تعمیر چرخ گوشت در اصفهان

شماره تماس تعمیر کار چرخ گوشت در اصفهان

تعمیر چرخ گوشت در اصفهان

فهرست مطالب

با توجه به اینکه هزینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان کمتر از تهیه یک دستگاه جدید است، احتمالاً شما هم تمایل دارید تا تعمیر این وسیله کاربردی را یاد بگیرید. شاید در مرحله اول احساس کنید که تعمیر چرخ‌گوشت، کار سختی است و نیاز به کمک گرفتن از یک تعمیرکار متخصص دارد.

اما بهتر است بدانید که شما هم می‌توانید استادکار چرخ گوشت در اصفهان باشید. اگر می‌خواهید روش عیب‌یابی و تعمیر چرخ‌گوشت را یاد بگیرید و مشکلات مربوط به این وسیله را خودتان حل کنید، با ما در مقاله تعمیر چرخ گوشت در اصفهان همراه شوید.

تعمیر چرخ گوشت در اصفهان

 

 

قطعات چرخ گوشت در اصفهان

قبل از هرگونه اقدامی برای تعمیر چرخ گوشت در اصفهان، باید اجزای تشکیل دهنده آن را به خوبی بشناسید. این کار باعث می‌شود تا راحت‌تر بتوانید عیب‌یابی دستگاه را انجام داده و به رفع مشکلات رایج آن بپردازید. اجزای اصلی چرخ گوشت شامل قطعات زیر می‌شوند:

 • موتور
 • تیغه
 • چرخ دنده
 • محفظه یا مخزن
 • شبکه
 • حلزونی یا مارپیچ
 • بدنه
 • درب گیربکس
 • طوقه
 • دنده

 

شماره تماس تعمیر کار چرخ گوشت در اصفهان

 

بازه قیمت قطعات چرخ گوشت در اصفهان را در جدول زیر به صورت حدودی مشاهده می‌کنید.

قطعه قیمت
چرخ دنده ۵۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
موتور ۴۵۰۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰۰ تومان
تیغه ۶۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
مارپیچ یا حلزونی ۱۵۰۰۰۰ تا ۳۴۰۰۰۰ تومان
درب گیربکس ۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ تومان
مخزن یا محفظه ۲۰۰۰۰۰ تا ۴۲۰۰۰۰ تومان
شبکه ۱۰۰۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰۰ تومان
بدنه ۱۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
طوقه ۲۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ تومان
دنده خارجی ۵۰۰۰۰ تا ۲۷۰۰۰۰ تومان

 

پس از اینکه فهمیدید که چرخ‌گوشت از چه قطعاتی تشکیل شده و قیمت حدودی آن‌ها چقدر است، وقت آن رسیده تا با مشکلات رایج آن آشنا شوید. شناخت این مشکلات به عیب‌یابی سریع شما از دستگاه کمک زیادی می‌کند.

اگر وقت ندارید که ادامه مقاله را بخوانید، آن را ذخیره کرده و سر فرصت ادامه مطلب را مطالعه کنید.

عیب یابی چرخ گوشت در اصفهان

مشکلات رایج چرخ گوشت تقریباً در تمامی دستگاه‌ها با برندهای مختلف مشترک هستند. در صورتی که عیب‌یابی با دقت انجام شود، تعمیر چرخ گوشت در اصفهان به بهترین شیوه انجام شده و شما را از مراجعه به تعمیرکار و صرف هزینه معاف می‌شکند. رایج‌ترین مشکلات چرخ گوشت شامل موارد زیر می‌شوند.

روشن نشدن چرخ گوشت

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن چرخ‌گوشت خود مواجه شده‌اید، ابتدا پریز برق را چک کنید. مطمئن شوید که جریان برق در پریز وجود دارد و پریز سالم است. برای عیب‌یابی در این حالت لازم است تا تمامی قسمت‌های مربوط به کابل، پریز، سیم‌ها و… را بررسی و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

سپس باید خروجی دستگاه را با استفاده از یک وسیله الکتریکی مانند ولت‌متر بررسی کنید. اگر مشکلی نداشت، لازم است تا سوکت سیم یا سوکت دو شاخه را هم چک کنید. در صورتی که هیچ اشکالی در اتصالات و سوکت‌ها مشاهده نکردید، باید نگاهی به موتور، فیوز، آرمیچر، قطب‌های هسته، اتصالات داخلی و محافظ موتور بیندازید.

اگر مهارت لازم را در این مرحله ندارید، می‌توانید از یک تکنسین تعمیر چرخ گوشت در اصفهان کمک بگیرید. به طور کلی می‌توان دلایل روشن نشدن دستگاه را در این موارد خلاصه کرد:

 • فیوز معیوب
 • سوختن موتور یا محافظ موتور
 • خراب شدن آرمیچر
 • جرقه زدن موتور
 • پاره شدن کابل و سیم
 • خرابی زغال
 • قطع جریان برق در پریز

روشن نشدن چرخ گوشت

 

 

 

چرخ نشدن گوشت در چرخ گوشت

چرخ‌گوشتی که نتواند گوشت را چرخ کند که دیگر چرخ‌گوشت نیست! اگر با این مشکل روبرو شدید، در وهله اول باید قطعات دستگاه را بررسی کنید و از عملکرد صحیح آن‌ها مطمئن شوید. این نکته در زمان تعمیر چرخ گوشت در اصفهان از اهمیت زیادی برخوردار است.

ضعیف شدن تیغه‌های دستگاه یکی از دلایلی است که به اختلال در چرخ کردن گوشت منجر می‌شود. در این حالت بهترین کار، تعویض تیغه با یک تیغه جدید است. جهت رفع این مشکل نیازی نیست تا به مرکز خدمات تخصصی چرخ گوشت در اصفهان مراجعه کنید. دلایل دیگری که موجب می‌شوند تا گوشت به خوبی چرخ نشود، عبارت‌اند از:

 • استفاده بی رویه از دستگاه
 • جا نرفتن تیغه
 • استفاده از تکه گوشت‌های بزرگ یا همراه استخوان
 • خراب شدن پنجره دستگاه
 • استفاده غیراصولی و نادرست از دستگاه

کار نکردن چرخ گوشت با وجود روشن بودن چراغ‌ها

وقتی چراغ‌های دستگاه روشن هستند، می‌توان فهمید که برق در دستگاه وجود دارد. شاید زغال دستگاه تمام شده است؛ در این صورت می‌توانید با گذاشتن زغال جدید در دستگاه، مشکل را برطرف کنید. اما اگر مشکل با قرار دادن زغال در دستگاه حل نشد، باید موتور دستگاه و اجزای آن را مورد بررسی قرار دهید.

برای تعمیر موتور چرخ گوشت در اصفهان باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • خراب شدن ترمینال
 • عملکرد موتور
 • نچرخیدن مارپیچ دستگاه

سروصدای زیاد چرخ گوشت

علت سروصدای زیاد چرخ‌گوشت در زمان چرخ کردن چیست؟ زمانی باید نگران این مسئله باشید که صدای دستگاه از حالت معمول بیشتر باشد. شاید بلبرینگ خراب است؛ در این حالت باید آن را تعویض و مشکل را حل کنید. این کار را می‌توانید در زمان تعمیر چرخ گوشت در اصفهان به تنهایی نیز انجام بدهید.

خراب شدن گریس یا تمام شدن آن، ضعیف شدن چرخ‌دنده‌ها، خرابی موتور و قطعات آن از دلایل دیگر ایجاد سروصدا در چرخ‌گوشت به شمار می‌شوند. در غیر این صورت، مشکل از پروانه‌های دستگاه است که می‌توانید با سفت کردن آن‌ها روی شفت، ایراد را برطرف نمایید.

بهتر است اگر مهارت کافی را در عیب‌یابی سروصدای دستگاه و تعمیر آن دارید، با یک استادکار چرخ گوشت در اصفهان تماس بگیرید.

سروصدای زیاد چرخ گوشت

 

 

 

جرقه زدن چرخ گوشت

فضایی که چرخ‌گوشت را در آن قرار می‌دهید در بروز چنین مشکلی مؤثر است. اگر دستگاه شما در فضایی است که ذرات گردوغبار زیادی وجود دارد، ممکن است این ذرات وارد موتور آن شوند. بررسی این نکته در زمان تعمیر چرخ گوشت در اصفهان اهمیت زیادی دارد.

همچنین اگر زغال‌های موجود در دستگاه به صورت گرد و صیقلی نباشند، احتمال دارد که روی کلکتور بنشینند و منجر به ایجاد جرقه در دستگاه شوند. بررسی این مشکل در زمان تعمیر چرخ گوشت در منزل کار سختی نیست.

لرزش انتهای لوله چرخ‌گوشت

در بسیاری از مواقع با وجود این مشکل، دستگاه باز هم گوشت را چرخ می‌کند؛ اما لرزش انتهای لوله آن به وضوح احساس می‌شود. مارپیچ‌های حلزونی که در چرخ‌گوشت‌ها تعبیه می‌شوند، چدنی هستند و به‌مرورزمان و در اثر استفاده نادرست، دفرمه می‌شوند و به آن‌ها فشار می‌آید.

لرزش و سروصدایی که گاهی اوقات از دستگاه شنیده می‌شود، به دلیل لنگی این مارپیچ است. بهترین راه‌حل در چنین شرایطی، تعویض مارپیچ حلزونی است. اگر خودتان نمی‌توانید این قطعه را تعویض کنید، آن را به یک کارگاه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان ببرید.

 بیرون نیامدن مواد از چرخ‌گوشت

ابتدا لازم است تا مارپیچ دستگاه را بررسی کنید که به درستی کار کند؛ زیرا این مشکل به مارپیچ مربوط می‌شود. انتهای شفت مارپیچ را چک کنید که مشکلی نداشته باشد. توجه داشته باشید که تیغه و پنجره دستگاه باید کاملاً تمیز باشند؛ تمیز کردن این دو قطعه نیازی به پیدا کردن بهترین تعمیرکار چرخ گوشت در اصفهان ندارد.

از چه برند چرخ‌گوشتی استفاده می‌کنید؟ احتمالاً تا الان ۱۵ تا ۲۰ دقیقه را به خواندن این بخش از مقاله اختصاص داده‌‌اید؛ ۵ دقیقه دیگر از وقتتان را برای ادامه مطلب در نظر بگیرید تا اطلاعاتتان در زمینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان تکمیل شود.

در ادامه برند دستگاه خود را پیدا کنید و برای رفع مشکلات تخصصی با نمایندگی آن تماس بگیرید.

تعمیر انواع چرخ گوشت در اصفهان

تعمیر چرخ گوشت در اصفهان باید بر اساس ویژگی‌های دستگاه انجام شود؛ زیرا برندهای مختلف چرخ‌گوشت دارای محصولات متنوعی هستند. برای تعمیر و سرویس دستگاه خود لازم نیست به دنبال شماره تماس تعمیرکار چرخ گوشت در اصفهان بگردید و تنها کافی است با نمایندگی برند خود تماس بگیرید.

در ادامه تعمیر انواع چرخ گوشت در اصفهان را مشاهده می‌کنید. برخی از این نمایندگی‌ها امکان استفاده از خدمات مربوط به تعمیر چرخ گوشت به صورت سیار را هم فراهم کرده‌اند.

تعمیر انواع چرخ گوشت در اصفهان

 

 

 

تعمیر چرخ گوشت کنوود در اصفهان

چرخ‌گوشت کنوود دارای ۳ تیغه و قدرت ۱۶۰۰ وات است و یکی از برندهای محبوب لوازم آشپزخانه به حساب می‌آید. با وجود کیفیت بالایی که این دستگاه دارد، اما در اثر استفاده نادرست و طولانی مدت ممکن است دچار خرابی و ایرادات مختلف شود. برای رفع این مشکلات می‌توانید از نمایندگی تعمیر چرخ گوشت کنوود در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت ویداس در اصفهان

چرخ‌گوشت برند ویداس از بدنه‌ای فلزی و پلاستیکی ساخته می‌شود و یک دستگاه ۱۸۰۰ واتی است. از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به داشتن تیغه برش استیل ضد زنگ، دکمه چرخش معکوس و پایه ضد لغزش آن اشاره کرد.

اگر با مشکلی در زمینه دستگاه خود روبرو شدید، نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ویداس در اصفهان بهترین گزینه برای شما است.

تعمیر چرخ گوشت ال جی در اصفهان

ال جی یکی از بهترین برندهای حوزه تولید و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان است. محصولات ال جی با وجود کیفیت بالایی که دارند، ممکن است مانند هر دستگاه دیگری خراب شوند و به تعمیر نیاز پیدا کنند. در صورت مواجه شدن با خرابی این دستگاه می‌توانید با نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت روتل در اصفهان

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت روتل در اصفهان مزایای زیادی برای شما دارد. استفاده از گارانتی ۹ الی ۱۲ماهه، دریافت خدمات تخصصی، دریافت فاکتور خدمات و استفاده از قطعات فابریک در زمان تعویض قطعات و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان از مهم‌ترین دلایل استفاده از خدمات این مجموعه به شمار می‌روند.

تعمیر چرخ گوشت بلانزو در اصفهان

اگر از سروصدای زیاد چرخ‌گوشت خود شاکی هستید یا نمی‌دانید که چرا دستگاه روشن نمی‌شود، باید مشکل را پیدا کنید. در بسیاری از مواقع، عیب‌یابی سخت است و به تخصص نیاز دارد. در چنین مواردی بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بلانزو در اصفهان استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت دلونگی در اصفهان

چرخ‌گوشت دلونگی، دستگاهی با قدرت موتور خوب و امکانات جانبی کاربردی است. این دستگاه مانند هر وسیله دیگری ممکن است با مشکل مواجه شود؛ بنابراین لازم است تا برای برطرف کردن ایرادات پیش آمده برای آن از متخصصانی که در حوزه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دلونگی در اصفهان برای ارائه خدمات خود از تکنسین‌های متخصص استفاده می‌کند؛ بنابراین خیال شما را بابت کیفیت خدمات تعمیر و سرویس راحت می‌کند.

تعمیر چرخ گوشت بهی در اصفهان

اگر چرخ‌گوشت برند بهی شما خراب شده و خودتان قادر به تعمیر آن نیستید، باید عیب‌یابی آن را به نمایندگی این برند واگذار کنید. نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بهی در اصفهان، خدمات متنوعی را در زمینه سرویس و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان ارائه می‌دهد و می‌تواند بهترین گزینه برای رفع مشکلات دستگاه شما باشد.

تعمیر چرخ گوشت ژانومه در اصفهان

تعمیر چرخ گوشت خارجی در اصفهان، کار هر کسی نیست و به تخصص زیادی نیاز دارد. ژانومه یک برند خارجی باکیفیت است که نقش مهمی را در تولید و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان ایفا می‌کند. برای عیب‌یابی و رفع ایرادات این دستگاه می‌توانید از نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ژانومه در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت ژانومه در اصفهان

 

 

 

تعمیر چرخ گوشت پاناسونیک در اصفهان

توان ۱۸۰۰ وات، پایه‌های ضد لغزش، سیستم حفاظت از بار، ۳ صفحه توری با اندازه‌های مختلف (ریز، متوسط و درشت) و کباب ساز و سوسیس ساز از ویژگی‌های چرخ‌گوشت برند پاناسونیک هستند. برای برطرف کردن مشکلات مربوط به این دستگاه با متخصصان نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پاناسونیک در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت فلر در اصفهان

محصولات برند فلر دارای قدرت بالا و ظاهری زیبا هستند و برای مصاف خانگی کاربرد زیادی دارند. داشتن سوسیس ساز، دکمه چرخش معکوس و چند تیغه استیل ضد زنگ از خصوصیات این دستگاه‌ها به شمار می‌روند. در صورتی که دستگاه شما خراب شد با نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فلر در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت تکنو در اصفهان

خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تکنو در اصفهان بهترین راهکار برای رفع ایرادات دستگاه شما است؛ زیرا خدمات این مجموعه دارای ضمانت‌نامه است و در صورت عدم رضایت می‌توانید آن را برگردانید و دوباره از خدمات سرویس یا تعمیر چرخ گوشت در اصفهان استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت زیمنس در اصفهان

نصب انواع چرخ گوشت در اصفهان شبیه به هم است و تفاوت‌های جزئی با هم دارد؛ تعمیر چرخ گوشت در اصفهان هم از این قاعده مستثنی نیست. اما همین جزئیات تأثیر زیادی بر نتیجه کار دارد؛ بنابراین برای رفع مشکلات دستگاه خود با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت زیمنس در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت بیم در اصفهان

تعمیر چرخ گوشت در اصفهان باید با دقت و مهارت انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است به دستگاه آسیب وارد کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که اگر از برند بیم استفاده می‌کنید و دستگاه شما مشکل پیدا کرده، به نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیم در اصفهان مراجعه کنید.

تعمیر چرخ گوشت جیپاس در اصفهان

آیا چرخ‌گوشت جیپاس شما مشکل پیدا کرده است؟ نگران نباشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیر چرخ گوشت جیپاس در اصفهان تماس بگیرید. استفاده از مشاوره و خدمات این نمایندگی به شما کمک می‌کند تا مشکل دستگاه را بدون دردسر حل کنید.

تعمیر چرخ گوشت جیپاس در اصفهان

 

 

 

تعمیر چرخ گوشت هاردستون در اصفهان

داشتن گارانتی، استفاده از قطعات اصل، عیب‌یابی تخصصی و ارائه خدمات باکیفیت از جمله مزایای خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت هاردستون در اصفهان هستند. در صورت مشاهده هر گونه اشکال در دستگاه خود می‌توانید با شماره‌هایی که روی ضمانت‌نامه محصول قرار دارد، تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت بک اند دکر در اصفهان

با وجود تحریم‌ها، بسیاری از برندهای خارجی لوازم خانگی از کشور خارج شده‌اند. پس در این حالت تعمیر چرخ گوشت در اصفهان نسبت به خرید آن اهمیت بیشتری دارد؛ بخصوص برای برندهای خارجی مانند بک اند دکر که از این قاعده مستثنی نیست.

برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود می‌توانید به نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بک اند دکر در اصفهان مراجعه کنید.

شماره تماس تعمیر کار چرخ گوشت در اصفهان

 

تعمیر چرخ گوشت براون در اصفهان

از یک نمایندگی چرخ گوشت چه انتظاراتی دارید؟ نمایندگی تعمیر چرخ گوشت براون در اصفهان با ارائه خدمات تخصصی خود سعی در رفع مشکلات دستگاه شما به بهترین شیوه ممکن دارد. شما می‌توانید با این خدمات تا ۷۵ درصد در هزینه‌های مربوط به تعمیر چرخ گوشت در اصفهان صرفه‌جویی کنید.

تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در اصفهان

از اهداف نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاستروبک در اصفهان می‌توان به عیب‌یابی دقیق و برطرف کردن مشکلات مربوط به دستگاه شما است. با خدمات تخصصی که توسط تکنسین‌های این مجموعه ارائه می‌شوند، خیال خود را از کیفیت نهایی کار راحت کنید.

تعمیر چرخ گوشت بایترون در اصفهان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام کار کردن با چرخ‌گوشت، عملکرد آن با مشکل مواجه شده است. دلایل مختلفی برای اختلال در عملکرد دستگاه وجود دارند که باید توسط یک متخصص بررسی شوند. نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بایترون در اصفهان می‌تواند در این زمینه به شما کمک شایانی بکند.

تعمیر چرخ گوشت بیشل در اصفهان

بیشل یکی دیگر از برندهای مطرح در حوزه تولید و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان است. هر گاه ایرادی را در دستگاه خود مشاهده کردید، با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بیشل در اصفهان تماس بگیرید تا مشکل را به صورت فنی برطرف کنند.

تعمیر چرخ گوشت تفال در اصفهان

برند فرانسوی تفال دارای محصولی با توان ۱۸۰۰ وات و بدنه‌ای استیل است. این دستگاه ۳ توری، سینی فلزی محکم، لوله باریک جهت ایمنی بیشتر و دکمه معکوس دارد. از قسمت‌های جانبی آن هم می‌توان به کباب ساز، سوسیس ساز و بیسکویت ساز اشاره کرد.

اگر از این دستگاه استفاده می‌کنید و نمی‌دانید برای تعمیر چرخ گوشت در اصفهان به کجا مراجعه کنید، توصیه ما، خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت تفال در اصفهان است.

تعمیر چرخ گوشت تفال در اصفهان

 

 

 

تعمیر چرخ گوشت دسینی در اصفهان

استفاده از چرخ‌گوشت دسینی آسان است و به ندرت مشکل پیدا می‌کند؛ اما در صورت بروز مشکل باید هر چه سریع‌تر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. برای تعمیر چرخ گوشت در اصفهان می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دسینی در اصفهان استفاده کنید.

تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در اصفهان

پارس خزر نامی است که اهمیت زیادی در موضوع تعمیر چرخ گوشت در اصفهان دارد؛ زیرا محصولی کاربردی و  باکیفیت است. این وسیله از پلاستیک ساخته می‌شود؛ بنابراین وزن مناسبی در زمان حمل دارد. دکمه معکوس، سیم جمع کن، تیغه‌های استیل در اندازه‌های مختلف و… از جمله امکانات این چرخ‌گوشت هستند.

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در این دستگاه، با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت پارس خزر در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در اصفهان

جرقه زدن، بیرون نیامدن گوشت، سروصدای زیاد و روشن نشدن دستگاه از جمله رایج‌ترین مشکلاتی است که برای چرخ‌گوشت گاسونیک پیش می‌آیند. اگر در زمینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان تخصص ندارید، بهتر است تا رفع این مشکلات را به نمایندگی تعمیر چرخ گوشت گاسونیک در اصفهان بسپارید.

تعمیر چرخ گوشت بوش در اصفهان

بوش از برندهای محبوبی است که نباید آن را در تعمیر چرخ گوشت در اصفهان فراموش کرد. این دستگاه دارای عملکرد معکوس و لوازم جانبی باکیفیت است. نمایندگی تعمیر چرخ گوشت بوش در اصفهان با داشتن سابقه درخشان و تعمیرکاران متخصص می‌تواند در رفع ایرادات دستگاه شما کمک کننده باشد.

تعمیر چرخ گوشت فیلیپس در اصفهان

چرخ‌گوشت فیلیپس با توان ۲۶۰۰ وات و قابلیت چرخ کردن ۴۵۰۰ گرم گوشت در هر دقیقه، یکی از قدرتمندترین دستگاه‌های موجود در بازار است. داشتن سیستم معکوس، کباب ساز و سوسیس ساز، تیغه استیل ضد زنگ و توری ۳ توری از قابلیت‌های دیگر این دستگاه است.

اگر با خرابی دستگاه خود مواجه شدید، بهترین راهکار این است که با تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت فیلیپس در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت دلمونتی در اصفهان

آیا چرخ‌گوشت دلمونتی شما خراب شده است؟ بهترین و مطمئن‌ترین راه برای رفع مشکلات مربوط به دستگاه شما، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر چرخ گوشت دلمونتی در اصفهان است؛ زیرا این مجموعه دارای تکنسین‌های مجرب است. همچنین شما می‌توانید از خدمات پس از فروش دستگاه خود بهره ببرید.

تعمیر چرخ گوشت دلمونتی در اصفهان

 

 

 

تعمیر چرخ گوشت مولینکس در اصفهان

قدرت موتور چرخ‌گوشت مولینکس بالا است؛ تا حدی که توان چرخ کردن ۵ کیلو گوشت در هر دقیقه را دارد. داشتن ۳ توری در اندازه‌های مختلف و اجزای جانبی مانند سوسیس ساز از مزایای این دستگاه به شمار می‌روند. برای دریافت خدمات تخصصی بهتر است از نمایندگی تعمیر چرخ گوشت مولینکس در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر چرخ گوشت ناسیونال در اصفهان

در زمان تعمیر چرخ گوشت در اصفهان ممکن است به تعویض قطعات، عیب‌یابی دقیق و تعمیرات تخصصی نیاز داشته باشید. در این صورت باید از تکنسین مجرب کمک بگیرید؛ تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت ناسیونال در اصفهان می‌توانند بهترین گزینه برای تعمیر و سرویس دستگاه ناسیونال شما باشند.

تعمیر چرخ گوشت نانیوا در اصفهان

نانیوا از برندهای داخلی باکیفیتی است که در سال‌های اخیر توانسته تا توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. این دستگاه دارای توان ۱۵۰۰ وات است و نشان ایمنی ملی دارد. مدل‌های مختلف این دستگاه در اندازه‌های کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شوند و بیشتر آن‌ها، سوسیس ساز دارند.

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در تعمیر چرخ گوشت در اصفهان می‌توانید روی تکنسین‌های نمایندگی تعمیر چرخ گوشت نانیوا در اصفهان حساب کنید.

هزینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان

قیمت تعمیر چرخ گوشت در اصفهان چقدر است؟ این سؤال حتماٌ به ذهن شما هم رسیده است. این هزینه به عوامل مختلفی مانند: برند دستگاه، نوع خرابی، عمر قطعات و… بستگی دارد. بازه تعرفه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان را به صورت حدودی در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

خدمت هزینه
تعویض موتور ۲۲۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض تیغه ۳۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض گیربکس ۳۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض یاتاقان ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعویض مارپیچ ۴۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان
تعویض پنجره ۳۰۰۰۰ تا ۹۵۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض اورلود ۳۰۰۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض سیم رابط و دوشاخه ۸۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ تومان
تیز کردن تیغه ۱۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

هزینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان

 

 

 

سؤالات متداول

 1. علت نچرخیدن تیغه چرخ‌گوشت چیست؟

یکی از دلایل نچرخیدن تیغه دستگاه، اشکال در کوپلینگ آن است. برای رفع این مشکل لازم است تا شش گوش اسکرول یا شش گوش گیربکس را مورد بررسی قرار دهید.

 1. چرا گوشت دور تیغه چرخ‌گوشت می‌چرخد؟

کند بودن تیغه از دلایل مهم چرخیدن گوشت دور تیغه دستگاه است؛ بنابراین در این حالت باید به یک متخصص در زمینه تعمیر چرخ گوشت در اصفهان مراجعه کنید. تیغه‌ها باید مطابق با اصول مغناطیسی تیز شوند. همچنین ممکن است مقداری چربی بین توری و تیغه گیر کرده باشد.

 1. دلیل نشت گریس از جعبه دنده چیست؟

اگر با این مشکل روبرو شدید، باید واشرهای نمدی دستگاه را بررسی کنید؛ این واشرها نباید له شده باشند. در صورتی که واشرها له باشند، احتمال دارد که سرعت تیغه کم شده یا اتصالات گیربکس شل شده باشند.

شارینو

تعمیرات لوازم آشپزخانه به دلیل کاربرد فراوان، اهمیت زیادی دارند. تعمیر آبمیوه گیری در اصفهان، تعمیر یخچال در اصفهان، تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، تعمیر مخلوط کن در اصفهان و تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان از جمله این تعمیرات هستند.

اگر قصد راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی خود را دارید، خدمات طراحی سایت در اصفهان، طراحی اپلیکیشن در اصفهان و ادمین اینستاگرام در اصفهان می‌توانند کمک زیادی به شما بکنند.

نویسندگان اصفهان جزوی از تاریخ این شهر به حساب می‌آیند. علاوه بر این می‌توانید برای اطلاع از تاریخ اصفهان، سری به مراکز تفریحی اصفهان بزنید. همچنین می‌توانید برای توقف و استراحت، رستوران‌های اصفهان را که به شکل سنتی ساخته شده‌اند، انتخاب کنید.

آیا بهترین روانشناس‌های اصفهان را می‌شناسید؟ مشاوره تحصیلی در اصفهان و مشاوره خانواده در اصفهان از خدماتی هستند که روانشناس‌های اصفهان به شما ارائه می‌دهند و می‌توانند نقش مهمی را در زندگی شما داشته باشند.

گاهی انتخاب یک پزشک متخصص خوب سخت است. با مطالعه مقالات پزشکان قلب و عروق در اصفهان و پزشک مغز و اعصاب در اصفهان می‌توانید بهترین پزشکان را در این حوزه‌های حساس پیدا کنید.

شارینو

 

 

 

در آخر

با پایان یافتن مقاله تعمیر چرخ گوشت در اصفهان، اکنون می‌توانید مشکلات رایج این وسیله را تشخیص داده و در صورت داشتن مهارت، آن‌ها را رفع کنید. این کار مزایای زیادی دارد؛ یکی از این مزیت‌ها، صرفه‌جویی در هزینه‌های شماست. نظرات خود را درباره این مقاله با ما در میان بگذارید.

شماره تماس تعمیر کار چرخ گوشت در اصفهان

۳ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *