تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

فهرست مطالب

هزینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز بالا بوده و در صورت خراب شدن این وسیله کاربردی در آشپزخانه شما باید مبلغ زیادی را جهت تعمیر آن هزینه کنید؛ بنابراین یادگیری علت خرابی در ماشین ظرفشویی و راه‌حل تعمیر آن می‌تواند در کاهش هزینه‌ها به شما کمک کند.

بدون شک برای یادگیری مهارت‌های لازم درباره تعمیر ماشین ظرفشویی باید شناخت دقیقی از قطعات، انجام فرایند عیب‌یابی و نحوه رفع آن مشکل را به خوبی آموزش ببینید. طی این مقاله به بیان مطالبی درباره قطعات و نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز پرداخته شده است؛ پس با ما همراه شوید.

اصلی‌ترین قطعات ماشین ظرفشویی در شیراز

در صورتی که علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌های تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز هستید، ابتدا امر باید با قطعات این دستگاه کاربردی آشنا باشید. این وسیله برقی دارای اجزاء مختلفی بوده و هماهنگی بین اجزاء، منجر به عملکرد درست ماشین ظرفشویی می‌شود.

در حالت کلی قطعات ماشین ظرفشویی به سه بخش کنترل‌کننده، مصرف‌کننده و انتقال دهنده تقسیم می‌شوند. در ادامه به معرفی برخی از این قطعات قابل تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، پرداخته شده است.

قطعات ماشین ظرفشویی در شیراز

 

شیر برقی

دستگاه ماشین ظرفشویی برای آغاز کار خود نیازمند آب بوده و وظیفه اصلی قطعه شیر برقی، رساندن آب در کنار کنترل آب ورودی است. این قطعه مهم دستگاه جهت انجام فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز دارای اجزای مختلف بوده و اصلی‌ترین آن‌ها شامل لیست زیر می‌شوند:

 • خروجی آب
 • اتصال آب ورودی
 • بدنه
 • صافی آب ورودی
 • لاستیک فشارشکن

برد الکتریکی

این قطعه مهم به دیگر اجزاء ماشین ظرفشویی دستور می‌دهد تا فرایند شستشو ظرف‌ها را انجام دهند. یکی از مهم علت‌های خراب و آسیب دیدن برد الکتریکی ماشین ظرفشویی، اتصال در دستگاه مانند نوسانات برقی است. البته در صورت وجود مشکل در این قطعه، ارور برد روی صفحه نمایش دستگاه دیده می‌شود.

هیدروستات

از اصلی‌ترین وظایف قطعه هیدروستات کنترل سطح آب، جلوگیری از خروج آب و همچنین نشتی از ماشین ظرفشویی است. طراحان معمولاً از ۲ عدد هیدروستات در ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنند.

میکروسوئیچ

در صورتی که دستگاه شما با مشکل نشتی آب مواجه شود، آب به بخش‌های کف سینی و پایین ماشین ظرفشویی می‌رود. به عبارتی دیگر آب به قسمت میکروسوئیچ، هدایت شده و باعث بالا آمدن شناور یونولیتی می‌شود. در چنین شرایطی قطعه میکروسوئیچ کار خود را شروع کرده و دستور آب‌ریزی را به برد الکتریکی می‌دهد.

موتور شستشو

نقش موتور شستشو در ماشین ظرفشویی، بسیار مهم بوده و در صورت عملکرد نامناسب این قطعه، باید سریعاً با تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز تماس بگیرید. موتور هنگام انجام فرایند شستشو، محلول ویژه را به ظرف‌ها اسپری می‌کند تا ظرف‌ها به خوبی تمیز شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

 

تایمر

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما از مدل اتومات باشد، حتماً متوجه وجود تایمر روی آن شده‌اید. این قطعه به تک‌تک قطعات مانند میکروسوئیچ و موتور دستور می‌دهد که در چه زمانی کار خود را آغاز کنند. در حالت عادی تایمر ماشین ظرفشویی از دو بخش، موتور و جعبه اتصالات تشکیل شده است.

قطعه ترموستات

دمای درجه آب ماشین ظرفشویی به واسطه قطعه ترموستات مشخص شده می‌شود. نحوه عملکرد این قطعه به گونه‌ای است که با کاهش دمای آب، ترموستات روشن شده و دمای آب را به گرمای مورد نیاز می‌رساند.

وجود این قطعه برای سالم کار کردن ماشین ظرفشویی لازم است. در صورت خراب شدن قطعه، ماشین ظرفشویی آب گرم نداشته و در نتیجه ظرف‌ها به درستی تمیز نمی‌شوند.

شایع‌ترین خرابی‌های ماشین ظرفشویی

برای انجام تعمیرات ظرفشویی در شیراز توصیه شده است که از متخصصان نمایندگی ظرفشویی در شیراز بهره ببرید؛ زیرا این عزیزان اطلاعات کافی در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز داشته و و با انجام تعمیرات تخصصی ظرفشویی در شیراز، همه چیز را به حالت عادی برمی‌گردانند.

در ادامه به معرفی برخی از علت‌های خرابی دستگاه و تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، پرداخته شده است.

تعمیرات تخصصی ظرفشویی در شیراز

 

شنیده شده سروصدا از ماشین ظرفشویی

بدون شک پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی برند سامسونگ خود، سروصدا‌های زیادی از آن شنیده‌اید. در چنین موقعیتی با شماره تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها برای حل مشکل، راهکاری به شما ارائه دهند.

تعمیرکاران تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز دلیل شنیده شدن صدا از دستگاه را عوامل متعددی بیان می‌کنند که برخی از آن‌ها، عبارت هستند از:

 • خرابی بازوی اسپری آبپاش
 • درست نچیدن ظرف‌های داخل محفظه
 • وجود خرابی در پمپ ماشین ظرفشویی

خشک نکردن ظرف‌ها

افراد ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز دلیل خشک نکردن ظرف‌ها را پس از اتمام فرایند شستشو، وجود خرابی در مخزن تخلیه یا مسدود شدن پمپ تخلیه به واسطه تکه‌های چربی می‌دانند. آن‌ها پس از ارزیابی‌های اولیه و تشخیص به تعویض یا تعمیر قطعه مرتبط با این مسئله، برای حل آن همه تلاش خود را به کار می‌گیرند.

عدم شستشوی ظرف‌ها

از رایج‌ترین مشکلات ماشین‌های ظرفشویی، عدم شستشو ظرف‌ها است. تعمیرکار متخصص تعمیر مدل‌های ظرفشویی در شیراز دلیل وجود این مسئله را در چسبیدن ذرات غذا به فیلتر و مشکلی در واشر درب ماشین ظرفشویی معرفی می‌کنند.

آن‌ها بر اساس سال‌ها تجربه و تخصص خود، مشکل را سریعاً برطرف کرده و در نتیجه شستشو ظرف‌ها توسط ماشین ظرفشویی شما، ممکن می‌شود.

نشت آب

نشت آب از ماشین ظرفشویی، اصلی‌ترین دلیل خرابی بوده و این مشکل می‌تواند برای دستگاه ماشین ظرفشویی شما، مشکلات جدی به وجود آورد. افراد ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز دلیل ایجاد این مشکل را یکی از موارد زیر است:

 • وجود ترک خوردگی واشر دور درب دستگاه
 • پارگی شیلنگ تخلیه
 • خرابی پمپ

نشت آب از ماشین ظرفشویی

طولانی شدن فرایند شستشو

در صورتی که مدت زمان فرایند شستشو طولانی شد یا اینکه فرایند شستشو به صورت کامل تکمیل نمی‌شود، احتمالاً یکی از قطعات دچار خرابی شده‌اند. در چنین موقعیتی به دستگاه خود دست نزنید تا باعث ایجاد خرابی بیشتر در دستگاه خود نشوید.

بهترین راهکار تماس با سرویس کار ماشین ظرفشویی در شیراز است تا آن‌ها با توجه به تجربه و تخصص خود، این مشکل را رفع کنند.

آبگیری نکردن

در صورتی که ظرف بیش از اندازه ظرفیت ماشین ظرفشویی در داخل آن قرار دهید تا شسته شود، دستگاه فرایند آبگیری را شروع نمی‌کند. در چنین شرایطی باید تعدادی از ظرف‌ها را خارج کنید تا مشکل برطرف شود.

اما اگر دلیل عدم آبگیری ماشین ظرفشویی شما، خرابی تایمر یا سوئیچ باشد، باید با تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز ارتباط برقرار کنید تا این عزیزان با توجه به علت خرابی و نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه، معضل عدم آبگیری را حل کنند.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

مطمئناً روشن نشدن ماشین ظرفشویی هنگام نیاز شما، می‌تواند آزاردهنده باشد. علت اصلی وجود این مشکل را می‌تواند در مسائلی مانند عدم سلامت فیوز و مدار دستگاه، خرابی در سیم‌های برق و همچنین بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی است.

افراد ماهر و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز پس از انجام فرایند عیب‌یابی، با توجه به علت روشن نشدن دستگاه راه‌حل مناسب را ارائه می‌دهند.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

 

استشمام بوی بد

باقی ماندن ذرات غذا و همچنین چربی در ماشین ظرفشویی، باعث ایجاد بوی بد می‌شود. در بیشتر اوقات این مواد در قسمت لبه پایینی دستگاه و قسمت اسپری آبپاش جای می‌گیرند. مطمئناً انجام فرایند نظافت و تمیزکاری ماشین ظرفشویی، منجر به پاک شدن این مواد و رفع بوی بد می‌شود.

از دیگر علائم و نشانه‌های خرابی ماشین ظرفشویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کار نکردن تایمر
 • تجمع کف در ماشین ظرفشویی
 • روشن شدن چراغ نمک
 • خاموش شدن ماشین ظرفشویی

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در شیراز

انجام فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز باید توسط افراد کاربلد و همچنین ابزارآلات تخصصی صورت بگیرد. در غیر این صورت نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی‌شود، بلکه احتمال ایجاد آسیب بیشتر به آن بسیار زیاد می‌شود.

امروزه شرکت‌های فعال در عرصه تولید ماشین‌های ظرفشویی بسیار بوده و بدون شک هر کدام از این برند‌ها، یک سری جزئیات ریز منحصر به فردی را در محصول تولیدی خود به کار برده‌اند که باعث ایجاد تفاوت با ماشین ظرفشویی برند دیگر شده است.

بنابراین در صورت خراب شدن ماشین ظرفشویی خود، بهتر است از نمایندگی معتبر شرکت درخواست نیرو کنید تا مشکل را خیلی زود به کمک تجربه و تخصص خود، برطرف کنند. در ادامه به بیان توضیحاتی مختصر درباره برند‌های مختلف و نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز اشاره شده است.

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در شیراز

 

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شیراز

در صورتی که ماشین ظرفشویی شما از برند معتبر سامسونگ است، هنگام بروز مشکل حتماً به نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در شیراز مراجعه کنید. نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز نمایندگی‌های معتبر برند سامسونگ پس از اتمام مراحل تعمیر، گارانتی و ضمانت‌نامه به شما ارائه می‌دهد.

خدمات تخصصی ارائه شده در این مراکز شامل تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ است.

تعمیر ظرفشویی ال جی در شیراز

بدون تردید برند ال جی از معتبر‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده ماشین ظرفشویی است. البته با وجود استفاده از تکنولوژی‌های برتر و همچنین قطعات باکیفیت در تولید محصولات خود، احتمال خراب شدن ماشین ظرفشویی وجود دارد.

در چنین شرایطی حتماً به نمایندگی ماشین ظرفشویی در شیراز مراجعه کنید تا نیرو‌های متخصص حاضر در این مجموعه با استفاده قطعات اصل و ابزارآلات تخصصی، مشکل دستگاه را حل کنند.

برخی از مشکلات ماشین‌های ظرفشویی برند محبوب ال جی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • خرابی قفل درب ماشین ظرفشویی
 • وجود مشکل در پمپ تخلیه
 • نیاز به تعویض واشر به دلیل وجود نشانه‌های از خرابی
 • خراب شدن محفظه مواد شوینده

تعمیر ماشین ظرفشویی شارپ در شیراز

نمایندگی ماشین ظرفشویی شارپ در شیراز علاوه بر ارائه خدماتی مانند تعمیر دستگاه، فرایند نصب و راه‌اندازی را نیز انجام می‌دهند. البته تمام نیرو‌های حاضر در این نمایندگی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار بوده و همچنین در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شیراز

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز چند مرحله بوده و ساختار محصولات بوش به گونه‌ای است که افراد مبتدی یا عادی امکان تعمیر آن را ندارند. در صورتی که ماشین ظرفشویی بوش شما خراب شد، از نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در شیراز کمک بخواهید تا آن‌ها نیرو‌های متخصص را جهت رفع مشکل دستگاه، به منزل شما اعزام شوند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در شیراز

 

تعمیر ظرفشویی توشیبا در شیراز

ماشین‌های ظرفشویی توشیبا به دلیل فرسایش و استهلاک یا نوسانات برق، خراب می‌شوند؛ بنابراین در زمان بروز این مشکلات، با نمایندگی ماشین ظرفشویی توشیبا در شیراز تماس برقرار کنید تا نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز با استفاده از تجهیزات استاندارد، اقدامات لازم را انجام دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در شیراز

در صورتی که برند ماشین ظرفشویی شما مجیک است، هنگام خراب شدن آن حتماً به نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک در شیراز مراجعه کنید تا نیرو‌های آموزش دیده، مشکل را در سریع‌ترین زمان برطرف کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در شیراز

در زمان نیاز به سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز برند الگانس، حتماً با نمایندگی تماس بگیرید. نمایندگی ماشین ظرفشویی الگانس در شیراز خدمات متنوعی مانند ضمانت‌نامه معتبر و همچنین تعمیر یا سرویس مطمئن را به شما ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در شیراز

تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز با توجه به دلیل خرابی و نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه، مشکل آن را برطرف می‌کنند؛ بنابراین شناخت دقیق از قطعات و برند ماشین ظرفشویی مهم بوده و در زمان خراب شدن ظرفشویی مارک بکو، حتماً با نمایندگی آن ارتباط برقرار کنید.

تیم متخصص و باتجربه نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در شیراز در کوتاه‌ترین زمان دلیل خرابی را تشخیص داده و در صورت نیاز به تعویض از قطعات اصل استفاده می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا در شیراز

در صورت خرید دستگاه از نمایندگی ماشین ظرفشویی میدیا در شیراز، تمام فرانید نصب و راه‌اندازی توسط اعضاء ماهر این مجموعه انجام می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

 

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات در شیراز

برند زیرووات از شرکت‌های مشهور و فعال در عرصه تولید لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی است. در صورت خرید دستگاه خود از این برند، مطمئناً متوجه عملکرد عالی آن در شستشو ظرف‌ها می‌شوید.

در صورت خراب شدن قطعات، با نمایندگی ماشین ظرفشویی زیرووات در شیراز تماس بگیرید. زیرا قطعات آن حساس بوده و برای تعمیر نیاز‌مند تخصص و مهارت بسیار هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی موریس در شیراز

از معتبرترین برند‌های فعال در زمینه تولید ماشین ظرفشویی، مارک موریس است. در صورت خرید این دستگاه از نمایندگی ماشین ظرفشویی موریس در شیراز می‌توانید فرایند راه‌اندازی یا سرویس و عیب‌یابی را نیرو‌های کارآمد آن بسپارید.

خطا‌های ماشین ظرفشویی

این روز‌های برند‌های مختلف و متنوعی در بازار وجود دارند. البته هر کدام از این برند‌ها برای تولیدات خود، خطا‌های خاصی را معرفی کرده‌اند؛ اما یک سری خطا‌ها در تمام ماشین‌های ظرفشویی یکسان بوده و همه افراد متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز با آن‌ها آشنایی کامل دارند.

مهم‌ترین خطا‌های ماشین ظرفشویی شامل لیست زیر می‌شوند:

 • مشاهده خطا‌های با علامت E۰۱ تا E۰۵، به معنی وجود ایرادی در قطعه‌های الکتریکی است.
 • هنگام وجود ایراد یا خرابی در سنسور درب ماشین ظرفشویی، دستگاه خطای E۰۶ را به نمایش می‌گذارد.
 • تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز وجود خطای E۰۷ را نشانه‌ای از وجود اختلال در سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی می‌دانند.
 • خطای E۰۸ از نظر تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، نشان دهنده کاهش میزان بسیار کم آب در دستگاه شما است.
 • وجود رسوب آهک در ماشین ظرفشویی و نیاز دستگاه به انجام فرایند رسوب زدایی، با خطای E۱۲ بیان می‌شود.
 • ایجاد مشکل در فلومتر یا جریان سنج ظرفشویی، با خطای E۱۴ نشان داده می‌شود.
 • تعمیرکار ماهر با دیدن خطای E۱۵، به شما بیان می‌کند که حسگر یا شناور دستگاه شما خراب شده و در نتیجه شما با مشکل آب گرفتی ماشین ظرفشویی برخورد می‌کنید.

ویژگی‌های تعمیرکار ماشین ظرفشویی در شیراز

هنگام نیاز به تعمیر یا نصب ماشین ظرفشویی، باید با افراد ماهر و متخصص تماس بگیرید. وجود یک سری مشخصات و ویژگی‌های در این افراد واجب بوده و در ادامه به معرفی برخی از ویژگی‌های تعمیرکار ماهر ماشین ظرفشویی در شیراز پرداخته شده است.

ویژگی‌های تعمیرکار ماهر ماشین ظرفشویی در شیراز

 

دانش و تخصص

امروزه ماشین ظرفشویی با نشان یک سری خطا، دلیل خرابی را بیان می‌کند. اما شخص تعمیرکار باید در رابطه با شناخت این خطا‌ها و همچنین شیوه تعمیر قطعه مورد نظر، اطلاعات لازم را داشته باشد. در برخی از موارد قطعه خراب ماشین ظرفشویی قابل تعمیر است.

ولی گاهی اوقات نیز میزان خرابی قطعه به اندازه است که امکان تعمیر نبوده و در نتیجه به منظور درست کردن ماشین ظرفشویی، باید آن قطعه تعویض شود؛ بنابراین فرد باید توانایی و شناخت لازم در رابطه با تعمیر یا تعویض قطعه و همچنین فیک یا اورجینال بودن آن را داشته باشد.

باتجربه بودن

از مهم‌ترین ویژگی‌های تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، تجربه بسیار در کنار تخصص است. البته مسئله تجربه، ربطی به سن ندارد. گاهی اوقات افراد جوان و علاقه‌مند به تعمیر ماشین ظرفشویی، تجربه بیشتر و مهارت بسیاری جهت حل مشکل دستگاه نسبت به افراد مسن‌تر دارند.

به‌روز یا آپدیت بودن

افرادی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی فعالیت می‌کنند، باید هر چند وقت یک بار آموزش‌های جدیدی ببینند. مطمئناً بهره‌مندی از ویژگی به روز بودن، کمک بزرگی به آن‌ها در فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی می‌کند.

از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات یک تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز می‌توان به بیست زیر اشاره کرد:

 • اعلام دقیق هزینه به مشتری
 • به‌کارگیری قطعات اصل و البته باکیفیت
 • وقت‌شناس
 • خوش‌برخورد
 • دریافت هزینه معقول از مشتری

کلیدی‌ترین نکات جهت مراقبت از ماشین ظرفشویی

این روز‌ها استفاده از ماشین ظرفشویی، با استقبال بسیاری مواجه شده است. البته بیشتر خانم‌های شاغل، حتماً یک مدل از این دستگاه را در خانه خود دارند تا با استفاده از دستگاه، فرایند شستشو ظرف‌ها راحت‌تر انجام شود.

بنابراین خراب شدن این دستگاه، می‌تواند برای آن‌ها آزاردهنده باشد. در صورتی که این افراد و شما برای مراقبت از ماشین ظرفشویی خود تلاش کنید، مطمئناً برای طولانی مدت می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید.

افراد متخصص و ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز جهت مراقبت از دستگاه، به شما چند نکته را آموزش می‌دهند که اصلی‌ترین آن‌ها، عبارت هستند از:

 • هنگام قرار دادن ظرف‌ها در داخل ماشین ظرفشویی، حتماً به ظرفیت آن توجه کنید. بدون شک عدم توجه به ظرفیت ماشین ظرفشویی و قرار دادن بیش از اندازه، باعث خرابی دستگاه شما می‌شود.
 • هنگام انجام فرایند تمیزکاری چربی یا باقی مانده مواد غذایی در ماشین ظرفشویی، حتماً از لوازم استاندارد استفاده کنید.
 • توری ماشین ظرفشویی خود را به صورت مرتب و منظم از دستگاه خارج کرده و آن را به کمک مواد شوینده مناسب، بشویید.
 • یکی از مهم‌ترین نکات مراقبت از ماشین ظرفشویی، قرار دادن آن روی دور مناسب جهت انجام فرایند شستشو ظرف‌ها است.
 • برای شستشوی ظروف، از آب گرم استفاده نمایید؛ زیرا استفاده از آب سخت برای شستشوی ظروف داخل دستگاه می‌تواند منجر به آسیب رسیدن به ماشین ظرفشویی شود.
 • از مهم‌ترین توصیه‌های تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، پاک کردن ظرف‌ها از هر گونه مواد غذایی و چربی است. پس از انجام این کار، ظرف‌ها را برای شستشو در ماشین ظرفشویی قرار دهید.
 • برند‌های تولید‌کننده ماشین ظرفشویی همراه با دستگاه، یک دفترچه راهنما به شما ارائه می‌دهند. اکنون شما این دفترچه را مورد مطالعه قرار دهید تا نحوه چیدن درست ظرف‌ها را یاد گرفته و بر اساس آن دستورالعمل، ظرف‌ها را داخل دستگاه قرار دهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

در صورتی که به هر دلیل دستگاه ماشین ظرفشویی شما خراب شود، مطمئناً دغدغه‌های بسیاری ذهن شما را درگیری می‌کنند. بدون شک مهم‌ترین مسئله، تعرفه‌های تعمیر ظرفشویی در شیراز است. افراد ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز برای تعیین قیمت تعمیر انواع ظرفشویی در شیراز، عوامل متعددی را در نظر می‌کنند.

اما از مهم‌ترین عوامل و فاکتور‌ها تعرفه تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز، شامل لیست زیر هستند:

 • تعمیر یا تعویض قطعه دستگاه
 • استفاده از قطعه اورجینال و فیک هنگام تعویض
 • تغییرات قیمت قطعه‌های ماشین ظرفشویی
 • داشتن ضمانت‌نامه و کیفیت خدمات تخصصی ارائه شده
 • نوع و مدل ماشین ظرفشویی
 • تکنولوژی و مدل ماشین ظرفشویی

متخصصان و تعمیرکاران برای تعمیر ماشین ظرفشویی، تعرفه‌های مشخصی دارند. در صورت نیاز به انجام فرایند عیب یابی یا تعمیر دستگاه خود، حتماً اطلاعات لازم درباره تعرفه تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در شیراز را کسب کنید تا در زمان پرداخت مبلغ به افراد تعمیرکار، متعجب نشوید.

در جدول زیر قیمت تعمیرات ظرفشویی در شیراز در سال ۱۴۰۲ ارائه شده است.

خدمات ارائه شده قیمت
تعمیر و تعویض موتور ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
سرویس چاهک ۱۳۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض پمپ تخلیه ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۷۰۰۰۰ تومان
تعمیر و تعویض المنت ۲۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان
تعویض آکوا استاپ ۲۷۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
تعویض چاهک ۲۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ تومان
تعویض شیربرقی ۱۲۰۰۰۰ الی ۲۷۰۰۰۰ تومان

سؤالات متداول

 1. خطای E۰۷ نشان دهنده چه مشکلی در ماشین ظرفشویی است؟

در صورتی که خطای  E۰۷ را در ماشین ظرفشویی خود مشاهده کردید، نشان‌دهنده وجود اختلال یا خرابی در سیستم خشک‌کننده دستگاه شما است.

 1. رایج‌ترین علائم خرابی در دستگاه ماشین ظرفشویی چیست؟

استشمام بوی بد، روشن نشدن دستگاه، شنیده شدن سروصدای زیاد و نشت آب

 1. ویژگی‌های تعمیرکار ماشین ظرفشویی در شهر زیبا شیراز چیست؟

وقت‌شناس بودن، به روز بودن، تخصص و تجربه

 

 

شارینو

در وبلاگ شارینو مقاله‌هایی در رابطه با تعمیر لوازم خانگی مانند: تعمیر بخاری در شیراز، تعمیر آبمیوه‌گیری در شیراز، تعمیر چرخ گوشت در شیراز، تعمیر قهوه ساز در شیراز، تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز، تعمیر یخچال در شیراز و همچنین تعمیر تلویزیون در شیراز را می‌توانید مطالعه کنید.

البته امکان مطالعه مقاله مکانیک سیار در شیراز، دوربین مداربسته در شیراز، تعمیر مبل در شیراز، تعمیر پکیج در شیراز و تعمیر شومینه در شیراز را دارید. اعضاء این وبلاگ امیدوار هستند که شما با مطالعه این مطالب، اطلاعات کاربردی به دست بیاورید.

از دیگر مطالب جذاب و مهیج در این سایت می‌توان به مراکز خرید شیراز، مراکز تفریحی شیراز و رستوران‌های شیراز اشاره کرد. بدون تردید این مطالب هنگام سفر و گردش در این شهر زیبا، برای شما مفید هستند.

 

سخن پایانی

دستگاه ماشین ظرفشویی یکی از مهم‌ترین ابزار آشپزخانه در نظر خانم‌ها به ویژه بانوان شاغل است. زیرا با وجود این دستگاه در آشپزخانه، فرایند شستشو ظرف‌ها خیلی سریع‌تر انجام می‌شود. در نتیجه آن‌ها وقت بیشتر برای صرف کردن با خانواده یا دوستان خود داشته و خرابی دستگاه، می‌تواند برای آن‌ها آزاردهنده باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز نیازمند کسب اطلاعات کافی درباره قطعات این دستگاه است. البته انجام فرایند تعمیر این دستگاه، بهتر است که از سوی افراد ماهر و متخصص کمک بگیرید. زیرا آن‌ها مهارت و تخصص لازم را برای تعمیر یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی را دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *