طراحی سایت در یزد

طراحی سایت در یزد

فهرست مطالب

فرقی نمی‌کند که به دنبال خدمات طراحی سایت در یزد باشید یا خودتان بخواهید یک سایت را طراحی کنید؛ در هر حال می‌توانید با مطالعه این مقاله، اطلاعات مورد نظر خود را درباره طراحی وب سایت در یزد کسب کنید.

شروع یا توسعه کسب و کارهای مختلف به فعالیت در بستر اینترنت نیاز دارد؛ پس در این مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با مهم‌ترین نکات در رابطه با طراحی سایت در یزد، زبان‌های برنامه‌نویسی، انواع سایت‌ها و هزینه راه‌اندازی هر کدام آشنا شوید.

طراحی سایت در یزد

 

 

 

طراحی سایت چیست؟

طراحی وب‌سایت به معنای ایجاد وب‌سایت‌ها و صفحاتی است که اطلاعات یک سازمان یا برند را به نمایش می‌گذارد و تجربه‌ای کاربرپسند را تضمین می‌کند. ظاهر و طراحی شما به عنوان عناصر حیاتی در نظر گرفته می‌شوند؛ بنابراین برای معرفی برند خود به یک متخصص طراحی سایت در یزد نیاز پیدا خواهید کرد.

کسب مهارت‌های مربوط به طراحی سایت می‌تواند در نمایش هر چه بهتر خلاقیت شما تأثیرگذار باشد و می‌تواند به کسب‌وکارتان کمک کند تا برند و خدمات خود را معرفی کرده و بهبود ببخشید.

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

زمانی که تصمیم می‌گیرید که یک وب‌سایت برای کسب و کار خود طراحی کنید، لازم است بدانید که چه چیزی برای شما مفید است. مزایای طراحی سایت در یزد برای کسب و کارها بی شمار و زمانی که شما وب سایت ندارید، بسیار بیشتر هستند.

بیل گیتس درباره مزایای طراحی وب سایت برای تجارت می‌گوید: «اگر کسب و کار شما در اینترنت نباشد، از بین خواهد رفت». این گفته به یک واقعیت غیر قابل انکار تبدیل شده است. در ادامه با مهم‌ترین مزایای طراحی وب‌سایت برای کسب‌وکارتان آشنا می‌شوید.

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

 

 

اعتمادسازی برای برند شما

از اینکه ۶۵ درصد از مردم قبل از اعتماد به یک برند، در جستجوی وب سایت یک برند آنلاین هستند، شوکه نشوید! زمانی که مشتری شما تصمیم می‌گیرد تا اعتبار برند شما را از طریق وب سایتتان بررسی کند، نباید کسب و کار شما در این زمینه ضعیف عمل کند.

این که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار نسبت به طراحی سایت در یزد اقدام کنید، ریسک محسوب نمی‌شود؛ زیرا شما می‌توانید وب سایتی مطابق با نیاز، ظرفیت و بودجه شرکت خود داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک تیم طراحی سایت در یزد که به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، تماس بگیرید.

مردم می‌خواهند در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، تنها با کسانی ارتباط برقرار کنند که می‌توانند به آنها اعتماد کنند. یکی از مراحل مهم برای جلب اعتماد مشتریان ثابت این است که یک وب‌سایت برای کسب و کار خود داشته باشید.

در صورتی که وب سایت شما عالی باشد، به مشتریان کمک می‌کند تا کالاها یا خدمات شما را بهتر بشناسند و در نتیجه به کسب‌وکارتان اعتبار می‌بخشند.

دسترسی به مشتریان بیشتر

یکی از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت در یزد، دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر است. در فضای آنلاین، مکان هرگز مانع نیست. داشتن یک مکان خاص که در آن کسب و کار سنتی خود را اداره می‌کنید، بد نیست؛ بلکه محدود کردن دسترسی شما به یک جای خاص وحشتناک است. در نتیجه داشتن یک وب سایت برای شکستن این مانع به نفع شماست.

مزیت این کار این است که هر زمان که از میزان فروش یا بازدید خدمات خود راضی نیستید، می‌توانید فوراً به سراغ کمپین‌های بازاریابی بروید که باعث می‌شوند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. مخاطبان بیشتر برای کسب و کار شما، شانستان را برای به دست آوردن مشتریان بیشتر افزایش می‌دهند و در نتیجه سود بیشتری را به همراه دارند و سود، هدف نهایی هر کسب و کار است.

افزایش مشتریان وفادار

یکی از مزایای طراحی سایت برای کسب و کار، افزایش مشتریان وفادار و ثابت است. وب سایت شما یکی از ابزارهای اصلی تعامل بین برند و مشتریان شماست؛ از این رو می‌توانید از وب سایت خود برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده کنید.

اما چگونه می‌توان به این هدف در زمان طراحی سایت در یزد رسید؟ شما می‌توانید مشتریان خود را با وب سایت برند خود درگیر کرده و از مشتریان نظرسنجی کنید. انتقادات و پیشنهادات به شما کمک می‌کنند تا بدانید که چه چیزی مشتریان شما را راضی می‌کند و چه چیزی منجر به نارضایتی آن‌ها می‌شود.

به این ترتیب می‌توانید بر نظرات مشتریان تمرکز کرده و با نظراتی که در سایت خود نمایش می‌دهید، می‌توانید مشتریان جدیدی را جذب کنید.

یکی دیگر از مواردی که منجر به افزایش مشتریان وفادار می‌شود، محتوای ارزشمند است. انتشار مطالب مفید در وب سایت شما باعث می‌شود تا کاربران، برند شما را دوست داشته باشند و در نتیجه به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. پس این نکته را در زمان طراحی سایت در یزد فراموش نکنید!

افزایش مشتریان وفادار

 

 

 

کسب سود بیشتر

داشتن یک وب‌سایت خوب باعث می‌شود تا برند، محصولات یا خدمات شما در هر گوشه‌ای از جهان در دسترس همه باشند. با این کار، مخاطبان بیشتری به محصولات یا خدمات شما دسترسی دارند و به احتمال زیاد مشتریان بیشتری از شما حمایت خواهند کرد. حمایت بیشتر به معنای درآمد و سود بیشتر است.

شما می‌توانید با طراحی سایت اختصاصی در یزد، کسب‌وکار خود را برای دسترسی به مخاطبان وسیع‌تری بهینه سازی یا تبلیغ کنید. هنگامی که ارزش کار را ارائه می‌کنید و وسیله‌ای برای معرفی بهتر کالاها و خدمات خود استفاده می‌کنید، درآمد شما به‌مرورزمان افزایش پیدا می‌کند.

علاوه بر این، طراحی سایت در یزد منجر به صرفه جویی در هزینه‌های اضافی برای اجاره مکان، پرداخت حقوق به کارکنان و سایر هزینه‌ها می‌شود. وقتی کمتر خرج می‌کنید، پس سود بیشتری به دست می‌آورید.

وب سایت شما همیشه در دسترس است تا نمایانگر کسب و کار شما باشد. وب سایت شما در هر زمان و هر روز به عنوان بازاریاب شما عمل می‌کند. مهم نیست که چه زمانی از وب سایت شما بازدید می‌کنند؛ سایتتان همیشه برندتان را معرفی می‌کند. به همین دلیل، چشم انداز برند شما باید واضح و پاسخگو باشد.

تمامی محتویات سایت شما باید به‌گونه‌ای هماهنگ شده باشند که ارزش برندتان را نمایش بدهند. از این رو، استخدام نویسندگان محتوا برای معرفی برند شما از اهمیت زیادی برخوردار است. با یک استراتژی بازاریابی، محتوای خوب و نویسندگان کاربلد، وب‌سایت شما برای خواندن جالب و مفید خواهد بود و برند شما را نیز به مشتریان معرفی می‌کند.

رقابت منصفانه با رقبا

هر کدام از رقبای شما نیز یک وب سایت دارند. برای اینکه برند شما با آنها رقابت کند، باید به صورت آنلاین نیز رقابت کنید. شما به یک طراح حرفه‌ای سایت در یزد نیاز دارید تا به شما کمک کند که یک وب‌سایت عالی بسازید؛ این سایت باید بتواند از استانداردهای رقبای شما پیشی بگیرد.

علاوه بر این، در زمان طراحی سایت در یزد برای برند خود، مطمئن شوید که یک متخصص را استخدام کرده‌اید تا این کار را به صورت حرفه‌ای و مؤثر برای شما انجام دهد. وب سایت شما همچنین می‌تواند برای متمایز کردن برند شما از رقبا مورد استفاده قرار گیرد. احتمالاً با اضافه کردن ویژگی‌هایی مانند چت زنده که در آن مشتریان می‌توانند پاسخ سؤالات خود به صورت سریع دریافت کنند، نرخ تبدیل بالاتری خواهید داشت.

نمایش حرفه‌ای بودن کسب‌وکار شما

تصوری که مخاطبان از کسب و کار با وب سایت دارند این است که چنین برندی یک برند حرفه‌ای است. نداشتن وب سایت می‌تواند باعث شود که مشتریان برند شما را سازماندهی نشده یا غیرحرفه‌ای بدانند. حقیقت این است که اگر وب سایت نداشته باشید، برخی افراد یا سازمان‌ها از شما حمایت نمی‌کنند.

تصویری که مخاطبان از برند شما دارند، ارزشی است که آنها به برند شما خواهند داد. برای این هدف منحصر به فرد، هر زمان که انتخاب می‌کنید یک وب سایت داشته باشید، مطمئن شوید که همه چیز در آن از جمله: طراحی، تصاویر، فیلم‌ها و نوشته‌ها به صورت حرفه‌ای نوشته شده‌اند.

دلیل مهم بودن استفاده از خدمات طراحی سایت در یزد این است که اولین برداشت مشتریان از برند شما بسیار مهم است.

نمایش حرفه‌ای بودن کسب‌وکار شما

 

 

 

ارتقای سئوی برند شما

داشتن وب سایتی که به خوبی برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد، به برند شما کمک می‌کند تا در موتورهای جستجو بیشتر دیده شود و به آن فرصتی می‌دهد تا در رتبه اول موتورهای جستجو قرار گیرد؛ بنابراین سایت شما باید بسیار واکنش گرا و سریع باشد.

علاوه بر این، طراحی سایت در یزد باید به گونه‌ای انجام شود که برای هدایت جستجوهای کاربران به وب سایت شما بهینه شود. با این حال، روند سئو پیچیده است. شما می‌توانید با اطمینان از اینکه هر محتوایی در وب‌سایت شما دارای ارزش، کیفیت بالا و محتوای بهینه‌سازی شده است، شروع کنید.

نکته دیگر این است که باید اطمینان حاصل کنید که هر عنصر و افزونه‌ای که برای طراحی وب سایت در یزد شما استفاده می‌شود، سئو پسند است.

طراحی انواع سایت در یزد

شما به چه نوع وب سایتی نیاز دارید؟ این اولین سؤالی است که باید قبل از شروع مراحل طراحی سایت در یزد از خودتان بپرسید. از آنجایی که انواع مختلفی از وب‌سایت‌ها وجود دارند که می‌توانید بسازید، باید تصمیم بگیرید که کدام نوع سایت، حضور آنلاین مورد نظرتان را برای شما فراهم می‌کند.

در این بخش از مقاله، شما را با فهرست کاملی از محبوب‌ترین انواع وب‌سایت‌های کاربردی آشنا می‌کنیم؛ از وب‌سایت‌های تجاری گرفته تا انواع دیگری که در دنیای جادویی و اسرارآمیز اینترنت باید بشناسید و بتوانید گزینه مورد نیاز خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید.

طراحی انواع سایت در یزد

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی در یزد

فروشگاه‌ها یکی از کاندیداهای طراحی سایت در یزد هستند. وب سایت فروشگاهی به مشتریان این امکان را می‌دهد تا محصولات و خدمات شما را به صورت آنلاین خریداری کنند. سایت‌هایی مانند آمازون و eBay نمونه‌های موفق وب‌سایت‌های فروشگاهی هستند.

طبق پیش‌بینی محققان، با افزایش فروش فروشگاه‌های اینترنتی در سال‌های اخیر می‌توان گفت که تجارت الکترونیک روشی امیدوارکننده برای ایجاد کسب‌وکارهای کوچک موفق است؛ به این ترتیب طراحی سایت فروش در یزد تأثیر زیادی بر افزایش میزان فروش و رونق کسب‌وکار شما دارد.

برای اینکه بهترین عملکرد را از سایت فروشگاهی خود انتظار داشته باشید، وب سایت شما باید دارای ویژگی‌هایی باشد که بتواند از تراکنش‌های آنلاین پشتیبانی کرده و محصولات را به راحتی بفروشد. این نوع وب سایت برای کارآفرینانی که می‌خواهند بازار کار خود را گسترش داده یا هزینه‌های تولید و عملیات را کاهش بدهند، عالی است.

برترین پلتفرم‌های طراحی سایت در یزد امکان ایجاد نوع فروشگاهی را برای شما امکان‌پذیر می‌کنند. علاوه بر آن می‌توانید از انواع سایت آماده در یزد هم استفاده کنید. از فروش محصولات گرفته تا تبلیغ خدمات آنلاین، یک وب سایت تجارت الکترونیک می‌تواند کسب و کار شما را به سطح جدیدی برساند.

امکانات سایت‌های فروشگاهی معمولاً شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ساختار کاربر پسند با فیلترهای کاربردی و توابع جستجو
 • سیستم پرداخت کاملاً کاربردی
 • دکمه‌های فراخوان و ادغام بازاریابی ایمیلی در فروشگاه اینترنتی
 • طراحی جذاب و واکنش گرا برای تشویق کاربران به خرید اینترنتی

طراحی سایت شرکتی در یزد

طراحی ‌سایت سازمانی در یزد درکی از ارزش‌های شرکت را به مردم می‌دهد و مشتریان را در مورد محصولات یا خدمات خود آگاه می‌کند. یک وب سایت تجاری با هدف تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید مردم و ایجاد اعتبار شرکت در حوزه صنعت راه‌اندازی می‌شود.

برخلاف وب‌سایت‌های فروشگاهی که درآمد مستقیم ایجاد می‌کنند، در عوض وب‌سایت‌های تجاری بیشتر به عنوان یک سایت اطلاعاتی عمل کرده و بر کمک به رشد بلندمدت کسب‌وکار شما تمرکز دارند تا درآمد سریع از یک فروشگاه آنلاین؛ بنابراین طراحی سایت در یزد برای شرکت‌ها متفاوت‌تر از فروشگاه‌های آنلاین است.

در ارائه آنلاین شرکت شما، یک وب سایت تجاری باید نشان دهنده برند شما باشد. اضافه کردن لوگوی برند به همراه یک پالت رنگی مناسب برای طراحی سایت در یزد، شروع خوبی است. تنها در چند صفحه، شما می‌خواهید بازدیدکنندگان از لحظه ورود به وب سایت برند شما را بشناسند و به خاطر بسپارند.

امکانات سایت‌های شرکتی (سازمانی) باید به گونه‌ای باشند که:

 • بتوانید به سؤالات مشتریان در مورد کسب و کار خود پاسخ دهید.
 • به طور خلاصه عملیات و تمرکز کسب و کار خود را شرح دهید.
 • توضیحات محصول، برنامه‌های قیمت گذاری و توضیحات کامل را شامل شود.
 • اطلاعات تماس یا راهی را برای مشتریان ارائه بدهد تا مستقیماً با کسب و کار شما به صورت آنلاین تماس بگیرند.
 • در مورد هر چیزی که مشتریان شما ممکن است بخواهند بدانند، اطلاعات کافی ارائه بدهد.

طراحی سایت شرکتی در یزد

 

 

 

طراحی سایت وبلاگی در یزد

وبلاگ‌های شخصی مکان‌هایی برای اشتراک گذاری زندگی روزمره، نظرات فردی و اخبار آنلاین هستند. وب سایت شخصی شما برای انتشار تجربیات شخصی و محتوای مرتبط با سرگرمی و همچنین برقراری ارتباط با سایر کاربرانی که علایق مشابهی دارند، ایده آل است.

در همین حال، متخصصانی مانند ست گودین وبلاگ می‌نویسند تا یک برند شخصی و اعتبار آنلاین ایجاد کنند. بسیاری از وبلاگ نویسان حتی از وب سایت‌های شخصی برای فروش محصولات تبلیغاتی و کالاهای مارک دار استفاده می‌کنند؛ به طور خلاصه، یک وب سایت شخصی می‌تواند هر چیزی که شما می‌خواهید باشد.

هرچه محتوای با کیفیت بیشتری در وبلاگ خود منتشر کنید، شانس شما برای صعود به نتایج جستجوی گوگل بیشتر خواهد بود. شما حتی می‌توانید از آن برای کسب درآمد نیز استفاده کنید؛ پس طراحی سایت در یزد در حوزه وبلاگ‌ها می‌تواند گامی مؤثر در پیشبرد بسیاری از اهداف شما باشد.

به طور کلی امکانات وبلاگ‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 • عنوانی که بیانگر محتوا و لحن وبلاگ است.
 • محتوای اصلی که به پست‌های وبلاگ مربوط می‌شود.
 • نوار کناری که برای پیمایش بین محتوا در نظر گرفته می‌شود.
 • پاورقی که اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت شخصی ارائه می‌دهد.

طراحی سایت خبری در یزد

وب‌سایت‌های خبری و رسانه‌ای بر ارائه اطلاعات به روز در مورد آخرین رویدادهای جهان به عموم تمرکز دارند. این سایت‌ها از محتوای متنی و تصویری برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کنند. سایت‌هایی مانند گاردین، بی‌بی‌سی و سی‌ان‌ان نمونه‌های موفقی از طراحی سایت خبری هستند.

در دهه گذشته، بسیاری از سازمان‌های خبری سنتی به دلیل فشارهای مالی و مخاطبان، به صورت آنلاین اداره شده‌اند. اگر به راه اندازی یک کسب و کار خبری فکر می‌کنید، شما هم همین تصمیم را بگیرید. طراحی سایت در یزد در حوزه خبری می‌توانید در شناساندن شما به مخاطبان بسیار ایده‌آل باشد.

با یک وب سایت خبری و رسانه‌ای می‌توانید هر تعداد مقاله را که می‌خواهید منتشر کنید؛ بدون اینکه هزینه‌های بالای تولید و توزیع مانع از آن شوید.

بیشتر سایت‌هایی که اخبار منتشر می‌کنند شامل بخش‌های زیر می‌شوند:

 • یک طرح وب چند ستونی برای صفحه فرود که سایت‌های خبری را از انواع دیگر وب‌سایت‌ها متمایز می‌کند.
 • توضیحات متای هر پست که کاربر را به کلیک کردن و بازدید از سایت ترغیب می‌کند.
 • علاوه بر تولید محتوای با کیفیت، تجربه مطالعه عالی را به مخاطبان ارائه بدهید.
 • فونت‌های تمیز با اندازه‌های مناسب و پالت رنگی که چشم‌ها را به خود خیره می‌کند.

طراحی سایت خبری در یزد

 

 

 

 

طراحی سایت گرافیکی کاتالوگ در یزد

وب‌سایت‌هایی که برای نشان دادن نمونه کارها، مهارت‌ها و پروژه‌های متخصصان خلاق طراحی می‌شوند، یکی دیگر از حوزه‌های پرطرفدار در زمینه طراحی سایت در یزد هستند. شما هم می‌توانید از مهارت‌های خود درآمدزایی کرده و در جستجوی استخدام باشید.

برای فریلنسرها و پیمانکاران مستقل، طراحی سایت گرافیکی کاتالوگ در یزد می‌تواند به عنوان یک CV تصویری برای جذب مشتریان و کارفرمایان مؤثر عمل کند. افراد حرفه‌ای و متخصص از وب‌سایت‌های خود به عنوان بستری برای بهبود شهرت و اعتبار برند شخصی استفاده می‌کنند.

بهترین پلتفرم‌های طراحی سایت در یزد دارای الگوهای زیادی برای وب‌سایت‌های نمونه کار هستند تا بتوانید خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان معرفی کنید.

یک وب سایت گرافیکی کاتالوگ معمولاً برای اهداف زیر طراحی می‌شود:

 • اگر عکاس هستید، گالری عکس خود یا اگر طراح وب هستید، نمونه‌هایی از وب‌سایت‌هایی که ساخته‌اید را به نمایش بگذارید.
 • برای نشان دادن مهارت‌ها و تخصص‌های خود، توصیه‌های مشتریان و کارفرمایان سابق را بگنجانید.
 • پیوندهایی به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود ارائه دهید تا مشتریان و کارفرمایان بتوانند ایده کامل‌تری از شخصیت شما داشته باشند و راحت‌تر با شما تماس بگیرند.

طراحی سایت آموزشی در یزد

وب‌سایت‌های آموزشی به عنوان پورتال دوره‌های آنلاین عمل می‌کنند. هدف طراحی سایت آموزشی در یزد ارتقای تجربیات یادگیری افراد، هم در داخل و هم در خارج از کلاس است. این نوع سایت به شما کمک می‌کند تا مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و به تعداد بیشتری از مخاطبان دسترسی داشته باشید.

برای مربیان، مؤسسات آموزشی یا متخصصانی که می‌خواهند دانش خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارند، طراحی سایت در یزد در حوزه آموزشی، یک راه مؤثر و نسبتاً ارزان برای انجام این کار است.

دوره‌های آموزشی در یک وب‌سایت آموزشی می‌توانند به اشکال مختلفی مانند: پخش ویدئو، پادکست و بازی‌های تعاملی برگزار شوند؛ حتی ممکن است برنامه‌های صدور گواهینامه راه اندازی کنید و از آنها برای کسب درآمد بهره ببرید.

برای راه‌اندازی وب‌سایت‌های آموزشی این نکات را مد نظر داشته باشید:

 • محتوای جالب را به روش‌های قانع کننده منتشر کنید.
 • اگر روی بیش از یک موضوع تمرکز می‌کنید، دوره‌ها را به دسته‌های مختلف تقسیم کنید تا مخاطبان دسترسی راحت‌تری به مطالب داشته باشند.
 • گنجاندن ویژگی جستجو می‌تواند به کاربرانی که به دنبال بهبود مهارت‌های خاص خود هستند، کمک کند.
 • روشی آسان برای کمک به دانش آموزان در پیدا کردن دوره‌های مورد نیاز خود داشته باشید.
 • راهی برای ردیابی پیشرفت ارائه دهید تا به تعامل با کاربر کمک کند.

طراحی سایت آموزشی در یزد

 

 

 

طراحی سایت سرگرمی در یزد

طراحی سایت سرگرمی در یزد از سوژه‌های مختلف سرگرم کننده به عنوان محتوا استفاده می‌کند. این سوژه‌ها ممکن است حول اخبار افراد مشهور، فیلم‌ها یا تصاویر خنده دار بچرخند؛ یعنی هر چیزی که در زمان طراحی سایت در یزد برای مردم سرگرم کننده باشد.

نتفلیکس از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های سرگرمی است و سرگرمی‌های بی‌پایانی را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند و از آن سود می‌برد. وب‌سایت‌های مجله نیز بخش بزرگ دیگری از این دسته‌بندی هستند. اگر ایده‌های زیادی برای سرگرم کردن مردم دارید، یک وب سایت ایجاد کنید تا کاربران علاقه‌مند را به سایت خود جذب کنید.

همه وب‌سایت‌های سرگرمی یکسان کار نمی‌کنند؛ اما بیشتر آنها ویژگی‌های زیر را پشتیبانی می‌کنند:

 • محتوای جذاب با هدف سرگرم کردن کاربران تولید می‌کنند.
 • به طور منظم با محتوای تازه به روز می‌شوند.
 • یک تابع جستجوی مفید برای یافتن محتوا ارائه می‌دهند.
 • محتوای ممتاز یا فریمیوم را ارائه می‌دهند.

طراحی سایت ویکی در یزد

احتمالاً با وب‌سایت‌های ویکی مانند ویکی‌پدیا آشنا هستید. ویکی‌ها معادل اینترنتی دایرۀ‌المعارف‌ها هستند و شما می‌توانید طراحی سایت در یزد در حوزه ویکی را برای هر موضوعی اجرا کنید.

کلمه «ویکی» به این واقعیت اشاره دارد که این نوع وب سایت از مشارکت بسیاری از کاربران برخوردار است. این ویژگی کار را برای شما آسان‌تر می‌کند؛ زیرا لازم نیست که شما تنها مشارکت‌کننده باشید.

یک سایت ویکی معمولاً از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

 • یک طراحی کلی وب دارد که معمولاً ساده است.
 • دارای قابلیت جستجوی خوب است.
 • اجازه ویرایش را هم به طراح سایت و هم کاربران می‌دهد.

طراحی سایت ویکی در یزد

 

 

 

طراحی سایت بروشور در یزد

در حالی که وب سایت‌های بروشور ممکن است دوران شکوفایی خود را از دست داده باشند، اما این نوع وب سایت‌ها در زمان ظهور اینترنت بسیار محبوب بودند. وب سایت‌های بروشور اساساً نسخه آنلاین یک بروشور تجاری هستند.

یک وب سایت بروشور نمایی کلی از تجارت، خدمات آن و اطلاعات تماس را به بازدیدکننده ارائه می‌دهد. از دیدگاه طراحی سایت در یزد، راه اندازی این نوع وب‌سایت ها ساده است.

یک سایت بروشور دارای امکانات زیر است:

 • یک صفحه اصلی، یک صفحه تماس و یک صفحه محصول یا خدمات دارد.
 • در این نوع وب‌سایت‌ها، فراخوانی برای اقدام در نظر گرفته سده است.
 • امکان وارد کردن شماره تلفن و آدرس ایمیل یا آدرس بازدید کننده وجود دارد.
 • دارای محتوای جذاب است تا کاربران را به خرید محصول یا خدمات ترغیب کند.

در جدول زیر می‌توانید امکانات انواع سایت‌های معرفی شده برای طراحی سایت در یزد را به صورت خلاصه مشاهده کنید.

نوع سایت امکانات
سایت فروشگاهی ساختار کاربر پسند با فیلترهای کاربردی و توابع جستجو

سیستم پرداخت کاملاً کاربردی

دکمه‌های فراخوان و ادغام بازاریابی ایمیلی در فروشگاه اینترنتی

طراحی جذاب و واکنش گرا برای تشویق کاربران به خرید اینترنتی

سایت شرکتی امکان پاسخ دادن به سؤالات مشتریان در مورد کسب و کار

توضیحات محصول، برنامه‌های قیمت گذاری و توضیحات کامل

اطلاعات تماس یا راهی برای ارتباط با مشتریان به صورت آنلاین

سایت وبلاگی عنوانی که بیانگر محتوا و لحن وبلاگ است.

محتوای اصلی که به پست‌های وبلاگ مربوط می‌شود.

نوار کناری که برای پیمایش بین محتوا در نظر گرفته می‌شود.

پاورقی که اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت شخصی ارائه می‌دهد.

سایت خبری یک طرح وب چند ستونی برای صفحه فرود که سایت‌های خبری را از انواع دیگر وب‌سایت‌ها متمایز می‌کند.

توضیحات متای هر پست که کاربر را به کلیک کردن و بازدید از سایت ترغیب می‌کند.

سایت گرافیکی کاتالوگ امکان به نمایش گذاشتن نمونه کارهای افراد

نشان دادن مهارت‌ها و تخصص‌ها، توصیه‌های مشتریان و کارفرمایان سابق

درج پیوندهایی به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان و کارفرمایان

سایت آموزشی منتشر کردن محتوای جالب به روش‌های قانع کننده و دسته‌بندی آن‌ها

گنجاندن ویژگی جستجو برای کاربرانی که به دنبال مهارت‌های خاص هستند.

داشتن روشی آسان برای کمک به دانش آموزان در پیدا کردن دوره‌های مورد نیاز

ارائه راهی برای ردیابی پیشرفت برای تعامل با کاربر

سایت سرگرمی محتوای جذاب و به‌روز با هدف سرگرم کردن کاربران

داشتن تابع جستجوی مفید برای یافتن محتوا

سایت ویکی داشتن یک طراحی کلی و ساده وب

دارای قابلیت جستجوی خوب

اجازه ویرایش هم برای طراح سایت و هم کاربران

سایت بروشور داشتن یک صفحه اصلی، صفحه تماس و یک صفحه محصول یا خدمات

امکان وارد کردن شماره تلفن و آدرس ایمیل یا آدرس بازدید کننده

دارای محتوای جذاب

انواع زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت

در حال حاضر، صدها زبان برنامه نویسی یا احتمالاً بیشتر در حال استفاده هستند و بسیاری از آنها را می‌توان برای طراحی سایت در یزد استفاده کرد؛ اما این بدان معنا نیست که یک زبان به اندازه زبان دیگر خوب است. زبان‌های برنامه نویسی یکسان نیستند و ممکن است بهترین زبان برای یک موقعیت در همه موارد بهترین نباشد.

نکته این است که صدها زبان برنامه نویسی طراحی سایت در یزد وجود دارند که می‌توانید یاد بگیرید؛ اما یادگیری همه این زبان‌های برنامه نویسی ضروری نیست. اگر روی بهترین زبان برای توسعه وب تمرکز کنید، برای شما مفیدتر خواهد بود.

البته از آنجایی که زبان‌های زیادی برای انتخاب وجود دارند، تعیین دقیق بهترین زبان برنامه‌نویسی برای یادگیری بر اساس نیازها، پروژه‌ها و اهداف خاص شما می‌تواند دشوار باشد. خوشبختانه دنیای توسعه دهندگان آشکارا در مورد اینکه بهترین گزینه‌های زبان توسعه وب چیست و چرا صحبت می‌کند.

بهترین زبان‌های برنامه نویسی که برای طراحی سایت در یزد مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ عبارت‌اند از:

 • JavaScript
 • Java
 • HTML
 • CSS
 • React
 • Angular
 • Objective C
 • Scala
 • Python
 • C#
 • C++
 • PHP
 • Perl

انواع زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت

 

 

 

 

طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی php laravel در یزد

لاراول یکی از گسترده‌ترین فریم‌ورک‌های php به دلیل تطبیق پذیری زیاد است و میلیون‌ها متخصص از آن استفاده می‌کنند و به لطف جامعه بزرگ آن در تکامل و نظارت دائمی باقی می‌ماند. اگر تصمیم دارید وب سایت یا پروژه شرکتی خود را بر اساس لاراول قرار دهید، یک سیستم قابل اعتماد، همه کاره و کاملاً سازگار خواهید داشت.

به همین دلیل از php laravel برای طراحی سایت در یزد با کدنویسی اختصاصی استفاده می‌شود و این نوع طراحی طرفداران و کاربردهای خاص خود را دارد. البته با توجه به صرف زمان زیاد و امکانات متنوعی که به سایت شما اضافه می‌شوند، هزینه این نوع طراحی نسبت به موارد دیگر بیشتر است.

حتماً از خودتان می‌پرسید که چرا وب سایت بعدی شما باید در لاراول ساخته شود و مزایای فریم‌ورک لاراول نسبت به سایرین چیست؟ مزایای طراحی سایت در یزد با php laravel عبارت‌اند از:

 • سریع و امن است.
 • وب سایت شما عملکرد بهتری خواهد داشت.
 • ترافیک سایت شما را به خوبی مدیریت می‌کند.
 • قابلیت انعطاف بالایی دارد.
 • ادغام آن راحت است.
 • پشتیبانی و به‌روزرسانی آن ساده است.

طراحی سایت وردپرس در یزد

وردپرس یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) محبوب و پلتفرم منبع باز است که به شما این امکان را می‌دهد تا وب‌سایت‌های زیبا و در عین حال کاربردی بسازید و آن‌ها مدیریت کنید. طبق گزارش w3tech، تقریباً ۶۵% از وب‌سایت‌ها در وردپرس ساخته شده‌اند.

استفاده از وردپرس به عنوان یک CMS می‌تواند یک مزیت مهم برای کسب و کار شما باشد؛ زیرا وردپرس یک CMS بسیار کاربردی و انعطاف پذیر است و بسیاری از توسعه دهندگان وب، این پلتفرم را برای مراحل طراحی سایت در یزد ترجیح می‌دهند.

استفاده از وردپرس بسیار ساده است؛ حتی برای کسانی که حرفه‌ای نیستند و در مورد برنامه نویسی یا توسعه نرم افزار نمی‌دانند. شما می‌توانید وبلاگ یا سایت خود را خیلی راحت ایجاد کنید. وردپرس همچنین برای ایجاد سایت‌های تجاری، سایت‌های نمونه کارها، فروشگاه‌های تجارت الکترونیک و موارد دیگر نیز استفاده می‌شود.

اگر به این فکر می‌کنید که آیا باید وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنید، این ۷ مزیت طراحی وردپرس در یزد در تصمیم گیری به شما کمک می‌کنند.

طراحی سایت وردپرس در یزد

 

 

 

 

۱. استفاده از وردپرس مقرون به صرفه است

اگر بودجه کمی برای شروع یک پروژه دارید، وردپرس یک راه حل ایده آل برای شما است. این پلتفرم ارزان است و برخی از تم‌های رایگان را ارائه می‌دهد. در وردپرس، تم‌های رایگان یا پولی هر دو موجود هستند و شما می‌توانید آنها را از وب سایت رسمی وردپرس دانلود کنید. این تم‌های جذاب به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در اندازه‌های صفحه نمایش متمایز قرار بگیرند.

وردپرس به معنای واقعی به بهترین تصمیم برای استارتاپ‌های جدید و شرکت‌های بزرگ تبدیل شده است؛ زیرا به آنها یک ترتیب عملی فوق‌العاده برای کاهش هزینه‌هایشان ارائه می‌دهد. به همین دلیل گزینه مناسبی برای طراحی سایت در یزد محسوب می‌شود.

۲. استفاده از وردپرس آسان است

بزرگ‌ترین نکته کلیدی این است که استفاده از وردپرس آسان بوده و مدیریت آن از سایر پلتفرم‌ها راحت‌تر است. اگر با برنامه نویسی آشنایی ندارید، می‌توانید برخی آموزش‌های وردپرس را یاد بگیرید و مانند یک برنامه نویس در یزد شروع به اجرای آن کنید.

آموزش وردپرس به شما کمک می‌کند تا کار خود را شروع کنید. وقتی به اصول اولیه تسلط پیدا کردید، آماده هستید تا برای مراحل پیچیده به سمت جلو حرکت کنید!

۳. وردپرس بهینه سازی موتورهای جستجو را ارائه می‌دهد

جایگاه شما هر چه باشد، می‌توانید به راحتی یک رتبه خوب در موتورهای جستجو با وردپرس به دست آورید. بسیاری از افزونه‌های رایگان سئو در وردپرس موجود هستند که استفاده از آنها آسان است. محبوب‌ترین افزونه Yoast SEO برای بهینه سازی محتوا در وردپرس است.

وردپرس معمولاً با استراتژی‌های سئو همراه است؛ به این ترتیب که معیاری را به سایت اضافه می‌کند و ترتیب صفحات وب سایت شما را بهبود می‌بخشد. افزودن کلمه کلیدی تمرکز و ابرداده در استفاده از این چارچوب بسیار ساده است. به همین دلیل وردپرس برای سئو وب‌ سایت و طراحی سایت در یزد بسیار محبوب است.

۴. وردپرس کاملا امن است

امنیت یکی دیگر از مهم‌ترین دلایل انتخاب وردپرس برای طراحی سایت در یزد است. همچنین وردپرس یکی از قابل‌اعتمادترین و موفق‌ترین CMSها است که به دلیل توانایی آن در عمل به عنوان یک پلتفرم قوی و بالاترین اعتبار برای توسعه وب سایت از محبوبیت زیادی برخوردار است.

این مزیت‌ها بدان معناست که شما لازم نیست نگران هر نوع هک یا حمله ناخواسته به وب سایت خود باشید. همه این‌ها به لطف چارچوب امنیتی درجه یک استفاده شده توسط وردپرس است که هر نوع مسیر ایمنی را مانند یک حرفه‌ای مدیریت می‌کند و گزینه ایده‌آلی برای طراحی سایت در یزد به شمار می‌رود.

۵. سفارشی سازی وردپرس راحت است

وردپرس به راحتی قابل سفارشی سازی است؛ زیرا دارای امکانات بسیاری است که به طور فعال به کاربران وردپرس کمک می‌کند تا سایت خود را مطابق با نیازها و اهداف هر پروژه طراحی کنند. کار با یک پلتفرم مدیریت محتوای دیگر ممکن است شما را در یافتن افزونه‌ها به دردسر بیندازد.

اما توجه داشته باشید که طراحی سایت در یزد با وردپرس به نفع شماست؛ زیرا این پلتفرم جعبه ابزار کامل و ویژگی‌هایی را به شما می‌دهد که استفاده از آنها آسان است.

۶. وردپرس واکنش گرا است

وردپرس یک پلتفرم با ویژگی‌های جذاب و سازگار با موبایل بوده و در هر مرورگر وب بسیار واکنش گرا است. قابلیت استفاده از موبایل در دنیای دیجیتال روزبه‌روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. کاربران عموماً عجله دارند، این دلیلی است که وب‌سایت‌ها باید موبایل را دوست داشته باشند.

مردم می‌توانند به راحتی با وب سایت سازگار با موبایل دسترسی داشته باشند؛ بنابراین شروع به ساخت وب سایت خود کنید و فرصتی برای تبدیل کاربران خود به مشتری را داشته باشید. این نکته را در زمان خرید سایت در یزد هم مد نظر داشته باشید.

۷. وردپرس یک پلتفرم منعطف و سفارشی است

وردپرس یک پلتفرم کاملاً منعطف و قابل تنظیم است. شما می‌توانید تم‌ها و پلاگین‌های باورنکردنی را از طریق وردپرس ایجاد کنید و نصب و شروع استفاده از آن بسیار ساده است؛ استفاده از آن دشوار نیست و نرم افزار منبع باز آن به شما امکان انعطاف کامل را می‌دهد.

این ویژگی‌ها به این معنی است که شما می‌توانید وردپرس را مطابق با نیازهای خود تغییر دهید. این ویژگی‌ها به شما در طراحی سایت در یزد کمک کرده و آن را به گزینه‌ای ایده آل برای همه راه‌های توسعه وب سایت تبدیل می‌کنند.

هاست و دامنه سایت

دامنه به نشانی اینترنتی اشاره دارد که کاربران در نوار آدرس مرورگر وب برای دسترسی به سایت شما تایپ می‌کنند؛ به عبارت دیگر، دامنه یک راه راحت را برای دسترسی کاربران به وب سایت‌ها ارائه می‌دهد. بدون دامنه کاربران باید از یک برچسب عددی اختصاص داده شده به هر وب سایت و سرور در اینترنت استفاده کنند که به عنوان آدرس IP نیز شناخته می‌شود.

خدمات هاست وب به شما این امکان را می‌دهند تا وب سایت خود را در اینترنت منتشر کنید. اگر یک سرویس میزبانی را از یک ارائه دهنده خریداری می‌کنید، بخشی از وب سرورهای آنها را برای ذخیره فایل‌ها و داده‌های وب سایت خود خواهید داشت. هاست و دامنه از مهم‌ترین موارد در مراحل طراحی سایت در یزد هستند.

هر زمان که شخصی نام دامنه سایت شما را تایپ کند، ارائه دهنده هاست وب شما مسئول ارسال محتوای آن برای بازدید کننده خواهد بود. هاست‌های وب همچنین ابزارهای مبتدی را برای همه کاربران فراهم می‌کنند تا شما بتوانید وب سایت را بدون مهارت فنی مدیریت کنید.

علاوه بر این، یک ارائه دهنده هاست معمولاً پشتیبانی مشتری، نگهداری سرور و سازندگان وب سایت را برای کمک به کاربران در ایجاد و نگهداری سایت خود ارائه می‌دهد. هاست وب علاوه بر ذخیره فایل‌های وب سایت، از سرور و فایل‌های سایت شما در برابر حملات مخرب محافظت می‌کند.

برخی از شرکت‌های میزبانی وب مانند هاستینگر، ثبت دامنه را نیز ارائه می‌دهند تا به شما در ایجاد یک وب‌سایت سریع‌تر و کارآمدتر کمک کنند؛ با این حال، انجام تحقیقات کامل قبل از انتخاب یک شرکت میزبان ضروری است.

چند عامل در انتخاب بهترین شرکت میزبان سایت وجود دارند که باید در نظر بگیرید؛ این عوامل عبارت‌اند از:

 • کاربر پسند بودن: هر هاست وب یک کنترل پنل را برای مدیریت حساب میزبانی وب شما ارائه می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که داشبورد ارائه شده برای استفاده آسان و دارای عملکرد گسترده است.
 • سرعت سرور: شرکت میزبانی وب را انتخاب کنید که سرعت بارگذاری سریع را تضمین می‌کند و ضمانت آپ تایم عالی را ارائه می‌دهد تا سایت شما حداقل زمان خرابی را تجربه کند.
 • قیمت گذاری و طرح‌ها: قیمت گذاری و طرح‌ها قبل از خرید یک برنامه میزبانی، به در نظر گرفتن هزینه‌های افزودنی و تمدید که در بلندمدت با بودجه شما متناسب است، کمک می‌کنند.
 • خدمات مشتری: یک شرکت میزبانی با یک تیم پشتیبانی قابل اعتماد را انتخاب کنید تا در هنگام مواجه با یک مشکل فنی به شما کمک کند.

نام دامنه سایت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

نام دامنه اولین عنصری است که بازدیدکنندگان هنگام دسترسی به یک وب سایت متوجه آن می‌شوند؛ بنابراین برای تشویق کاربران به بازگشت باید منحصر به فرد باشد و در ذهن بماند. نام دامنه را باید در اولین مرحله طراحی سایت در یزد انتخاب کنید.

یک نام دامنه خوب می‌تواند تأثیری ماندگار بر کاربران بگذارد و درکی از محتوای وب سایت به آنها بدهد. علاوه بر این، یک دامنه کوتاه و مختصر می‌تواند به کاربران کمک کند تا به راحتی سایت را پیدا کرده و به آن بازگردند.

جنبه دیگری که باید در نظر بگیرید، انتخاب اصطلاحات معنادار مرتبط با جایگاه کسب و کار شما برای جذب مخاطب هدف است. در مقابل، یک نام دامنه بد ممکن است تأثیر اولیه بدی به جا بگذارد و کاربران را از سایت شما دور کند.

در این بخش، به ۷ نکته در مورد نحوه انتخاب نام دامنه، از انتخاب TLD مناسب تا اطمینان از تناسب آن با برند شما اشاره خواهیم کرد؛ این موارد عبارت‌اند از:

 • TLD مناسب سایت خود را انتخاب کنید (.com، .org و…)
 • املای آن ساده باشد.
 • کلمات کلیدی هدفمند در آن پیاده سازی شده باشد.
 • باید برند شما را معرفی کند.
 • نام دامنه را کوتاه در نظر بگیرید.
 • تاریخچه دامنه را بررسی کنید.
 • از یک تولید کننده نام دامنه استفاده کنید.

مراحل طراحی و راه اندازی سایت در یزد

چه خودتان یک طراح سایت باشید یا بخواهید راه‌اندازی آن را به شرکت طراحی سایت در یزد بسپارید، شناخت مراحل طراحی ضروری است. به همان اندازه که تکنولوژی پیشرفت می‌کند، ما را قادر می‌سازد تا به امکانات بیشتری دست پیدا کنیم؛ بدون اینکه حتی متوجه باشیم که چقدر پیچیده هستند. طراحی سایت در یزد توسط خودتان یکی از این امکانات است.

به لطف تکامل دنیای طراحی وب سایت، می‌توانید یک سایت طراحی کنید و حضور آنلاین خود را افزایش بدهید. با استفاده از ویژگی‌های تخصصی طراحی سایت در یزد، می‌توانید درآمد کسب کنید و برند خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

ما دانش لازم را برای قرار دادن شما در مسیر درست توضیح می‌دهیم؛ از انتخاب سازنده وب سایت و نام دامنه، تا درک نحوه طراحی هر عنصر از سایت در این بخش توضیح داده می‌شوند. البته اگر به دنبال بهترین طراح سایت یزد هستید که پروژه شما را به صورت تخصصی انجام بدهد، با ما تماس بگیرید.

چگونه یک وب سایت طراحی کنیم؟ با توجه به مراحل ذکر شده در زیر می‌توانید سایت خود را به صورت اصولی طراحی و راه‌اندازی کنید:

 • هدف خود را تعیین کنید.
 • یک سازنده وب سایت خوب انتخاب کنید.
 • چیدمان و ساختار سایت خود را مشخص کنید.
 • نام دامنه خود را انتخاب کنید.
 • محتوای خود را آماده کنید.
 • صفحات مناسب را اضافه کنید.
 • عناصر وب سایت خود را طراحی کنید.
 • ابزار حرفه‌ای مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
 • سایت را در دسترس همه قرار دهید.
 • سایت را برای موبایل بهینه سازی کنید.
 • سئوی خود را تقویت کنید.
 • با کاربران در ارتباط باشید.
 • سایت را منتشر کرده و به‌روزرسانی کنید.

مراحل طراحی و راه اندازی سایت در یزد

 

 

 

سئو وب سایت در یزد

SEO به معنای بهینه سازی موتور جستجو است و به فرایند به حداکثر رساندن تعداد بازدیدهای یک سایت خاص گفته می‌شود. در واقع وظیفه سئو، ایجاد تغییراتی در یک وب سایت است تا به موتورهای جستجو مانند گوگل کمک کند تا محتوای صفحات سایت را درک کنند و منجر به بازدید بیشتر از وب سایت می‌شود.

با همین تعریف ساده می‌توان فهمید که سئو وب سایت چه تأثیر مهمی در به نتیجه رساندن همه مراحل طراحی سایت در یزد است. سئو مزایای زیادی را برای سایت‌ها فراهم می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها در ادامه بررسی شده‌اند.

اعتماد و اعتبار ایجاد می‌کند

سایت‌هایی که رتبه بالایی در SERP دارند، از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و قابل‌اعتمادترین هستند. نتایج نشان داده شده در صفحه اول مرتبط‌ترین هستند و در نتیجه اعتبار بیشتری برای کسب و کار یا وب سایت ایجاد می‌کنند. داشتن محتوای مناسب در سایت و تجربه کاربری خوب به رتبه بالاتر سایت کمک می‌کند.

مزیت رقابتی را فراهم می‌کند

وقتی سئوی خوب به طور مداوم به کار گرفته شود، کسانی که این کار را بیشتر و بهتر انجام می‌دهند، از رقبای خود پیشی می‌گیرند. بسیاری از کسب و کارها احساس می‌کنند که نمی‌توانند در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرند.

اما توجه داشته باشید که اگر تیمی برای رسیدن به این هدف تلاش کند و بهتر از رقبا ظاهر شود، برتری رقابتی خواهد داشت. به همین دلیل است که سئو وب سایت در یزد یک مرحله بسیار مهم از طراحی سایت در یزد محسوب می‌شود.

به جذب کاربران بیشتر کمک می‌کند

سئو به جذب هر کاربری و در هر زمانی کمک می‌کند. برای جذب مخاطبان به محصولات و خدمات خاص، بر کلمات و عبارات کلیدی تکیه کنید. کسب‌وکارها می‌توانند فهرستی از کلمات کلیدی را برای کسب رتبه ایجاد کنند؛ سپس محتوا را حول آن کلمات کلیدی بسازند.

در این مزیتی که سئو دارد، تولید محتوا نیز نقش مهمی را در مراحل طراحی سایت در یزد ایفا می‌کند که در بخش بعدی مقاله بیشتر به این موضوع می‌پردازیم.

از بازاریابی محتوا پشتیبانی می‌کند

با داشتن لیستی از کلمات کلیدی برای رتبه بندی و ایجاد محتوا بر اساس آن‌ها، کاربران به احتمال زیاد اطلاعات مورد نظر خود را پیدا می‌کنند. محتوا و سئو در هماهنگی با یکدیگر کار می‌کنند و تأثیر زیادی در کسب رتبه شما در موتورهای جستجو دارند.

یک سایت با ایجاد محتوای مفید و با کیفیت که برای آن کلمات کلیدی بهینه شده است، رتبه بهتری خواهد داشت. اطمینان از وجود کلمات کلیدی در سرفصل‌ها، توضیحات متا و بدنه محتوا، رتبه بندی آن عبارات را بهبود می‌بخشد.

نسبتاً ارزان است

برای داشتن یک استراتژی سئو مؤثر، شرکت‌ها باید روی زمان و منابع سرمایه گذاری کنند تا اثربخش باشند. برخی از شرکت‌ها مدیریت استراتژی‌ها و سئو وب سایت را به صورت تخصصی انجام می‌دهند؛ اما برخی دیگر با داشتن تیم تخصصی در این زمینه می‌توانند خودشان این کار را انجام دهند.

زمانی که طراحی سایت در یزد را به شرکتی می‌سپارید که به طور هم‌زمان خدمات سئو وب سایت در یزد را نیز ارائه می‌دهد، صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌های خود ایجاد می‌کنید.

نتایج قابل مشاهده و اندازه گیری هستند

ابزارها و داده‌های تحلیلی وجود دارند که می‌توان از آنها برای اندازه گیری اثربخشی تلاش‌های سئو استفاده کرد. گوگل آنالیتیکس می‌تواند داده‌های جامعی در مورد ترافیک سایت به شما ارائه بدهد. داده‌ها شامل صفحاتی هستند که مشتریان با آنها درگیر بوده و کلمات کلیدی مورد استفاده در جستجو را شامل می‌شوند.

سپس می‌توان این داده‌ها را با اقدامات مورد نظر انجام شده برای مشاهده نقش SEO در تعامل یا جذب مشتری، بررسی کرد. به این ترتیب می‌توان میزان اثربخشی سئو برای طراحی سایت در یزد را بررسی کرده و در صورت لزوم تغییراتی را در استراتژی به وجود آورد.

تولید محتوا برای وب سایت در یزد

تولید محتوا نقش بسیار مهمی در سئو سایت شما دارد و توجه به آن می‌تواند کمک زیادی به پیشبرد استراتژی سئو شما بکند. محتوا می‌تواند گسترده‌تر از آن چیزی باشد که بسیاری از مردم تصور می‌کنند. محتوایی که تولید می‌کنید، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • اطلاعات موجود در وب سایت شما (مانند خدماتی که ارائه می‌کنید یا اطلاعات تماس شما)
 • سایر اطلاعات موجود در وب سایت مانند: وبلاگ، ویدئوهای راهنما، سؤالات متداول یا آموزش‌ها
 • رویدادهای حضوری زنده
 • رویدادهای مجازی یا وبینارها
 • رسانه‌های اجتماعی شما
 • و…

این تنها فهرست کوتاهی از انواع محتوایی است که یک کسب و کار کوچک در زمان طراحی سایت در یزد به آن‌ها نیاز دارد. برای سازمان‌های بزرگ‌تر، این لیست ممکن است شامل مواردی مانند: تبلیغات تلویزیونی و روابط عمومی نیز باشد.

تولید محتوا برای وب سایت در یزد

 

 

 

هزینه طراحی سایت در یزد

چه در حال طراحی ‌سایت در یزد باشید یا وب‌سایت خود را به‌روزرسانی کنید، باید به ویژگی‌هایی که اضافه می‌کنید و میزان تأثیر آنها بر هزینه‌ها توجه کنید. جدای از آن، عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر قیمت طراحی سایت در یزد تأثیر می‌گذارند؛ برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • نوع همکاری (به صورت فریلنسر یا شرکت طراحی سایت)
 • نوع وب سایت (شرکت، فروشگاهی و…)
 • مهارت تیم طراحی
 • اندازه و محدوده پروژه
 • ارزش بلند مدت کار

شیوه طراحی سایت شما و زمان بندی آن بر هزینه تمام شده تأثیر زیادی می‌گذارند. در جدول زیر می‌توانید طراحی سایت به شیوه‌های مختلف و زمان بندی آن‌ها را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که زمان بندی و هزینه برای پروژه‌ها متفاوت بوده و پس از مشاوره با کارشناسان ما تعیین می‌شوند.

شیوه ساخت سایت زمان  بندی هزینه
کدنویسی اختصاصی php laravel ۳۰ تا ۴۵ روز ۲ تا ۸ میلیون تومان
طراحی سایت وردپرس ۷ تا ۱۰ روز از ۲۰ میلیون تومان به بالا

سؤالات متداول

 1. چرا هر کسب و کاری به سایت نیاز دارد؟

معرفی بهتر برند، محصولات و خدمات، کسب سود بیشتر و رقابت بهتر با رقبا

 1. مهم‌ترین بخش از یک وب‌سایت آموزشی چیست؟

محتوای سایت که به صورت ویدئو آموزشی، پادکست و بازی‌های تعاملی ارائه می‌شود.

 1. به چه چیزهایی در مراحل اولیه طراحی سایت نیاز داریم؟

هاست و دامنه

 1. مهم‌ترین عامل در انتخاب شرکت میزبان وب چیست؟

سرعت سرور

 1. نام دامنه را چگونه انتخاب کنیم؟

نام دامنه باید کوتاه و معرف برند شما باشد و کلمات کلیدی را پیاده سازی کند.

 1. آیا خدمات سئو ارزان هستند؟

اگر طراحی سایت و سئوی آن را به یک شرکت واحد بسپارید، هزینه‌های شما پایین می‌آیند.

 1. مهم‌ترین جزء سئو وب سایت چیست؟

تولید محتوا

 1. هزینه طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی چقدر است؟

این هزینه به نوع پروژه و امکانات سایت بستگی دارد و از ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود.

 1. آیا وردپرس برای سئو وب سایت مناسب است؟

بله وردپرس یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای توسعه وب سایت شماست.

 1. هزینه طراحی سایت وردپرس در یزد چقدر است؟

قیمت طراحی سایت با وردپرس برای پروژه‌ها متفاوت و معمولاً بین ۲ تا ۸ میلیون تومان است.

سؤالات متداول

 

 

 

شارینو

اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در یزد هستید، تیم شارینو گزینه مناسبی برای شماست؛ زیرا ما علاوه بر مشاوره رایگان در مرحله اول، طراحی سایت شما را به صورت تخصصی و مطابق با نیازها و سلیقه شما انجام می‌دهیم.

از طرف دیگر شما با دریافت خدمات مربوط به طراحی سایت در یزد می‌توانید از دیگر خدمات ما برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید. این خدمات عبارت‌اند از: سئو وب سایت در یزد، طراحی اپلیکیشن در یزد، ادمین اینستاگرام در یزد و پشتیبانی سایت در یزد.

بخش وبلاگ شارینو نیز با مقالات متنوع در زمینه‌های مختلف به شما کمک زیادی می‌کند. برای مثال شما می‌توانید برای یافتن بهترین تعمیرکاران سیستم‌های گرمایشی به مقالات تعمیر بخاری در یزد، تعمیر شوفاژ در یزد، تعمیر موتورخانه در یزد، تعمیر پکیج در یزد و تعمیر فن کویل در یزد مراجعه کنید.

برای آشنایی با بهترین مراکز درمانی در شهر یزد نیز مطالعه مقالات بیمارستان‌ های یزد، فیزیوتراپی در یزد، سونوگرافی در یزد، کلینیک دندانپزشکی در یزد و آزمایشگاه‌های یزد توصیه می‌شود.

در انتها اگر قصد سفر به شهر زیبای یزد را دارید، شناخت مراکز تفریحی یزد، مراکز خرید یزد و رستوران‌های یزد برای شما مفید خواهند بود.

در انتها

در این مقاله تلاش بر این بود که مهم‌ترین نکات درباره طراحی سایت در یزد بررسی شوند. اگر به دنبال یک متخصص در زمینه طراحی سایت وردپرس شرکتی در یزد می‌گردید یا می‌خواهید بدانید که قیمت سایت فروشگاهی در یزد چقدر است، باید با یک شرکت معتبر فعال در زمینه طراحی سایت در یزد مشورت کنید.

خرید و فروش سایت در یزد توسط برخی از افراد نیز انجام می‌شود؛ اما بهتر است تا برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای ریسک نکنید! شارینو با تیم حرفه‌ای خود خدمات طراحی سایت را به همراه سئوی تخصصی به شما ارائه می‌دهد. برای اطلاع از قیمت طراحی انواع سایت و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *