شماره تماس برق کار در اصفهان

 

برق کار در اصفهان

فهرست مطالب

آیا تاکنون با افراد متخصص برق کار در اصفهان برخورد داشته‌اید؟ این عزیزان با مهارت و توانایی خود، مشکلات مربوط به برق ساختمان شما را برطرف خواهند کرد. در صورتی که با مشکلی مانند استشمام بوی سوختگی از پریز برق ساختمان مواجه شدید، با برق‌کاران اصفهان تماس برقرار کنید.

آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به ساختمان شما مراجعه می‌کنند تا علت بوی سوختگی را پیدا کرده و سپس آن را برطرف کنند. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با برق کار در اصفهان و خدمات ارائه شده از سوی آن‌ها پرداخته شده است. در صورت علاقه به این موضوع تا انتها همراه ما باشید.

برق کار چه وظایفی را برعهده دارد؟

شخصی که کلیه کار‌های مرتبط با سیم کشی برق ساختمان، اداره یا مراکز صنعتی را انجام دهد، برق کار در اصفهان گویند. البته چنین شخصیتی در زمان انجام این امور نیاز‌مند تجهیزاتی است. همچنین برق کار در اصفهان به چند بخش تقسیم‌بندی می‌شود که این تقسیم‌بندی شامل لیست زیر است:

 • برق کار عمومی: امور مرتبط با سیم کشی یا خرابی‌های ساختمان‌های مسکونی یا اداری و تجاری، با چنین شخصی است.
 • برق کار صنعتی: تمام کار‌های مربوط به خرابی یا سیم کشی برق محیط‌های صنعتی و بزرگ مانند کارخانه‌ها برعهده برق کار صنعتی است.

فردی که وارد حرفه‌ای برق کار اعم استادکار برق در اصفهان، صنعتی یا عمومی شده است، باید در کار خود منظم و دقیق باشد. همچنین رعایت نکات ایمنی هنگام انجام امور بسیار حائز اهمیت است. بدون تردید عامل اصلی برق کاری در اصفهان، ایمنی و رعایت نکات مرتبط با آن مانند پوشیدن کفش یا لباس کار مخصوص است.

برق کار چه وظایفی را برعهده دارد؟

برق کار در اصفهان

 

 

ساعت و محل کار برق کار در اصفهان

در صورتی که نیاز‌مند به حضور برق کار در اصفهان هستید، می‌توانید با شماره برق کار ساختمان در اصفهان تماس بگیرید. این عزیزان در کوتاه‌ترین زمان، خود را به ساختمان تجاری یا مسکونی شما می‌رسانند تا مشکلات برقی ساختمان را برطرف کنند.

برخی از افراد متخصص برق کار در اصفهان، به صورت شبانه روزی خدمات ارائه می‌دهند؛ اما اگر شخص دارای مغازه مستقل باشد، احتمالاً یک ساعتی از صبح درب مغازه را باز کرده و در ساعتی مشخص، کار را تعطیل می‌کند.

محل کار برق کار در اصفهان، بر اساس نیاز شما تعیین می‌شود. در صورت خراب شدن یا سیم کشی برق در محوطه بیرونی ساختمان، محل کار او فضا بیرونی می‌شود. اما اگر شما نیاز‌مند به سیم کشی در داخل ساختمان مانند آشپزخانه باشید، محل کار او در این محدوده است.

 

شماره تماس برق کار در اصفهان

 

ساعت و محل کار برق کار در اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

اصلی‌ترین وظایف برق کار در اصفهان

افراد متخصص و ماهر فعال در حوزه برق کشی ساختمان در اصفهان، وظایف بسیاری برعهده دارند. در صورت نیاز به نصب، ارزیابی تجهیزات برق ساختمان یا اطمینان عملکرد درست و پیدا کردن خرابی در سیم کشی برق می‌توانید با این افراد تماس بگیرید تا بر اساس مهارت و تخصص خود، به شما کمک کنند.

اما اصلی‌ترین وظایف یک برق کار  در اصفهان، شامل لیست زیر است:

 • طراحی کردن و سپس نصب تمام سیستم‌های روشنایی و برقی
 • انجام فرایند سیم کشی و نصب دوربین‌های مدار بسته و دزدگیر
 • ارزیابی سیستم‌های الکتریکی در ساختمان
 • انجام تمام فرایند مرتبط با نصب، طراحی و سیم کشی اعلام حریق

برق کار اصفهان که در حوزه صنعتی مشغول به فعالیت است، وظایف دیگر را برعهده دارد. بدون تردید در صورت توجه نکردن به هر یک از این وظایف، شخص برق کار در اصفهان مرتکب اشتباه بزرگی شده و نتیجه این اشتباه، معمولاً با خسارات جبران‌ناپذیر یا سنگینی همراه است.

اما مهم‌ترین وظایف برق کار صنعتی، عبارت‌اند از:

 • طراحی، نصب و سیم کشی انواع مدار الکتریکی مورد نیاز در محیط صنعتی
 • سیم کشی و نصب تابلو‌های توزیع برق
 • انجام فرایند تعمیر و البته راه‌اندازی موتور‌های الکتریکی
 • کمک به راه‌اندازی دستگاه‌های حفاظتی به واسطه سیم کشی و نصب

خدمات برق کار ساختمان در اصفهان

امروزه برای تمام شغل‌ها به ویژه شخص برق کار در اصفهان، مسئولیت‌ها و وظایف خاصی تعیین شده است. بنابراین شخص برق کار حرفه‌ای ساختمان در اصفهان، باید بر اساس وظایف و مسئولیت‌های تعیین شده انجام وظیفه می‌کند. در ادامه این بخش توضیح مختصری درباره خدمات برق کار ساختمان در اصفهان را به شما ارائه می‌دهد.

خدمات برق کار ساختمان در اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

سیم کشی ساختمان

یکی از اصلی‌ترین خدمات برق کار در اصفهان، خواندن دقیق نقشه برق کشی در محیط مورد نظر بوده و سپس با توجه به آن نقشه، نصب تابلو یا پریز‌های برق را در محل مورد نظر است. البته برای اینکه تابلو و پریز‌های نصب شده از سوی او، عملکرد درستی را ارائه دهند؛ سیم کشی‌های لازم را انجام می‌دهد.

بنابراین اگر ساختمان جدید و تازه‌ای برای محل زندگی خود در نظر گرفته‌اید، حتماً از استادکار برق در اصفهان بخواهید که فرایند سیم کشی برق ساختمان و نصب تابلو‌های برق یا پریز‌ها را برای شما انجام دهد.

نگهداری و تجهیزات تأسیسات برق

مطمئناً برای اطمینان از درست کار کردن قطعات و لوازم برقی در ساختمان، نیاز‌مند یک برق کار حرفه‌ای در اصفهان هستید. این فرد بر اساس مهارت و تخصص خود، سیم کشی ساختمان در اصفهان و همه لوازم مرتبط با برق محیط را ارزیابی می‌کند.

سپس در صورتی که تشخیص به تغییر یا تعمیر برخی از سیم کشی ساختمان و تأسیسات بدهد، به حرف او اطمینان کنید. همچنین شما انجام این تغییرات یا تعمیرات را می‌توانید، به او بسپارید تا مطابق با مهارت و تخصص خود، مشکلات را برطرف کند.

سیم کشی ساختمان برچسب استاندارد‌ها

در مقررات ملی ساختمان و مبحث ۱۳ به استاندارد‌ها و قواعد مرتبط با سیم کشی ساختمان پرداخته شده است. مطمئناً با رعایت این استاندارد‌ها هنگام انجام فرایند سیم کشی ساختمان در اصفهان، ساختمان از این نظر مشکلی نخواهد داشت.

البته شخص برق کار در اصفهان، باید کاملاً با این قواعد یا استاندارد‌های آشنایی داشته باشد تا در زمان برق کشی ساختمان در اصفهان، از آن‌ها استفاده کند. به طور حتم شخص برق کار در اصفهان با رعایت این نکات، از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کند.

عیب‌یابی سیستم برق ساختمان

یکی از مهم‌ترین خدمات برق کار در اصفهان، پیدا کردن عیب‌های برقی ساختمان بوده و البته او برای انجام این کار مهم، نیاز‌مند تجهیزاتی از قبیل فاز‌متر یا مولتی‌متر است. در صورت وجود مشکلی در سیستم برق کشی ساختمان در اصفهان پس از ارزیابی و بررسی‌ها لازم، برای رفع آن دست به کار می‌شود.

مطمئناً رفع خرابی یا عیب‌های سیستم برق ساختمان در حال ساخت شما، برای برق کار در اصفهان راحت‌تر از ساختمان‌های قدیمی یا ساخته شده است؛ اما برق کار در اصفهان علاوه بر این کار‌ها، اموری دیگر را نیز انجام می‌دهد که مهم‌ترین آن‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عایق کردن کابل و مرتب کردن مدار‌های برق به ویژه در ساختمان‌های قدیمی
 • ارزیابی‌های دوره‌ای از اجرا برق مانند ترانسفورماتور
 • نصب قطعات توزیع و ایمنی برق در ساختمان‌ها مانند انواع کلید‌ها و پریز
 • انجام فرایند سیم کشی و نصب سیستم هشدار
 • عبور دادن سیم‌های برق هنگام سیم کشی ساختمان در اصفهان از داخل لوله‌های
 • متصل کردن تمام سیم‌های برق ساختمان به هم و اتصال آن به شبکه برق سراسری در اصفهان
عیب‌یابی سیستم برق ساختمان

برق کار در اصفهان

 

 

تجهیزات مورد نیاز برق کار در ساختمان

در صورتی که به هر دلیلی نیاز‌مند به حضور برق کار در اصفهان بخصوص ساختمان مسکونی یا تجاری خود هستید، با شماره برق کار ساختمان در اصفهان تماس بگیرید تا افراد متخصص و ماهر، برای انجام کار مورد نظر به محل اعزام شوند.

بدون تردید شخص برق کار در اصفهان برای انجام فرایند سیم کشی یا رفع عیب‌های احتمالی، نیاز‌مند یک سری تجهیزات اساسی است. در صورت نبود هر یک از این تجهیزات و وسائل، برق کار در اصفهان وظیفه خود را به درستی نمی‌تواند انجام دهد. در ادامه به معرفی اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسائل برق کار در اصفهان، پرداخته‌ایم.

متر

یکی از مهم‌ترین تجهیزات شخص برق کار در اصفهان، متر است که به واسطه آن، فرایند سیم کشی برق ساختمان به راحتی انجام می‌شود. فرد متخصص با استفاده از آن، میزان سیم مورد نیاز برای سیم کشی را اندازه می‌گیرد. سپس با توجه به آن اندازه، سیم برق را خریداری می‌کند.

پیچ گوشتی

برق کار در اصفهان برای باز و بسته کردن پیچ‌های مورد استفاده در فرایند سیم کشی به ویژه نصب کلید یا پریز، نیاز‌مند پیچ گوشتی است.

انبردست

فرد متخصص برق کار در اصفهان به کمک انبردست، سیم‌های برق را می‌برد. البته این وسیله، دارای انواع مختلفی است که هر کدام کارایی خاصی مانند خم کردن یا پیچیدن سیم را برعهده دارند. به طور مثال در زمان پیچیدن سیم‌های برق ساختمان شما، برق کار اصفهان با انبردست مخصوص این فرایند را انجام می‌دهد.

تجهیزات مورد نیاز برق کار در ساختمان

برق کار در اصفهان

 

 

تراز

برق کار در اصفهان برای ایجاد تراز بین دو بخش ساختمان، از تراز استفاده می‌کند. البته این ابزار در انواع مختلف لیزی یا لوله‌ای تولید می‌شود. از دیگر کاربرد‌های تراز می‌توان به دیوار کشی یا نصب ستون اشاره کرد.

مولتی‌متر

در صورت نبود مولتی‌متر، برق کار در اصفهان نمی‌تواند اندازه‌گیری ولتاژ برق را انجام دهد. البته او با استفاده از این ابزار مهم، مقاومت الکتریکی و جریان برق را نیز اندازه‌گیری می‌کند. بدون تردید از اصلی‌ترین تجهیزان برق کار سیار در اصفهان جهت بررسی مشکلات در سیم کشی و پیدا کردن منابع خرابی، مولتی‌متر است.

دم باریک

افراد متخصص در زمان انجام فرایند برق کاری در اصفهان، هنگامی که امکان حرکت دادن دست یا ابزار را در یک نقطه از ساختمان را نداشته باشند، از دم باریک استفاده می‌کنند. برق کار در اصفهان با این ابزار مهم، فرایند خم یا بریدن و پیچیدن سیم‌ها به هم را انجام می‌دهند.

سیم چین

یکی از پرکاربرد‌ترین ابزار برق کاری، سیم چین بوده و این وسیله مهم، دارای انواع مختلفی است. برق کار برای بریدن یا قطع کردن کابل و سیم، از آن بهره می‌برد. یک نکته بسیار مهم و قابل توجه در رابطه با این وسیله این است که استفاده از سیم چین، برای لخت کردن سیم ممنوع است.

زیرا در صورت استفاده برق کار در اصفهان برای انجام لخت کردن سیم از سیم چین حتماً آسیب‌های به سیم وارد می‌شود.

فاز‌متر

برق کار برای نشان دادن برقراری جریان برق در سیم، از فاز‌متر استفاده می‌کند. او برای این کار، ابتدا آن را به سیم متصل کرده و بعد انتهای آن را فشار می‌دهد؛ در صورت روشن شدن لامپ فازمتر، نشان می‌دهد که برق در سیم جریان دارد.

احتمالاً شما نیز مانند بسیاری، فکر می‌کنید که این ابزار، بی‌اهمیت است. اما در نظر برق کار در اصفهان این ابزار حافظ سلامت او، شما به عنوان ساکنان ساختمان و دستگاه‌های برقی خواهد بود.

چسب برق

یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ابزار برای انجام فرایند برق کشی ساختمان در اصفهان، نوار یا چسب برق است. برق کار در اصفهان به کمک این ابزار مهم، برای برقراری ارتباط بین سیم‌های استفاده می‌کنند. البته یکی دیگر از مزیت‌های چسب برق، عایق کردن سیم برق است که به واسطه آن در زمان تماس با سیم، جریان برقی به شخص متصل نمی‌شود.

چسب برق

برق کار در اصفهان

 

 

داکت برق

هنگام انجام فرایند سیم کشی برق کار در اصفهان، زمانی که سیم از کنار دیوار یا گوشه‌های عبور می‌کند؛ از داکت برق استفاده می‌کنند تا این سیم‌ها، منظم و مرتب شوند. البته از دیگر مزیت استفاده از داکت برق، حفظ سیم از سایش یا فشار خواهد بود.

تستر ولتاژ

برق کار در اصفهان با استفاده از این ابزار بدون نیاز به ایجاد ارتباط با به صورت مستقیم، امکان تشخیص ولتاژ برق را دارند. برخی دیگر از ابزار اصلی و مهم برق کار در اصفهان جهت انجام عملیات سیم کشی عبارت هستند از:

 • ترمینال بلوک
 • دریل
 • قیچی کابل بری
 • چراغ قوه
 • دستکش
 • خم کن لوله‌های برق
 • عینک ایمنی
 • عیب یاب کابل
 • بست‌های کابل و سیم

مراحل سیم کشی برق کار در اصفهان

فرایند سیم کشی در ساختمان مانند دیگر بخش‌های ساخت سازه، طی چند مرحله انجام می‌شود. البته در صورتی که قصد انجام این کار را دارید، ابتدا با یک برق کار متخصص در اصفهان تماس بگیرید تا قبل از انجام کاشی کاری و سفید کاری، کار خود را انجام دهد.

افراد متخصص و ماهر برق کار در اصفهان برای انجام این فرایند، چند مرحله را انجام می‌دهند که در ادامه به بیان توضیحاتی درباره آن‌ها، اشاره شده است.

تهیه نقشه برق کشی ساختمان

اولین مرحله در عملیات برق کشی ساختمان، تهیه نقشه برق کشی سازه است. او برای این کار، باید از تمام قسمت‌های ساختمان آشنایی داشته باشد تا بهترین نقشه برای سیم کشی ساختمان را ارائه دهد.

معین کردن سایز و محل پریز

روی نقشه برق کشی ساختمان، باید اندازه دقیق و محل پریز‌ها مشخص شود تا انجام این عملیات برق، به درستی صورت بگیرد. البته برق کار در اصفهان در این مرحله، از تراز استفاده می‌کنند تا اندازه دقیق ارتفاع از زمین تا کلید پریز‌ها و مقایسه ارتفاع پریز‌های در دیگر بخش‌های خانه امکان‌پذیر باشد.

کندن مسیر عبور سیم

برق کار در اصفهان برای عبور دادن سیم‌ها از بین دیوار‌ها نیاز‌مند به کندن این بخش است؛ بنابراین مرحله مهمی در کار برق‌کاری به شمار می‌رود.

کندن مسیر عبور سیم

برق کار در اصفهان

 

 

 

سقف و ایجاد محل روشنایی

از دیگر خدماتی که برق کار ارزان در اصفهان انجام می‌دهد، روی سقف چند محل را برای ایجاد روشنایی مشخص کند. معمولاً برق‌کار به صاحبان ساختمان‌ها مانند شما پیشنهاد می‌کند که در این بخش از لوستر استفاده کنید تا روشنایی بیشتر در محیط شکل بگیرد.

قوطی‌گذاری و کلید پریز

برق کار ارزان در اصفهان و البته متخصص، به این نکته واقف است که کلید پریز‌ها را نمی‌تواند به تنهایی، در دیوار ساختمان قرار دهد؛ بنابراین او با استفاده قوطی و نصب آن در دیوار، کلید پریز‌ها در دیوار جای می‌گیرند.

مطمئناً شخص برق‌کار متخصص این مسئله را به شما یادآوری می‌کند که در صورت قرار‌گیری مستقیم کلید پریز‌ها در دیوار، امکان برق گرفتی یا خطراتی دیگر بسیار است.

لوله‌گذاری و کابل

برق‌کار ماهر ابتدا روی دیوار ساختمان شما، مسیر کابل را مشخص و می‌کند. سپس در این مسیر برای عبور کابل‌ها، لوله‌گذاری انجام می‌دهد تا از پوسیدگی سیم‌ها و اتصالی آن‌ها جلوگیری کند.

جعبه فیوز

بدون تردید یکی از اصلی‌ترین وظایف برق‌کار ماهر و متخصص در ساختمان شما، نصب جعبه فیوز است. وجود این جعبه، مسیر عبور سیم را برای شما و برق کار سیار در اصفهان، هنگام ارزیابی یا عیب‌یابی مشخص می‌کند.

سیم کشی

برق کار در اصفهان پس از طی تمام این مراحل، نوبت به سیم کشی ساختمان می‌رسد. استادکار متخصص این مرحله از فرایند برق کشی ساختمان را مهم‌ترین قسمت معرفی می‌کنند.

اصلی‌ترین نکات ایمنی برق کاری در اصفهان

افراد متخصص برق کاری یا سیم کشی برق در ساختمان‌های مسکونی یا اداری، باید نکات را رعایت کنند. مطمئناً رعایت نکردن هر کدام از این نکات امکان ایجاد خطر در ساختمان را افزایش می‌دهد. بدون تردید شخص برق کار ساختمان شما، این نکات را مد نظر قرار می‌دهد.

از اصلی‌ترین نکات ایمنی برق کاری و سیم کشی در ساختمان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برق کار در اصفهان فاصله استاندارد بین سیم با لوله‌ها و حفر‌ها را رعایت می‌کند. هر حفره دیوار، دارای اندازه ۸/۷ اینچی است که امکان عبور، حداکثر ۳ سیم از آن وجود دارد. بدون تردید قرار دادن سیم‌های بیش از این میزان، باعث ایجاد اختلال سیم کشی ساختمان شما می‌شود.
 • مطمئناً فرد متخصص به شما اعلام می‌کنند که امکان استفاده از لامپ‌های جدید، به سیم کشی‌های قدیمی را ندارید. زیرا این سیم کشی، توان ظریفتی کافی برای برق کشی لامپ‌های جدید را ندارد؛ بنابراین پیشنهاد، سیم کشی مجدد در ساختمان قدیمی را به شما می‌دهد. همچنین او با نصب جعبه تقسیم از ایجاد نوسانات برقی در ساختمان شما جلوگیری می‌کند.
 • استادکاران ماهر و متخصص با استفاده از سیم‌های عایق شده و جدید هنگام برق کشی ساختمان شما، از ایجاد خطرات احتمالی به دستگاه‌های برقی مانند تلویزیون به واسطه رعد و برق را کاهش می‌دهند.
 • اتصال مستقیم دو سر سیم در بیرون از جعبه تقسیم خطرناک است. در نتیجه برق کار متعهد، این نکته را مد نظر قرار می‌دهد تا سلامتی شما و اعضا خانواده شما تهدید نشود.
 • برق‌کاران متخصص با استفاده از سوکت هنگام برق کشی جدید در ساختمان شما، احتمال خطرات احتمالی را کاهش می‌دهند.
اصلی‌ترین نکات ایمنی برق کاری در اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

روش‌های سیم کشی توکار ساختمان

در صورتی که استادکار برق در اصفهان، روش سیم کشی توکار برای ساختمان شما انتخاب کند؛ باید کابل‌ها و سیم‌های برق را از درون دیوار عبور دهد. آن‌ها این روش سیم کشی ساختمان را به چند شکل انجام می‌دهند که در ادامه به برخی از این روش‌ها پرداخته شده است.

سیم کشی توکار و جعبه تقسیم

قدیمی‌ترین شیوه برق کاری توکار در اصفهان، این راهکار است که معمولاً جعبه تقسیم، ۳۰ سانتی‌متر پایین‌تر از سقف ساختمان قرار می‌گیرد. سیم‌های برق در این روش، به شکل عمودی یا افقی از آن خارج می‌شوند.

جعبه کلید و پریز سیم کشی توکار

برق ماهر در این روش سیم‌کشی، یک عدد جعبه در پشت کلید و پریز برق ساختمان شما قرار می‌دهند تا در زمان خرابی و تعمیر سیم‌کشی نیاز‌مند به تخریب دیوار نشوند.

روش توکار با جعبه فیوز

اساتید ماهر برق کاری در اصفهان با استفاده از جدید‌ترین راهکار سیم‌کشی برق توکار یعنی جعبه فیوز، تمام سیم‌های ساختمان را به آن منتقل می‌کنند. البته آن‌ها یک فیوز جدا برای هر کدام از بخش‌های ساختمان مانند پذیرایی یا اتاق‌خواب، در نظر می‌گیرند تا در زمان ایجاد مشکل، با زدن آن برق قطع شود.

علائم خرابی برق کشی ساختمان اصفهان

مطمئناً یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های خطر ساز بودن سیم کشی برق ساختمان، قدیمی بودن آن است. در طی چند سال گذشته بار‌ها، شاهد آتش سوزی‌های مختلف در ساختمان‌های تجاری یا مسکونی هستید که علت اصلی آن از سوی افراد متخصص، قدیمی بودن سیم کشی برق معرفی شده است.

بنابراین در صورتی که ساختمان شما دارای سیم کشی قدیمی است، حتماً از افراد متخصص برق‌کار دعوت کنید تا آن‌ها با استفاده جدید‌ترین شیوه‌های سیم کشی، ساختمان شما را برق کشی کنند. از دیگر علائمی که شخص برق کار ماهر پس از ارزیابی ساختمان شما معرفی می‌کند، احتمالاً فرسودگی کابل‌ها است.

در صورت وجود این مشکل در ساختمان، اتصال بین دو سیم برای انتقال جریان برق اتفاق نمی‌افتد. در نتیجه احتمال آتش سوزی یا برق گرفتگی، بسیار خواهد بود. در صورتی که با هر یک از این مشکلات در سیم کشی ساختمان مواجه شدید، سریعاً برق ساختمان قطع کنید.

سپس با افراد ماهر جهت بهره‌مندی از خدمات تخصصی برق ساختمان، تماس بگیرید تا آن‌ها در جهت رفع این مشکلات در ساختمان به شما کمک کنند. در ادامه به اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی برق کشی ساختمان پرداخته شده است.

علائم خرابی برق کشی ساختمان اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

استشمام بوی بد از سوی پریز‌ها

در صورتی که از سوی پریز‌ها برق، بوی بد و سوختگی را مشاهده کردید، حتماً برای رفع این مشکل با یک برق کار ماهر تماس بگیرید.

شنیدن شدن صدای جرقه

در صورتی که در زمان فرایند برق کشی ساختمان، درخواست نصب پریز‌ها و کلید‌های ارزان قیمت به برق کار متخصص اصفهانی کنید، باید منتظر شنیده شدن صدای جرقه از سوی این بخش از برق کشی ساختمان خود باشید.

در چنین موقعیتی حتماً با برق‌کار ماهر ارتباط برقرار کنید تا با نصب پریز‌ها جدید و با کیفیت، مشکل خرابی برق کشی ساختمان را از بین ببرند.

قطع شدن اتصال پریز‌های برق

اگر در زمان روشن کردن لامپ‌های ساختمان متوجه کار نکردن پریز‌های برق شدید، حتماً با افراد ماهر برق کار در اصفهان مشورت کرده و از آن‌ها کمک بخواهید تا مشکل برق کشی ساختمان شما را رفع کنند.

اصلی‌ترین خدمات برق کار سیار ماهر در اصفهان

در صورتی که به تعمیر یا نصب وسائل الکترونیکی خانه مانند: یخچال و همچنین تقویت سیم کشی یا رفع اتصالات برقی نیاز دارید، می‌توانید با برق کار سیار در اصفهان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما برساند.

البته در رابطه با این شخص بیش از هر چیزی، ایمنی و رعایت نکات مرتبط با آن مهم است. از دیگر مشخصاتی که برق کار سیار در اصفهان باید داشته باشد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهارت و تخصص در حوزه برق کاری در کنار سرویس دهی درست به مشتری
 • عیب‌یابی وسائل الکترونیکی یا سیم کشی خانه
 • آگاهی و شناخت کامل از نکات و استاندارد‌های ایمنی
 • بهره‌مندی از توانایی جسمانی مانند هماهنگی دست‌ها با چشم و حفظ تعادل

اما اصلی‌ترین توانایی‌های یک برق کار سیار متخصص در اصفهان شامل موارد زیر می‌شوند:

 • کار کردن با باس داکت
 • امکان ارزیابی برنامه برق اتوماتیک
 • سیم کشی و نصب وسائل برقی
 • تعمیر یا سیم کشی اعلام حریق، دزدگیر و سیستم مدار بسته
 • توانایی باز و بسته کردن کلید و پریز‌ها برای ارزیابی و رفع مشکل
اصلی‌ترین خدمات برق کار سیار ماهر در اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

اصلی‌ترین ویژگی‌های یک برق کار متخصص در اصفهان

در صورتی که به هر دلیل نیاز‌مند دریافت خدمات تخصصی برق کشی در ساختمان خود شدید، می‌توانید با شماره برق کار ساختمان در اصفهان تماس بگیرید تا آن‌ها افراد متخصص را جهت رفع مشکل، به خانه شما بفرستند.

مطمئناً آن‌ها شخصی را که از هر لحاظ، داری مشخصات و ویژگی‌های مثبت است؛ جهت رفع مشکل برقی ساختمان شما، معرفی می‌کنند. اما در ادامه به اصلی‌ترین ویژگی‌های برق‌کار متخصص در اصفهان، اشاره خواهد شد.

خلاقیت

استاد برق کاری در زمان طراحی و ساخت نقشه برق کشی ساختمان، همیشه از شیوه‌های قدیمی نمی‌تواند استفاده کند. در صورت وجود شاخصه خلاقیت در او، می‌تواند راهکار‌های جدیدی برای تهیه نقشه پیدا کند. البته او برای پرورش خلاقیت در خود، باید مطالعات بسیار زیادی در این زمینه داشته باشد.

ارتباط برقرار کردن

یکی از اصلی‌ترین مهارت‌های برق کار در اصفهان، امکان برقراری رابطه با مشتریانی مانند شما است. مطمئناً او با ایجاد یک رابطه اصولی و برخورد خوش با شما یا دیگر مشتریان، می‌تواند فرایند برق کشی ساختمان را راحت‌تر انجام دهد.

امکان انجام محاسبات ریاضی

رشته برق کار بر پایه محاسبات ریاضی پیشرفته و پایه، استوار است؛ بنابراین او باید بتواند این محاسبات ریاضی را، به درستی انجام دهد. همچنین این مسئله را مورد بررسی قرار دهد که طرح مورد نظر او، تا چه اندازه امکان پیدا شدن در ساختمان را دارد.

امکان انجام محاسبات ریاضی

برق کار در اصفهان

 

 

تمرکز داشتن

اگر نیاز‌مند به تهیه نقشه برق کشی ساختمان هستید، فرد برق‌کار باید تمرکز کافی جهت طراحی نقشه را داشته باشد. او در چنین موقعیتی با استفاده از مشخصات فنری ساختمان و اطلاعات خود، بهترین نقشه برق کشی ساختمان را به شما ارائه می‌دهد.

استفاده از نرم‌افزار‌های کاربردی

امروزه استفاده از نرم‌افزار‌های کاربردی در زمینه برق کاری ساختمان به ویژه ساختمان‌های بزرگ، با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است؛ بنابراین برق کار ماهر در اصفهان، باید توانایی کار کردن با این نرم‌افزار‌ها را داشته باشد تا در زمان نیاز، از آن استفاده کند.

هزینه برق کاری در اصفهان

احتمالاً یکی از اصلی‌ترین دغدغه شما و دیگر صاحبان ساختمان‌ها، هزینه برق کاری در اصفهان است. آن‌ها در برابر خدمات تخصصی که به شما ارائه می‌دهند، هزینه را دریافت کنند. البته برای تعیین میزان مبلغ پرداخت شده از جانب شما، عواملی بسیار مؤثر هستند.در ادامه به بخشی از این عوامل، پرداخته شده است.

مساحت ساختمان شما

صنف برق کاران اصفهان در تعیین نرخ هزینه برق کشی ساختمان، شکل متری را انتخاب می‌کنند. البته در بسیاری از موارد برای انجام فرایند برق کشی، آن‌ها باید دیوار را بکنند. همچنین در صورت نیاز، لوله کشی کنند. تمام این موارد، بر تعیین مبلغ پرداختی از سوی شما مؤثر خواهد بود.

نوع سیم کشی

نوع سیم کشی از دیگر عوامل تعیین‌کننده هزینه برق کاری است. مطمئناً رفع اتصالی و سیم کشی مجدد ساختمان با یک سیم کشی ساده برای روشنایی متفاوت خواهد بود؛ زیرا شخص برق کار در هنگام رفع اتصالی، باید مدت زمان بسیاری را صرف پیدا کردن عیب کند.

سیم‌کشی لوستر و روشنایی ساختمان

برق‌کار در فرایند نصب یک لوستر و لامپ، باید چند مرحله را طی کند. او در این مدت زمان، باید از تجهیزات مختلف استفاده کند؛ بنابراین مدت زمان حضور او برای نصب لوستر، نوع سیم به کار رفته و دیگر تجهیزات عامل مهم بر تعیین هزینه برق کار در شهر اصفهان است.

سیم‌کشی لوستر و روشنایی ساختمان

برق کار در اصفهان

 

 

محل سکونت

یکی دیگر از عوامل مهم بر تعیین هزینه برق‌کار، منطقه محل سکونت شما خواهد بود. البته در صورتی که ساختمان در حال ساخت باشد، شرکت‌های بزرگ برق کاری به صورت کلی هزینه را تعیین می‌کنند.

برق‌کشی وسایل

در صورتی که برق‌کار هنگام برق کشی و کار، برای وسایلی مانند آیفون یا کولر نیز سیم کشی انجام دهد؛ شما باید هزینه برق کشی این وسائل را جداگانه، حساب کرده و به شخص استاد برق‌کار، پرداخت کنید.

 

شماره تماس برق کار در اصفهان

 

 

روش‌های محاسبه هزینه برق کشی ساختمان‌های اصفهان

اتحادیه برق کشی ساختمان کشور به اساتید و شرکت‌های برق کاری، روش‌های را برای محاسبه هزینه برق کشی ارائه داده است. بنابراین آن‌ها با استفاده از این روش‌های، هزینه برق کشی ساختمان شما را محاسبه می‌کنند.

سپس شما با توجه به نرخ و روش‌ها این عزیزان، باید هزینه برق کاری را پرداخت کنید. در ادامه به بیان توضیحاتی درباره روش‌های محاسبه برق‌کار، اشاره شده است.

روش‌های محاسبه هزینه برق کشی ساختمان‌های اصفهان

برق کار در اصفهان

 

 

روش کنتراتی

یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین و البته بهترین روش برای محاسبه نرخ برق‌کاری، روش کنتراتی است. مطمئناً شما پرداخت روزانه هزینه به اساتید برق کاری شهر اصفهان، او را برای انجام کار ترغیب می‌کنید.

مطابق با آیتم

جدید‌ترین روش محاسبه نرخ برق‌کاری ساختمان در شهر اصفهان، مطابق با آیتم است. بدون تردید استفاده از این روش، برای ساختمان‌های با متراژ بسیار مانند هتل یا ساختمان تجاری مناسب خواهد بود. برق کاران در این روش برای هر بخش از فرایند برق کشی مانند شیار زدن یا لوله‌گذاری، هزینه دریافت می‌کنند.

برق کشی شعله‌ای

یکی از قدیمی‌ترین روش محاسبه نرخ برق‌کاری، برق کشی شعله‌ای است. در این روش استادکار حرفه‌ای، تمام فرایند برق کشی را انجام می‌دهد تا یک پریز روشن شود. اکنون شما با توجه به تعداد این شعله‌ها، هزینه و دستمزد او را پرداخت می‌کنید.

برق کشی متری

رایج‌ترین و شایع‌ترین روش برای تعیین نرخ تعیین هزینه برق‌کاری، برق‌کشی متری بوده و اتحادیه برای هر متر مربع برق‌کشی، نرخ مشخصی را تعیین کرده است. پس از اتمام فرایند برق کشی ساختمان، هزینه و دستمزد استادکار را باید بر اساس زیر بنای ساختمان خود پرداخت کنید.

لیست بهترین اساتید برق کاری اصفهان

در صورتی که به هر دلیلی مانند برق کشی ساختمان در حال ساخت خود، نیاز‌مند به حضور برق‌کار باشید؛ می‌توانید از لیست اساتید برق‌کاران حرفه‌ای بهره ببرید تا از خدمات تخصصی این عزیزان، استفاده کنید. در ادامه در جدولی به بیان نام، شماره و آدرس این افراد پرداخته شده است.

نام آدرس تلفن
بهروز پور کرمانیان اصفهان، چهار باغ خواجو، کوچه صدر، کوچه صادقی، چهار راه سوق ۰۹۱۳۸۰۷۵۰۲۲
سید مسعود موسوی اصفهان، جابر انصاری، بعد از شهرداری، جنب کوچه لاله، شماره ۱۹ ۰۹۱۳۲۰۵۶۷۷۳
حسن گرامیان اصفهان، سجاد، خیابان حجتیه، خیابان الفت ۰۹۱۳۹۵۹۴۹۸۰
علی خندان فرد اصفهان، بزرگمهر اول، خیابان فرهنگیان، پلاک ۲۰ ۰۹۱۳۲۶۹۴۴۸۶
محمد جوزانی اصفهان، خرم، خیابان شهیدان، نرسیده به چهار راه خرزای ۰۹۱۳۱۱۳۲۷۱۲
نادر قانعی اصفهان، خیابان زینبیه، حد فاصل کوچه ۴۷ و ۴۹، مقابل کوچه ۷۶ ۰۹۱۳۳۰۸۵۵۴۱
محمد علی جبار زارع اصفهان، رباط اول، کوچه دبیرستان هدایت ۰۹۱۳۱۰۲۲۲۳۵

لیست بهترین اساتید برق کاری اصفهان

شارینو

بدون تردید مهم‌ترین و اصلی‌ترین نعمت خداوند، سلامتی است. در صورتی که این نعمت بزرگ در وجود شما یا یکی از اعضاء خانواده، با مشکل مواجه شود؛ چاره این جز مراجعه به بیمارستان و دکتر نیست؛ بنابراین در اختیار داشتن اطلاعات در رابطه با مراکز درمانی و پزشکان، مهم خواهد بود.

ما به شما مطالعه مقاله‌های پزشک تغذیه در اصفهان، کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، فیزیوتراپی در اصفهان، آزمایشگاه‌های اصفهان و بیمارستان‌های اصفهان را پیشنهاد می‌کنیم. ‌امیدواریم این مطالب، کمک بزرگی در حفظ سلامتی شما باشد.

در صورتی که علاقه‌مند به تعمیر لوازم خانگی هستید، می‌توانید مقاله‌های مانند تعمیر یخچال در اصفهان، تعمیر شوفاژ در اصفهان، تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، تعمیر موتورخانه در اصفهان و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان  شارینو را مطالعه کنید.

همچنین می‌توانید برای اطلاع از نکات مهم و خدمات کفسابی در اصفهان و سمپاشی در اصفهان مقالات ما را در وبلاگ شارینو مطالعه کنید.

اگر قصد گردش و تفریح در استان و شهر زیبا اصفهان را دارید، می‌توانید مقاله‌های شارینو در زمینه رستوران‌های اصفهان و مراکز تفریحی اصفهان در کنار سینما‌های اصفهان را بهره ببرید.

سؤالات متدوال

 1. قدیمی‌ترین نرخ تعیین هزینه برق کاری چیست؟

برق کشی شعله‌ای

 1. کاربرد فاز‌متر چیست؟

برق‌کار با استفاده از فاز‌متر و روشن شدن لامپ، نشان می‌دهد که برق در سیم جریان دارد یا خیر.

 1. در کدام مبحث مقررات ملی ساختمان به استاندارد‌های برق‌کشی اشاره شده است؟

در مبحث ۱۳ قانون مقررات ملی ساختمان، اصول و قواعد برق‌کشی به طور دقیق بیان شده است.

سخن پایانی

برق کار در اصفهان با مهارت و تخصص خود، فرایند برق کشی ساختمان را انجام می‌دهند. آن‌ها برای انجام این کار باید قواعد و اصولی را رعایت کنند که در مقررات ملی ساختمان و مبحث ۱۳ به طور کلی به آن‌ها پرداخته شده است.

البته شما در کنار انجام فرایند برق‌کشی کل ساختمان، می‌توانید از آن‌ها برای عیب‌یابی و رفع اتصالات بخشی از ساختمان کمک بگیرید. آن‌ها با استفاده از تجهیزات و تجربه، علت مشکل را پیدا می‌کنند. سپس با توجه به مهارت و رعایت نکات ایمنی، مشکل را برطرف خواهند کرد.

 

شماره تماس برق کار در اصفهان

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *