نصب سقف کاذب در اصفهان

نصب سقف کاذب در اصفهان


نصب سقف کاذب در اصفهان

امروزه نصب سقف کاذب در اصفهان به دلیل افزایش زیبایی و جذابیت ساختمان، با استقبال گسترده‌ای مواجه شده است. بدون تردید در زمان مواجه با این نوع سقف، سؤال‌های بی‌شماری در ذهن شما شکل می‌گیرند. از اصلی‌ترین این سؤال‌ها می‌توان به کاربرد و مزیت استفاده از آن اشاره کرد.

افراد متخصص زیادی در لیست نصابان سقف کاذب در اصفهان حضور دارند. آن‌ها هنگام نصب و اجرا انواع سقف کاذب، به مزیت‌های بسیاری مانند کاهش مصرف انرژی اشاره می‌کنند. در صورت علاقه به نحوه نصب سقف کاذب در اصفهان و انواع آن، مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نصب سقف کاذب در اصفهان

 

 

 

پیشینه سقف کاذب در جهان

پیشینه سقف کاذب بر اساس پژوهش مورخان، به قرن ۱۴ میلادی و کشور ژاپن بر می‌گردد. ژاپنی‌ها به منظور زیبا‌تر کردن معابد خود، از سقف‌های آویزی بهره می‌بردند. پس از چند سال انگلیسی‌ها با دیدن زیبایی‌ها این مدل سقف، از آن برای آکوستیک کردن سالن‌ها تئاتر استفاده کردند.

طی چند سال گذشته استفاده از سقف کاذب در ایران و شهر اصفهان نیز، به شکل گسترده‌ای با استقبال مواجه شده است. مطمئناً شما نیز با دیدن زیبایی‌های این مدل سقف و جذابیتی که به بخش‌های مختلف ساختمان هدیه می‌بخشد، علاقه‌مند به استفاده از آن می‌شوید.

البته امروزه سقف‌های کاذب به انواع مختلف کناف، مجازی و مشبک تقسیم شده است؛ بنابراین شما با توجه به هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان و سلیقه خود در کنار محیط مورد نصب، بهترین انتخاب را به کمک نصابان با تجربه انجام می‌دهید.

سقف کاذب و انواع آن

سقف کاذب پوششی است که ظاهر و جلوه‌ای منحصر به فرد را به دکوراسیون داخلی ساختمان ارائه می‌دهد. در صورت علاقه به نصب این نوع پوشش، می‌توانید آن را پس از اتمام فرایند ساخت ساختمان به سازه اضافه کنید.نصابان ماهر به شما بیان می‌کنند که امکان نصب سقف کاذب در شهر اصفهان هنگام ساخت سازه نیز، وجود دارد.

آن‌ها با آماده‌سازی یا زیر‌سازی مناسب، سقف کاذب انتخابی شما را روی سقف اصلی ساختمان نصب می‌کنند تا زیبایی سازه شما، دو برابر شما شود.سقف کاذب دارای انواع مختلفی است. نصاب هنگام انتخاب جهت نصب سقف کاذب در شهر زیبا اصفهان با توجه به بخشی که قصد استفاده از آن را دارید، پیشنهاد‌های را ارائه می‌دهد.

در زمان انتخاب سقف کاذب، بهتر است که به توصیه‌های او توجه کنید. زیرا افراد متخصص در معتبرترین شرکت نصب سقف کاذب در اصفهان، سال‌ها تجربه در زمینه اجرای سقف کاذب در اصفهان دارند.

در نتیجه بهتر است که به توصیه‌های آن‌ها توجه کنید تا بهترین نتیجه را روی سقف ساختمان خود مشاهده کنید؛ اما در ادامه به معرفی بیشتر انواع مدل‌ها و مزیت نصب سقف کاذب در اصفهان، پرداخته شده است.

سقف کاذب رابیتس

در نظر بسیاری رابیتس از قدیمی‌ترین و پرکاربرد‌ترین سقف کاذب جهت نصب روی سقف اصلی است. آن‌ها جهت انجام فرایند نصب سقف کاذب در نصف جهان اصفهان مدل رابیتس حتماً از میل‌گرد، توری‌های مشبک و گالوانیزه به هم جوش داده شده استفاده می‌کنند.

در مرحله بعد نصب سقف کاذب در اصفهان مدل رابیتس، از ملات گچ بهره می‌برند تا روی این توری‌های گالوانیزه، مشبک و میل‌گردها را بپوشانند. نصاب هنگام نصب این نوع از سقف کاذب مزیت‌های بسیاری مانند استحکام زیاد، سرعت بالا اجرا و مصالح در دسترس را بیان می‌کند.

البته سقف‌های کاذب رابیتس دارای معایبی مانند مصرف زیاد گچ، دستمزد بسیار زیاد گچ‌کار و عایق نبودن صدا هستند. در نتیجه هنگام انتخاب این مدل سقف کاذب، مزیت‌ها و معایب آن را کنار هم قرار دهید. سپس با دریافت مشاوره‌های لازم از نصابان مجرب، ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب را انجام دهید.

سقف کاذب رابیتس

 

 

 

سقف کاذب چوبی

در صورتی که علاقه‌مند به سبک طراحی داخلی روستیک یا روستایی هستید، انتخاب سقف کاذب چوبی ایده‌آل‌ترین گزینه است. زیرا ظاهری بسیار زیبا و البته طبیعی با خود برای ساختمان شما به ارمغان می‌آورد. همچنین در صورت نصب سقف کاذب در شهر اصفهان از نوع چوبی، حس حضور در طبیعت نیز به وجود می‌آید.

نصابان هنگام نصب سقف کاذب در اصفهان مدل چوبی، از پنل‌های چوبی یا تخته سه لا استفاده می‌کنند. البته آن‌ها از مهره و پیچ هنگام اجرا سقف کاذب چوبی روی سقف اصلی بهره می‌برند. از اصلی‌ترین مزیت‌های سقف‌های کاذب چوبی می‌توان به ظاهر زیبا و کلاسیک، قابلیت تعمیر و رنگ کردن آن اشاره کرد.

سقف‌های کاذب چوبی به دلیل احتمال حمله موریانه‌ها و همچنین پوسیدگی پس از گذشت زمان، فرایند نگهداری سختی دارند. البته به دلیل بالا بودن هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان مدل چوبی، بیشتر از آن برای اجرا در محیط‌های مانند پاساژ یا مراکز تجاری انتخاب می‌شود.

سقف کاذب گچی

از دیگر سقف‌های کاذب رایج و پرطرفداری، مدل گچی یا پاریسی است. این مدل از سقف‌های کاذب به واسطه حرارت دادن سنگ گچ تا ۱۵۰ سانتی گراد و همچنین خارج کردن حدود ۷۵ درصد آب از آن به دست می‌آید. اکنون پودر سفید بسیار ریز به دست آمده را با آب ترکیب می‌کنند.

سپس آن را روی پایه چوبی یا فیبر می‌ریزند. سرعت عمل داشتن در زمان تهیه و آماده کردن این مدل سقف کاذب، بسیار با اهمیت است. زیرا گچ پاریسی یا سقف کاذب گچی، خیلی زود سفت می‌شود. از اصلی‌ترین مزیت‌های نصب سقف کاذب در اصفهان از نوع گچی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عایق مناسب در برابر سرما و گرما
 • امکان رنگ‌آمیزی سقف کاذب گچی
 • انعطاف‌پذیری بسیار و در نتیجه امکان ایجاد طرح‌های متنوع
 • سبک وزن بودن و امکان جا به جایی راحت
 • فرایند ساخت و تهیه آسان

از اصلی‌ترین معایبی که برای سقف کاذب گچی بیان شده‌اند، می‌توان به امکان ترک خوردن آن پس از گذشت زمان اشاره کرد. نصاب در زمان نصب سقف کاذب در اصفهان از نوع گچی، به شما بیان می‌کنند که این مدل سقف امکان اجرا نورپردازی داخلی ندارد.

بنابراین در صورتی که علاقه‌مند به استفاده از نورپردازی داخلی در سقف کاذب هستید، اصلاً سقف کاذب گچی را برای نصب روی سقف اصلی ساختمان خود انتخاب نکنید؛ اما در صورت نصب سقف کاذب گچی در اصفهان، می‌توانید به واسطه سوراخ کردن آن و آویزان کردن لوستر یا لامپ محیط را روشن کنید.

سقف کاذب کناف

در صورتی که ساختمان محل کار یا زندگی شما نیاز‌مند به وجود سیستم‌های دوربین مدار بسته و دزدگیر است، استفاده از سقف کاذب کناف ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب به شمار می‌رود. همچنین شما با انتخاب و نصب سقف کاذب در شهر اصفهان از نوع کناف، امکان استفاده از لامپ‌های متعدد و پر نور را نیز دارید.

از اصلی‌ترین مزیت‌های سقف کاذب کناف می‌توان به وزن سبک، عایق صوت و حرارت، سرعت نصب بالا و وجود طرح‌های متنوع اشاره کرد. البته این مدل از سقف‌های کاذب نسبت به ضربه مقاومت بالا نداشته و همچنین امکان ترک خوردگی آن روی سقف اصلی بسیار است.

سقف کاذب کناف

 

 

 

سقف کاذب پی وی سی

اجرا و نصب سقف کاذب PVC در اصفهان به دلیل نگهداری آسان و بدون دغدغه، با استقبال بسیاری مواجه شده است. نصابان این نوع از سقف در سرویس‌های بهداشتی ساختمان و حمام، انتخاب‌ ایده‌آلی می‌دانند. زیرا نصب سقف کاذب PVC سرویس بهداشتی در اصفهان، مشکلاتی مانند پوست‌پوست شدن را به دنبال ندارد.

همچنین امکان نصب سقف کاذب در شهر اصفهان به دلیل مزیت‌های همچون ضد آب بودن، مقاومت بسیار، نصب آسان، دوام بالا و همچنین مناسب با هر شرایط آب و هوایی در هتل‌ها و بیمارستان‌ها را دارا است. بدون تردید اصلی‌ترین عیب این مدل سقف کاذب، وجود ماده سمی و خطرناک گاز کلر در آن است.

متخصصان اجرا و نصب سقف کاذب در اصفهان، مزیت‌ها و مهم‌ترین عیب این مدل را در پیش روی شما قرار می‌دهند. اکنون شما با توجه به عدم تغییر رنگ و همچنین ضد آب بودن این سقف کاذب پی وی سی، باید تصمیم به نصب آن در ساختمان محل کار یا زندگی خود را بگیرید.

سقف کاذب شیشه‌ای

در صورتی که هدف شما از نصب سقف کاذب در اصفهان بزرگ‌تر نشان دادن فضای محل کار یا زندگی است، حتماً سقف‌های کاذب شیشه‌ای را انتخاب کنید. این سقف‌ها علاوه بر بزرگ‌تر نشان دادن محیط، جذابیت را به آن بخش نیز هدیه می‌دهند. همچنین عایق مناسبی در برابر گرما به شمار ‌می‌روند.

اجرا و نصب سقف کاذب در اصفهان مدل شیشه‌ای، بیشتر در رستوران‌ها و کتابخانه‌ها صورت می‌گیرد. از مزیت‌های نصب این مدل سقف می‌توان به امکان تغییر رنگ، لمینت کردن و دریافت نور طبیعی خورشید اشاره کرد.

البته توصیه متخصصان نصب سقف کاذب، استفاده از تکنسین‌های ماهر و با تجربه جهت اجرا سقف‌های کاذب شیشه‌ای است. آن‌ها به کمک مهارت و تجربه خود با استفاده از نورپردازی، جلوه منحصر به فردی را به ساختمان شما هدیه می‌دهند.

سقف کاذب شیشه‌ای

 

 

 

سقف کاذب آلومینیومی

تایل‌های سقف کاذب آلومینیومی به شکل مربع یا مستطیل بوده و معمولاً ابعاد آن‌ها ۶۰*۶۰ است. متریال اصلی این نوع از سقف کاذب نیز، آلومینیوم بوده و ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب جهت نصب سقف کاذب در اصفهان برای محیط‌های اداری است.

از مهم‌ترین مزیت‌های نصب سقف کاذب در اصفهان مدل آلومینیومی، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • ماندگاری بالا
 • طرح‌های متنوع
 • عایق صوت
 • امکان شستشو آسان
 • مقاومت بسیار برابر ضربه و حرارت

سقف‌های کاذب آلومینیومی زیبایی کمتری نسبت به سایر سقف‌های کاذب دارند؛ بنابراین در صورتی که ملاک زیبایی سقف کاذب، برای شما بیش از هر چیزی اهمیت دارد؛ از انتخاب این مدل سقف کاذب صرفه نظر کنید.

سقف کاذب آکوستیک

نصب سقف کاذب در اصفهان مدل آکوستیک، مناسب محیط‌های مانند تالار‌های کنسرت یا سالن‌های همایش است. زیرا این مدل از سقف کاذب عایق خوبی در برابر صوت و حرارت هستند؛ بنابراین اگر محل کار شما سالن همایش است، سقف کاذب آکوستیک را انتخاب کنید. همچنین قیمت ساخت و اجرا سقف کاذب آکوستیک بسیار مقرون به صرفه است.

سقف کاذب گریلیوم

ظاهر و شکل سقف کاذب گریلیوم، شبیه به شبکه یا گریل بوده و البته افراد متخصص این حوزه، آن را جز سقف‌های تزئینی قرار می‌دهند. جنس و متریال آن از ورقه‌های آلومینیوم، آهن و آلیاژ است. طراحی و نصب سقف کاذب در اصفهان مدل گریلیوم، به شکل متحرک و باز انجام می‌شود.

همچنین در صورت علاقه شما و پیشنهاد نصاب، می‌توانید آن را به صورت تک یا ترکیبی با دیگر سقف‌های کاذب روی سقف اصلی نصب کنید. از اصلی‌ترین مزیت‌های سقف کاذب گریلیوم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان شستشوی آسان
 • مستحکم و مقاوم در برابر زنگ زدگی و همچنین خوردگی
 • عایق حرارت
 • نصب سریع و همچنین آسان

بدون تردید از اصلی‌ترین مزیت‌های نصب سقف کاذب در اصفهان مدل گریلیوم، امکان تعمیر آن است. در صورت خراب شدن می‌توانید از بهترین تعمیرکار سقف کاذب در اصفهان، تقاضا کنید تا تایل‌های سقف کاذب گریلیوم شما را به بهترین شکل تعمیر کند.

سقف کاذب مشبک

سقف‌های کاذب مشبک به صورت تایل‌های گچی و غیر گچی هستند. در صورت انتخاب این مدل سقف کاذب و نصب روی سقف اصلی ساختمان، می‌توانید تأسیسات برقی ساختمان یا لوله را به راحتی به پشت آن انتقال دهید. نگهداری این مدل سقف کاذب، آسان بوده و عایق صوت مناسبی نیز است.

سقف‌های کاذب مشبک نیاز به رنگ‌آمیزی نداشته و نصب آن‌ها نیز خیلی راحت است. البته در صورت شکسته شدن یا خراب شدن یک بخشی از آن، نگرانی به دل راه ندهید. زیرا امکان تعمیر و جایگزین کردن تایل جدید برای شما فراهم شده است.

سقف کاذب مشبک

 

 

 

سقف کاذب مجازی

بدون تردید مدرن‌ترین سقف کاذب، مدل مجازی یا کشسانی است. این مدل سقف‌های کاذب از پارچه‌های بسیار محکم پی وی سی و با خاصیت ضد اشتعال تولید شده‌اند. طرح‌های بیشتر این سقف‌های کاذب، منظره طبیعت بوده و حالت کششی دارند.

افراد متخصص هنگام نصب سقف کاذب در اصفهان مدل مجازی، آن را با فاصله کمی از سقف اصلی اجرا می‌کنند. همچنین زیر یا روی این سقف کاذب را نورپردازی می‌کنند تا زیبایی آن را دو چندان کنند. در صورت علاقه و پیشنهاد نصاب، می‌توانید آن را با سقف کاذب کناف ترکیب کنید.

سقف کاذب ترکیبی

یکی از اصلاحات پرتکرار و رایج در بین متخصصان این رشته، سقف کاذب ترکیبی است. در این مدل سقف نصاب هنگام نصب سقف کاذب در اصفهان، از دو یا چند مدل به صورت ترکیبی بهره می‌برد. بدون تردید آن‌ها با استفاده از سقف کاذب ترکیبی، به دنبال افزایش جذابیت و زیبایی ساختمان هستند.

اصلی‌ترین مزیت نصب سقف کاذب در اصفهان

در صورت که به دلیل علاقه شخصی یا پیشنهاد طراح داخلی، متقاعد به نصب سقف کاذب در اصفهان شدید؛ حتماً از مزیت‌های استفاده از آن اطلاعات کامل داشته باشید. البته بهتر است که قبل از نصب و اجرا، به طور دقیق انواع سقف‌های کاذب را بشناسید.

مطمئناً داشتن اطلاعات دقیق در مورد تک‌تک سقف‌های کاذب، فرانید انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند. اما نصب سقف کاذب در شهر اصفهان، مزیت‌های بی‌شماری را نصیب شما می‌کند که اصلی‌ترین آن‌ها، عبارت هستند از:

 • فرایند نصب سقف کاذب در اصفهان بسیار راحت است. البته این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که شما از افراد متخصص نصب سقف کاذب کمک گرفته باشید.
 • تقریباً تمام سقفی کاذب، عایق صوت هستند.
 • فرایند اجرا سقف کاذب روی سقف اصلی ساختمان محل کار یا زندگی، خیلی سریع انجام می‌شود.
 • در صورتی که کاهش انرژی و حرارت برای شما دارای اهمیت است، انتخاب سقف‌های کاذب و نصب آن گزینه مناسبی است.
 • در صورت نصب سقف کاذب در اصفهان امکان اجرا نورپردازی توکار، پوشش دهی سیم کشی‌های برق و تیر‌های ساختمان را دارید. البته در صورت نیاز شما امکان دسترسی آسان به پشت تایل‌های سقف کاذب جهت تعمیر یا تعویض سیم کشی و لوله را نیز دارید.
 • مطمئناً با نصب سقف کاذب در اصفهان، ارتفاع ساختمان کمی کاهش پیدا می‌کند. همچنین شما یک سقف مدرن و زیبا در ساختمان محل کار یا زندگی خود دارید.

بخش‌های مختلف خانه و انواع سقف کاذب

احتمالاً شما در زمان انتخاب سقف کاذب برای خانه و بخش‌های مختلف آن دچار سردرگمی عجیبی می‌شوید. بهترین کار در چنین شرایطی دریافت مشاوره و از متخصصان حوزه نصب سقف کاذب در اصفهان است. این عزیزان برای هر بخش از خانه، پیشنهادی‌های منطقی بر اساس سال‌های تجربه و کار خود ارائه می‌دهند.

مطمئناً توجه به توصیه‌های این عزیزان، فرایند انتخاب سقف کاذب برای قسمت‌های مختلف خانه را راحت می‌کند. در ادامه به معرفی و توضیحات بیشتر در رابطه با این موضوع پرداخته شده است.

بخش‌های مختلف خانه و انواع سقف کاذب

بخش‌های مختلف خانه و انواع سقف کاذب

 

 

 

سقف کاذب آشپزخانه

بدون تردید هدف از انتخاب و نصب سقف کاذب در اصفهان به ویژه آشپزخانه، پوشش دهی سیم‌های برق و لوله‌های است. همچنین در صورتی که به دنبال کاهش انرژی و مصرف برق هستید، حتماً به سراغ سقف کاذب می‌روید.

پیشنهاد استاد کار یا نصاب سقف کاذب ماهر به شما، استفاده از سقف‌های کاذب پی وی سی و کناف است. البته آن‌ها برای این پیشنهاد‌های خود دلایل منطقی ارائه می‌دهند. به طور مثال آن‌ها سقف کاذب پی وی سی را به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و مقرون‌به‌صرفه بودن توصیه می‌کنند.

همچنین سقف کاذب کناف را به دلیل امکان قرار‌گیری آن کنار پنل‌های چوبی محیط آشپزخانه و زیبا‌تر نمودن این بخش از خانه، پیشنهاد می‌دهند. در انتخاب طرح‌های این مدل سقف‌های کاذب، بیشتر به سراغ طرح‌های زنده طبیعت ‌می‌روند تا محیط آشپزخانه را دلپذیر و جذاب‌تر نشان دهند.

سقف کاذب حمام و سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و حمام، دو محیط مرطوب بوده و همچنین دارای تأسیسات بسیاری روی سقف هستند؛ بنابراین نصب سقف کاذب در اصفهان روی سقف اصلی حمام و سرویس بهداشتی، جهت پوشش دادن این تأسیسات و ایجاد ظاهر زیبا توصیه می‌شود.

افراد متخصص جهت نصب سقف کاذب روی سقف اصلی سرویس بهداشتی و حمام، چند گزینه مقابل شما قرار می‌دهند تا شما بر اساس سلیقه، بهترین را انتخاب کنید. اصلی‌ترین مدل‌های سقف کاذب قابل نصب در حمام و سرویس بهداشتی، عبارت هستند از:

 • سقف کاذب پی وی سی
 • سقف کاذب مجازی
 • سقف کاذب آلومینیومی

سقف کاذب پذیرایی

در نظر کارشناسان و متخصصان نصب سقف کاذب در اصفهان، انتخاب طرح‌های متنوع سقف کاذب کناف برای پذیرایی ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب است. بدون تردید پس از فرایند نصب این مدل سقف کاذب روی سقف اصلی، می‌توانید با اجرا نورپردازی جذاب و زیبا فضای پذیرایی خانه خود را زیبا‌تر نشان دهید.

سقف کاذب اتاق خواب

در صورتی که به دنبال یک اتاق خواب زیبا و البته منحصر به فرد هستید، حتماً به سراغ سقف کاذب کناف بروید. در صورت نصب این مدل سقف کاذب و نورپردازی جذاب با چراغ‌های ال‌ای‌دی، آرامش و زیبایی را به اتاق خود هدیه می‌دهید.

البته اگر به دنبال ایجاد یک محیط گرم، دلنشین و البته مدرن هستید، سقف کاذب کناف و چوبی را به شکل ترکیبی روی سقف اصلی نصب کنید.

فاکتور‌های تعیین‌کننده قیمت سقف کاذب

هزینه سقف کاذب در اصفهان به عواملی متعددی بستگی دارد. شما هنگام انتخاب سقف کاذب و نصب آن روی سقف اصلی ساختمان، باید به این فاکتور‌ها توجه کنید. در ادامه به بیان توضیحات بیشتر درباره عوامل تعیین‌کننده قیمت سقف کاذب در اصفهان، پرداخته شده است.

نوع و مدل سقف کاذب

بدون تردید از اصلی‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت سقف کاذب در اصفهان، انتخاب نوع یا مدل آن است. مطمئناً قیمت سقف‌های کاذب گچی با هزینه سقف کاذب شیشه‌ای متفاوت است.

طرح سقف کاذب

در صورتی که هنگام انتخاب سقف کاذب، سراغ طرح‌های پیچیده‌تر و البته زیبا‌تر بروید؛ باید خود را برای پرداخت هزینه بیشتر آماده کنید. زیرا هر چه طرح سقف کاذب پیچیده‌تر باشد، به همان اندازه هزینه نصب آن افزایش پیدا می‌کند.

طرح سقف کاذب

 

 

 

محل خرید

یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده هزینه سقف کاذب در اصفهان، محل خرید است. بدون شک شما با خرید تایل‌های سقف کاذب از کارخانه، قیمت کمتری را نسبت به خرید همان تایل سقف کاذب از مغازه پرداخت می‌کنید. همچنین خرید از نمایندگی‌های اصلی شرکت‌های تولید‌کننده سقف کاذب نیز، از نظر قیمت به صرفه است.

اما شما پس از انتخاب و خرید طرح سقف کاذب خود، باید یک هزینه جداگانه را برای نصب در نظر بگیرید. مهم‌ترین عوامل مؤثر بر افزایش یا کاهش هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتفاع کار: مطمئناً هر اندازه ارتفاع سقف بیشتر باشد، به همان اندازه شما هزینه بیشتری برای نصب سقف کاذب در اصفهان باید پرداخت کنید.
 • متراژ: میزان حجم کار و متراژ محیط نصب سقف کاذب در اصفهان، بر مبلغ پرداختی به نصاب تأثیر مستقیم دارد.
 • هدف از نصب: مطمئناً هدف شما از نصب سقف کاذب روی سقف اصلی، نقش تعیین‌کننده بر قیمت اجرا آن می‌گذارد. به طور مثال اگر هدف شما از اجرا سقف کاذب پوشاندن تأسیسات برقی یا لوله‌ها در کنار عایق صوت و حرارت باشد، باید میزان هزینه بیشتری را در نظر بگیرید.
 • ضخامت پانل‌های سقف کاذب: از اصلی‌ترین عوامل تعیین‌کننده هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان، ضخامت پانل‌های آن است.
 • متریال سقف کاذب: یکی از مهم‌ترین فاکتور بر افزایش قیمت هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان، متریال به کار رفته در آن است.

لیست نصابان سقف کاذب در اصفهان

بدون تردید در اختیار داشتن شماره تماس نصاب سقف کاذب در اصفهان یا آدرس آن‌ها، هنگام اجرا این ایده دارای اهمیت بسیاری است. در جدول زیر اسامی و آدرس برخی از مشهور‌ترین و متبحر‌ترین نصابان سقف کاذب در شهر اصفهان اشاره شده است.

نام مراکز نصب سقف کاذب آدرس
دکوراسیون دکورانا با مدیریت محمد خورسندی اصفهان، خیابان کهندژ، جنب کوچه ۲۷، دکوراسیون دکورانا
دکوراسیون هورنو با مدیریت علی یزدانی اصفهان، خیابان ارتش، بعد از کوچه ۲۲، کلینیک ساختمانی هورنو
سید محمو اصفی اصفهان، خیابان بعثت، خیابان ابوریحان شرقی، روبروی اولین تقاطع، دفتر کناف بروز
کناف اصفهان با مدیریت مرتضی جمالپور اصفهان، خیابان رباط، جنب بانک صادرات

لیست نصابان سقف کاذب در اصفهان

 

 

سؤالات متداول

 1. ایده‌آل‌ترین سقف کاذب جهت نصب در پذیرایی چیست؟

بدون تردید سقف کاذب کناف، بهترین گزینه برای نصب روی سقف اصلی بخش پذیرایی ساختمان است.

 1. مزیت نصب سقف کاذب در ساختمان چیست؟

عایق صوت و حرارت، جلوگیری از اتلاف انرژی، پوشش دهی تیر‌های سقف یا تأسیسات برقی

 1. مدرن‌ترین سقف کاذب چیست؟

در نظر بسیاری از کارشناسان این حوزه، سقف کاذب مجازی مدرن‌ترین است.

 1. اصلی‌ترین عوامل تعیین‌کننده هزینه نصب سقف کاذب در اصفهان چیست؟

متراژ کار، نوع طرح، متریال سقف کاذب

شارینو

در صورتی که علاقه‌مند به تعمیر لوازم خانگی و یادگیری آن هستید، می‌توانید از سایت شارینو اطلاعات کافی را در این باره به دست‌ آورید. در این سایت مجموعه مقاله‌های با عنوان‌های مانند تعمیر مبل در اصفهان، تعمیر فن کویل در اصفهان، تعمیر چرخ گوشت در اصفهان و تعمیر شومینه در اصفهان موجود است.

همچنین شما امکان مطالعه مقاله‌های دیگری مانند تعمیر دزدگیر در اصفهان، تعمیر هود آشپزخانه در اصفهان و تعمیر سیستم تهویه در اصفهان را نیز دارید. مطمئناً با مطالعه این مقاله‌ها، اطلاعات خوبی درباره لوازم خانگی، علت خرابی‌ها و همچنین نحوه تعمیر آن‌ها کسب می‌کنید.

شهر اصفهان یک شهر توریستی بوده و مطمئناً یکی از اصلی‌ترین مقاصد شما برای سفر است. شما می‌توانید اطلاعات کافی درباره مراکز تفریحی اصفهان، رستوران های اصفهان و سینما‌های اصفهان را در سایت شارینو به دست ‌آورید.

سلامتی مهم‌ترین نعمتی است که خداوند به انسان‌ها بخشیده است. در صورتی که این نعمت به خطر افتاد، باید سریعاً به بیمارستان های اصفهان مراجعه کنید تا پزشکان متخصص حاضر در این مجموعه مانند پزشک زنان در اصفهان و پزشک مغز و اعصاب در اصفهان خدماتی را به شما ارائه دهند.

شما برای دریافت دانش لازم درباره پزشکان بیمارستان‌های شهر اصفهان مانند پزشک ارتوپد در اصفهان و پزشکان قلب و عروق در اصفهان به سایت شارینو مراجعه کنید تا در صورت نیاز، خیلی سریع به خدمات این متخصصان دسترسی داشته باشید.

سخن پایانی

نصب سقف کاذب در اصفهان توسط افراد متخصص و ماهر صورت می‌گیرد. احتمالاً شما هنگام انتخاب نوع مدل یا طرح سقف کاذب برای بخش‌های مختلف خانه یا محل کار، با مشکل مواجه می‌شوید. بهترین راهکار در چنین شرایطی، اخذ مشاوره‌های لازم از نصابان ماهر این حوزه در شهر زیبا اصفهان است.

آن‌ها بر اساس سال‌های تجربه و همچنین تخصص خود با توجه به شرایط محیطی در کنار بودجه شما، پیشنهاد‌های را به شما ارائه می‌دهند. بدون تردید توجه به پیشنهاد‌های این عزیزان در کنار سپردن فرایند نصب سقف کاذب به آن‌ها، ساختمان شما را زیبا‌تر از قبل نشان می‌دهد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *