کلینیک دندانپزشکی در سنندج

با مراقبت و درمان دندان‌های خود ‌می‌توانید لبخندی زیبا را به صورت خود هدیه دهید. سلامت دندان و د‌هان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چراکه علاوه بر جنبه جایگاه اجتماعی شما ‌که باید دندانهایی تمیز و دهانی خوشبو داشته باشید، می‌تواند بر سلامت اعضای داخلی بدن نیز تأثیر گذار باشد. بیماری‌های د‌هان و دندان به خصوص آسیب به دندان‌ها درصورتی که در مراحل اولیه درمان نشود ممکن است منجر به ایجاد بیماری‌ها جدی تر در بدن نیز شود.

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

همه شما حداقل برای یک بار هم شده حس ناخوشایند درد دندان را تجربه کرده‌اید و گا‌هاً پیش آمده که به روز‌های تعطیل برخورد کرد‌ه‌اید و تا درمان و رفع آن لحظات برای شما بسیار دردناک بوده که فراموش نشدنی هستند. شاید بار‌ها نیز پیش آمده باشد که به دلیل اینکه با دندانپزشکی خوب در سنندج آشنا نیستید یا نمی‌دانید به کجا مراجعه کنید ساعت‌ها درد را تحمل کرده‌اید. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با تمامی مراکز و کلینیک‌ های دندانپزشکی در سنندج آشنا کنیم و در مواقع نیاز دیگر نگران پیدا کردن دندان پزشک خوب نباشید.

 

کلینیک ‌دندانپزشکی

کلینیک ‌دندانپزشکی در واقع مجموعه‌ای است که در آن انواع خدمات مربوط به د‌هان و دندان توسط متخصصین دندان پزشک ارائه ‌می‌شود. سلامت دندان و د‌هان شما ترکیبی از نگهداری روزانه شامل مسواک زدن، استفاده از نخ دندان، د‌هان شویه و … به اضافه چکاب‌های مرتب د‌هان و دندان توسط پزشک متخصص است. به لطف پیشرفت علم دندانپزشکی شما ‌می‌توانید با مراجعه و چکاب‌های سالانه در مراحل اولیه آسیب رسیدن به دندان‌ها آن را درمان و از خرابتر شدن آن جلوگیری کنید.

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

تفاوت مطب و کلینیک دندانپزشکی

قبل از اینکه به موضوع کلینیک دندانپزشکی در سنندج بپردازیم، بهتر است شما را با تفاوت‌های کلینیک و مطب دندانپزشکی آشنا کنیم. مطب دندانپزشکی دارای محیطی نسبتاً کوچک با تنها یک یونیت فعال است؛ درحالی‌که کلینیک دندانپزشکی مجموعه‌ای از چند مطب فعال زیر یک سقف است. در اینجا چند تفاوت مهم این دو را بررسی کرده‌ایم.

تعداد یونیت و اتاق درمان

در یک مطب دندانپزشکی تنها یک یونیت وجود دارد که برای استفاده یک بیمار در نظر گرفته شده است؛ اما در کلینیک، معمولاً چند یونیت و به طور هم‌زمان به ارائه خدمات می‌پردازند. این یونیت‌ها ممکن است که در یک سالن مشترک باشند یا اتاق‌های جداگانه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مطب دندانپزشکی فقط یک اتاق برای ویزیت و ارائه خدمات دارد، اما در برخی از موارد، کلینیک دندانپزشکی در سنندج دارای چند اتاق مجزا است و خدمات به صورت اختصاصی به بیماران ارائه می‌شوند.

تجهیزات رادیوگرافی

برخی از کلینیک‌ها دارای تجهیزات رادیوگرافی هستند و در این حالت شما مجبور نیستید که به یک مرکز دیگر جهت عکس‌برداری مراجعه کنید. این مزیت می‌تواند در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در سنندج تأثیر زیادی داشته باشد؛ زیرا دریافت کلیه خدمات مربوط به دندانپزشکی در یک مکان، صرفه‌جویی زیادی در زمان و هزینه شما دارد.

این در حالی است که مطب‌ها به دلیل کمبود فضایی که در اختیار دارند، نمی‌توانند خدمات مرتبط با رادیوگرافی را ارائه بدهند.

سالن انتظار دندانپزشکی

حتماً می‌دانید که اولین جایی که در زمان ورود به مطب یا کلینیک دندانپزشکی در سنندج با آن مواجه می‌شوید، بخش پذیرش است. قسمت پذیرش در کلینیک‌ها در بخشی جدا از سالن انتظار مجموعه قرار دارد. سالن انتظار باعث می‌شود که بیماران در زمان انتظار برای دریافت خدمات خود راحت‌تر باشند.

معمولاً در این سالن‌های انتظار، امکانات سرگرم‌کننده‌ای مانند: تلویزیون، مجله، روزنامه و… وجود دارند که این انتظار را برای بیماران آسان‌تر می‌کنند. سالن انتظار مطب‌ها معمولاً کوچک و با بخش پذیرش ادغام شده است.

ساعات کاری

در برخی از موارد، حضور دندانپزشکان در کلینیک‌ها به صورت شیفتی است؛ بنابراین امکان دارد که یک کلینیک دندانپزشکی در سنندج به صورت شبانه‌روزی باز باشد. این امر برای مطب‌ها ممکن نیست؛ زیرا مطب‌ها تنها یک دندانپزشک دارند و ساعات کاری آن‌ها محدودتر است.

کلینیک‌های شبانه‌روزی مزیت‌های زیادی نسبت به دندانپزشکی‌های دیگر دارند؛ از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به رسیدگی سریع به موارد اورژانسی اشاره کرد.

طرف قرارداد با بیمه‌ها

با توجه به گستردگی خدمات کلینیک‌های دندانپزشکی، برخی از مدیران این کلینیک‌ها با بیمه‌های مختلفی قرارداد می‌بندند تا رضایت هر چه بیشتر بیماران را جلب کنند. این در حالی است که تعداد مطب‌هایی که با بیمه‌ها قرارداد دارند، انگشت شمار است.

تعداد دندانپزشک

واضح است که در یک مطب دندانپزشکی تنها یک پزشک فعالیت می‌کند؛ اما در یک کلینیک دندانپزشکی در سنندج بیش از دو دندانپزشک فعال هستند. البته برخی از این پزشکان ممکن است که علاوه بر فعالیت در کلینیک، مطب شخصی هم داشته باشند.

دولتی یا خصوصی بودن

تمامی مطب‌های دندانپزشکی خصوصی هستند؛ اما کلینیک‌ها می‌توانند دولتی یا خصوصی باشند. کلینیک‌های دولتی هزینه کمتری نسبت به کلینیک‌ها و مطب‌های خصوصی دریافت می‌کنند و در بسیاری از مواقع، طرف قرارداد بیمه‌های مختلف هستند.

ویژگی‌های یک کلینیک دندانپزشکی خوب

یک کلینیک دندانپزشکی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در صورتی که می‌خواهید به یک کلینیک دندانپزشکی در سنندج مراجعه کنید، باید خصوصیات یک کلینیک خوب را بدانید. شناخت این ویژگی‌ها به انتخاب درست و رضایت بالا می‌انجامد. مهم‌ترین ویژگی‌های یک کلینیک دندانپزشکی خوب عبارت‌اند از:

 • مجهز به جدیدترین امکانات و دستگاه‌ها
 • ارائه خدمات متنوع و باکیفیت
 • پرسنل متخصص، خوش برخورد و کاربلد
 • داشتن محیطی کاملاً استرلیزه
 • موقعیت مکانی مناسب
 • نوبت‌دهی منظم و سازمان یافته

تجهیزات کلینیک دندانپزشکی

امکانات یک کلینیک دندانپزشکی در سنندج در کیفیت نهایی کار تأثیر زیادی دارد. مواد اولیه و تجهیزات استفاده شده بر کیفیت و طول درمان اثر می‌گذارند و یکی از دلایل انتخاب یک کلینیک هستند. از آنجایی که تشخیص دقیق مشکلات مربوط به فک و دندان با عکس‌های OPG امکان‌پذیر است، داشتن تجهیزات عکس‌برداری برای کلینیک‌های مجهز ضروری است.

هزینه خدمات دندانپزشکی

با توجه به گران بودن خدمات دندانپزشکی، اطلاع از آخرین تعرفه‌های درمانی می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری بهتر کمک کند. در جدول زیر، تعرفه‌های مربوط به خدمات کاربردی کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی آورده شده‌اند.

خدمات هزینه
ویزیت دندانپزشک عمومی از ۴۰۰۰۰ تومان
پانسمان از ۳۶۰۰۰ تومان
جرم گیری + بروساژ فک از ۳۴۰۰۰۰ تومان
بلیچینگ هر فک از ۳۶۰۰۰۰۰ تومان
عکس پری اپیکال از ۵۰۰۰۰ تومان
عصب کشی هر کانال از ۴۵۰۰۰۰ تومان
درمان ریشه مجدد (هر کانال) از ۷۹۰۰۰۰ تومان
پین داخل کانال از ۱۳۰۰۰۰ تومان
پالپوتومی بزرگسال از ۲۸۰۰۰۰ تومان
ترمیم با آمالگام از ۵۴۰۰۰۰ تومان
ترمیم با کامپوزیت از ۶۰۰۰۰۰ تومان
ونیر کامپوزیت از ۳۴۸۰۰۰۰ تومان
کامپوزیت زیبایی از ۱۵۸۰۰۰۰ تومان
کف بندی از ۲۰۰۰۰۰ تومان
کشیدن دندان از ۳۰۰۰۰۰ تومان
کشیدن دندان عقل از ۵۱۰۰۰۰ تومان
کشیدن ریشه باقی‌مانده از ۵۷۰۰۰۰ تومان
درمان درای ساکت (برای هر جلسه) از ۲۱۰۰۰۰ تومان

 

اهمیت مراقبت از دندان

دندان‌ها نقش بسیار مهمی در زندگی ما انسان‌ها دارند، آن‌ها ‌می‌توانند در جویدن و خوردن غذا‌های خوشمزه و حتی هضم آن‌ها به ما کمک کنند. دندان‌های ما حتی به ما کمک خواهند کرد که به طور واضح و راحت‌تر صحبت کنیم و به صورت شکل زیباتری می‌دهند. اما چه بسا افرادی را دیده باشید که بدون وجود دندان‌هایشان صورت آن‌ها فرورفته‌تر و هنگام صحبت کردن نیز دچار مشکل خواهند شد. با داشتن دندان‌های زیبا ‌می‌توانید لبخند‌های زیبایی نیز بزنید که در اعتماد به نفس شما بسیار مؤثر است.

با رعایت مواد غذایی سالم و نگهداری روزانه از این صدف‌های زیبا در د‌هان خود ‌می‌توانید عمر و سلامت آن‌ها را افزایش دهید. تحقیقات نشان داده که تعداد دندان‌های ما ‌می‌تواند با طول عمر ما ارتباط داشته باشند. به این معنی که افرادی که در در سن ۷۰ سالگی دارای ۱۵ دندان یا بیشتر هستند نسبت به کسانی که کمتر از این تعداد را دارند، عمر طولانی‌تری خواهند داشت.

همچنین با مراقبت و حفظ سلامت د‌هان و دندان‌ها از رشد باکتری‌ها درون د‌هان جلوگیری خواهد شد، زیرا با رشد و ورود این میکروارگانیسم‌ها به درون خون ‌می‌توانند موجب ایجاد عفونت در بدن و لخته در خون نیز شوند. طی تحقیات صورت گرفته با وجود بیماری‌های د‌هان و دندان و عدم درمان و رسیدگی به آن‌ها سبب ایجاد بیماری‌هایی از قبیل سکته قلبی، دیابت، ابتلا به برخی از سرطان‌ها و حتی زوال عقل ‌می‌گردد.

کلینیک های دندان پزشکی

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

 

معرفی کلینیک‌ دندانپزشکی در سنندج

با مطالعه مطالب فوق شما نیز به این نتیجه خواهید رسید که سلامت د‌هان و دندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل در لیست زیر مجموعه‌ای از انواع دندان پزشکان سنندج را به شما معرفی خواهیم کرد:

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

دندان پزشکان جراح در سنندج

 • شیوا رضایی: واقع در خیابان مولوی ساختمان ارگ با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۵۲۷۵
 • فرشاد مرادی: واقع در ابتدای خیابان ژاندارمری روبروی آموزش و پرورش با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۸۸۴۴
 • فواد امینی: واقع در خیابان شهید تعریف نبش خیابان حسن آباد، ساختمان امانیه طبقه پنجم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۶۵۱۹
 • یاور توکلیان: واقع در خیابان شهید تعریف نبش خیابان حسن آباد، ساختمان امانیه طبقه دوم
 • کاوه ذولفقار نسب: واقع در سه راه شریف آباد، ساختمان سنه دژ طبقه هفتم
 • هیرش دوستکامی: واقع در سه راه شریف آباد، ساختمان سنه دژ طبقه دوم
 • بهزاد ویسی: واقع در خیابان شهید تعریف، کوچه نیلوفر مجتمع مدیکا طبقه چهارم
 • رحمان معزی: واقع در سه راه نمکی، کوچه تکیه شیخ عبدالله کوسه با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۳۲۸۹۵
 • خالد قادرمرزی: واقع در خیابان شهید تعریف، کوچه نیلوفر، جنب داوخانه عندلیبی ساختمان مدیکا طبقه اول
 • رضا ناصری: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۵۸۲۹ و ۰۸۷۳۳۲۸۷۷۰۷
 • کیانوش لطف الله نسبی: واقع در ششم بهمن کوچه نیکان ساختمان نیکان طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۲۶۸۸۴
 • سیروان دوستی: واقع در خیابان شهید تعریف، نبش خیابان حسن آباد، ساختمان امانیه با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۷۵۲۹
 • شاهو ناجدی: واقع در سه راه شریف آباد، مجتمع هورام طبقه سوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۵۸۶۹
 • فرید فرشادی: واقع در خیابان فردوسی سه راه نمکی
 • معراج: واقع در خیابان شاپور، جنب بسیج مقاومت با شماره تماس ۰۸۷۳۳۱۵۵۶۹۰

 

 • وسیم حسینی: واقع در ششم بهمن، جنب داروخانه هلال احمر
 • لبخند: واقع در شهرک بهاران بالاتر از میدان قانع با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۷۸۷۰۶۵
 • سمیه حاجی سلیمانی: واقع در ششم بهمن، روبروی داروخانه هلال احمر، جنب پوشاک نی‌نی ناز با شماره تلفن ۰۹۱۸۷۸۲۳۰۰۵
 • کاوه شاهمرادی: واقع در خیابان شهید تعریف، نبش خیابان حسن آباد ساختمان امانیه
 • فریبا قادری: واقع در میدان اقبال، کوچه بیمه ایران، ساختمان آزادی با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۵۶۴۶
 • سعید سنگین آبادی: واقع در خیابان وکیل، روبروی شرکت نفت با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۹۰۸۲۰
 • زبیر قادرمرزی: واقع در خیابان شهید تعریف، ساختمان مدیکا طبقه اول با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۴۶۲۲۷
 • فریبا شمس: واقع در خیابان صفری، کوچه مریم مجتمع مهرگان
 • ظاهر دانایی: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف طبقه دوم با شماره تلفن ۳۳۲۸۹۹۴۳
 • فاتح ویسی: واقع در ششم بهمن مجتمع صدف طبقه دوم
 • مسعود علی حسینی: واقع در خیابان تعریف، ساختمان ژیوار با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۴۱۲۷
 • ناصر کاظمی: واقع در میدان اقبال ابتدای ژاندارمری ساختمان پزشکان ۴۰۷ با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۴۴۶۶
 • سالار اخگر: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف، طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۹۱۵۵۱
 • بهنام مصباح: واقع در ششم بهمن پاساژ شاهو، طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۳۵۲۰
 • کمال فرجی: واقع در ششم بهمن کوچه یغموری ساختمان باران طبقه چهارم
 • نعمت الله کلاه قوچی: واقع در خیابان صفری کوچه مریم، ساختمان مهرگان طبقه اول با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۴۸۲۲۸
 • فرزان نقشبندی: ششم بهمن، کوچه یغموری ساختمان مهر با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۷۷۱۷
 • شهرام بهمنی: واقع در خیابان تعریف کوچه نیلوفر، ساختمان مدیکا طبقه پنجم
 • غالب علیخانی: واقع در چهار راه گلشن، جنب بانک ملت با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۳۰۲۰۰
 • فرخ اسدی: واقع در خیابان فردوسی سه راه نمکی
 • مهدی باسامی: واقع در خیابان فردوسی، روبروی سینما بهمن، ساختمان سروش طبقه دوم
دندانپزشکان جراح

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

 

معرفی کلنیک دندانپزشکی زیبایی در سنندج

 • ملینا امینی: واقع در خیابان شهید تعریف، ساختمان ژیوار ۲
 • خبات یوسفی: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف طبقه سوم واحد ۴۸
 • فرخ اسدی: واقع در خیابان فردوسی سه راه نمکی
 • صادق مولودی: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۹۷۴۹
 • کلینیک نسیم: واقع در سه راه شریف آباد، ساختمان سنه دژ با شماره تلفن ۰۹۳۰۰۹۴۰۱۵۵
 • آرمان حسنی: واقع در شم بهمن، مجتمع صدف طبقه دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۸۷۷۸۸
کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

معرفی دندانپزشکی متخصص در ایمپلنت دندان در سنندج

 • هیرش دوستکامی: واقع در سه راه شریف آباد، ساختمان سنه دژ طبقع دوم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۹۹۹۹۹
 • وسیم حسینی: واقع در ششم بهمن، جنب داروخانه هلال احمر کلینیک مهر با شاره تلفن ۰۸۷۳۳۲۹۰۲۴۰
 • کاوه محمدی: واقع در ششم بهمن، مجتمع صدف طبقه سوم با شماره تماس ۰۸۷۳۳۲۹۰۶۷۰
 • فواد امینی: واقع در خیابان شهید تعریف، ساختمان امانیه طبقه پنجم با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۳۳۲۸۶۵۱۹
 • مسعود رشید زاده: واقع در ششم بهمن مجتمع صدف، طبقه دوم
 • سوران امینی فرد: واقع در خیابان تعریف، ساختمان ژیوار
 • هلیا رزاق طلب: واقع در ابتدای خیابان وکیل، جنب داروخانه شبانه روزی خدیو با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۹۰۸۲۰
 • هدایت محمدی: واقع در چهار راه صفری، ساختمان ژینا با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۴۵۳۲۳
 • شراره کریمی: واقع در خیابان تعریف، ساختمان فردوسی
 • عادل سلیمی: واقع در خیابان ژاندارمری روبروی آموزش و پروزش ساختمان ۴۰۷
 • آوات سدری: واقع در خیابان صلاح الدین ایوبی
کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

 

معرفی متخصص ارتودنسی در سنندج

 • افشین شادی: واقع در خیابان تعریف ساختمان امانیه با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۴۹۴۱۰
 • ایلناز حاجی همتی: واقع در خیابان مولوی روشا با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۲۷۰۶۸
 • سمیه کرمی: واقع در خیابان شهید تعریف ساختمان ژیوار ۲ با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۲۹۹۰۰
 • علی اکبر کریمی: واقع در خیابان تعریف ساختمان فردوسی
کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

معرفی کلینیک دندانپزشکی کودک در سنندج

 • سوما عرب زاده: واقع در خیابان مولوی، ساختمان روشا با شماره تلفن ۰۸۷۳۲۳۳۰۲۰
 • پویا مروتی: واقع در خیابان تاج مجتمع ژیوار با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۴۹۳۶۷
 • روژین سلیمان زاده: واقع در میدان سنه دژ، ساختمان سنه دژ با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۹۹۴۲۱۱
 • دکتر محمدی: واقع در ششم بهمن کوچه یغموری
 • کلینیک لبخند
 • کاوه ذولفقار نسب

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

خدمات کلینک‌ دندانپزشکی در سنندج

خدمات درمانی و زیبایی د‌هان و دندان در شهر سنندج یکی از با کیفیت‌ترین تخصص‌ها در این شهر است که با وجود صد‌ها متخصص مجرب و با تجربه در این زمینه ارائه ‌می‌گردد.

خدمات کلینیک دندانپزشکی در سنندج

خدمات کلینیک دندانپزشکی در سنندج

شما نیز چه در سنندج و چه در هر نقطه‌ای از کشور عزیزمان که باشید ‌می‌توانید برای انجام تمامی امور درمانی و زیبایی د‌هان و دندان خود را زیر نظر دندان پزشکان سنندج با قیمت‌هایی بسیار مناسب انجام دهید. از جمله خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی در سنندج می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کشیدن دندان
 • پر کردن
 • عصب کشی
 • لمینت
 • اصلاح خطوط لثه
 • کاشت نگین دندانی
 • جرم گیری
 • پیوند لثه
 • جراحی و تغییر لثه
 • ایمپلنت
 • دندان مصنوعی
 • بریج دندان
 • بلیچینگ
 • میناکاری
 • باندینگ دندان (پیوند)
 • کرادینگ
 • ارتودنسی
 • روکش و….

 

مراکز عکسبرداری از دندان در سنندج

برای ویزیت و مشاهده وضعیت دندان‌ها توسط دندان پزشک اولین اقدام تهیه عکس از وضعیت دندان‌های خود است. از جمله مراکز تصویربرداری از دندان در سنندج عبارتند از:

 • نیلوفر محمدی واقع در خیابان تعریف کلینیک درد طبقه دوم
 • سمیرا خواجه واقع در ششم بهمن کوچه سوسن کوچ شب بو ساختمان ۲۴
 • محمد حدادیان واقع در میدان اقبال کوچه بیمه ایران، جنب داروخانه
 • سعید سنگین آبادی
 • کلینیک تبسم واقع در سه راه شریف آباد ساختمان سنه دژ
 • مرکز تصویربرداری شفا واقع در خیابان تعریف روبروی بانک شهر
 • بیمارستان تأمین اجتماعی واقع در بلوار پاسداران خیابان خانقاه
 • کلینیک تأمین اجتماعی واقع در خیابان تعریف خیابان هدایت
 • درمانگاه معراج واقع در خیابان شاپور جنب مقاومت بسیج
 • شهید قاضی: واقع در خیابان تعریف
 • دانشگاه علوم پزشکی واقع در بلوار پاسداران روبروی هتل شادی
کلینیک دندانپزشکی در سنندج

کلینیک دندانپزشکی در سنندج

مکان یابی سنندج

اگر به دنبال کسب و کار مورد نظر خود می‌گردید و یا مکانی را لازم دارید اما پیدا کردن آن بسیار زمان‌بر و حتی غیر ممکن است، بهتر است از راه حل آسان ما استفاده کنید. شما ‌می‌توانید فقط با نصب اپلیکیشن سنه آگرین روی گوشی همراه خود در هر مکان و هر زمان هر شغل و هر مکانی را که در سنندج بخواهید در دسته بندی مربوطه به طور کامل بیابید. همین حالا این اپ را نصب کنید و در دست بندی پزشکان و دندان پزشکان شهر سنندج لیست تمامی پزشکان مورد نظر در شهر سنندج را با مشخصات و شماره تلفن آن‌ها ببینید.

شارینو

کلینیک دندانپزشکی در سنندج -شارینو

مقاله پیشنهادی:

لیست بیمارستان های سنندج در سال ۱۴۰۱+ادرس و شماره تماس

مقاله پیشنهادی:

معرفی مراکز پلیس ۱۰+ در سنندج

مقاله پیشنهادی:

سینما بهمن سنندج و اکران بهترین فیلم های سینمایی در سال ۱۴۰۱

مقاله پیشنهادی:

بهترین روانشناس‌های سنندج را با ما بشناسید

مقاله پیشنهادی:

بهترین پزشکان قلب و عروق سنندج +آدرس و شماره مطب

مقاله پیشنهادی:

معرفی کتاب فروشی های سنندج از قدیمی ترین تا به روزترین ها

مقاله پیشنهادی:

بهترین پزشک زنان در سنندج سال ۱۴۰۱+ادرس پزشک زن

مقاله پیشنهادی:

معرفی مراکز تزریق واکسن کرونا در سنندج که باید بشناسید!

 

سایر خدمات شارینو:😊

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن

سئو در سنندج

تولید محتوا

پشتیبانی اینستاگرام

طراحی و ساخت تیزر

طراحی پوستر

طراحی لوگو

 

 

تعمیر پکیج در سنندج

بهترین رستوران های سنندج

 سینما بهمن سنندج

 

 

 

۳۰ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *