هزینه خدمات سالن های زیبایی اهواز

سالن های زیبایی اهواز

در مورد خدمات سالن های زیبایی اهواز چه می‌دانید؟ چگونه و بر اساس چه ویژگی‌های می‌توانید از بین آرایشگاه‌های اهواز، بهترین را انتخاب کنید؟ راه‌های شناخت آرایشگاه ‌ایده‌آل در بین سالن‌های زیبایی متعدد سطح شهر اهواز کدام است؟

بدون شک یکی از شیوه‌های آشنایی با بهترین آرایشگاه در شهر اهواز، مراجعه به پیج و صفحات مجازی آن‌ها است. شما با ورود به صفحات مجازی و پیج‌های اینستاگرامی سالن‌ها، به راحتی می‌توانید انتخاب کنید که برای دریافت خدمات زیبایی به کدام سالن مراجعه کنید.

در این مقاله علاوه آشنایی با خدمات سالن‌های زیبایی، لیستی از سالن‌های زیبایی در شهر اهواز به شما ارائه خواهد شد؛ بنابراین در صورت علاقه‌مندی به کسب اطلاعات کاربردی و مفید درباره سالن‌های زیبایی در اهواز، با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

اصلی‌ترین خدمات سالن های زیبایی اهواز

سالن های زیبایی اهواز

امروزه نیاز بشر به ویژه خانم‌ها، به خدمات آرایشی افزایش پیدا کرده و به همین دلیل تعداد بسیاری از سالن‌های زیبایی در اهواز تأسیس شده‌اند تا با ارائه خدمات آرایشی، این نیاز آن‌ها را برآورده کنند.

مطمئناً شناخت شما از خدمات آرایشی در سالن‌های زیبایی، فرایند انتخاب بهترین آرایشگاه اهواز را راحت‌تر می‌کند. در ادامه با برخی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدماتی که سالن‌های زیبایی شهر اهواز به خانم‌ها ارائه می‌دهند، بیشتر آشنا خواهید شد.

کوتاهی و اصلاح مو

یکی از اصلی‌ترین راه‌ها تغیر از نظر بسیاری به ویژه خانم‌ها، کوتاه کردن مو است. البته کوتاهی مو یکی از قدیمی‌ترین خدماتی است که در سالن های زیبایی اهواز به مشتریان ارائه می‌شود، اما امروزه با توجه به وجود مدل‌های متنوع کوتاهی مو، نیاز‌مند تخصص و مهارت بیشتری از سوی خانم آرایشگر است.

آرایشگران متخصص بهترین سالن زیبایی در اهواز، خیلی راحت از پس مدل‌های متنوع کوتاهی مو بر می‌آیند. از پرطرف‌دارترین مدل‌های که این عزیزان برای کوتاه کردن مو انجام می‌دهند می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کرو کات
 • گرگی
 • سزار کات
 • پیکسی
 • مصری
 • حاشیه‌ای
 • باب
 • مرلین

عکس و فیلم از نحوه کوتاهی مو و نتیجه نهایی آن را می‌توانید در پیج اینستاگرام آرایشگاه برتر اهواز مشاهده کنید. بدون تردید آن عکس‌‌ها شما را برای کوتاه کردن مو‌هایتان ترغیب می‌کند.

رنگ و احیای مو

آرایشگران متخصص و ماهر آرایشگاه برتر در شهر اهواز به شما می‌گویند که اگر به دنبال جوان‌تر شدن ظاهر خود هستید، حتماً مو‌های خود را رنگ کنید. البته آن‌ها به خوبی با تمام تکنیک‌ها رنگ کردن مو یعنی هایلایت، آمبره، بالیاژ، سامبره، لولایت و بیبی لایت آشنایی دارند.

مطمئناً برای اینکه رنگ انتخابی شما درست روی موهایتان اجرا شود، باید از آرایشگران ماهر سالن های زیبایی اهواز کمک بگیرید. این عزیزان بر اساس تخصص و سال‌های تجربه در رابطه به رنگ کردن، آشنایی با انواع تکنیک‌های رنگ و همچنین چهره شما فرایند رنگ کردن را به درستی انجام می‌دهند.

همچنین آن‌ها با استفاده از یک سری مواد خاص، مو‌های آسیب دیده و وز یا خشک شما را مجدداً احیا می‌کنند. به این عمل آرایشگران احیا یا کراتینه مو می‌گویند که باز هم نیاز‌مند تخصص بسیار است. زیرا در صورت انجام اشتباه فرایند کراتینه مو، باعث ریزش مو‌های شما می‌شود.

توجه به این نکته ضروری است که بیشترین خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی طی روز‌های پایانی سال، اختصاص به این خدمات آرایشی یعنی کراتینه و رنگ کردن مو پیدا می‌کند. عکس‌های رنگ یا کراتینه مو در اینستاگرام‌های سالن‌های زیبایی شهر اهواز، بیانگر تخصص آرایشگران است.

خدمات ناخن

همه خانم‌ها مانند شما علاقه‌مند هستند که ناخن‌های کشیده و بی‌نقصی داشته باشند. شما نیز مانند این عزیزان برای رسیدن به این هدف خود، به سالن های زیبایی اهواز مراجعه می‌کنید تا ناخن‌کاران متخصص و باتجربه، این کار را برای شما انجام بدهند.

البته آن‌ها علاوه بر ارائه خدمات ناخن کاری خدمات دیگری مانند پدیکور، ‌مانیکور و کاشت پودری نیز انجام می‌دهند. شما می‌توانید با انتخاب انواع خدمات ناخن کاری و انجام آن زیبایی را به خود هدیه دهید. البته به این نکته باید توجه کنید که شما باید این کار را ماهانه انجام دهید.

از این رو هر ماه مبلغی را برای ترمیم ناخن‌ها خود در آرایشگاه شهر اهواز باید کنار بگذارید.

شینیون و بافت مو

شینیون و بافت مو

از شایع‌ترین خدمات آرایشی که آرایشگران در سالن های زیبایی اهواز به شما و دیگر خانم‌ها ارائه می‌دهند، شینیون است. آن‌ها مو‌ها را با مهارت و تخصص به کمک چند سنجاق در پشت سر جمع کرده و در نتیجه در افزایش زیبایی شما به ویژه در عروسی می‌شوند.

شینیون دارای مدل‌های بسته، باز و نیمه باز بوده و شخص آرایشگر با توجه به سلیقه، چهره و لباس شما بهترین را انتخاب می‌کند. از دیگر خدماتی آرایشی که در رابطه با مو در سالن‌های زیبایی صورت می‌گیرد، بافت مو است.

بدون تردید اگر بافت مو توسط افراد ماهر و متخصص انجام بگیرد، باعث زیبا‌تر شدن چهره شما یا دختر‌تان می‌شود.

اپیلاسیون بدن

از روش‌های قدمی جهت نابودی مو‌های زائد بدن، اپیلاسیون بوده و معمولاً این خدمات در سالن‌های زیبایی شهر اهواز انجام می‌شود. آرایشگر برای انجام این روش قدیمی از موم استفاده کرده و معمولاً ۴ الی ۶ هفته طول می‌کشید تا مو‌ها زائد مجدداً رشد کنند.

اپیلاسیون در همه نقاط بدن به ویژه بیکینی و زیر بغل انجام می‌شود و به دلیل ایجاد حساسیت کمتر پوستی، افراد بسیاری علاقه‌مند به انجام آن هستند. البته امروزه با وجود لیزر، استفاده از اپیلاسیون بدن بسیار کم شده است.

میکاپ

یکی از اصلی‌ترین خدماتی که در سالن‌های زیبایی به خانم ارائه می‌شود، میکاپ و البته گریم است. خانم‌ها به واسطه یک میکاپ زیبا، چهره جذاب‌تری پیدا می‌کنند. آرایشگر هنگام انتخاب نوع مواد و تکنیک‌های آرایشی، بیش از هر چیزی به چهره شما و سلیقه‌تان توجه می‌کنند.

سپس با توجه به مدل لباس شما صورتتان را به خوبی میکاپ یا گریم می‌کند تا در مجلس عروسی یا دورهمی بدرخشید. البته به این نکته توجه کنید خدمات میکاپ و گریم نسبت به تمام خدماتی که در سالن‌ زیبایی اهواز ارائه می‌شوند، تخصصی‌تر بوده و در نتیجه باید هزینه بیشتر برای انجام آن پرداخت کنید.

پاک‌سازی یا فیشیال پوست

از روش‌های مؤثر جهت نابودی آلودگی‌ها پوستی به منظور داشتن پوستی صاف و شفاف، پاک‌سازی است. آرایشگران ماهر در سالن های زیبایی اهواز با انجام این روش، به لایه‌های پوست نفوذ کرده و آلودگی‌ها را از بین می‌برند.

البته امروزه روش پاک‌سازی پوست به واسطه دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌شود. سالن‌های زیبایی این دستگاه‌ها و مواد لازم برای انجام فرایند پاک‌سازی را در اختیار دارند؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید برای پاک‌سازی پوست صورت خود به چنین مراکزی مراجعه کنید.

اکستنشن مژه

نقش چشم و مژه در زیبایی چهره، بسیار تأثیر‌گذار است. احتمالاً به همین دلیل است که بسیاری از خانم‌ها مانند شما با مراجعه به سالن های زیبایی اهواز، خدمات آرایشی مانند اکستنشن مژه را انجام می‌دهند. آرایشگر در این روش آرایشی به کمک مژه مصنوعی و کاشت آن روی مژه شما، باعث پرپشت‌تر شدن مژه می‌شود.

از اصلی‌ترین مدل‌های اکستنشن مژه می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • گربه‌ای
 • سنجابی
 • طبیعی
 • اسپایکی
 • مگا والیوم
 • والیوم

خدمات عروس

خدمات عروس

یکی از مهم‌ترین خدمات آرایشی سالن های زیبایی اهواز، مرتبط با عروس است. احتمالاً شما نیز دوست دارید که دختر‌تان در روز عروسی خود، مانند یک ملکه زیبا بوده و بدرخشد؛ بنابراین در بین سالن‌های زیبایی، به دنبال یک آرایشگاه عروس در اهواز هستید.

در آرایشگاه‌های که مختص عروس خدمات مختلفی مانند پاک‌سازی پوست، خدمات ناخن، ابرو، شینیون، گریم و میکاپ در کنار رنگ مو انجام می‌شود. البته نیرو‌های متخصص حاضر در چنین مجموعه‌ها، از تخصص و مهارت کامل برخوردار هستند.

این عزیزان با انجام تمام خدمات مرتبط با عروس، سعی می‌کنند که یک روز خاطره‌انگیزی را برای دختر‌تان رقم بزنند.

اما خدمات مهم دیگر سالن های زیبایی اهواز، عبارت هستند از:

 • اکستنشن مو
 • لیفت و لمینت مژه
 • کاشت مژه موقت
 • براشینگ مو
 • لیفت ابرو
 • تتو دائم یا موقت
 • اصلاح ابرو و صورت

ویژگی‌های بهترین سالن های زیبایی اهواز

هنگام انتخاب آرایشگاه در بین سالن های زیبایی اهواز، باید یک سری ویژگی‌ها را مد نظر قرار دهید تا بهترین و‌ ایده‌آل‌ترین سالن زیبایی را انتخاب کنید. مطمئناً انتخاب ‌ایده‌آل شما در بین سالن‌های زیبایی، تأثیر بسیار بر دریافت خدمات آرایشی مد نظر دارد.

سالن های زیبایی اهواز

در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌ها و مشخصات مهم سالن های زیبایی اهواز پرداخته شده است.

احترام به مشتری

بدون تردید یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های سالن‌های زیبایی، توجه و احترام به مشتری است. اگر نیرو‌های حاضر در سالن زیبایی با شما رفتار خوبی داشته باشند، شما خیلی راحت می‌توانید نیاز خود را مطرح کنید. البته تمام سالن های زیبایی اهواز تکریم مشتری و جلب رضایت او را در سر لوحه کار خود قرار می‌دهند.

مطمئناً آن‌ها با وجود نیرو‌های باحوصله، خوش سلیقه و البته با روابط عمومی بالا می‌توانند به این خواسته خود برسند.

به روز بودن

مدیران سالن‌های زیبایی با توجه با پیشرفت‌های بشر در تمام زمینه‌ها، تجهیزات و امکانات آرایشگاه خود را به‌روز می‌کنند تا این‌گونه راحت‌تر و البته سریع‌تر نیاز و خواسته مشتری خود را برآورده کنند. به طور مثال آن‌ها با تهیه دستگاه مختص اپیلاسیون و مواد باکیفیت، انجام این روش نابودی مو‌های زائد را تسریع می‌بخشند.

در صورتی که علاقه‌مند به حضور در سالن های زیبایی اهواز که دارای امکانات و تجهیزات به روز دارند، هستید؛ توجه داشته باشید که در مقابل خدمات آرایشی ارائه شده با آن تجهیزات، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

تمیزی محیط سالن

احتمالاً شما نیز مانند دیگر خانم‌ها دوست دارید که محیط سالن های زیبایی اهواز تمیز و البته دارای نظم باشد. در صورتی که نظم و تمیزی در یک سالن زیبایی رعایت نشود، مطمئناً برای بار دوم به آن آرایشگاه جهت دریافت خدمات آرایشی مراجعه نمی‌کنید.

نیرو‌های کاربلد و متخصص حاضر در این مجموعه‌ها، هر روز همه تجهیزات آرایشگاهی را ضد عفونی کرده و همچنین سطح سالن را به خوبی تمیز می‌کنند تا شما هنگام حضور در آن سالن، حس خوبی داشته باشید.

پرسنل متخصص و حرفه‌ای

سالن های زیبایی اهواز

سالن‌های زیبایی خدمات مختلف آرایشی در حوزه‌های مانند ناخن، شینیون، مو و میکاپ ارائه می‌دهند. مطمئناً مدیر این سالن‌ها به خوبی درک می‌کنند در صورت وجود نیرو‌های ماهر جهت ارائه این خدمات به مشتری، خیلی زود می‌توانند مسیر موفقیت و پیشرفت را طی کنند.

اگر نیرو‌ها و پرسنل حاضر در سالن زیبایی از تخصص و تجربه کافی برخوردار نباشد، مشتری ناراضی بوده و در مدت زمان کوتاهی آرایشگاه خالی از هر مشتری می‌شود؛ بنابراین صاحبان سالن های زیبایی اهواز با استخدام نیرو‌های کاربلد و ارائه خدمات آرایشی باکیفیت، به دنبال جلب رضایت و افزایش مشتریان خود می‌روند.

قیمت مناسب خدمات

مدیران سالن های زیبایی اهواز در مقابل خدماتی که به شما و دیگر مشتریان ارائه می‌دهند، قیمت منصفانه درخواست می‌کنند. مطمئناً این روش آن‌ها در افزایش تعداد مشتریان و همچنین جلب رضایت مشتری‌ها، نقش بسزایی ایفا می‌کند.

البته برخی از سالن‌های زیبایی به دلیل معروف بودن، قیمت‌های گزافی در مقابل خدمات آرایشی دریافت می‌کنند؛ بنابراین هنگام انتخاب آرایشگاه برای انجام میکاپ صورت یا شینیون مو، به این نکته توجه کنید.

آموزشگاه آرایشگری در اهواز

آموزشگاه آرایشگری در اهواز

در سطح شهر اهواز علاوه بر سالن‌های زیبایی، آموزشگاه‌های وجود دارند که به افراد علاقه‌مند، مهارت‌های آرایشی آموزش می‌دهند. در صورتی که علاقه‌مند  به یادگیری این مهارت‌ها هستید، باید ابتدا در یکی از آموزشگاه‌های برتر اهواز ثبت نام کنید.

سپس با گذراندن دوره‌های آرایشی و دریافت مدرک‌های مرتبط می‌توانید یک آرایشگاه در اهواز تأسیس کنید. مطمئناً با ارائه خدمات آرایشی باکیفیت و دریافت هزینه منصفانه، خیلی زود در بین سالن های زیبایی اهواز شناخته می‌شوید.

در ادامه با برخی از مهم مسائل درباره فرایند ثبت نام در آموزشگاه‌های آرایشی اهواز بیشتر آشنا می‌شوید.

انتخاب آموزشگاه آرایشگری

هنگام انتخاب سالن های زیبایی اهواز به این مسئله توجه کنید که در آن محیط تمام خدمات آرایشی آموزش داده شود؛ بنابراین شما با آموزش تمام تکنیک‌ها و دوره‌های آرایشی می‌توانید سالن زیبایی راه‌اندازی کنید. یک نکته بسیار مهم درمورد این آموزشگاه این است که آن‌ها تحت نظارت مستقیم سازمان فنی و حرفه‌ای هستند.

بنابراین پس از پایان دوره و دریافت نمره قبولی، سازمان به شما مدرک پایان دوره می‌دهند تا با وجود آن فرایند تأسیس سالن زیبایی را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

دریافت مدرک آرایشگری

دریافت مدرک آرایشگری به معنی این است که شما مهارت لازم در این حوزه مهم دارید؛ بنابراین با وجود آن مدرک می‌توانید آرایشگاه تأسیس کنید یا اینکه در یکی از برترین سالن های زیبایی اهواز، کار کنید. حضور در سالن‌های زیبایی، باعث افزایش تخصص و تجربه شما می‌شود.

پکیج آموزش آرایشگری

حتماً از مدیر آموزشگاه آرایشی تقاضا کنید تا پکیج‌های آموزشی را در اختیار شما قرار دهند. شما با وجود این پکیج‌ها می‌توانید مهارت آرایشگری خود را یادگیری روش‌ها و تکنیک‌های جدید افزایش دهید. از مطالب اصلی ارائه شده در این پکیج‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیبا‌سازی چهره با توجه به نوع پوست و مو
 • چگونگی استفاده از بسته‌های آرایشی
 • شیوه‌های پاک‌کردن پوست و چهره از مواد آرایشی
 • چگونگی ورود و خروج از بازار کار آرایشگری

شهریه آموزشگاه آرایشگری

بدون شک شما هنگام ثبت نام در آموزشگاه آرایشی، شهریه باید پرداخت کنید. البته میزان و مبلغ شهریه بر اساس فاکتور‌های خاصی مانند سطح مهارت استاد و نوع برنامه‌های آموزشی تعیین می‌شود.

لوازم مورد نیاز در آموزشگاه آرایشی

مدیر آموزشگاه آرایشی هنگام ثبت نام، یک لیست از وسایل و لوازم مورد نیاز را به شما ارائه می‌دهد. شما پس از تهیه آن لیست و پرداخت شهریه، سر کلاس‌های اساتید آن آموزشگاه جهت آموزش مهارت‌های آرایشی حضور پیدا می‌کنید.

از اصلی‌ترین لوازمی که در لیست مدیر آموزشگاه آرایشی وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلاه مش
 • کاسه و فرچه رنگ
 • دستکش و پیش‌بند یک‌بارمصرف
 • شانه دم‌باریک و کش مو
 • سنجاق‌
 • رژ لب
 • رژگونه
 • خط چشم

فرایند نوبت دهی سالن های زیبایی اهواز

در صورتی که به دنبال دریافت خدمات آرایشی از سالن های زیبایی اهواز به ویژه سالن زیبایی عروس در اهواز هستید، باید در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم جهت رزرو وقت انجام دهید. شاید این سؤال در ذهن شما شکل بگیرید که برای نوبت دهی و رزرو وقت قبلی از سالن‌های زیبایی، باید چه‌کار کرد؟

امروزه سالن‌های زیبایی برای نوبت دادن به مشتریان از روش‌های متعددی استفاده می‌کنند. یکی از ساده‌ترین این روش‌ها مراجعه به سالن و دریافت نوبت است. اما شما به واسطه شماره تماس سالن های زیبایی اهواز می‌توانید فرایند نوبت دهی و رزرو وقت را انجام دهید.

البته برخی از سالن‌ها دارای سایت و پیچ اینستاگرامی هستند، بنابراین شما به واسطه این راه‌های ارتباطی می‌توانید نوبت میکاپ یا شینیون را در آن سالن بگیرید.

هزینه خدمات سالن های زیبایی اهواز

هزینه خدمات سالن های زیبایی اهواز

آیا از میزان تعرفه و هزینه که در مقابل خدمات آرایشی باید به صاحبان سالن های زیبایی اهواز پرداخت کنید، اطلاع دارید؟ اتحادیه آرایشگران زنان هر سال نرخ‌های مشخصی را برای انواع خدمات آرایشی در نظر گرفته و آن را به تمام سالن‌های زیبایی ابلاغ می‌کند.

آن‌ها در فرایند تعیین هزینه این خدمات آرایشی مسائل مختلفی مانند محل سالن آرایشی، معروف بودن و کیفیت خدمات ارائه شده را در نظر می‌گیرند. احتمالاً از اصلی‌ترین دغدغه‌های شما پس از انتخاب یک سالن زیبایی، میزان هزینه است که باید به آن پرداخت کنید.

در جدول زیر برخی از تعرفه‌های خدمات آرایشی ارائه شده در سالن های زیبایی اهواز، اشاره شده است.

نوع خدمات آرایشی تعرفه و هزینه تعیین شده
میکاپ از ۵۰۰۰۰۰ تومان
لایت فویلی از ۳۰۰۰۰ تومان
کوتاهی مو از ۸۰۰۰۰ تومان
رنگ ریشه مو از ۱۵۰۰۰۰ تومان
سامبره مو از ۹۰۰۰۰۰ تومان
وکس صورت ۷۰۰۰۰ تومان
ریمو رنگ مو از ۷۰۰۰۰۰ تومان
رنگساژ از ۳۰۰۰۰۰ تومان
بالیاژ از ۹۰۰۰۰۰ تومان
موخوره گیری ۲۰۰۰۰۰ تومان
دکلره مو از ۹۰۰۰۰۰ تومان
آمبره مو از ۹۰۰۰۰۰ تومان
میکاپ چشم از ۲۰۰۰۰۰ تومان

لیست سالن های زیبایی اهواز

امروزه بسیاری از خانم‌ها مانند شما با استفاده از خدمات آرایشی، به دنبال افزایش جذابیت و زیبایی خود هستند. در چنین شرایطی آن‌ها باید اطلاعاتی دقیق در رابطه با آدرس سالن های زیبایی اهواز و شماره تلفن چنین مراکزی داشته باشند.

بدون شک با در اختیار داشتن آدرس و شماره تلفن، خیلی راحت می‌توانید نوبت خود را رزرو کنید. همچنین در مورد نوع و کیفیت خدمات آرایشی ارائه شده در آن سالن‌ها اطلاعات کافی کسب کنید. در جدول زیر اسامی، شماره تلفن و آدرس سالن های زیبایی اهواز پرداخته شده است.

اسم سالن زیبایی شماره آدرس
آرایشگاه تاج محل اهواز ۰۶۱۳۴۴۴۳۶۸۵ اهواز، زیتون کارمندی، خیابان فروغ، بین زیتون و زیبا، پلاک ۶۳
سالن زیبایی فیروزه اهواز ۰۶۱۳۳۳۸۲۵۳۶ اهواز، کیانپارس، خیابان ۴ غربى
سالن زیبایی لى لى اهواز ۰۶۱۳۳۳۶۶۲۸۵ اهواز، کیانپارس، پهلوان غربى، نبش خرداد
مرکز زیبایی مامانیکو اهواز ۰۶۱۳۴۴۷۳۹۰۵ اهواز، کیانپارس، خیابان ۵ غربى، فاز ۳
سالن زیبایی نورا اهواز ۰۶۱۳۰۳۲ اهواز، کیانپارس، خیابان خرداد، بین خیابان نهم و دهم
سالن زیبایی مهرنوش اهواز ۰۶۱۳۳۳۴۴۴۱۱ اهواز، گلستان، خیابان فروردین، نبش آبان، مجتمع یاسمین، طبقه اول
سالن زیبایی نخل طلایی اهواز ۰۶۱۳۳۳۷۱۸۰۸ اهواز، کیان آباد، خیابان ۱۲ غربی، انتهای خیابان
سالن زیبایی آرال اهواز ۰۶۱۳۴۴۵۱۳۲۹ اهواز، زیتون کارمندی، خیابان کمیل، بین زاویه و انوشه، پلاک ۱۷، طبقه بالا
سالن زیبایی سامینا اهواز ۰۹۱۶۰۵۷۴۲۱۲ اهواز، زیتون کارگری، خیابان قشقایی، نبش فرعی سوم
سالن زیبایی رخ آرا اهواز ۰۶۱۳۲۲۳۸۳۸۱ اهواز، سی متری، مقابل مؤسسه چهارده معصوم، کوچه دکتر باستانی
آرایشگاه چشم عسلی اهواز ۰۶۱۳۴۴۶۴۱۲۰ اهواز، کوی ملت، فاز ۳، خیابان سوم اصلی، جنب فیزیوتراپی مهر، پلاک ۷
آرایشگاه پرتو اهواز ۰۶۱۳۳۹۲۴۶۶۲ اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۱ شرقی، جنب بانک رفاه، پلاک ۷۸، طبقه اول، واحد ۲
آرایشگاه آروشا اهواز ۰۶۱۳۳۷۲۴۶۹۵ اهواز، گلستان، خیابان فروردین، نبش آبان، جنب بانک صادرات

شارینو

خرابی یا تصادف ماشین می‌تواند برای شما و خانواده آزار دهنده باشد. در چنین شرایطی بهترین کار این است که با نیرو‌های امداد خودرو اهواز تماس بگیرید تا آن‌ها با اعزام مکانیک سیار در اهواز، فرایند تعمیر یا انتقال خودرو را انجام دهند.

به منظور آشنایی بیشتر با خدمات این عزیزان، به شما توصیه می‌کنیم که مقالات بلاگ شارینو که با این عنوان‌ها تهیه شده است را مورد مطالعه قرار دهید.

در صورتی که احساس کردید یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان با بیماری قرن یعنی افسردگی دست و پنجه نرم می‌کند، بهتر است به روانشناس در اهواز مراجعه کنید تا با استفاده از تکنیک‌ها مؤثر، افسردگی او را کنترل و درمان کند. شارینو اطلاعات لازم در رابطه به بهترین روان‌شناس شهر اهواز را تهیه کرده است.

اگر به دلیل تعداد بالای کافه‌های شهر اهواز سردرگم شده‌اید که کدام کافه را برای برگزاری تولد یا دورهمی‌های دوستانه انتخاب کنید، ما در مطلب معرفی کافه‌های اهواز این کار را برای شما بسیار آسان کرده‌ایم.

تیم تخصصی شارینو به شما و دیگر شهروندان اهوازی که به تازگی کسب و کاری را راه‌اندازی کرده‌اید، خدمات تخصصی مانند طراحی سایت در اهواز، ادمین اینستاگرام در اهواز و سئو سایت در اهواز را ارائه می‌دهد. مطمئناً این خدمات نقش مؤثر در پیشرفت کار شما خواهند داشت.

آیا علاقه‌مند به یادگیری و تعمیر لوازم خانگی هستید؟ تا چه اندازه در رابطه با فرایند تعمیر و علت خرابی این لوازم اطلاعات دارید؟ شارینو مقالات جذابی مانند تعمیر مبل در اهواز، تعمیر یخچال در اهواز و تعمیر تلویزیون در اهواز اطلاعات مفید را در اختیار شما قرار داده است.

اگر راه‌های بسیاری را برای افزایش یا کاهش وزن امتحان کرده و نتیجه‌ای نگرفته‌اید، توصیه می‌کنیم حتماً در اولین فرصت به پزشک تغذیه در اهواز مراجعه کرده و به صورت اصولی در این زمینه اقدام کنید.

بدون تردید این اطلاعات فرایند تعمیر و علت خراب شدن لوازم خانگی را برای شما آسان‌تر می‌کند. از دیگر مقالات جذاب شارینو که ارزش مطالعه دارند می‌توان به باشگاه بدنسازی در اهواز، مبل شویی در اهواز، باربری در اهواز و رستوران‌های اهواز اشاره کرد.

سخن پایانی

امروزه بانوان بسیاری با استفاده از خدمات تخصصی آرایشی سالن های زیبایی اهواز، به دنبال افزایش جذابیت و زیبایی ظاهری خود هستند. آن‌ها با استفاده از خدماتی مانند میکاپ، شینیون و ناخن کاری مثل ‌یک ستاره‌ای درخشان در عروسی می‌درخشند.

اگر شما نیز علاقه‌مند به استفاده از این خدمات تخصصی هستید، ابتدا باید یک آرایشگاه با تمام ویژگی‌های مهم انتخاب کنید. بدون شک تیم حاضر در آن آرایشگاه بر اساس سلیقه، مدل لباس، چهره و همچنین استفاده از مواد باکیفیت آرایشی، شما را زیبا خواهند کرد.

 

سؤالات متداول

۱. خدمات عروس سالن‌های زیبایی شامل چه مواردی می‌شود؟

پاک‌سازی پوست، میکاپ، خدمات ناخن، شینیون

۲. آرایشگر هنگام انجام میکاپ و گریم به مسائلی توجه می‌کند؟

فرم چهره، مدل و رنگ لباس، سلیقه مشتری

۳. هزینه آمبره مو در آرایشگاه‌های اهواز چقدر است؟

هزینه آمبره مو از ۹۰۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *