آدرس 10 باتری سازی در یزد- تعویض باتری سیار + شماره تماس

باتری سازی در یزد

باتری سازی در یزد یکی از مهم‌ترین خدمات حوزه تعمیرات خودرو‌ها است که ممکن است هریک از ما به آن نیاز پیدا کنیم. امروزه خودرو‌ها به یک عضو جدانشدنی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده‌اند و مانند هر وسیله دیگری ممکن است دچار مشکل شوند. ایرادات باتری و سیستم برق خودرو از رایج‌ترین مشکلات خودروها به شمار می‌آیند.

اگر عمر باتری خودرو شما تمام شده است یا اخیراً متوجه شده‌اید که خودرو به خوبی استارت نمی‌خورد، لازم است از برق کار ماشین در یزد برای رسیدگی به این موضوع کمک بگیرید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات خوب و کاربردی درمورد خدمات باتری سازی در یزد در اختیار شما قرار دهیم.

نشانه‌های خرابی باتری خودرو

نشانه‌های خرابی باتری خودرو

ممکن است بپرسید که چگونه متوجه شویم باتری خودرو ما خراب شده یا عمر آن به اتمام رسیده است؟ در این باره باید بگوییم خرابی باتری و ایرادات سیستم برقی خودرو با نشانه‌هایی همراه هستند که هر راننده‌ای باید آن‌ها را به خوبی بشناسد. در ادامه به طور کامل درمورد علائم خرابی باتری خودرو صحبت خواهیم کرد.

تغییر رنگ نشانگر باتری

در صورتی که خودرو شما از باتری اتمی‌ استفاده می‌کند، می‌توانید به راحتی به خرابی‌های آن پی ببرید. باتری‌های اتمی‌ از یک چشمی‌ روی باتری برخوردار هستند که با توجه به تغییرات رنگ آن می‌توانید متوجه ایرادات باتری یا خالی شدن آن شوید. برای مثال تغییر رنگ چشمی‌ به رنگ سیاه بیانگر خالی شدن شارژ باتری است.

در این شرایط باید به کمک تعمیرکار باتری سازی در یزد باتری را مجدداً شارژ کنید. اگر نشانگر روی باتری اتمی‌ رنگ سفید را نشان دهد، یعنی باتری خراب شده و مشکلی در ساختار آن به وجود آمده است. در این شرایط نیز لازم است در اسرع وقت به مرکز باتری سازی در یزد مراجعه کنید.

تغییر رنگ نشانگر باتری

 

تغییر شکل باتری

از دیگر علائمی‌ که نشان می‌دهد باتری شما به خدمات باتری سازی در یزد نیاز دارد می‌تواند به تغییر شکل ظاهری باتری اشاره کرد. هرگونه تغییر در ظاهر باتری همچون فرورفتگی یا برآمدگی نشان از خرابی باتری است و لازم است سریعاً برای رسیدگی به آن‌ به بهترین باتری سازی در یزد مراجعه کنید.

از مهم‌ترین عواملی که سبب ایجاد این تغییرات می‌شوند می‌توان به داغ شدن بیش از حد باتری، وارد شدن ضربه یا شکستگی باتری اشاره کرد. این موارد می‌توانند به خرابی و کاهش عملکرد باتری خودرو شما منجر شوند.

تغییر شکل باتری

 

سخت یا دیر روشن شدن خودرو

اگر به هنگام سوار شدن به خودرو متوجه شده‌اید که خودرو روشن نمی‌شود یا سخت روشن می‌شود، احتمالاً باتری آن با مشکل مواجه شده است. بارزترین علامتی که نشان می‌دهد عمر باتری خودرو روبه‌اتمام است این است که اتومبیل شما در شرایط شارژ کامل و اطمینان از سلامت آن، نتواند مجدداً پیشرانه را روشن کرده و استارت بخورد.

علاوه بر این اگر خودرو شما با بیش از یک ساعت خوابیدن دیگر استارت نزند؛ اما بعد از اینکه آن را روشن کردید و مدتی کار کرد، به راحتی استارت بزند، قطعاً باتری خودرو شما دچار خرابی شده و به تعویض در مراکز تخصصی باتری سازی در یزد نیاز دارد.

در این شرایط باتری شارژ می‌شود؛ اما نمی‌تواند آن را نگه دارد و بعد از مدتی خوابیدن خالی می‌شود و ماشین استارت نمی‌خورد. از دیگر نشانه‌های خرابی باتری که به استارت زدن مربوط می‌شود می‌توان به روشن شدن خودرو با استارت سنگین اشاره کرد. لازم است بدانید ولتاژ باتری نباید زیر ۱۲ ولت باشد.

اگر به این حد برسد و خودرو با استارت سنگین روشن شود، باید فوراً ولتاژ را بررسی کرده و اگر از ۱۲ پایین‌تر بود و مشکلی در دینام خودرو وجود نداشت، به تعمیرات برق خودرو در یزد در مرکز باتری سازی در یزد اقدام کنید.

باتری سازی در یزد

 

استارت نخوردن خودرو در آب و هوای سرد

از دیگر نشانه‌های خرابی باتری می‌توان به استارت نخوردن یا سخت روشن شدن خودرو در هوای سرد اشاره کرد. البته می‌توان گفت این موضوع تا حدودی برای خودرو‌ها طبیعی است؛ اما اگر هر روز به هنگام استفاده از خودرو لازم است بیش از حد برای روشن کردن آن تلاش کنید، احتمالاً ایرادی در باتری خودرو شما به وجود آمده است.

اگر این اتفاق بیش از یک بار در هفته رخ دهد، لازم است به سلامت باتری خود شک کرده و با بهترین برق کار خودرو در یزد جهت تعویض باتری مشورت کنید. متخصص باتری سازی در یزد به طور کامل خودرو شما را بررسی کرده و اگر ایراد از باتری باشد، آن را تعویض می‌کند.

استارت نخوردن و روشن نشدن لامپ‌های خودرو

باتری خودرو نیروی لازم برای روشن شدن تمامی‌ اجزا و چراغ‌های خودرو را تأمین می‌کند، به‌خصوص وقتی که دینام کار نکند؛ بنابراین اگر خودرو شما هیچ علائم حیاتی از خود نشان نمی‌دهد و چراغ، موتور و دیگر اجزای آن روشن نمی‌شوند، باتری خودرو شما خراب شده است.

علاوه بر این اگر ماشین استارت نمی‌خورد یا چراغ‌های جلویی خودرو روشن نمی‌شوند، احتمالاً استارتر یا موتور دچار ایراد شده‌اند. از دیگر نشانه‌های خرابی باتری می‌توان به نبود برق پشت آمپر خودرو اشاره کرد. البته این مشکل را می‌توانید به صورت سوسو زدن چراغ صفحه کیلومتر نیز مشاهده کنید.

اگر با این علائم روبرو شدید، لازم است در اولین فرصت با متخصصان باتری سازی در یزد تماس گرفته و درخواست خدمات کنید.

استارت نخوردن و روشن نشدن لامپ‌های خودرو

 

موتور استارت می‌خورد اما روشن نمی‌شود

در برخی مواقع نیز ممکن است ببینید که هنگام چرخاندن سوئیچ، موتور ماشین استارت می‌زند؛ اما روشن نمی‌شود. در چنین شرایطی نیز به احتمال زیاد ایراد از باتری خودرو است. البته ممکن است استارتر نیز دچار مشکل شده باشد؛ اما در ۹۵ درصد مواقع باتری خراب شده است، حتی اگر ماشین به خوبی استارت نیز بخورد.

اگر آمپرسنج نشان دهد که باتری خودرو شما در وضعیت خوبی است، امکان دارد چند ولت کمتر از مقدار موردنیاز باتری وجود داشته باشد. در این شرایط هرچقدر هم که برای روشن کردن خودرو تلاش کنید، روشن نمی‌شود و باید از خدمات باتری به باتری خودرو در یزد استفاده کنید.

سپس در زمانی که ماشین شما روشن شد، اتصال را قطع کرده و صبر کنید موتور خودرو تا نیم ساعت کار کند و دینام یا آلترناتور بتوانند مجدداً آن را شارژ کنند. به طور کلی اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، بهتر است پیش از هر اقدامی‌ در ابتدا با تعمیرگاه باتری سازی در یزد تماس بگیرید تا برق کار مجرب به محل اعزام شود.

موتور استارت می‌خورد اما روشن نمی‌شود

 

دائماً از باتری به باتری استفاده می‌کنید

اگر مجبور هستید حداقل ۳ بار در هفته از اتصال باتری به باتری برای روشن کردن خودرو خود استفاده کنید، دیگر وقت آن است با مراجعه به مرکز تخصصی باتری سازی در یزد، باتری اتومبیل خود را تعویض کنید. حتی اگر باتری شما سالم هم باشد، در اثر ۳ بار در هفته اتصال باتری به باتری خراب می‌شود.

در واقع این نوع اتصال مانند یک شوک برای باتری شما خواهد بود؛ بنابراین انتقال این شوک در تعداد دفعات زیاد سبب خرابی و نیاز به تعویض باتری می‌شود. درنهایت اگر باتری خودرو شما در اثر باتری به باتری کردن آسیب دیده است، می‌توانید با استفاده از خدمات باتری سازی در یزد مشکل را برطرف کنید.

انواع باتری خودرو در یزد

در این بخش از مطلب باتری سازی در یزد لازم دیدیم شما را با انواع باتری خودرو آشنا کنیم. باتری از اصلی‌ترین قطعات خودرو‌ها است که به عنوان قلب الکتریکی خودرو شناخته می‌شود. امروزه به دلیل اهمیت بالای باتری در کارکرد خودروها می‌توانید انواع مختلفی از باتری ماشین را در بازار مشاهده کنید.

 هریک از این باتری‌ها از ویژگی‌ها و مزایای خاص خود برخوردار هستند که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.

باتری اتمی‌ یا غیر سیلد

ساختار اصلی این نوع باتری خودرو از دو ماده اصلی کلسیم و آنتیموان تشکیل می‌شود. لازم است بدانید باتری‌های اتمی‌ خود به ۲ دسته آلیاژی و هیبریدی تقسیم‌بندی می‌شوند. این باتری‌ها به یک نگهدارنده نیاز دارند و می‌توان گفت بدون وجود آن نمی‌توان از این باتری‌ها استفاده کرد.

در ساخت باتری‌های غیر سیلد در ابتدا تعداد زیادی صفحه شارژ می‌شوند و سپس همه آن‌ها روی هم قرار می‌گیرند. این باتری‌ها به دلیل ساختاری که دارند بیشتر برای آب و هوای گرم مناسب هستند و در این شرایط کمتر دچار خرابی می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی باتری‌های اتمی‌ این است که با نگاه کردن به ساختار بدنه آن‌ها می‌توان به مشکلات باتری پی برد.

در بدنه این باتری‌ها ۳ چراغ با رنگ‌های قهوه‌ای، سفید و سبز تعبیه شده‌اند که هرکدام بیانگر وضعیت مختلف باتری هستند. رنگ سفید نشان می‌دهد باتری خودرو دچار خرابی شده یا به شکل صحیح کار نمی‌کند. رنگ سبز نیز خیال شما را از بابت سلامت باتری راحت می‌کند و بیانگر این است که باتری خودرو شما هیچ ایرادی ندارد.

روشن نشدن چراغ خودرو

 

اما درمورد رنگ قهوه‌ای باید بگوییم نشان می‌دهد که باتری ماشین شما سالم است؛ اما از شارژ کافی برخوردار نیست. از مهم‌ترین مزایای باتری‌های اتمی‌ در حوزه باتری سازی در یزد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به سرویس: اگر باتری شما از نوع اتمی‌ است، دیگر نیازی نیست برای تعمیر و سرویس به بهترین باتری سازی در یزد مراجعه کنید. این باتری‌ها به نام باتری‌های بدون نیاز به تعمیر و سرویس شهرت دارند و شما می‌توانید با خیال راحت تا پایان عمر باتری از آن استفاده کنید.
 • راحتی تعمیر: سهولت تعمیر باتری‌های اتمی‌ سبب شده است این باتری‌ها به عنوان باتری‌های اقتصادی شناخته شوند. از آنجایی که باز کردن باتری غیر سیلد ممنوعیتی ندارد، شما می‌توانید در صورت نیاز، باتری را به باتری ساز ماهر در یزد بسپارید. در صورت وجود گارانتی، این خدمات به شکل رایگان انجام می‌شوند.
 • عمر طولانی: عمر و دوام بالای باتری‌های اتمی‌ سبب شده است که امروزه این باتری‌ها در صدر فروش باتری‌های خودرو قرار داشته باشند. عمر مفید باتری‌های اتمی‌ از باتری‌های سیلد یا اسیدی بیشتر است؛ زیرا باتری اتمی‌ غیر قابل تخلیه است و آب آن خارج نمی‌شود.
 • نگهداری شارژ: دیگر مزیت باتری اتمی‌ این است که برخلاف باتری اسیدی برای مدت طولانی شارژ را در خود نگه می‌دارد. یعنی اگر چند روز پشت سر هم از خودرو خود استفاده نکنید، باتری شارژ خالی نمی‌کند. جالب است بدانید این نوع باتری بدون نیاز به سرویس هر ماه تنها ۲ درصد از شارژ خود را از دست می‌دهد.

باتری‌های اتمی‌ نیز مانند هر نوع وسیله الکترونیکی دیگری از معایبی برخوردار هستند که لازم است آن‌ها را بشناسید. اولین مورد از معایب باتری‌های اتمی‌ به قیمت بالای آن‌ها مربوط می‌شود. این باتری‌ها نسبت به نوع اسیدی از قیمت بیشتری برخوردار هستند که البته با توجه به مزایایی که دارند، ارزش خرید آن‌ها نسبت به قیمتشان بالاتر است.

از طرف دیگر باتری‌های غیر سیلد برای استفاده در آب و هوای سرد مناسب نیستند و واقعیت این است که در هوای سرد به خوبی شارژ نمی‌شوند. به همین منظور لازم است در فصول سرد سال باتری خودرو را بپوشانید تا سرما به آن نفوذ نکند.

اگر باتری خودرو شما از نوع اتمی‌ است و اخیراً متوجه بروز اشکال در عملکرد آن شده‌اید، اصلاً لازم نیست نگران باشید؛ زیرا تکنسین باتری سازی در یزد می‌تواند در کمترین زمان علت را تشخیص داده و به تعویض باتری خودرو شما بپردازد. قیمت باتری اتمی‌ در حوزه باتری سازی در یزد از ۱۲۰۰۰۰۰ تومان آغاز می‌شود.

باتری اتمی‌ یا غیر سیلد در یزد

 

باتری اسیدی یا سیلد

باتری‌های اسیدی یا سیلد از دیگر انواع باتری‌های موجود در بازار هستند که بر خلاف نوع اتمی‌ در ساختار خود به جای آنتیموان از سرب و کلسیم استفاده می‌کنند. ویژگی بسیار مهم این باتری‌ها این است که خود شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی شارژ کنید و میزان الکترولیت و چگالی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

علاوه بر این در شرایط لازم خود شما یا متخصصان باتری سازی در یزد می‌توانید مقداری الکترولیت یا آب مقطر به باتری اضافه کنید. البته اجزای داخلی باتری‌های اسیدی قابلیت تعویض ندارند. از مزایای باتری‌های اسیدی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • هزینه کم: باتری‌های اسیدی نسبت به نوع اتمی‌ قیمت پایین‌تری دارند و هزینه‌های سرویس یا تعمیر آن‌ها نیز بسیار مناسب و معقول است. همین موضوع سبب شده است باتری‌های سیلد به عنوان یک باتری محبوب و اقتصادی در حوزه خودرو کاربرد داشته باشند.
 • شارژ شدن سریع: مهم‌ترین ویژگی باتری‌های اسیدی این است که نسبت به دیگر انواع باتری ماشین بسیار سریع شارژ می‌شوند. البته توجه داشته باشید که این باتری‌ها نباید به شکل کامل شارژ شوند؛ زیرا این موضوع به‌مرورزمان سبب کاهش عمر آن‌ها می‌شود و خاصیت نگهداری انرژی در باتری را از دست می‌دهند.
 • مقاومت بالا: با وجود باتری‌های اسیدی دیگر لازم نیست شما مرتباً به مراکز مختلف باتری سازی در یزد مراجعه کنید؛ زیرا میزان خرابی‌های این نوع باتری بسیار کم است و از مقاومت بالایی نیز برخوردار است.

درمورد معایب باتری‌های اسیدی خودرو نیز باید بگوییم در کنار مزایای بسیار خوبی که دارند بی‌عیب نبوده و استفاده از آن‌ها نکات منفی نیز به همراه دارد. معایب باتری‌های سیلد یا اسیدی شامل موارد زیر هستند:

 • نیاز به رسیدگی منظم: اعضای داخلی این باتری‌های قابلیت تجزیه دارند و آب داخل باتری می‌تواند آن‌ها را تبخیر کند. به همین علت لازم است در استفاده از باتری‌های اسیدی همواره سطح الکترولیت باتری را به طور منظم چک کنید.
 • نیاز به تخلیه: استادکاران باتری سازی در یزد پیشنهاد می‌کنند باتری‌های اسیدی کاملاً تخلیه شوند؛ زیرا در غیر این صورت امکان دارد به‌مرورزمان عمر مفید باتری کاهش پیدا کرده و عملکرد آن تحت تأثیر قرار بگیرد.
 • زود خالی کردن شارژ: از دیگر معایب باتری‌های اسیدی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که شارژ باتری سرب اسیدی نسبت به باتری‌های اتمی‌ کمتر است. در واقع شارژ باتری اسیدی زودتر از دیگر انواع باتری ماشین تمام می‌شود.

اگر از این نوع باتری استفاده می‌کنید و قصد تعویض آن را دارید، حتماً از بهترین تعمیرکار باتری خودرو در یزد کمک بگیرید؛ زیرا در بهترین تعمیرگاه‌های باتری سازی در یزد از بهترین و باکیفیت‌ترین باتری‌های خودرو استفاده می‌شود و شما می‌توانید با خیال راحت به آن‌ها اعتماد کنید.

قیمت باتری‌های اسیدی در مراکز مختلف باتری سازی در یزد از ۶۰۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

 

تعمیرکار باتری خودرو در یزد

باتری اتمی‌ بهتر است یا اسیدی؟

یکی از پرتکرارترین سؤالات افراد به هنگام مراجعه به مراکز فعال در حوزه باتری سازی در یزد این است که باتری‌های اتمی‌ بهتر هستند یا اسیدی؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم به طور کلی با در نظر گرفتن مزایا و معایب هریک از این باتری‌ها می‌توان به این نتیجه رسید که استفاده از باتری‌های اتمی‌ سودمندتر از باتری‌های اسیدی است.

 باتری‌های اتمی‌ امروزه بسیار پرطرف‌دار و پرفروش هستند. علت این موضوع را می‌توان عملکرد بهتر، عمر طولانی، ساختار مناسب و کاربردی، عدم نیاز به سرویس و موارد دیگر معرفی کرد. علاوه بر این باتری‌های اتمی‌ آلودگی بسیار کمتری نسبت به باتری اسیدی دارند.

در باتری‌های اتمی‌ به دلیل بسته بودن قالب باتری، اسید موجود در آن هیچ وقت به خارج از باتری نشت نمی‌کند و سبب کثیف شدن بدنه و آسیب به سیم کشی ماشین نمی‌شود.

درست است که باتری‌های اتمی‌ از قیمت بالاتری نسبت به باتری اسیدی برخوردار هستند؛ اما مزایای آن‌ها ارزش این قیمت را دارد و به بهبود عملکرد سیستم برق خودرو شما منجر خواهد شد. به طور کلی اگر برای خودرو خود به دنبال یک باتری باکیفیت، بادوام و کم دردسر هستید، باتری‌های اتمی‌ می‌توانند بهترین گزینه باشند.

نکات مهم برای افزایش عمر باتری خودرو

اگر می‌خواهید باتری خودرو شما زودتر از موعد خراب نشود و لازم نباشد زود به زود باتری بخرید، باید به موضوعات بسیار مهمی‌ در نگهداری از باتری خودرو توجه کنید. رعایت این نکات به حفظ سلامت و دوام باتری بسیار کمک کرده و منجر می‌شوند کمتر به خدمات باتری سازی در یزد نیاز پیدا کنید. نکات افزایش عمر باتری خودرو عبارت‌اند از:

 • همواره سعی کنید باتری خود را تمیز و پاکیزه نگه دارید. به این منظور لازم است هر چند وقت یکبار با کمک یک برس سفت و آب اثرات خوردگی موجود روی ترمینال‌های باتری را تمیز کنید. بعد از پاک‌سازی نیز باتری را با آب شستشو دهید.
 • همواره بررسی کنید که اتصالات سر باتری ماشین شل نشده باشند. در صورت نیاز می‌توانید به کمک آچار آن‌ها را به خوبی سفت و محکم کنید.
 • سعی کنید رانندگی‌های کوتاه خود را محدود کنید. در رانندگی سریع باتری ماشین به شکل کامل شارژ نمی‌شود و با رانندگی طولانی قدرت باتری خودرو شما حفظ می‌گردد.
 • باتری خودرو را محکم ببندید. اگر باتری به شکل محکم بسته نشود، این موضوع به ایجاد آسیب‌های داخلی و اتصال کوتاه منجر می‌شود. ترمینال‌های باتری را به‌ویژه اگر در جاده‌های ناهموار حرکت می‌کنید، به شکل مرتب چک کنید و اطمینان حاصل کنید درست و محکم نصب شده باشند.
 • در زمان خروج از خودرو حتماً تمامی‌ چراغ‌های خودرو را خاموش کنید؛ زیرا روشن ماندن چراغ‌های خودرو برای مدت زمان طولانی می‌تواند سبب بروز آسیب‌های زیادی به باتری خودرو شود.
 • زمانی که خودرو شما خاموش است، از وسایل الکترونیکی استفاده نکنید. برای مثال در زمان کار نکردن موتور، کولر یا رادیو خودرو را خاموش کنید تا میزان فرسودگی باتری کاهش پیدا کند.
 • حتماً توجه داشته باشید که برای مدت زمان طولانی خودرو خود را خاموش ر‌ها نکنید و هر چند وقت یکبار آن را روشن کنید.
 • سعی کنید کمتر استارت بزنید. استارت زدن زیاد که حاصل از خاموش و روشن کردن مداوم خودرو است، سبب دریافت برق زیادی از باتری می‌شود و به آن فشار وارد نمی‌کند. پس به منظور افزایش عمر باتری از استارت زدن زیاد و بی‌دلیل بپرهیزید.
 • باتری خودرو را از سرما و گرمای زیاد دور نگه دارید. گرمای شدید سبب افزایش واکنش‌های شیمیایی باتری شده و عمر آن را کاهش می‌دهد. از سوی دیگر سرمای زیاد نیز قدرت باتری را کم می‌کند. به همین دلیل بهتر است باتری خود را عایق‌بندی کنید تا از آسیب‌های حاصل از گرما و سرمای شدید حفظ شود.
 • باتری از پرکاربردترین قطعات داخلی خودرو‌ها است که تمام اجزای ماشین از چراغ‌ها گرفته تا سیستم صوتی و کولر به آن نیاز دارند؛ بنابراین متخصصان باتری سازی در یزد همواره توصیه می‌کنند در استفاده از باتری خودرو صرفه‌جویی کنید تا زودتر از زمان مقرر عمر آن به پایان نرسد.
 • درنهایت اگر باتری خودرو شما از نوع اسیدی است، باید به طور منظم و مستمر وضعیت آن را چک کنید تا مطمئن شوید سطح باتری پایین‌تر نرفته باشد و باتری به شارژ نیاز نداشته باشد. پس همواره باتری اسیدی خودرو را بررسی کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به ایرادات و مشکلات آن آگاه شوید.

عمر مفید باتری خودرو به طور میانگین ۲ الی ۵ سال است؛ اما می‌توانید با اقداماتی که گفته شد تا حد زیادی به عمر و دوام بالای باتری خودرو کمک کنید. درواقع با رعایت موارد گفته شده دیگر نیازی نیست دائماً از خدمات باتری سازی در یزد استفاده کنید و هزینه‌ای گزاف بپردازید.

هزینه تعمیر باتری ماشین در یزد

آیا از هزینه تعویض باتری خودرو یا اتصال باتری به باتری خبر دارید؟ پیش از مراجعه به مراکز باتری سازی در یزد بهتر است از قیمت خدمات برق و باتری خودرو شناخت کافی داشته باشید. به همین منظور در ادامه مطلب لیست کاملی از قیمت خدمات باتری سازی در یزد را برای شما آماده کرده‌ایم.

نوع خدمات قیمت
دستمزد تعویض باتری ۱۵۰۰۰۰ تومان
دستمزد تست دینام، سیستم شارژ و باتری به باتری ۲۳۰۰۰۰ تومان
تست باتری ۲۲۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن دینام خودرو ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر دینام خودرو ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعویض شیشه بالابر ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان
باز و بسته کردن استارت خودرو ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر استارت خودرو ۱۵۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض تیغه برف پاک کن ۱۳۰۰۰۰ تومان
تعویض تسمه دینام ۱۲۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض لامپ خودرو ۹۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰۰ تومان
تعمیر کاربراتور ۴۰۰۰۰۰ الی ۸۰۰۰۰۰ تومان
تعمیرات سیم کشی، برق خودرو، مرتب کردن سیم کشی و جعبه فیوز ۵۰۰۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان

سؤالات متداول

۱. عمر باتری ماشین چقدر است؟

به طور متوسط باتری‌های خودرو بین ۳ الی ۵ سال عمر می‌کنند.

۲. هزینه باتری به باتری ماشین چقدر است؟

معمولاً اجرت خدمات باتری به باتری در مرکز باتری سازی در یزد حدود ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

۳. چرا ماشین استارت نمی‌خورد؟

علت این مشکل می‌تواند خالی شدن یا خرابی باتری خودرو باشد.

شارینو

اگر قصد بازسازی و نوسازی منزل خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام در این زمینه با مطالعه مطالبی همچون کلینیک ساختمانی در یزد، گچ کار ساختمان در یزد، ایزوگام در یزد، نصب سقف کاذب در یزد، استادکار کابینت در یزد، نقاش در یزد، کناف کار در یزد و غیره از موضوعات مهم و تأثیرگذار در این زمینه اطلاع پیدا کنید.

به منظور شناخته‌ترین متخصصان و مراکز درمانی یزد، توصیه می‌کنیم به مطالبی همچون آزمایشگاه‌های یزد، پزشک تغذیه در یزد، پزشک پوست و مو و زیبایی در یزد، بیمارستان‌های یزد، پزشک ارتوپد در یزد و غیره مراجعه کنید.

علاوه بر این می‌توانید در وبلاگ شارینو از مطالب بسیار جذاب و کاربردی درمورد اماکن دیدنی، تجاری و تفریحی یزد استفاده کنید و شهر زیبای یزد را بیشتر بشناسید. به همین منظور مطالب کافه‌ های یزد، مراکز تفریحی یزد، مراکز خرید یزد و غیره را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سخن پایانی

 ممکن است برایتان پیش آمده باشد که زمانی که می‌خواهید خودرو را روشن کنید، متوجه شوید که استارت نمی‌خورد یا استارت می‌خورد؛ اما خودرو روشن نمی‌شود. در این شرایط به احتمال زیاد سیستم برق و باتری اتومبیل شما دچار مشکل شده‌اند و باید از خدمات باتری سازی در یزد برای رفع آن‌ها کمک بگیرید.

اگر می‌خواهید از بهترین خدمات باتری سازی در یزد و تعمیر برق خودرو در یزد بهره‌مند شوید، باید با شماره باتری ساز در یزد تماس بگیرید. ما در این مطلب به ارائه اطلاعات کاملی درمورد باتری خودرو و ایرادات آن پرداختیم. لطفاً نظرات خود را در زمینه خدمات مربوط به باتری سازی در شهر یزد با ما به اشتراک بگذارید.

۴ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *