مکانیک سیار در سمنان

امروزه صاحبان خودرو‌ها با وجود مکانیک سیار در سمنان، هنگام خرابی ماشین خود نگران نیستند؛ زیرا مکانیک سیارها خود را در هر ساعت از شبانه روز و با یک تماس به خودرو رسانده تا به حل مشکل بپردازند و امکان رانندگی را برای افراد فراهم کنند.

تعمیرکار سیار ماشین در سمنان هنگام عدم دسترسی به مکانیک، این امکان را برای شما و دیگر رانندگان فراهم می‌کند که در سریع‌ترین زمان و با استفاده بهترین لوازم یدکی، مشکل خودرو شما را حل کند. طی این مقاله با بیان مطالبی در رابطه با مکانیک سیار سمنان می‌پردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

مکانیک سیار در سمنان چه کاربردهایی دارد؟

هنگامی که خودرو دچار نقص یا خرابی شود و همچنین دسترسی شما به مکانیک اندک باشد، در این حالت مجبور به تماس با مکانیک سیار هستید. مکانیک سیار با ابزار و وسیله‌های مورد نیاز به محلی که هستید اعزام شده و فرایند تعمیر را آغاز می‌کند.

پس مجموعه فعالیت‌های که با هدف رفع نقص و مشکلات مرتبط با خودرو‌ها در کنار راه‌اندازی مجدد آن‌ باشد را مکانیکی گویند و چنانچه جایی خارج از شهر باشید ناچار به تماس و گرفتن خدمات از مکانیک سیار در سمنان هستید.

مطمئناً پس از گرفتن تماس با مکانیک سیار سمنان، آن‌ها در سریع‌ترین زمان خود را به شما می‌رسانند. سپس در پی دلیل خرابی خودرو، خیلی زود مشکل آن پیدا و آن را برطرف می‌کنند.

مکانیک سیار سمنان مجهز به کلیه ابزارهای لازم و لوازم یدکی است؛ بنابراین در صورت نیاز لازم نیست که به فروشگاه‌های لوازم یدکی شبانه روزی برای خرید مراجعه کنید.

همچنین گاهی به دلیل آسیب شدید به خودرو مانند تصادف، مکانیک سیار در سمنان نمی‌تواند با لوازم همراه خود آن را تعمیر کند و حتماً باید با امداد خودرو سمنان تماس گرفته تا با ارسال جرثقیل سمنان، خودرو را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل کنند.

اما اگر مکانیک سیار شبانه روزی در سمنان در محل حاضر شود و تشخیص دهد که می‌تواند با لوازمی که همراه دارد، خودرو را تعمیر کند؛ خیلی سریع دست به کار شده تا خودرو را در سریع‌ترین زمان تعمیر کند.

اهمیت خدمات مکانیک سیار در سمنان

خدمات مکانیک سیار در سمنان

بسیاری از رانندگان مانند شما، می‌توانند برخی از مشکلات خودرو مانند تعویض لاستیک هنگام پنچری را حل کنند. هر خودرو، لوازم یدکی زیادی دارد و عملکرد صحیح همه آن‌ها بر عملکرد کلی ماشین تأثیر می‌گذارد. در صورت خراب شدن یک قطعه، قطعات دیگر به درستی کار نمی‌کنند.

اگر زمانی که در جاده در حال رانندگی هستید عملکرد ماشین با مشکل مواجه شود، و در چنین شرایطی نیاز به حضور مکانیک در محل خرابی خودرو باشد، تنها چاره‌ تماس با مکانیک سیار بیرون شهری است.

آن‌ها بر اساس تخصص و تجربه خود، خودرو را مورد بررسی قرار داده و فرایند عیب‌یابی را آغاز می‌کنند. در صورتی که امکان تعمیر خودرو در محل باشد، مکانیک سیار در سمنان همه تلاش خود را برای رفع آن مشکل به کار می‌گیرد.

اما گاهی مشکل خودرو به دلایل متعدد مانند تصادف و آسیب شدید بوده و نیاز به انتقال خودرو به مکانیکی است. در چنین شرایطی خودرو  را حمل کرده و به نزدیک تعمیرکار ماهر می‌برد.

استفاده از خدمات مکانیک سیار در سمنان هنگامی که عجله دارید، بهترین انتخاب برای تعمیر خودرو شما است. گاهی به دلیل عجله داشتن و نداشتن زمان کافی برای رفتن به تعمیرگاه، سردرگم می‌شوید. در این زمان کافی است که با شماره مکانیک سیار سمنان تماس گرفته و درخواست همکاری کنید.

آن‌ها خود را در سریع‌ترین زمان به محل می‌رسانند و بعد از اجرای فرایند عیب‌یابی و ارزیابی‌های لازم، مشکل خودرو را برطرف می‌کنند. لازم به ذکر است که اصلی‌ترین مزیت مکانیک سیار در سمنان، هنگام خراب شدن ماشین در وسط جاده و جاهای پرخطر است.

در چنین شرایطی که به هیچ تعمیرگاهی دسترسی ندارید، بهتر است که با این افراد متخصص تماس بگیرید. هدف اصلی مکانیک سیار در سمنان، کسب رضایت و رفاه شهروندان و عبور از خطر است.

عملکرد مکانیک سیار در سمنان

افرادی که به عنوان مکانیک سیار سمنان مشغول به فعالیت هستند، از میزان تخصص و مهارت بسیار زیادی برخوردار هستند. آن‌ها علاوه بر این تجربه بالایی در این زمینه داشته و از تمام علل خرابی خودرو‌های سبک و سنگین آگاه هستند.

تعمیرکار سیار ماشین سنگین و سبک پس از حضور در محل با صبر و حوصله فراوان مشکل را برطرف می‌کند. مکانیک سیار در سمنان بعد از اتمام فرایند تعمیر خودرو، هزینه دریافتی را با توجه به میزان زمان و لوازم یدکی استفاده شده در نظر می‌گیرند.

رایج‌ترین خرابی‌های خودرو

خودروها بر اثر عوامل متعددی دچار خرابی می‌شوند و ممکن است نیاز به مکانیک سیار سمنان پیدا کنند. در ادامه جهت آشنایی با رایج‌ترین مشکلات خودرو با ما همراه باشید.

خرابی سر سیلندر خودرو

در صورتی که بیرون شهر هستید یا به دلیل مشغله کاری نمی‌توانید به تعمیرگاه مراجعه کنید؛ با مکانیک سیار در سمنان تماس بگیرید تا علل خرابی یا تاب دیدگی سرسیلندر را بررسی کند.

از اصلی‌ترین عوامل تاب دیدگی سرسیلندر در نظر مکانیک سیار سمنان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیاد گرم شدن موتور
 • خروج بخار آب از قسمت اگزوز
 • زیاد گرم کردن موتور
 • دیر روشن شدن یا بد کار کردن خودرو
 • مخلوط شدن روغن و آب

هنگامی که شخص مکانیک سیار در سمنان این علائم را در خودرو ببیند، به شما می‌گوید که سر سیلندر شما تاب برداشته است و حتماً باید در اسرع وقت سر سیلندر را تعمیر کنید. در صورت عدم تعمیر ممکن است آسیب بیشتری به خودرو وارد شود.

استارت نخوردن خودرو

استارت نخوردن خودرو به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد؛ از مهم‌ترین دلایل استارت نخوردن ماشین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی دینام خودرو
 • خرابی استارت خودرو
 • ایراد در باتری خودرو
 • مشکل در سوئیچ
 • ایراد در سیم‌کشی برق خودرو

معمولاً مشکل استارت نخوردن ماشین در ماه‌های سرد سال بیشتر رخ می‌دهد. درصورت مشاهده این مشکل، خودسرانه هیچ قطعه‌ای را عوض نکنید؛ زیرا ممکن است علت این موضوع اصلاً به آن قطعه ربطی نداشته باشد. در این حالت با مکانیک سیار در سمنان تماس گرفته و علت را پیدا کنید.

روشن نشدن خودرو

خرابی‌های خودرو

یکی از دلایل اصلی روشن نشدن خودرو خرابی سیستم برق خودرو است. در صورت مواجه با این مشکل حتماً سیستم برق را چک کنید. البته مکانیک سیار در سمنان عوامل دیگری را نیز دلیل روشن نشدن خودرو می‌داند. این دلایل عبارت‌اند از:

 • جرقه‌زنی
 • ایراد فیزیکی موتور
 • وجود ناکافی بودن سوخت موتور
 • نرسیدن هوای کافی به موتور

 مشکل روشن نشدن خودرو موضوعی تخصصی بوده و بهتر است برای رفع این مشکل با شماره تماس مکانیک سیار سمنان تماس بگیرید و از خدمات مکانیک سیار ایران‌خودرو در سمنان و مکانیک سیار سایپا در سمنان بهره‌مند شوید.

خوابیدن باتری خودرو

خوابیدن باتری ماشین یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی است که معمولاً مکانیک سیار در سمنان و همچنین رانندگان خودرو با آن آشنا هستند. در این گونه مواقع دیگر باتری خودرو به دلایل مختلف توان خود را جهت تأمین انرژی الکتریکی لازم برای عملکرد صحیح سیستم برق خودرو ندارد.

برخی از نشانه‌های اصلی خوابیدن باتری خودرو می‌توان به شنیده شدن صدا‌هایی مانند کلیک کردن در زمان روشن کردن خودرو، کند شدن موتور خودرو و خاموش شدن چراغ‌های داشبورد ماشین اشاره کرد. در این حالت با مکانیک سیار در سمنان تماس گرفته و از او بخواهید جهت تعویض باتری اتومبیل در محل حاضر شود.

البته مکانیک قبل از تعویض باتری خودرو شروع به محکم کردن اتصالات شل سیم‌های باتری، باتری به باتری کردن و هل دادن ماشین برای روشن کردن باتری می‌پردازد. اگر درنهایت مشکل را حل نشد، بهترین مراکز مکانیک سیار سمنان در کنار شما هستند تا در کم‌ترین زمان باتری خودروی شما را تعویض و مشکل را رفع کنند.

پاره شدن تسمه تایم

یکی از مشکلات اصلی خودرو‌ها را می‌توان پاره شدن تسمه تایم آن‌ها دانست. تسمه تایم از عوامل مهم و اساسی برای باز و بسته شدن سوپاپ‌های هر ماشین محسوب می‌شود. اگر به هر دلیلی این تسمه خراب شود، موتور خودرو دچار مشکل خواهد شد و با نشتی روغن خودرو همراه هستید.

لازم به ذکر است که تسمه تایم ماندگاری و طول عمر مشخصی دارد و بعد از گذشت این مدت باید تسمه تعویض شود تا شاهد رخ‌دادن نشتی روغن و سایر مشکلات نباشید. اگر در این زمینه دچار مشکل شد، در اسرع وقت از مکانیک سیار شبانه روزی بیرون شهری سمنان کمک بگیرید.

لرزش فرمان خودرو

مشکل دیگری که برای خودرو پیش می‌آید، لرزش فرمان خودرو است. اگر بلافاصله بعد از حرکت کردن خودرو متوجه لرزش فرمان شدید، یاتاقان‌های چرخ یا قسمت‌های سیستم تعلیق خودرو دچار آسیب شده‌اند. اگر به هنگام حرکت در سرعت بالا این اتفاق می‌افتد، معمولاً دلیل این مشکل ایراد در تعادل لاستیک یا چرخ‌های خودرو است.

در این حالت قطعاً ایمنی راننده و سرنشینان به خطر می‌افتد و بهتر است برای رفع هرچه سریع‌تر مشکل با بهترین مکانیک سیار سمنان تماس بگیرید.

مصرف سوخت بسیار بالا

یکی دیگر از مشکلات خودروها که البته از دغدغه‌های مهم رانندگان خودرو هم محسوب می‌شود، مصرف سوخت غیراستاندارد خودرو است. بسیاری از رانندگان به دلیل رفع این مشکل با مراکز مکانیک سیار در سمنان تماس می‌گیرند.

برای رفع مشکل مصرف سوخت بالای خودرو لازم است اقدامات زیرا را انجام دهید:

 • دیاگ تنظیم موتور را انجام دهید.
 • سوزن ژیگلور خودرو را به‌خوبی تنظیم کنید.
 • عملکرد انژکتور ماشین را بررسی کنید.
 • سوزن ژیگلور خودرو را به‌خوبی تنظیم کنید.
 • اگر صافی هوا جرم گرفته است، باید آن را تمیز یا تعویض کنید.
 • مشکل نشتی بنزین را حل کنید.
 • بیش از حد به ماشین فشار وارد نکنید.

با استفاده از خدمات مکانیک در محل سمنان می‌توانید در کم‌ترین زمان بدون مراجعه به تعمیرگاه به رفع مشکل مصرف سوخت زیاد خودرو اقدام کنید.

نشتی رادیاتور

خرابی‌های خودرو

زنگ زدن رادیاتور، موجب نشتی از آن می‌شود. است که با صرف هزینه‌ای نه‌چندان زیاد رفع می‌شود؛ اما مشکل بسیار مهم و جدی است و در اسرع وقت باید برطرف شود؛ بنابراین، زمانی که با این مشکل روبرو شدید، بلافاصله با تعمیرکار سیار ماشین در سمنان تماس گرفته و از خدمات مکانیک سیار در سمنان استفاده کنید.

دود غیرطبیعی اگزوز خودرو

در صورتی که دود غیر طبیعی از اگزوز خودرو ساتع شد، علت این مشکل را می‌توان بر اساس رنگ دود تشخیص داد. اگر رنگ دود خروجی از اگزوز خودرو شما سفید یا خاکستری است، نشان‌دهنده این است که مایع خنک کننده به همراه سوخت خودرو در حال سوختن است و در بخشی از سرسیلندر نشتی وجود دارد.

اگر دود اگزوز به رنگ آبی باشد، یعنی در مهروموم سوپاپ خودرو نشتی وجود دارد. البته گاهی حلقه‌های پیستون فرسوده شده‌اند و این مشکل سبب نفوذ روغن موتور به محفظه سوخت و احتراق روغن همراه با سوخت خودرو شده است.

اگر دود اگزوز ماشین شما به رنگ سیاه است، و چنانچه در لحظات اولیه روشن شدن خودرو باشد، وجود این دود می‌تواند ناشی از سوختن بنزین خودرو باشد و چنانچه این مشکل دقایقی بعد از گرم شدن موتور رفع شد، اصلاً جای نگرانی نیست.

اما در صورتی که دود سیاه همچنان ادامه داشت، امکان دارد به یکی از دلایل زیر باشد:

 • ورود سوخت اضافی به سیلندر‌های خودرو
 • نبود هوای کافی
 • درست کار نکردن سیستم جرقه‌زنی خودرو

برای رفع این مشکل می‌توانید از خدمات شبانه روزی خودرو سمنان استفاده کرده و با کمک مکانیک سیار در سمنان مشکل را در اسرع وقت حل کنید.

خرابی برف پاک کن

از دیگر مشکلات رایج خودروها که توسط مکانیک سیار ماشین در سمنان قابل‌حل بوده، خرابی برف پاک کن است. این موضوع به‌خصوص در فصول بارندگی بسیار اهمیت دارد. تیغه‌های برف پاک کن نوعی نوار لاستیکی باریک هستند که روی یک دسته قرار دارند. متخصصان مکانیک سیار سمنان توصیه می‌کنند تیغه‌های برف پاک کن خودرو هر ۶ ماه یکبار چک شوند.

چنانچه این تیغه‌ها دچار فرسودگی شده باشند، بهتر است حتماً تعویض شوند تا مشکلی برای خودرو پیش نیاید. زمانی که این تیغه‌ها جدید و سالم هستند، لاستیک‌های اطراف آن‌ها صاف بوده و شکافی در آن‌ها به وجود نیامده است و هیچ ردی در زمان تمیز کردن شیشه خودرو بر جای نمی‌ماند.

اما زمانی که تیغه‌ها کهنه شوند، روی سطح آن‌ها ترک‌هایی به وجود می‌آید و روی آن‌ها جرم تشکیل می‌شود و شیشه‌ها به جای تمیز شدن، کثیف‌تر می‌شوند؛ زیرا وجود این جرم به رد گذاشتن تیغه‌ها روی شیشه و عملکرد غیرصحیح آن‌ها منجر می‌شود. جهت خرید تیغه‌های برف پاک کن و تعویض آن‌ها می‌توانید از تعمیرکار سیار خودرو در سمنان کمک بگیرید.

مشکلات ترمز‌ خودرو

از دیگر مشکلات رایج خودرو که برخی رانندگان به‌خاطر آن از خدمات شبانه روزی خودرو در سمنان استفاده می‌کنند می‌توان به مشکلات ترمز اشاره کرد. سیستم ترمز خودرو نیز مانند سایر قطعات خودرو ممکن است بعد از مدتی فرسوده و دچار آسیب شود.

ترمز‌ یکی از حیاتی‌ترین اجزای خودرو است که در ایمنی ماشین و سرنشینان آن نقش اساسی دارد. از جمله مشکلاتی که برای ترمز خودرو به وجود می‌آیند می‌توان به برخورد با آهن و حس نرمی پدال ترمز اشاره کرد.

در این صورت سبب تولید صدا‌های ناهنجار می‌شوند؛ درنتیجه اگر حس کردید در روند کارکرد ترمز‌ خودرو ایرادی وجود دارد، بهتر است در اسرع وقت با مکانیک سیار سمنان تماس بگیرید تا این مشکل جدی را سریعاً حل برطرف کنند.

خدمات مکانیک سیار سمنان شامل چه مواردی است؟

مکانیک سیار سمنان

ممکن است برای هر راننده‌ای این سؤال پیش بیاید که مکانیک سیار در سمنان در چه زمینه‌هایی می‌تواند کمک کند و چه خدماتی ارائه دهد؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خدمات مکانیک سیار سمنان، طیف وسیعی از مشکلات و ایرادات انواع خودرو‌های ایرانی و خارجی را پوشش می‌دهند.

تنوع بالای خدمات مکانیک سیار در سمنان باعث شده که رانندگان بتواند در هر زمانی، با هر نوع مشکلی که برای خودرو به وجود می‌آید روی کمک امداد خودرو در سمنان حساب کنند. در ادامه بیشتر با بررسی مهم‌ترین خدمات مکانیک سیار بیرون شهری در سمنان با ما همراه باشید.

پنچرگیری و تنظیم باد خودرو

از مهم‌ترین خدمات مکانیک سیار ماشین سنگین در سمنان می‌توان به تعویض لاستیک و پنچرگیری و تنظیم باد اشاره کرد. زمانی که خودرو دچار چنین مشکلی می‌شود، جابه‌جایی و انتقال آن به تعمیرگاه بسیار سخت است. پس بهتر است با مکانیک سیار تماس بگیرید.

مراکز مکانیک سیار در سمنان در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و با استفاده از تجهیزات کافی به رفع مشکل خودرو می‌پردازند.

تعویض تسمه تایم، چراغ و فیوز خودرو

از اصلی‌ترین بخش‌های تشکیل دهنده خودرو می‌توان به چراغ، تسمه تایم و فیوز اشاره کرد. چنانچه هریک از این قطعات دچار مشکل و خرابی شوند، به کمک مکانیک سیار در سمنان نیاز پیدا خواهید کرد. پس در صورتی که متوجه شدید قطعات گفته شده خراب شده‌اند، در اسرع وقت با مکانیک سیار سمنان تماس بگیرید و درخواست خدمات کنید.

حمل خودرو

گاهی بعد از این که مکانیک سیار شبانه‌روزی بیرون شهری برای کمک به رانندگان در محل حاضر شدند، متخصص مکانیک سیار در سمنان تشخیص می‌دهد که لازم است خودرو جهت تکمیل تعمیرات به تعمیرگاه منتقل شود. در این شرایط ماشین‌هایی همچون جرثقیل سمنان با تجهیزات کامل، خودرو آسیب دیده را تا مقصد حمل می‌کنند.

در استفاده از خدمات یدک کشی و همچنین لوازم یدکی شبانه روزی خودرو لازم نیست نگران ایمنی و سلامت خودرو خود باشید.

تعمیر سیستم صوتی و تصویری

سیستم صوتی و تصویری برای اغلب رانندگان اهمیت بالایی دارند. برخی افراد به این گونه سیستم‌ها علاقه زیادی دارند و بدون آن‌ها رانندگی را سخت می‌دانند. به همین دلیل با توجه به اهمیت سیستم صوتی و تصویری خودرو، مکانیک سیار سمنان تعمیر این سیستم‌ها را در لیست خدمات خود قرار داده است.

اگر سیستم صوتی یا تصویری خودرو شما دچار مشکل شده است با مکانیک سیار سمنان تماس گرفته تا در اسرع وقت به رفع مشکل شما بپردازد.

سرویس دوره‌ای خودرو در سمنان

سرویس دوره‌ای خودرو در سمنان

سرویس دوره‌ای خودرو یکی از بهترین و مهم‌ترین اقداماتی است که به منظور تأمین سلامت خودرو انجام می‌شود و جزو پرطرف‌دارترین سرویس‌های مکانیک سیار در سمنان محسوب می‌شود.

طبیعتاً هرچه قدر مشکل و خرابی خودرو بیشتر باشد، شما مجبور خواهید بود وقت و هزینه بیشتری برای تعمیر آن صرف کنید؛ پس بهترین کار برای پیشگیری از این موضوع این است که به‌صورت منظم خودرو را برای انجام سرویس دوره‌ای به امداد خودرو سمنان بسپارید.

از مهم‌ترین کار‌هایی که سرویس دوره‌ای ماشین به شما ارائه می‌دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی روغن موتور خودرو
 • بررسی فیلتر روغن خودرو
 • بررسی روغن ترمز خودرو
 • چک کردن فیلتر هوای خودرو
 • بررسی فیلتر بنزین خودرو
 • چک کردن وضعیت باتری و تعویض آن در صورت نیاز
 • بازدید دقیق از روغن هیدرولیک فرمان ماشین
 • بررسی تسمه‌های خودرو
 • چک کردم شمع‌های ماشین
 • بررسی ضدیخ خودرو
 • بررسی کامل چرخ و لاستیک‌های خودرو
 • بررسی سلامت تیغه برف پاک کن
 • بررسی چراغ‌های پشت و جلوی خودرو

درمورد زمان انجام سرویس دوره‌ای توسط متخصص تعمیرکار سیار ماشین باید بگوییم اگر تنها می‌خواهید یک تعویض روغن و فیلتر ساده برای خودرو شما انجام شود، سرویس دوره‌ای خودرو در ۱۵ الی ۲۰ دقیقه انجام می‌شود. یک سرویس موقت نیز در اغلب موارد به حداقل ۳ ساعت زمان نیاز دارد.

در صورتی که می‌خواهید ماشین شما همیشه خوب کار کند و خرج زیادی روی دست شما نگذارد، باید یک تا دو بار در سال سرویس دوره‌ای را به مکانیک سیار در سمنان بسپارید.

مکانیک سیار در سمنان با داشتن متخصصان مجرب و با حوصله در این حوزه می‌تواند به طور کامل به بررسی تک تک قطعات خودرو پرداخته و بعد از عیب‌یابی، آن‌ها را تعمیر یا تعویض کند.

چرا مکانیک سیار بهتر است؟

شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که چرا برای تعمیر خودرو مستقیماً به تعمیرگاه مراجعه نکنیم و از مکانیک سیار در سمنان کمک بگیریم؟

استفاده از خدمات شبانه روزی خودرو برای رانندگان مزایای زیادی دارد که لازم است با آن‌ها به طور کامل آشنا شوید. در ادامه با بررسی و توضیحات مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات مکانیک در سمنان با ما همراه باشید.

عدم جابه‌جایی خودرو

یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از خدمات مکانیک سیار این است که هنگام خرابی خودرو، لازم نیست برای بهره‌مندی از این خدمات، خودرو خود را حرکت داده و به تعمیرگاه ببرید. در برخی موارد به دلیل مشکلات جدی خودرو، به حرکت درآوردن آن کار خطرناکی است و می‌تواند مشکل خودرو را دوچندان کند.

در برخی دیگر هم ماشین شما ممکن است به دلیل مشکلات ایجاد شده قادر به حرکت نباشد؛ در چنین حالتی، بهترین مکانیک سیار در سمنان در کنار شما خواهد بود تا در هر ساعتی از شبانه روز در محل مورد نظر حاضر شده و به رفع مشکلات خودرو شما بپردازد.

ارائه انواع لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی شبانه روزی در سمنان یکی دیگر از خدماتی است که توسط مرکز مکانیک سیار در سمنان ارائه می‌شود. شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز زمانی که به لوازم یدکی خودرو اعم از موتور، گیربکس، شمع، لنت و غیره نیاز دارید، با مکانیک سیار در سمنان تماس بگیرید.

اما هنگامی که با یک فرد ماهر یا مکانیک سیار سمنان تماس بگیرید، نباید نگران این موضوع باشید که آیا قطعات اورجینال هستند یا خیر؛ زیرا بهترین مراکز مکانیک سیار در سمنان با بهترین و باکیفیت‌ترین انواع لوازم یدکی خودرو، همواره به دنبال جلب رضایت مشتری و در خدمت همشهریان هستند.

صرفه جویی در زمان

مکانیک سیار در سمنان

از مهم‌ترین مزایای کمک گرفتن از تعمیرکار مکانیک سیار در سمنان به هنگام بروز نقص فنی خودرو می‌توان به عدم هدر رفتن وقت اشاره کرد. گاهی امکان دارد که زمان کافی جهت انتقال ماشین به یک تعمیرگاه را نداشته باشید یا حتی ممکن است مشکل پیش آمده برای ماشین به گونه‌ای باشد که خودرو حرکت نکند.

در چنین شرایطی بهترین گزینه تماس با مکانیک سیار در سمنان است. مکانیک سیار در اسرع وقت خود را به محل می‌رساند و با تجهیزات کافی به پیدا کردن مشکل و تعمیر خودرو می‌پردازد.

هزینه مکانیک سیار سمنان

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که هر فرد همگام خرابی خودرو با آن روبه‌رو است هزینه تعمیر خودرو است. بهتر است پیش از اقدام در زمینه مکانیک سیار در سمنان از تعرفه‌های آن شناخت کافی داشته باشید. هزینه مکانیک سیار سمنان بر اساس عوامل زیر تعیین می‌شود:

 • فاصله خودرو تا امداد خودرو
 • نوع مشکل خودرو
 • مقدار زمان لازم برای تعمیر خودرو
 • کیفیت قطعات تعویضی خودرو

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا لیست کاملی از قیمت تک تک خدمات مکانیک سیار در سمنان را در اختیار شما قرار دهیم. البته کلیه این قیمت‌ها دچار نوسان شده و بهتر است ابتدا جهت اطلاع از قیمت‌های جدید با مرکز امداد خودرو تماس بگیرید.

نوع خدمات قیمت
خدمات جلوبندی خودرو ۸۰۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان
تعویض دسته موتور خودرو ۳۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض و باز و بسته کردن تسمه تایم ۵۰۰۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰۰ تومان
تعویض تسمه دینام خودرو ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پمپ بنزین خودرو‌های ایرانی ۲۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پمپ بنزین خودرو‌های خارجی ۵۰۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پمپ بنزین خودرو‌های وانت خارجی و ایرانی ۷۰۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن سرسیلندر خودرو ۹۰۰۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض صفحه کلاچ و دیسک خودرو ۸۰۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر کاربراتور خودرو ۶۰۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰۰ تومان
تعویض مغزی پمپ بنزین خودرو‌های خارجی و ایرانی ۵۰۰۰۰۰ الی ۷۰۰۰۰۰ تومان
تعویض سیم کلاچ خودرو ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیلنگ بالای رادیاتور خودرو ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیلنگ پایین رادیاتور خودرو ۶۰۰۰۰۰ تومان
تعویض ترموستات خودرو ۷۰۰۰۰۰ تومان
تعویض رادیاتور خودرو ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض وایر و شمع خودرو ۲۲۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
خدمات دیاگ و رفع مشکلات خودرو ۲۰۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تست باتری و باتری به باتری ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر شیشه بالابر خودرو ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض تیغه برف پاک کن خودرو ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان

شارینو

در صورت نیاز به بهترین مراکز خدمات خودرو سمنان پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به مطلب امداد خودرو سمنان و یدک کش در سمنان بزنید. در صورتی که علاقه‌مند به  راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در شهر سمنان دارید، می‌توانید از خدمات تخصصی طراحی سایت در سمنان، ادمین اینستاگرام در سمنان و حتی طراحی اپلیکیشن در سمنان سایت شارینو استفاده کنید.

در شهر سمنان آژانس‌های هواپیمایی بسیاری در حوزه‌های مختلف فعالیت دارند. جهت شناخت بیشتر این مراکز می‌توانید به مطلب آژانس هواپیمایی در سمنان مراجعه کنید.

اگر می‌خواهید لوازم برقی آشپزخانه را به بهترین نحو تعمیر کنید، پیشنهاد می‌کنیم جهت شناخت بهترین تعمیرکاران سمنان، سری به مطالبی همچون تعمیر چرخ گوشت در سمنان، تعمیر ماشین لباسشویی در سمنان، تعمیر آبمیوه ‌گیری در سمنان، تعمیر ماشین ظرفشویی در سمنان، تعمیر مخلوط ‌کن در سمنان و تعمیر پکیج در سمنان بزنید.

به منظور شناخت کامل مراکز دیدنی و تفریحی سمنان، می‌توانید به مطالب وبلاگ شارینو با موضوعاتی مانند مراکز تفریحی سمنان، کافه‌های سمنان و سینما‌های سمنان مراجعه کنید.

سخن پایانی

گاهی ممکن است ماشین شما به طور ناگهانی دچار نقص فنی شود و قادر نباشید که به راه خود ادامه دهید یا برای انتقال خودرو تا تعمیرگاه وقت کافی نداشته باشید. طبیعتاً در این شرایط مکانیک سیار در سمنان انتخاب شما خواهد بود. مراکز مکانیک سیار در سمنان از بهترین تعمیرکاران و پیشرفته‌ترین امکانات جهت ارائه خدمات به رانندگان استفاده می‌کنند.

در این مقاله سعی بر آن بود که کلیه خدمات ارائه شده توسط مراکز امداد خودرو و نحوه دسترسی به آن‌ها را بررسی و معرفی کنیم تا در صورت نیاز از آن بهره‌ بگیرید.

سؤالات متداول

۱.هزینه تعمیر و تعویض برف پاک کن خودرو چقدر است؟

۲۰۰۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰۰ تومان

۲. هزینه خدمات دیاگ و رفع مشکلات خودرو چقدر است؟

۲۰۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان

۳. آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توان با مکانیک سیار تماس گرفت؟

بله اغلب مراکز مکانیک سیار در سمنان به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات می‌پردازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *