تعمیر یخچال در سمنان

تعمیر یخچال در سمنان

هزینه تعمیر یخچال در سمنان بسیار زیاد و کمرشکن است. در صورت خرابی این وسیله پرکاربرد در منزل، دردسر زیادی گریبان‌گیر شما خواهد شد و ممکن است علاوه بر خرابی یخچال، تمامی مواد خوراکی در آن نیز دچار فساد شود؛ بنابراین داشتن اطلاعات کافی جهت تعمیر یخچال در منزل تا حدود زیادی از هزینه‌های شما می‌کاهد.

در ادامه با بررسی هزینه تعمیر یخچال در سمنان و همچنین تعمیر و سرویس یخچال در سمنان و بهترین تعمیرکار یخچال در سمنان با ما همراه باشید.

اصلی‌ترین قطعات یخچال در سمنان

یخچال از قطعات متفاوتی تشکیل شده که هر کدام از این قطعات وظیفه‌ای برعهده دارند. با پیشرفت علم و تکنولوژی برای رفاه بیشتر، قطعات بیشتری به یخچال‌ها اضافه شده است. جهت تعمیر یخچال در سمنان، آشنایی با هر یک از این قطعات و دلایل خرابی هریک بسیار کاربردی است.

در گذشته یخچال‌ها از دو بخش اصلی خنک کننده و نگهدارنده تشکیل شده بودند. امروزه با گسترش کارایی یخچال، قطعات این وسیله مهم و حیاتی بسیار بیشتر شده است. آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که یخچال‌ها چه مکانیزمی دارند؟

جهت تعمیر یخچال در سمنان باید بدانید که در واقع سرما قابل تولید نیست و یخچال با گرفتن گرمای محیط، دمای آن را پایین آورده و سرما تولید می‌کند. در ادامه با بررسی قطعات مهم یخچال برای تعمیر یخچال در سمنان، با ما همراه باشید.

اصلی‌ترین قطعات یخچال جهت کسب مهارت جهت تعمیر انواع یخچال در سمنان شامل موارد زیر می‌شوند.

گاز یخچال

یکی از مواردی که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید، گاز یخچال است. در قرن ۱۱ میلادی ابن سینا گاز مبرد را اختراع کرد. این مواد ترکیبی از مواد هستند که در سیستم‌های تبرید به کار می‌روند.

گاز یخچال در ابتدا به صورت سیال است و در سیستم‌های سرمایشی تغییر حالت داده و با تغییر حالت از گاز به مایع و بالعکس گرما را جذب و سرما ایجاد می‌شود.

لازم به ذکر است استفاده از برخی از این گازها به دلیل آسیب به لایه اوزون و همچنین بالا بردن مصرف برق ممنوع شده است و در یخچال‌های امروزی از گازهای R134  و R600  استفاده می‌شود. این گازها علاوه بر قیمت مناسب هیچ‌یک از مشکلات ذکر شده را ایجاد نمی‌کنند.

قطعات یخچال در سمنان

کمپرسور یا موتور یخچال

یکی دیگر از مواردی که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید، کمپرسور است که از اصلی‌ترین قطعات یخچال محسوب می‌شود. این وسیله از پیستون، سوپاپ، موتور آسنکرون و میل لنگ تشکیل شده است. نام کمپرسور از واژه انگلیسی Comperess گرفته شده که به معنای متراکم شدن و فشردن است و دقیقاً این نام عملکرد این قطعه را شرح داده است.

جهت تعمیر یخچال در سمنان باید بدانید که این وسیله گاز مبرد را مکش کرده و جذب می‌کند. بعد از بالا بردن فشار و متراکم شدن آن دما بالا رفته و گاز مبرد تبدیل به گاز می‌شود. مبرد که اکنون به صورت گاز درآمده وارد از کمپرسور خارج و وارد کندانسور می‌شود. اگر به دنبال مکان کمپرسور بودید، این وسیله در پشت و قسمت پایینی یخچال قرار دارد.

کندانسور یا رادیاتور یخچال

کندانسور قطعه دیگری است که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید. این قطعه به شکل‌های مختلف در یخچال‌ها قرار دارد؛ ولی در بیشتر یخچال‌ها کندانسور همان لوله‌های پیچ در پیچه پشت یخچال است.

کندانسور به موتور متصل است و وظیفه آن خنک کردن است. برای این کار کندانسور گاز مبرد را با دما و فشار بالا دریافت کرده و به سمت مسیر پر پیچ و خم خود هدایت می‌کند. در این مسیر دمای خود را از دست داده و با افزایش چگالی به مایع تبدیل می‌شود. حال این مایع وارد فیلتر درایر شده و سرما ایجاد می‌کند.

فیلتر درایر یا خشک کننده یخچال

قطعه بعدی جهت تعمیر یخچال در سمنان، فیلتر درایر یا فیلتر خشک کننده است. این وسیله وظیفه فیلتر کردن رطوبت را بر عهده دارد. فیلتر درایر یک قطعه بسیار مهم در یخچال‌هاست و استوانه‌ای شکل است. مکان این قطعه در یخچال دقیقاً بعد از کندانسور و قبل از لوله مویی است. فیلتر درایر مانع ورود هرگونه رطوبت، روغن و کثیفی به چرخه گازی یخچال می‌شود.

کار فیلتر درایر بسیار مهم و حیاتی است؛ زیرا اگر رطوبت وارد یخچال شود سبب یخ‌زدگی، کاهش راندمان دستگاه و آسیب به کندانسور می‌شود و در نهایت استهلاک و خرابی موتور را در پی دارد. برای کسب مهارت جهت تعمیر یخچال در سمنان، حتماً با کارایی آن آشنا شوید.

لوله مویی یا شیر انبساط یخچال

لوله مویی قطعه مهم دیگری در یخچال‌هاست که این لوله بسیار باریک بوده و از مس ساخته شده است. آشنایی با کار این لوله جهت تعمیر یخچال در سمنان بسیار ضروری است. وقتی گاز مبرد از کندانسور عبور کرده و وارد لوله مویی می‌شود، فشارش به یک پنجم میزان اولیه‌اش کاهش می‌یابد. در نتیجه با پایین آمدن فشار، دمای آن نیز کاهش می‌یابد و وارد اواپراتور می‌شود.

قطعات یخچال در سمنان

اواپراتور یا تبخیر کننده یخچال

یکی دیگر از مواردی که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید، اواپراتور است. اواپراتو از لحاظ ظاهری شبیه کندانسور بوده و از جنس آلومینیوم و مس است. این قطعه در فضای داخلی یخچال قرار دارد و عملکرد سیکل گازی را بر عهده داشته و انجام می‌دهد.

وظیفه اصلی آن جذب گرمای داخل محیط یخچال بوده و همچنین گاز مبرد که از لوله مویی خارج شده است و اکنون دما و فشار خود را از دست داده است، وارد اواپراتور شده و توسط کمپرسور مکش یافته تا چرخه مجدداً تکرار و ادامه پیدا کند.

فن داخلی یخچال

فن داخلی وظیفه پخش سرما از اواپراتور را بر عهده دارد. این قطعه دقیقاً کنار اپراتور قرار دارد و باعث ایجاد یک دمای یکنواخت در کابین یخچال می‌شود.

ترموستات یخچال

آشنایی با ترموستات جهت تعمیر یخچال در سمنان بسیار مهم است. ترموستات وظیفه ثابت نگه داشتن دمای یخچال را بر عهده دارد و در دو نوع الکترونیکی و مکانیکی وجود دارد. ترموستات نقش بسیار مهمی بر عهده دارد و بدون ترموستات کمپرسور دائماً کار کرده و دمای یخچال پایین آمده و هرگز در دمای مطلوب به صورت ثابت نمی‌ماند.

با رسیدن دمای یخچال به دمای مطلوب، ترموستات با قطع برق کمپرسور مانع کار آن شده و در این حالت سرمای بیشتری تولید می‌شود. در صورت بالا رفتن دمای یخچال، مجدداً با اتصال برق ورودی به کمپرسور دستور ادامه کار را می‌دهد. جهت تعمیر و سرویس یخچال در سمنان، به نمایندگی هر برند مراجعه کنید.

رله استارت یخچال

یکی از مواردی که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید، رله استات است این قطعه وظیفه روشن کردن کمپرسور را بر عهده دارد و این کار را با ارسال برق به کمپرسور انجام می‌دهد.

ترموستات دستور روشن شدن را توسط یک سیگنال الکتریکی به رله استارت منتقل می‌کند و رله استارت شروع به تأمین جریان برق کرده و در نهایت کمپرسور را روشن می‌کند.

قطعات یخچال در سمنان

رله اورلود یخچال

آشنایی با رله اورلود نیز جهت تعمیر یخچال در سمنان بسیار مهم است. وجود این قطعه در یخچال و هر وسیله برقی دیگری ضروری است؛ زیرا رله اورلود وظیفه جمع کردن جریان اضافی را بر عهده دارد و با این کار از یخچال محافظت می‌کند.

اگر میزان جریان ورودی به کمپرسور بیش از اندازه یا همراه با نوسان باشد، رله اورلود با قطع کردن جریان اصلی مانع آسیب به آن می‌شود.

هیتر المنت یخچال

قطعه بعدی جهت تعمیر یخچال در سمنان است. این قطعه وظیفه از بین برد برفک را بر عهده دارد. به دلیل وجود رطوبت در یخچال، اواپراتور گاهی برفک می‌زند و در صورت آب نشدن و از بین نرفتن این برفک‌ها، قدرت گردش هوا و سرمایش یخچال کاهش می‌یابد.

در این حالت هیتر المنت یخچال شروع به فعالیت کرده و برفک‌ها را ذوب می‌کند. آب حاصل از ذوب شدن برفک‌ها توسط لوله تخلیه یخچال وارد سینی تخلیه شده و آنجا توسط گرمای کمپرسور تبخیر می‌شود.

برد الکترونیکی یخچال

برد الکتریکی نیز جهت تعمیر یخچال در سمنان کاربردی است. یخچال‌هایی که مدل قدیمی‌تری دارند، برد الکترونیکی نداشته و تنها از یک سیکل گازی برای ایجاد سرما استفاده می‌کنند.

امروزه با افزایش کارایی یخچال‌ها این قطعه به آن‌ها اضافه شده و دستورات مختلف یخچال را از جمله: تنظیم تولید یخ، برفک زدایی، تنظیم دما و تنظیم نمایشگر را به عهده دارد. در صورت نبود برد بسیاری از این موارد با اختلال روبه‌رو می‌شوند.

شایع‌ترین خرابی‌های یخچال‌ها

برای انجام تعمیرات یخچال در سمنان توصیه شده است که از متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال در سمنان بهره ببرید. زیرا اطلاعات کافی در رابطه با تعمیر یخچال در سمنان دارند و تمام تلاش آن‌ها در این جهت است که وسیله شما را همانند روز اول به شما برگردانند.

در ادامه به معرفی برخی از علت‌های خرابی دستگاه و همچنین نحوه تعمیر یخچال در سمنان پرداخته شده است.

تعمیرات یخچال در سمنان

برفک زدن یخچال

جهت ماهر شدن در کار تعمیر یخچال در سمنان آشنایی با برفک زدن و رفع آن بسیار مهم است. یکی از خرابی‌های رایج یخچال، برفک زدن آن است. یکی از اقدامات جهت رفع این مشکل این است که نباید غذاها را به صورت داغ وارد یخچال کرد؛ زیرا باعث ایجاد رطوبت و در نهایت برفک زدن خواهد شد.

سرد نکردن یخچال

جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با دلیل سرد نکردن یخچال آشنا شوید. یکی از خرابی‌های رایج مربوط به یخچال، سرد نکردن آن است. گاهی اوقات به دلیل عدم تنظیم صحیح دمای یخچال، یخچال فضای داخلی خود را سرد نمی‌کند.

لازم به ذکر است که در فصل‌های مختلف باید دماهای متفاوتی برای یخچال در نظر گرفت. برای مثال در زمستان درجه یخچال خود را بر روی ۳ یا ۴ درجه سانتی‌گراد و در تابستان درجه یخچال را روی ۱ یا ۲ درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید.

از دیگر عواملی که باعث عدم سرد شدن فضای یخچال می‌شود، نگهداری بیش از حد مواد غذایی در یخچال است. شما باید کلیه دلایل این مشکل جهت تعمیر یخچال در سمنان را بدانید. در این حالت کمپرسور برای سرد کردن کلیه مواد داخل یخچال باید مداوم کار کند و در نتیجه توان آن کاهش یافته و فضای داخل یخچال گرم می‌شود.

عامل بعدی که ممکن است سبب سرد نشدن یخچال شود، عدم گردش هوا در فضای پشت یخچال است. در بهترین حالت باید پشت یخچال با دیوار فاصله داشته تا کمپرسور داغ نشود و قدرت خنک‌کنندگی آن کاهش پیدا نکند.

خاموش شدن ناگهانی یخچال

یکی از خرابی‌های رایج جهت تعمیر یخچال در سمنان سوختن لامپ است. یکی از دلایل خاموش شدن ناگهانی یخچال اشکال در اتصالات سیم، پریز یا سوختگی محافظ برق یخچال است. محافظ مانع ورود نوسانات برق شهری به یخچال می‌شود. ولی این نوسانات در دراز مدت باعث آسیب به خود محافظ خواهد شد.

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی یخچال، آسیب به برد یخچال است. وظیفه برد ارسال دستورات لازم به قطعات مختلف یخچال و عملکرد صحیح آن‌ها است. آسیب به این قطعه مهم باعث از کار افتادن یخچال می‌شود.

داغ شدن موتور

برای کسب مهارت جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با موتور و خرابی‌های آن آشنا شوید. وجود مواد آلوده‌کننده در فیلتر درایر باعث داغ شدن بیش از حد موتور خواهد شد. با جمع شدن خاک و آلودگی توسط فیلتر به کمپرسور فشار زیادی وارد می‌شود و در نهایت موتور داغ می‌کند. همچنین کثیف بودن کندانسور و خرابی فن ممکن است باعث داغی موتور یخچال شود.

گاهی رسوبات ایجاد شده روی کویل‌ها مانند عایق عمل کرده و مانع خروج گرمای یخچال و ورود سرما به آن می‌شود یا اینکه در صورت خرابی فن موتور به طور یکسره کار می‌کند. در این حالات نیز موتور یخچال داغ می‌شود. پس بهتر است ابتدا تمامی این موارد را برای جلوگیری از داغ شدن موتور رعایت کنید.

داغ شدن موتور یخچال

بسته نشدن درب یخچال

دور درب یخچال یک لاستیک تعبیه شده است که درب را بسته نگه‌ می‌دارد و همچنین مانع خروج هوای سرد به بیرون می‌شود. این لاستیک در اثر باز و بسته شدن درب یخچال ممکن است پاره شده یا اینکه در دراز مدت فاسد شود.

در این حالت کارایی یخچال کم شده و سرما از فضای یخچال فرار می‌کند. برای ماهر شدن جهت تعمیر یخچال در سمنان آشنایی با این مشکل نیز ضروری است. جهت رفع این مشکل حتماً لاستیک درب یخچال را عوض کنید.

سوختن چراغ داخل کابین یخچال

لامپ‌های یخچال در دو نوع LED و رشته‌ای موجود هستند. لامپ‌های LED طول عمر بیشتر و مصرف برق کمتری نسبت به لامپ‌های رشته‌ای دارند. یکی از روشن‌ترین دلایل روشن نشدن لامپ یخچال سوختن آن است. دلیل دیگری که سبب روشن نشدن چراغ یخچال می‌شود، خرابی میکروسوئیچ است.

این قطعه هنگام باز و بسته شدن درب یخچال موجب قطع و وصل شدن جریان برق لامپ می‌شود. در صورت خرابی این قطعه، لامپ روشن نمی‌شود. جهت تعمیر یخچال در سمنان این موارد را نیز مد نظر داشته باشید.

سروصدای زیاد یخچال

یکی از مواردی که جهت تعمیر یخچال در سمنان باید با آشنا شوید رفع سروصدا در این وسیله است. علت شنیده شدن صدای سروصدای زیاد از یخچال، خرابی بلبرینگ فن یا شکستگی قسمتی از پروانه کندانسور است.

در این حالت بهتر است تا فن شکسته شده تعویض شود. یکی دیگر از علت‌های شنیدن سروصدا از یخچال امکان نیم‌سوز شدن یا سوختن کامل موتور است.

همچنین خرابی برد الکتریکی باعث تولید صدا از یخچال می‌شود؛ زیرا روی برد الکتریکی یک رله راه‌انداز قرار دارد که وظیفه آن ارسال فرمان است. در صورت خرابی این قطعه دیگر جریان برق متصل نشده و تلاش برد برای راه‌اندازی موتور سروصدا ایجاد می‌کند.

تعمیر یخچال در سمنان

استشمام بوی بد از یخچال

باقی ماندن ذرات غذا و همچنین چربی در یخچال، باعث ایجاد بوی بد می‌شود. در بیشتر اوقات این مواد در قسمت لبه پایینی یخچال جای می‌گیرند. با انجام فرایند نظافت و تمیزکاری به صورت مرتب و دور انداختن مواد غذایی فاسد شده، بوی بد رفع می‌شود.

تعمیر انواع یخچال در سمنان

انجام فرایند تعمیر یخچال در سمنان باید توسط افراد ماهر و متخصص و همچنین با ابزار تخصصی صورت بگیرد. در غیر این صورت احتمال ایجاد آسیب بیشتر به آن بسیار زیاد است.

امروزه شرکت‌های زیادی در عرصه تولید یخچال فعالیت می‌کنند که هر کدام از این برند‌ها، یک سری جزئیات منحصر به فردی را در محصول تولیدی خود به کار برده‌اند که باعث ایجاد تفاوت با دیگر برندهای یخچال شده است.

بنابراین در صورت خراب شدن یخچال بهتر است از نمایندگی معتبر شرکت درخواست کنید تا مشکل را خیلی زود و در کمترین زمان ممکن برطرف کنند. در ادامه با بیان توضیحاتی درباره برند‌های مختلف و نحوه تعمیر یخچال در سمنان با ما همراه باشید.

تعمیر یخچال سامسونگ در سمنان

در صورتی که یخچال شما از برند سامسونگ است، هنگام بروز مشکل و خرابی حتماً به نمایندگی یخچال سامسونگ در سمنان مراجعه کنید. نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال در سمنان یخچال سامسونگ شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر کرده و پس از اتمام مراحل تعمیر، ضمانت نامه به شما ارائه می‌دهند.

خدمات تخصصی ارائه شده در این مراکز شامل تعمیر، تعویض قطعات و گازگیری یخچال سامسونگ است. برای دریافت این خدمات به نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در سمنان مراجعه کنید.

تعمیر یخچال سامسونگ در سمنان

تعمیر یخچال ال جی در سمنان

حتی در صورت استفاده از برترین و جدیدترین تکنولوژی‌ها احتمال خرابی در وسیله‌های شما وجود دارد. ال جی بدون شک یک تولید کننده معروف است که کلیه محصولات خود را با کیفیت بازار تولید و روانه بازار ساخته است.

در صورت خرابی یخچال ال جی به نمایندگی آن جهت تعمیر یخچال ال‌جی در سمنان مراجعه کنید تا متخصصین آن با بهره‌گیری از دانش روز دنیا یخچال شما را عیب‌یابی و تعمیر کنند.

برخی از مشکلات یخچال برند ال جی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • خرابی کندانسور
 • خرابی ترموستات
 • نیاز به تعویض پلاستیک درب یخچال
 • سرد نشدن فضای درون یخچال و خرابی موتور

تعمیر یخچال امرسان در سمنان

نمایندگی یخچال امرسان در سمنان علاوه بر ارائه خدماتی مانند تعمیر یخچال، فرایند نصب و راه‌اندازی را نیز انجام می‌دهند و تعمیر یخچال امرسان را نباید به هرکسی سپرد.

البته تمام نیرو‌های حاضر در این نمایندگی از تجربه و تخصص بالایی برخوردار بوده و همچنین در رابطه با تعمیر یخچال در سمنان، آموزش‌های روز دنیا را دیده و آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. برای دریافت خدمات عالی به نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در سمنان مراجعه کنید.

تعمیر یخچال بوش در سمنان

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال در سمنان و همچنین سایر محصولات بوش همه روزه آماده ارائه خدمت به مشتریان هستند. برای وسیله‌هایی مانند یخچال که جا‌به‌جایی آن مشکل است و حتی ممکن است حین جا‌به‌جایی آسیب بیشتری ببیند، بهتر است مرکزی انتخاب شود که اطمینان از تعمیر یخچال داشته باشید.

با مراجعه به نمایندگی تعمیر یخچال بوش در سمنان، از خدمات کامل و جامع متخصصین زیر نظر شرکت بهره‌مند شوید.

تعمیر یخچال بوش در سمنان

تعمیر یخچال دوو در سمنان

یخچال‌های دوو به دلیل فرسایش و استهلاک یا نوسانات برق، خراب می‌شوند؛ بنابراین در زمان بروز این مشکلات، با نمایندگی یخچال دوو در سمنان تماس گرفته و از نیرو‌های متخصص تعمیر یخچال در سمنان بخواهید در کمترین زمان ممکن و با استفاده از تجهیزات استاندارد یخچال شما را تعمیر کنند. برای دریافت این خدمات به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در سمنان مراجعه کنید.

کلیدی‌ترین نکات جهت مراقبت از یخچال

امروزه و با توجه نیاز ضروری افراد به یخچال، خراب شدن آن می‌تواند بسیار دردسرساز و آزاردهنده باشد. در صورت رعایت نکات مربوط به نگهداری یخچال، شما می‌توانید سالیان دراز از این وسیله استفاده کنید.

برخی افراد متخصص در زمینه تعمیر یخچال در سمنان جهت مراقبت از دستگاه، چند نکته اساسی را مد نظر دارند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • هنگام قرار دادن مواد غذایی داخل یخچال، حتماً به ظرفیت آن توجه کنید. در صورت رعایت نکردن این امر مهم، یخچال برای سرد کردن مقدار زیادی مواد غذایی دائماً تلاش کرده و قطعاً دچار آسیب می‌شود.
 • تمیزکاری و ضدعفونی کردن به موقع یخچال امر بسیار مهمی است. در نظر داشته باشید که تمیزکاری باید با وسیله‌های استاندارد صورت بگیرد.
 • با تغییر فصل حتماً دمای یخچال را کم یا زیاد کنید تا آسیب جدی به یخچال وارد نشود. همچنین با این کار به دمای مطلوبی که نیاز دارید خواهید رسید.
 • برای شستشوی ظروف یخچال، از آب گرم استفاده کنید؛ زیرا استفاده از آب سرد برای شستشوی ظروف می‌تواند منجر به آسیب رسیدن و یا شوره زدن آن‌ها شود.
 • برند‌های مختلف یخچال معمولاً همراه دستگاه، یک دفترچه راهنما ارائه می‌دهند. در صورت مواجه با خرابی یخچال دفترچه را مورد مطالعه قرار دهید. همچنین جهت تنظیم دما و یا نحوه قرارگیری ظروف درون یخچال به دفترچه آن مراجعه کنید.

همچنین شما می‌توانید جهت تعمیر یخچال فیلور در سمنان، تعمیر یخچال اورست در سمنان و تعمیر یخچال برانت در سمنان، به نمایندگی‌های آن‌ها مراجعه کرده و از کلیه خدمات ارائه شده بهره ببرید.

تعمیر یخچال در سمنان

هزینه تعمیر یخچال در سمنان

در صورتی که یخچال شما خراب شود، دنبال راهکاری برای رفع این مشکل می‌گردید. مطمئناً مهم‌ترین مسئله، تعرفه‌های تعمیر یخچال است. معمولاً تعمیرکاران موارد زیادی را برای تعیین این تعرفه‌ها در نظر می‌گیرند.

برخی از مهم‌ترین عوامل تعیین تعرفه تعمیرات یخچال در سمنان عبارت‌اند از:

 • تعمیر یا تعویض قطعه دستگاه
 • استفاده از قطعه اورجینال و فیک هنگام تعویض قطعات یخچال
 • تغییرات قیمت قطعه‌های یخچال
 • وجود ضمانت نامه و کیفیت خدمات تخصصی ارائه شده
 • نوع و برند یخچال

در جدول زیر قیمت تعمیر یخچال در سمنان مانند تعمیر موتور یخچال در سمنان ارائه شده است.

خدمات ارائه شده قیمت
تعمیر و تعویض موتور یخچال ۲۰۰۰۰۰۰ الی ۲۸۵۰۰۰۰ تومان
سرویس ترموستات ۳۰۰۰۰۰ الی ۴۱۰۰۰۰ تومان
تعویض کندانسور ۲۰۰۰۰۰ الی ۳۷۰۰۰۰ تومان
تعمیر پلاستیک درب یخچال ۲۰۰۰۰۰ الی ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض لامپ یخچال ۲۷۰۰۰۰ الی ۳۹۰۰۰۰ تومان
گازگیری یخچال ۱۵۰۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰۰۰ تومان
تعویض برد الکتریکی ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ تومان

 

سؤالات متداول

 1. هزینه تعمیر و تعویض موتور یخچال در سمنان چقدر است؟

۲۰۰۰۰۰۰ الی ۲۸۵۰۰۰۰ تومان

 1. رایج‌ترین علائم خرابی در یخچال چیست؟

سوختن موتور، خرابی کندانسور و خرابی ترموستات

 1. ویژگی‌های تعمیرکار یخچال در سمنان چیست؟

ماهر و با تجربه، استفاده از وسیله‌های استاندارد و با تعرفه‌های معقول

 

شارینو

اگر به راه‌اندازی یک کسب و کار جدید در شهر سمنان علاقه‌مند هستید، می‌توانید از خدمات شارینو در زمینه‌های مختلفی مانند: ادمین اینستاگرام در سمنان، طراحی سایت در سمنان یا طراحی اپلیکیشن در سمنان استفاده کرده و کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن به مشتریان معرفی کنید.

نیرو‌های متخصص مجموعه شارینو با راه‌اندازی سایت و اپلیکیشن، مسیر موفقیت را برای شما آسان می‌کنند. مقاله‌های این وبلاگ، اطلاعات جامعی در رابطه با لوازم خانگی و دلیل خرابی آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

در این وبلاگ معتبر مقاله‌های مختلفی در رابطه با تعمیر لوازم خانگی مانند: تعمیر ماشین لباسشویی در سمنان، تعمیر ماشین ظرفشویی در سمنان، تعمیر تلویزیون در سمنان، تعمیر مبل در سمنان و تعمیر پکیج در سمنان برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر موجود هستند.

شما علاوه بر مطالعه این مقاله‌ها می‌توانید مقاله‌های دیگر وبلاگ شارینو مانند: آموزشگاه زبان در سمنان، آموزشگاه موسیقی در سمنان، آموزشگاه آشپزی در سمنان، دوربین مداربسته در سمنان را نیز مطالعه کنید.

برای آشنایی هر چه بیشتر با شهر سمنان می‌توانید به مقالات مراکز خرید سمنان، مراکز تفریحی سمنان و رستوران‌های سمنان مراجعه کنید.

 

سخن پایانی

در صورت خرابی یخچال مواد غذایی منزل دچار فساد شده و هزینه را چند برابر می‌کند. تعمیر یخچال در سمنان نیازمند کسب اطلاعات لازم در زمینه قطعات این دستگاه است. البته انجام فرایند تعمیر این دستگاه، بهتر است که توسط افراد متخصص و کاربلد صورت گیرد؛ زیرا آن‌ها مهارت و تخصص لازم را برای تعمیر یا تعویض قطعات یخچال در اختیار دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *