن php laravel شده‌اند. یکی از زبان‌های برنامه‌ریزی لاراول php طراحی سایت است.

انواع طراحی سایت در کرمان

اغلب سبک‌های طراحی می‌توانند از راه‌حل‌ها و تکنیک‌های مشابه استفاده کنند و می‌توانند به خوبی با یکدیگر کار کرده، مکمل یکدیگر باشند و طراحی را منسجم‌تر کنند. از این ترکیب‌ها سبک‌های جدید و انواع سایت در کرمان متولد می‌شوند.

مهم است که نه تنها سبک‌های وب‌سایت را شناسایی کنید، بلکه آنها را به درستی ترکیب کرده و همچنین تعیین کنید که کدام سبک منعکس‌کننده لحن صدای برند است و هنگام توسعه یک طراحی سایت در کرمان برای یک کار خاص مناسب‌تر است.

وظیفه اصلی طراحی وب‌سایت ارائه اطلاعات به کاربران به شیوه‌ای راحت و جذاب است. طراحی سبک سایت را تعیین می‌کند. طراحی وب خوب به کاربر این امکان را می‌دهد که در نگاه اول متوجه شود که دقیقاً چه چیزی در یک سایت خاص در انتظار او است.

طراحی باید جذاب باشد، اما نه پر زرق و برق. ابتدا کاربران برای کسب اطلاعات به سایت مراجعه می‌کنند. طراحی سایت در کرمان باید قادر باشد این اطلاعات را برجسته کرده و به شما در دسترسی به آن کمک کند. شما با طراحی منحصر به فرد می‌توانید سفارشی‌سازی سایت را هم انجام دهید.

چه قصد طراحی سایت در کرمان را داشته باشید و چه بخواهید آموزش ببینید، باید انواع طراحی سایت را بشناسید. در حقیقت سایت‌ها را در انواع مختلفی طراحی می‌کنند که در ادامه ما دو مورد از آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

انواع طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت ریسپانسیو در کرمان

طراحی وب ریسپانسیو تضمین می‌کند که صفحات وب به درستی در اکثر دستگاه‌ها نمایش داده می‌شوند. در این صورت کاربر می‌تواند آن را از صفحه رایانه، تبلت یا تلفن مشاهده کند. طراحی ریسپانسیو دارای مزایا و معایبی است که اصلی‌ترین آن‌ها سرعت بارگذاری کند صفحه و عدم امکان جابه‌جایی به نسخه کامل سایت است.

طراحی وب ریسپانسیو تضمین می‌کند که صفحات وب به درستی در اکثر ابزارها نمایش داده می‌شوند و طراحی با اندازه دستگاه‌ها سازگار است. نسخه موبایلی سایت نیز وجود دارد. در وب‌سایت نسخه موبایل پیوندی برای رفتن به نسخه اصلی وجود دارد. این نکته در زمان طراحی سایت در کرمان بسیار مهم است.

نسخه موبایلی سایت  

نسخه موبایل نسخه جداگانه‌ای است که اطلاعات نسخه اصلی سایت را به طور کامل یا جزئی کپی می‌کند؛ اما برای مشاهده از دستگاه‌های تلفن همراه در نظر گرفته شده است. این نسخه یک آدرس جداگانه دارد که معمولاً پیشوند دامنه اصلی  m یا موبایل است.

اغلب، نسخه موبایل شامل آن دسته از عملکردهایی است که کاربران گوشی‌های هوشمند به آن نیاز دارند. به لطف این رویکرد، نسخه‌های موبایل به سرعت بارگذاری شده و باعث ایجاد احساسات منفی مانند نارضایتی در کاربر نمی‌شوند. از نسخه موبایل می‌توانید به نسخه اصلی سایت بروید.

بهتر است قبل از شروع کار طراحی سایت در کرمان تصمیم بگیرید که نسخه موبایلی سایت را انتخاب می‌کنید یا طراحی تطبیقی را می‌پسندید.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

هر سایت با توجه به این که چه هدفی پشت طراحی آن بوده است دارای امکاناتی است. سایت‌ها هر چقدر امکانات بیشتری داشته باشند جذب مخاطب بالاتری دارند. این مورد در خصوص طراحی سایت فروشگاهی در کرمان  نیز صادق است. امکانات بیشتر یعنی سهولت در خرید و در نتیجه افزایش فروش که به دنبال آن اتفاق می‌افتد.

در سایت خود امکان ورود و ثبت‌نام را برای کاربران فراهم کرده و به آن‌ها پشتیبانی ۲۴ ساعته بدهید تا در هر زمانی بتوانند سؤالات خود را مطرح کنند. محصولات خود را دسته‌بندی تا از آشفتگی مخاطبان جلوگیری شود. در غیر این صورت مشتریان به سایت رقبای شما روی می‌آورند.

ساده‌ترین قابلیتی که می‌توانید در زمان طراحی سایت در کرمان به سایت خود بدهید، یک نوار جستجو است که اتفاقاً به شدت می‌تواند سایت شما را کاربردی کند. همچنین معرفی کامل و جامع محصولات خود موردی است که هرگز نباید فراموش کنید. در مورد رنگ، جنس و برند صحبت کرده و عکس‌های واضحی از آن در سایت آپلود کنید.

به منظور سهولت خرید و افزایش اعتماد کاربران چندین روش برای خرید در نظر بگیرید. این استراتژی همچنین سبب خرید بیشتر مشتریان شما می‌شود. شیوه‌های مختلف پست مانند معمولی، اکسپرس، پیشتاز و.. را نیز فعال کنید.

در هر صورت فکر کردن به نیازهای مختلف مشتریان و رفع آن‌ها سبب افزایش خرید و در نتیجه سود بیشتر فروشگاه می‌شود. از دیگر امکاناتی که باید برای سایت خود فراهم کنید درگاه پرداخت‌های مختلف است که یک مزیت رقابتی محسوب می‌شود.

چندین درگاه پرداخت ایجاد کنید تا در صورت مسدود شدن یکی از آن‌ها مشتریان بتوانند از دیگر موارد استفاده کرده و ضرری به سود فروشگاه وارد نشود. هر فروشگاه باید دارای چندین راه ارتباطی باشد. به همین جهت باید نشانی، شماره تلفن و آدرس ایمیل در سایت نشان داده شود.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

طراحی سایت در کرمان

حتماً باید امنیت سایت خود را نشان دهید. کاربران امروزه اطلاعات زیادی دارند و می‌توانند سایت‌های ناامن را تشخیص دهند. در این صورت نه در وب سایت ثبت‌نام می‌کنند و نه خریدی اتفاق می‌افتد. حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران یکی از وظایف مهم صاحبان سایت‌ها و متخصصان طراحی سایت در کرمان است.

در ادامه لیست امکانات سایت‌ها به داشتن سرعت بالای آن اشاره می‌کنیم. کاربران امروزه چندان صبور نیستند و در صورت دیر لود شدن اطلاعات به سادگی از سایت خارج شده و به سراغ رقبای شما می‌روند. همین امر می‌تواند تأثیر منفی روی درصد فروش شما داشته باشد.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت وردپرس در کرمان و قیمت سایت فروشگاهی در کرمان با شرکت مربوطه صحبت کنید.

طراحی سایت شرکتی در کرمان

چنانچه قصد طراحی سایت شرکتی در کرمان و طراحی سایت وردپرس شرکتی در کرمان را دارید، باید صفحات زیر را برای آن ایجاد کنید:

 • یک صفحه برای لاگین یا ثبت‌نام در سایت در نظر بگیرید.
 • داشتن صفحه «تماس با ما» الزامی است و باید در آن راه‌های ارتباطی و آدرس خود را درج کنید.
 • یک صفحه برای خدمات طراحی کنید تا در آن شرکت را معرفی کرده و بتوانید در مورد محصولات یا سایر موارد عکس‌هایی را بارگذاری کنید.
 • همچنین در نظر گرفتن صفحه‌ای برای اخبار یا مقالات در زمان طراحی سایت در کرمان الزامی است تا در زمینه‌های مرتبط با شرکت محتوا در آن بارگذاری شود. بیشتر وب‌سایت‌های شرکتی این صفحه را در نظر می‌گیرند؛ زیرا داشتن آن سبب افزایش رتبه سایت می‌شود.
 • آخرین مورد داشتن صفحه‌ای برای پروژه‌ها است که در آن از پروژه‌هایی که توسط شرکت انجام شده به همراه عکس و توضیحات صحبت می‌شود.

معرفی سبک‌های اساسی وب‌سایت در طراحی وب در سال ۲۰۲۳

طبقه‌بندی یکپارچه و روشنی از سبک‌ها وجود ندارد. در منابع مختلف می‌توانید گزینه‌ها یا انتخاب‌های TOP 10 را پیدا کنید. به همین دلیل است که هر سبکی به تدریج اصلاح می‌شود تا زمانی که خود به یک حرکت جداگانه تبدیل شود. بیایید به سبک‌های اصلی در طراحی انواع سایت‌ها نگاهی بیندازیم.

معرفی سبک‌های اساسی وب‌سایت

طراحی سایت در کرمان

 طراحی سایت به سبک کلاسیک

طراحی سایت کلاسیک ساده، دقیق، مختصر و منظم بوده و دارای ساختار منطقی است. در این سایت همه عناصر در مکان‌های مورد انتظار قرار دارند. برای سایت کلاسیک یک منوی کلاسیک در بالا یا سمت چپ، یک شبکه ستون معمولی و حداقل گرافیک طراحی شده است.

طرح‌های رنگی خنثی ساده، تایپوگرافی منظم و فونت‌های ساده در سبک‌های کلاسیک رایج بوده و اندازه سرفصل‌ها نزدیک به استاندارد هستند.

سبک کلاسیک برای طراحی سایت در کرمان توسط شرکت‌هایی استفاده می‌شود که نیازی به متمایز شدن از رقبای خود به روش خاصی ندارند؛ آنها به خود اطمینان دارند و به دقت و مختصر بودن پایبند هستند. این سبک در بخش‌های خدمات حقوقی، خدمات وکالت و شرکت‌های صنعتی نیز رایج است.
با این حال، امروزه تقریباً این سبک با مینیمالیسم مدرن جایگزین شده است. قضیه این است که شرکت‌های مترقی جوان در این زمینه‌ها از طرح‌های کلاسیک خسته‌کننده دور می‌شوند و به سمتی مدرن‌تر و مرتبط‌تر می‌روند.

در ادامه همین جریان در طراحی سایت در کرمان، سبک نئوکلاسیک ظاهر شد. این سبک تلفیقی از المان‌های مدرن و کلاسیک است به نحوی که مشتریان آن را بپسندند. امروزه نئوکلاسیک در زمینه‌های مختلفی ظاهر شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

طراحی سایت به سبک مینیمال

سبک مینیمال شیک، منظم و مؤثر است. اصلی‌ترین ویژگی متمایزکننده مینیمالیسم مقدار زیادی فضای آزاد و عدم وجود جزئیات غیرضروری است. در چنین سایتی بهتر است روی محتوا و عکاسی تمرکز کنید. شبکه‌ای که بیشتر استفاده می‌شود مدولار است.

 در طراحی سایت در کرمان به سبک مینیمال به سادگی می‌توانید نگاه کاربر را کنترل کرده و او را در مسیر درست هدایت کنید. مینیمالیسم را اغلب در طراحی وب یک سبک سوئیسی می‌نامند. در مینیمالیسم فونت‌های واضح و خوانا و تصاویر ساده و قابل‌فهم به شما کمک می‌کنند اطلاعات را به سرعت منتقل کرده و وب‌سایت‌هایی که به سبک تجاری ممتاز هستند را ایجاد کنید.

مینیمالیسم مدرن به معنی پوچی و سادگی نیست. اغلب افراد با شنیدن مینیمالیسم، اتاقی سفید با کف سفید، دیوارهای سفید، میز سفید، صندلی و کمد لباس سفید ارزان قیمت را تصور می‌کنند؛ اما این تصور درستی نبوده و مینیمالیسم در مورد ارزان بودن و نبود همه چیز نیست.

هدف طراحی وب‌سایت به سبک مینیمالیسم دستیابی به ترکیبی از زیبایی‌شناسی، عملکرد بهتر، راحتی و جو ساده برای پیدا کردن مهم‌ترین نکات یا محصولات توسط مشتری است.

طرح‌های رنگی طراحی سایت در کرمان ساده و مینیمال هستند. اغلب از یک یا چندرنگ خنثی برای سایت‌های مینیمال استفاده می‌کنند؛ با این حال، رنگ نباید سفید یا سیاه خنثی باشد. مینیمالیسم از هر طرح رنگی استقبال می‌کند تا زمانی که لحن مناسبی را تنظیم کرده و توجه را به شیوه‌ای درست برجسته کند.

 این بدان معناست که کاربر با باز کردن سایت با بازار شام روبرو نمی‌شود؛ بلکه او به راحتی می‌تواند اطلاعات لازم را پیدا کرده و در کسری از ثانیه متوجه می‌شود که کجا کلیک کند. تصاویر در مینیمالیسم باید به همان سبک، متضاد، با عناصر کوچک و با بالاترین کیفیت باشند و  بر آنها تأکید شود.

تایپوگرافی می‌تواند بسیار پیچیده یا ساده و مختصر باشد. از آنجایی که محتوای سبک مینیمالیستی حرف اول را می‌زند، به تایپوگرافی توجه ویژه‌ای می‌شود. فونت‌ها می‌توانند، سری‌های سخت‌گیرانه، بزرگ، استاندارد، روشن و متوسط ​​باشند.

 انتخاب بستگی به حالت کلی سایت و موقعیت برند دارد. عکس‌ها فقط در مورد موضوع هستند، متن در حداقل مقدار ممکن و به سادگی در زیر عکس قرار می‌گیرد. در عین حال حروف بافتی حجیم، یا بنرهای جذاب و  ساده نیز در سایت به چشم می‌خورند.

مینیمالیسم محبوب‌ترین و به نظر ما شایسته‌ترین سبک برای طراحی سایت در کرمان است. تقریباً می‌توان از  آن در هر جایگاهی استفاده کرد. سبک مینیمالیسم در مد، سفر، زیبایی، ساخت و ساز، فناوری‌های مدرن، فناوری اطلاعات، نمونه کارهای شخصی، فروشگاه‌های آنلاین و طراحی داخلی عالی به نظر می‌رسد.

به طور کلی، این سبک برای دستیابی به اهداف زیر ایده آل به نظر می‌رسد:

 • ارائه یک محصول گران‌قیمت
 • جلب توجه مشتریان به عکس‌ها
 • ایجاد یک سایت کاربر پسند
 • به یاد ماندنی کردن وب‌سایت
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

طراحی سایت در کرمان به سبک مترو

این سبک منظم، ساده و راحت است. این سبک برای راحتی کاربر هنگام درک حجم زیادی از محتوا استفاده می‌شود. به طور متعارف، مانند یک روزنامه با طراحی منظم، هنگام مشاهده آن، هر خواننده کارت مورد نیاز خود را در میان دسته‌ای از کارت‌های دیگر پیدا می‌کند.

 ساده‌ترین راه برای تصور سبک مترو این است که منوی ویندوز ۸ را با کاشی‌های مربعی از پوشه‌ها، برنامه‌ها و اخبار در یک بطری به خاطر بسپارید. سبک مترو با ویژگی‌هایی مانند مینیمالیسم و ​​عملکرد مشخص می‌شود.

 همه چیز با هدف سهولت درک اطلاعات است. یک ویژگی جالب این است که چنین سایتی به راحتی با دستگاه‌های تلفن همراه سازگار است. این باعث صرفه‌جویی در زمان و همچنین هزینه‌های توسعه طراحی سایت در کرمان می‌شود.

نکته اصلی در اینجا این است که زیاده‌روی نکنید و ترکیب‌های مناسبی از طرح‌های رنگی را انتخاب کنید. عمدتاً در طراحی سایت در کرمان به سبک مترو از تتراد (۴ رنگ) استفاده می‌شود.

در سبک مترو فونت‌ها ساده، جهانی و بدون سری هستند. اصل مهم دسترسی کاربر به اطلاعات و سهولت خواندن است. سبک مترو برای فروشگاه‌های آنلاین، وب‌سایت‌های شرکتی، سایت‌های کارت ویزیت، نمونه کارها و وبلاگ‌ها استفاده می‌شود. نمونه‌های خوب این سبک سایت‌های مایکروسافت و ایکس باکس هستند.

طراحی سایت در کرمان به سبک چندضلعی

سبک سایت چند ضلعی خلاقانه، روشن و آینده‌نگر است. سبک چندضلعی را می‌توان با یک نگاه سریع به سرعت شناسایی کرد. در طراحی از اشکال هندسی مانند چندضلعی استفاده شده است. اینها می‌توانند تصاویر پس‌زمینه، عناصر تزیینی یا محتوای رسانه‌ای تصاویر باشند.

سبک چندضلعی طراحی سایت در کرمان مبتنی بر ساده‌سازی و مجازی‌سازی اشیای واقع‌گرایانه با استفاده از چند ضلعی‌ها مانند اشکال پیچیده، مثلث‌ها و سایر هندسه‌ها است. در عین حال، تصاویر و تکنیک‌های هنری نیز با استفاده از چندضلعی ارائه می‌شود.

 از یک طرف، ممکن است عجیب به نظر برسد؛ اما حتی در غیاب جزئیات در تصویر، ایده نویسنده به راحتی به تصویر کشیده می‌شود.

به بیان دقیق‌تر، در وب‌سایت‌ها، بسیار نادر است که کل طرح‌بندی به سبک چندضلعی باشد؛ زیرا توسعه چنین راه‌حل‌هایی نیازمند کار بسیار فشرده است. چندضلعی عمدتاً در طراحی لوگوها، عناصر هویت سازمانی، الگوهای پس‌زمینه، عناصر طراحی و غیره استفاده می‌شود.

چنین سایت‌ها و برنامه‌هایی اغلب روشن و آینده‌نگر بوده و نشان‌دهنده پویایی برند هستند. با توجه به تضاد فیگور چندضلعی و پس‌زمینه و همچنین چینش لایه‌ای عناصر طراحی، تأثیر عمق و حجم روی سایت حاصل می‌شود.

طراحی سایت در کرمان به سبک چندضلعی

طراحی سایت در کرمان

معمولاً جزئیات اضافی در این نوع طراحی سایت در کرمان وجود ندارد، متن به حداقل می‌رسد و هیچ گرافیک دیگری وجود ندارد؛ زیرا چندضلعی‌ها مرکز توجه هستند و نیازی به تزیینات غیرضروری ندارند. در واقع مهم‌ترین چیز در این سبک “تصاویر ساخته شده از مثلث” است.

 در این سبک به دلیل وجود سایه‌ها، کنتراست چندضلعی‌ها با یکدیگر، انیمیشن، ترکیب رنگ‌ها، احساس پویایی و حجم تصویر از قبل ایجاد شده است.

مهم است که مانند سایت‌های طراحی شده با دست، برای گرافیک (تصاویر چندضلعی) یک تصویرگر استخدام کنید. در این مورد فاکتورهایی مانند هزینه و زمان را نیز در نظر بگیرید.

طراحی سایت در کرمان به سبک فلت یا مسطح

ویژگی‌های اصلی این سبک شفاف بودن، سادگی و مرتب بودن است. سبک مسطح یا طراحی مسطح را می‌توان به عنوان یک طراحی ساده شده با راه‌حل‌های سفارشی در دسترس توصیف کرد که بسیار شبیه به سبک مینیمالیسم است.

این سبک با تصاویر دو بعدی ساده، کمبود حجم، بافت، شیب، جلوه‌های سه‌بعدی، سایه‌های پیچیده و جلوه‌های دیگر مشخص می‌شود. اغلب فقط از یک رنگ تأکیدی استفاده می‌شود. این سبک کم رنگ و کم‌صدا بوده و چندین رنگ در پس‌زمینه به عنوان مکمل نیز به کار می‌روند.

تایپوگرافی در این جهت ساده، واضح و منظم است. سبک طراحی وب مدرن تخت نیز وجود دارد که تفاوت آن با سبک مسطح معمول در این است که اجازه می‌دهد تا «نقض» بیشتری از قوانین وجود داشته باشد.

به عنوان مثال ممکن است از تایپوگرافی بزرگ غیراستاندارد، شبکه پیچیده‌تر، تصاویر متحرک پیچیده استفاده کنند؛ اما اصل مهم که صاف بودن است حفظ می‌شود.

طراحی مسطح برای سایت‌های شرکتی، وب‌سایت‌های شرکت‌های بزرگ، نمونه کارها، کارت‌های ویزیت و فروشگاه‌های آنلاین مناسب است. این سبک در طراحی رابط کاربری رابط‌های دسکتاپ و برنامه‌های موبایل محبوبیت زیادی به دست آورده است.

طراحی ‌سایت در کرمان به سبک وحشی

ویژگی‌های بارز سبک وحشیانه در وب داشتن زمینه روشن، خلاقانه و بحث‌برانگیز است. ظاهر غیراستاندارد وب‌سایت‌ها به سبک بروتالیستی احساسات متفاوتی را در بین کاربران برمی انگیزد.

 با این وجود، این سبک به خصوص در بین نسل جوان بسیار محبوب است و  قطعاً توجه آن‌ها جلب را می‌کند. رنگ‌های اسیدی در هنگام طراحی سایت در کرمان یک اولویت هستند؛ اغلب اینها ترکیبی از سایه‌های قرمز و سبز هستند.

فونت‌ها می‌توانند ناخوانا باشند، یک اندازه سالم داشته باشند و از منطق یا سلسله مراتب خاصی پیروی نکنند.
بروتالیسم هم مزایا و هم معایب خاص خود را دارد. مزایای آن شامل یک رویکرد ساده برای ایجاد یک طرح است.

به این ترتیب شما نیازی به صرف زمان زیادی برای ترسیم مشخصات فنی، کار کردن ساختار، شبکه و منطق ندارید. نقطه ضعف سبک بروتالیسم برای طراحی سایت در کرمان تجربه کاربری است. طراحی جسورانه و بحث‌برانگیز در این سبک را همه دوست ندارند.

خطر از بین رفتن برداشت و از دست دادن کاربر وجود دارد. می‌توان از آن در پلتفرم‌های تجاری، انجمن‌ها، دایره المعارف‌های خلاقانه، نمونه کارها با تمرکز محدود یا جشنواره‌های غیراستاندارد و خلاق استفاده کرد.

این نوع از طراحی سایت در کرمان بسیار دشوار است و فقط طراحان آموزش دیده و آژانس‌های خلاق ترکیب‌های کافی را ایجاد می‌کنند. توصیه می‌کنیم هرگز به سراغ طراحی سایت ارزان نروید. طراحان حرفه‌ای معمولاً با قیمت‌های مناسب کار می‌کنند؛ اما هرگز تعرفه‌های خیلی ارزان به مشتری نمی‌دهند.

طراحی سایت در کرمان به سبک جشنواره‌ای

سایت‌هایی که به سبک جشنواره‌ای طراحی می‌شوند به یاد ماندنی هستند. سبک جشنواره یا سبک تبلیغاتی در طراحی وب برای تبلیغات یک رویداد، محصول، برند، جشنواره‌ها، بازاریابی خلاق و  آژانس‌های رویداد معمول است .

یک معیار مهم برای این نوع طراحی سایت در کرمان سرگرمی است. برای موفقیت در این سبک لازم است متمایز شوید، به یاد بیاورید، تحت‌تأثیر قرار دهید و در ذهن کاربر تأثیری به جا بگذارید. وب‌سایت‌های جشنواره‌ای عمدتاً به صورت صفحات فرود یا سایت‌های یک‌صفحه‌ای ایجاد می‌شوند.

 در ۹۰٪ موارد، این صفحات تبلیغاتی صرفاً نمایشی هستند. به بیان صریح، یک سبک تبلیغاتی در طراحی وب برای خودنمایی لازم است. در سبک تبلیغاتی، تمام تأکید بر محصول یا برند است. حداقل متن، حداکثر انیمیشن و تجسم به نمایش گذاشته می‌شود.

 شکل ارائه این محصولات نیز به نوبه خود مهم است و توضیحات به پس‌زمینه منتقل می‌شود. گرافیک، جلوه‌های سه بعدی پیچیده، حرکت و ویدئو اغلب در طراحی استفاده می‌شود. هیچ قانون طراحی مشخصی در این سبک از طراحی سایت در کرمان وجود ندارد؛ هر چه سایت دیدنی‌تر و خلاقانه‌تر باشد، بهتر است.

در طرح‌های رنگی، رنگارنگی حرف اول را می‌زند. رنگ‌های متضاد غنی، سه‌گانه یا تتراد، رنگ‌های اسیدی احتمالی، انواع درخشش‌ها، اغلب پس‌زمینه‌ای تیره و… درباره سبک تبلیغاتی هستند.

متن در سایت‌های تبلیغاتی نقش ثانویه داشته و از عناوین، شعارها، درخواست‌ها و نکات مهم استفاده می‌شود.  سرفصل‌ها می‌توانند بزرگ باشند یا می‌توانند اندازه‌های کلاسیک داشته باشند؛ این‌ها فونت ها بیشتر جنبه  تزیینی دارند.

سبک جشنواره‌ای وب‌سایت‌ها در طیف گسترده‌ای از سوله‌ها استفاده می‌شود. هدف اصلی آن تبلیغات است. اینها می‌توانند استودیوهای ویدئویی، آژانس‌های توسعه، جشنواره‌ها، گالری‌ها، مارک‌ها، محصولات، شخصیت‌ها، بازاریابی، خلاق، آژانس‌های رویداد و غیره باشند.

طراحی ‌سایت در کرمان به سبک گرانج

وب‌سایت‌های سبک گرانج را می‌توان به عنوان سبک جسورانه و غیررسمی توصیف کرد. ویژگی‌های متمایز آن عبارت‌اند از رنگ‌ها و بافت‌های تیره، چیدمان نامرتب عناصر و شبکه پیچیده یا قوانین ترکیب‌بندی نقض شده.

رنگ‌های استفاده شده در سبک گرانج برای طراحی سایت در کرمان، قهوه‌ای، خاکستری، مشکی، سبز باتلاقی، نارنجی تیره است. شما اغلب می‌توانید بافت‌ها، الگوهای مختلف، ترک‌ها و ساییدگی‌ها را در طرح پیدا کنید. علاوه بر این، اغلب از جزئیات کوچک مختلف در طراحی استفاده می‌شود.

در این نوع از طراحی سایت در کرمان اندازه متن بزرگ، فونت‌های دست‌نویس یا غیراستاندارد و جلوه‌های سه بعدی به چشم می‌خورد. سبک گرانج آن‌قدر خاص است که باید عاقلانه و در جاهایی که مناسب است استفاده شود. کسب و کار و مهم‌تر از همه، مخاطبان آن باید جسور، تکان‌دهنده و آماده این سبک باشند.

 این بیزینس می‌تواند یک گروه راک، یک بار بی‌رحم، یک آرایشگاه، یک فروشگاه آنلاین از همین نوع، یک وب‌سایت جشنواره یا یک شرکت شورشی جوان و شجاع باشد. برخی از شرکت‌ها طراحی سایت قسطی هم دارند و به مرور با گذشت زمان و پرداخت هزینه‌ها آن را ارتقا داده و امکانات جدیدی به سایت شما اضافه می‌کنند.

طراحی سایت در کرمان به سبک رترو

این سبک بیشتر به به گذشته اشاره دارد؛ به دورانی که کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و پخش‌کننده‌های ضبط محبوب بودند. معمولاً برای شناخت نام تجاری یا برجسته کردن یک موضوع مرتبط از سبک رترو استفاده می‌شود.

این سبک با تصاویر و عکس‌هایی در مورد موضوعاتی از زمان‌های گذشته، افراد در لباس‌ها و فضای داخلی قرن‌های گذشته و تجهیزات باستانی مشخص می‌شود. وجود این گرافیک‌ها سبک کتاب خاصی را در طراحی سایت در کرمان شکل می‌دهد.

در طراحی رنگ از رنگ‌های پاستلی خاموش، جلوه‌های فرسوده، بافت‌های کاغذ قدیمی، چوب، از جمله الگوها و مونوگرام‌ها استفاده می‌کند. در طراحی وب اغلب می‌توانید نمونه کارهای بازیگران یا عکاسان را با اشاره به سینمای جنایی دهه ۱۹۴۰ – ۱۹۵۰ پیدا کنید.

سبک یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل معمولاً برای طراحی وب‌سایت شرکت‌ها در مورد موضوعات مرتبط مانند فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های قدیمی، اتومبیل‌های قدیمی و همچنین نمونه کارهایی از عکاسان، طراحان و هنرمندان استفاده می‌شود.

طراحی سایت در کرمان به سبک رترو

طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان به سبک ارگانیک و طبیعی

ویژگی‌های اصلی این سبک تازگی و وجود عناصر زیبایی شناختی در آن است. این سبک در آینده به طور فزاینده‌ای محبوبیت پیدا می‌کند. همه در اطراف در مورد محیط زیست صحبت می‌کنند، سعی می‌کنند مصرف پلاستیک و سایر محصولات مضر را کاهش دهند و به مصرف مواد طبیعی روی بیاورند.

 امروزه همه به دنبال سبک زندگی طبیعی هستند و وب‌سایت‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اکو استایل چند ویژگی دارد؛ از ویژگی‌های بارز آن جهت استفاده از متریال و بافت طبیعی در طراحی سایت در کرمان است. در این سبک تمام توجه به طراحی ساختار و منطق در پس‌زمینه محو می‌شوند.

این نوع از طراحی سایت می‌تواند برای کارت ویزیت، وب‌سایت‌های شرکتی، صفحات فرود با مضمون طبیعت، فروشگاه‌های آنلاین، به‌عنوان‌مثال، فروشگاه‌های گل، لباس، لوازم آرایشی مراقبت از پوست، یا هر تجارت دوستدار محیط زیست مناسب باشد.

طراحی سایت در کرمان به سبک‌های تک   HI TECH

 این سبک طراحی سایت در کرمان که برگرفته از طراحی داخلی است برای وب‌سایت‌هایی به سبک پیشرفته معمولاً برای تولید، شرکت‌های فناوری اطلاعات، توسعه‌دهندگان، طراحان داخلی یا تعمیرکاران مناسب است. ویژگی‌های متمایز سبک‌های تک شامل موارد زیر می‌شود.

فونت‌ها

فونت ها بزرگ و با ضخامت هستند.

رنگ‌ها

پالت سرد سیاه، سفید و خاکستری در این سبک استفاده شده و به ندرت سایت حاوی رنگ‌های اضافی است. بر این اساس، در وب‌سایت، رنگ‌ها و بافت‌ها مطابق با یک اصل مشابه انتخاب می‌شوند.

بافت‌ها

 در فناوری‌های پیشرفته، بافت‌ها اغلب روی پس‌زمینه، به‌عنوان‌مثال، نقاشی‌ها، سنگ مرمر سیاه یا کاشی‌های ساخته شده در پس‌زمینه تیره یافت می‌شوند. طراحی سایت در کرمان به سبک پیشرفته در درجه اول باید احساس یک شرکت از نظر فناوری پیشرفته و فناوری‌های نوآورانه را منتقل ‌کند.

طراحی وب‌سایت در کرمان به سبک ساخت‌گرا

وب‌سایت‌های به سبک سازنده‌گرایی یکی از حوزه‌های واقعاً دشوار برای مبتدیان است. اصل ساخت‌گرایی از چاپ نشئت می‌گرفت، حتی قبل از شروع استفاده از آن در معماری. وب‌سایت‌ها در ساخت‌گرایی تا حدودی یادآور کولاژ یا اپلیکیشن هستند.

زمانی که بسیاری از اشیا هندسی ساده در یک ترکیب یافت می‌شوند و از فونت تأکیدی غیرعادی استفاده می‌شود، می‌توانید حدس بزنید که با سبگ ساخت‌گرا روبرو هستید. همچنین یکی از ویژگی‌های سازنده‌گرایی پالت رنگ آن است؛ یعنی رنگ‌های سیاه، سفید، قرمز، خاکستری در آن بیشتر به چشم می خورد.

طراحی سایت در کرمان به سبک نوین

سبک مدرن در طراحی وب از بسیاری جهات یادآور مینیمالیسم است. هیچ‌چیز اضافی در آن نیست. شعار اصلی آن‌ها این است که بهترین طراحی عدم نبود طراحی است. مدرنیسم با ۲ ویژگی متمایز هندسه روشن و تقارن کامل مشخص می‌شود که در سبک مینیمالیسم قابل مشاهده نیست.

سبک مینیمالیسم شامل انواع شکل‌ها، بافت‌ها، اندازه‌ها است و یک شبکه نامتقارن کمک می‌کند تا پروژه‌های این سبک جالب‌تر شوند؛ در حالی که مدرنیته قوانین سخت‌تری دارد.

طراحی سایت در کرمان به سبک نوین

طراحی سایت در کرمان

طراحی ‌سایت در کرمان به سبک پست مدرنیسم

این سبک جدید بوده و فقط طراحان حرفه‌ای سایت در کرمان می‌توانند آن را اجرا کنند. ویژگی‌های وب‌سایت‌های سبک پست مدرن شامل موارد زیر است.

تصاویر تکه‌تکه شده در سایت

تصاویر تقسیم شده به قطعات، جملات پاره شده که برای خواندن در نظر گرفته نشده‌اند؛ اما به عنوان عناصر تزیینی پس‌زمینه استفاده می‌شوند از ویژگی‌هایی سبک پست مدرنیسم محسوب می‌شوند.

پیشتاز بودن

سبک آوانگارد یا پست مدرنیسم در طراحی سایت در کرمان به عنوان تعادلی در برابر راه‌حل‌های طراحی معمولی برای وب‌سایت‌های تجاری ایجاد شده است. آوانگاردها استدلال می‌کنند که مشکل طراحی وب محدودیت‌های فناوری نیست؛ بلکه محدودیت‌های تخیل ما است.

سبک آوانگارد اغلب به این دلیل مورد انتقاد قرار می‌گیرد که خلاقیت بالاتر از وضوح و راحتی کاربر قرار می‌گیرد؛ بنابراین آوانگارد در طراحی سایت در کرمان سبکی است که به طراحان و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا هوش خود را با دیگر طراحان مقایسه کنند و توانایی‌های خود را نشان دهند.

متأسفانه، این سبک برای پروژه‌های تجاری با اهداف تجاری قابل‌اجرا و مناسب نیست و مخاطبان هدف خاص خود را دارد. عموم مردم ممکن است نتوانند با این سبک از طراحی سایت در کرمان ارتباط بگیرند.

هنگام توسعه طراحی وب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

هرگز داشتن یک سایت خوب را از خود دریغ نکنید. اگر در این مورد با کمبود بودجه مواجهه هستید، شرکت‌هایی وجود دارند که طراحی سایت شرایطی انجام می‌دهند و با پذیرفتن برخی از شرایط آن‌ها می‌توانید با اقساط یا قیمت‌های مناسب‌تر سایت خود را راه‌اندازی کنید.

برخی نکات اساسی وجود دارند که همواره مورد توجه سایر طراحان هستند و رعایت آن‌ها برای داشتن یک سایت درست و جذاب الزامی است. نکاتی که در هنگام طراحی سایت در کرمان باید حتماً به آن‌ها توجه کنید شامل موارد زیر هستند.

طراحی بصری سایت

هنگام طراحی یک وب‌سایت، ایجاد یک ساختار منطقی قابل درک برای کاربران و تکمیل آن با طراحی خوب بسیار مهم است. پیوندها، دکمه‌ها، آیتم‌های منو باید در طراحی برجسته شوند. عناصر سایت غیر قابل کلیک باید غیر قابل کلیک ظاهر شوند. شما باید فونت‌ها و رنگ‌ها را طوری انتخاب کنید که با یکدیگر و با مفهوم کلی بصری ترکیب شوند. در بیشتر موارد، نباید سایت را با تصاویر و گرافیک بیش از حد بارگیری کنید. این یعنی تصاویر انتخاب شده بدون فکر می‌توانند کاربر را بترسانند و بر ارتقای مثبت سایت تأثیر بگذارند.

انحصار طراحی سایت

هنگام توسعه یک طراحی سایت در کرمان، می‌توانید از یک الگو استفاده کنید یا یک پروژه را از ابتدا ایجاد کنید. در حالت اول، طراح یک پروژه آماده را می‌گیرد و آن را با نیاز شما تطبیق می‌دهد.

 این نوع کار سریع‌تر است، نیاز به تجربه کمتر و هزینه کمتری دارد. هنگامی که از ابتدا کار می‌کنید، یک طرح طراحی منحصراً برای شرکت شما ایجاد می‌شود.

انطباق سایت با الزامات مدرن

امروزه افراد بیشتری از طریق دستگاه‌های تلفن همراه به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند. اگر هنگام توسعه طراحی خود فقط رایانه‌ها را در نظر بگیرید، بخشی از مخاطبان خود را از دست خواهید داد. طراحی باید با در نظر گرفتن نسخه تطبیقی ​​یا تلفن همراه برای تلفن‌های هوشمند، نسخه‌ای برای تبلت‌ها و رایانه‌ها با وضوح صفحه نمایش کوچک و بزرگ توسعه یابد.

هزینه طراحی سایت در کرمان

به طور کلی هزینه‌ها به موارد مختلفی مانند نوع سایت، امکانات آن، پشتیبانی، شرکت یا طراح وب سایت و زبان یا پلتفرم آن بستگی دارند. به طور مثال ساخت سایت کدنویسی شده از انواع دیگر سخت‌تر و تخصصی‌تر است و به نیروی ماهر نیاز دارد.

طبیعتاً برای طراحی این نوع سایت هزینه‌های بالاتری دریافت می‌شود. از این رو است که نمی‌توانیم مقدار معینی را برای همه سایت‌ها اعلام کنیم. شما می‌توانید قیمت طراحی سایت در کرمان را به طور حدودی برای طراحی سایت اختصاصی در کرمان در جدول زیر مشاهده کنید.

هزینه طراحی سایت در کرمان

طراحی سایت در کرمان

این تعرفه‌ها مربوط به سال ۱۴۰۲ هستند. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید با کارشناسان شرکت شارینو در این خصوص مکالمه تلفنی داشته باشید. ما پروژه‌های طراحی سایت با قیمت مناسب را تقبل می‌کنیم.

نوع سایت تعرفه‌های طراحی سایت در کرمان
طراحی سایت در وردپرس ۵ تا ۱۵ میلیون تومان
طراحی سایت اختصاصی با کدنویسی شروع قیمت از ۲۵ میلیون تومان به بالا
هزینه‌های پشتیبانی سایت در کرمان ۱ تا ۵ میلیون تومان

شارینو

امروزه همه افراد به دنبال دریافت اطلاعات صحیح و واضح هستند. بخش زیادی از جامعه فرصت یا توانایی یادگیری رشته‌های مختلف را نداشته است. همین سبب می‌شود که در هنگام نیاز در مورد سؤالات خود از طریق گوگل به بررسی و تحقیق بپردازند.

در سایت شارینو علاوه بر طراحی سایت در کرمان، مطالب زیادی در مورد روانشناس در کرمان، پزشک تغذیه در کرمان و تعمیر مبل در کرمان وجود دارند که به زبانی ساده و واضح نگاشته شده‌اند. همه افراد می‌توانند این مقالات را متوجه شوند. علاوه بر این تنوع بالایی در میان مطالب وجود دارد.

سایر مقالات با عناوین شرکت نظافتی در کرمان، تعمیر ماشین ظرفشویی در کرمان و آتلیه‌های کرمان در این سایت آپلود شده‌اند. به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و نیازی می‌توانند شارینو را یک منبع موثق و جامع برای تحقیق بدانند.

فرقی نمی‌کند دانشجو، دانش‌آموز یا معلم باشید. در هر صورت مطالبی در شارینو وجود دارند که به دردتان می‌خورند. برای تحقیق‌های خود از مطالب سالن‌های زیبایی کرمان، باشگاه بدنسازی در کرمان یا دوربین مداربسته در کرمان استفاده کنید.

همچنین عناوینی مانند مرکز لیزر در کرمان، آموزشگاه موسیقی در کرمان و کافه‌های کرمان هستند که جهت مطالعه و آشنایی سایر افراد با این شهر تاریخی و زیبا تهیه شده‌اند. در سایت شارینو برای همه سلیقه‌ها و نیازها مطالب مفیدی تهیه شده است.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم علاوه بر بازدید از این سایت کاربردی و مفید سری هم به مطالب مبل‌شویی در کرمان، رستوران‌های کرمان و آموزشگاه فنی در کرمان بزنید. همچنین برای خدماتی مانند طراحی سازمانی در کرمان و طراحی سایت فروش در کرمان می‌توانید به شارینو یا یک شرکت طراحی سایت در کرمان مراجعه کنید.

 

سخن پایانی

سایت‌های طراحی می‌توانند ساده، سخت‌گیرانه، منظم، یا فوق‌العاده روشن، پیچیده و شامل موارد زیر باشند. آن‌ها مانند هزارتویی هستند که شما را دعوت می‌کنند تا درنگ کرده و به جزئیات نگاه کنید.

راه‌حل‌های رنگی مختلفی، از پالت سیاه و سفید گرفته تا طرح‌های کمیک چند رنگی برای جذاب مخاطب استفاده می‌شود. در این مطلب از طراحی سایت در کرمان، هزینه‌ها، ویژگی‌ها و سایر موارد مربوط به آن صحبت کرده‌ایم.

 

سؤالات متداول

 1. هزینه طراحی سایت در کرمان چقدر است؟

هزینه‌ها برای طراحی هر سایت متفاوت بوده و می‌تواند از ۵ تا ۲۵ میلیون تومان متغیر باشد.

 1. چه سبک‌هایی برای طراحی سایت در کرمان وجود دارد؟

سبک‌های مدرن، کلاسیک، مینیمال و آوانگارد و…

 1. چرا به منظور توسعه کسب و کار طراحی سایت در کرمان لازم است؟

داشتن یک سایت برای افزایش فروش و شناساندن بیشتر کسب و کار یا دریافت پیشنهادات کاری مرتبط الزامی است.

 1. طراحی سایت در کرمان چند روزه انجام می‌شود؟

برای یک سایت وردپرس ۷ الی ۱۰ روز و برای سایت‌های اختصاصی که به صورت حرفه‌ای‌تر کار می‌شوند نیاز به ۳۰ تا ۴۵ روز زمان است.

 1. چه نوع سبکی از طراح سایت برای فروشگاه‌ها مناسب است؟

این مورد بیشتر به سلیقه مخاطبان بستگی دارد.

 1. آیا پس از طراحی سایت در کرمان امکان آپدیت آن‌ها وجود دارد؟

بله می‌توانید در آینده آن‌ها را ارتقا داده و به صلاحدید خود امکانات دیگری برای سایت خود تعریف کنید.

 1. از چه زبان‌های برنامه‌ریزی برای طراحی سایت در کرمان استفاده می‌شود؟

به طور کلی جاوا اسکریپ، HTML، CSS، PHP HTML، CSS، PHP و … جزو زبان‌های متداول هستند.

 1. راه‌اندازی یک سایت وردپرس اختصاصی چه مقدار زمان نیاز دارد؟

به طور میانگین ۳۰ تا ۴۵ روز

 1. در انتخاب نام دامنه برای سایت چه عواملی مهم هستند؟

دامنه کوتاه با سهولت تایپ و آوردن کلمه کلیدی در دامنه

 1. در مرحله اولیه طراحی سایت در کرمان به چه چیزهایی نیاز داریم؟

هاست و دامنه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *