باربری در تبریز

باربری در تبریز


باربری در تبریز

فهرست مطالب

آیا با خدمات باربری در تبریز آشنا هستید؟ بهترین باربری تبریز را می‌شناسید؟ با گسترش انواع حمل‌ونقل باید به فکر حمل اشیا در ابعاد مختلف نیز باشید. آیا می‌دانید در تبریز برای بسته‌بندی، جابه‌جایی و حمل کالاهای مختلف شرکت‌های باربری زیادی تأسیس شده است تا نیاز شما را برطرف سازند؟

در این مقاله، تیم شارینو سعی کرده است تا شما را با انواع خدمات باربری در تبریز، بهترین پایانه باربری تبریز و مزایای بهره‌مندی از خدمات شرکت‌های باربری آشنا کند. با ما همراه باشید.

خدمات باربری در تبریز چگونه ارائه می‌شوند؟

فرایند حمل بار از مبدأ و ارسال آن به مقصد را خدمات باربری می‌گویند. این خدمات در تبریز به‌صورت مدرنیزه و ماشینی صورت می‌گیرد. بسته‌بندی بارها توسط تیم‌های متخصص و ایمن بسته‌بندی و حمل آن با انواع خودروها و کامیون‌های مجهز انجام می‌شود.

شرکت‌های باربری انواع مختلفی دارند که باتوجه‌به روش حمل بار تقسیم‌بندی می‌شوند. در این قسمت از مقاله با انواع باربری در تبریز آشنا می‌شوید.

باربری زمینی در تبریز

متداول‌ترین روش حمل بار در تبریز باربری زمینی است که با انواع خودروهای حمل بار مانند نیسان و کامیون انجام می‌شود. ارسال کالا از طریق قطار نیز یکی دیگر از موارد باربری زمینی است. در لیست باربری‌های تبریز تنوع باربری‌ زمینی بسیار است.

باربری زمینی در تبریز

باربری در تبریز

باربری هوایی در تبریز

باربری هوایی در مواقعی که مسافت بین مبدأ و مقصد بسیار طولانی است بسیار مناسب است و این نوع باربری از ایمنی بالایی برخوردار است. برای حمل بارهای گران‌قیمت و ارزشمند از این روش نیز استفاده می‌کنند.

باربری دریایی در تبریز

باربری دریایی از طریق کشتی‌های بزرگ و تجاری انجام می‌شود. برای واردات و صادرات کالاهایی که با کشورهایی که دارای مرز دریایی هستند، بسیار مناسب است.

انواع خدمات باربری در تبریز

شرکت‌های باربری ارائه‌دهنده خدمات مربوط به حمل بار هستند که انواع بارها را با هر محتویاتی بدون آسیب از مبدأ به مقصد می‌رسانند. در این قسمت از مقاله با انواع خدمات باربری‌ها در تبریز آشنا می‌شوید.

بسته‌بندی اثاثیه منزل

بسته‌بندی اصولی با ابزارها و مهارت لازم انجام می‌شود. همیشه در اسباب‌کشی‌ها بیم آن وجود دارد که وسایل بسته‌بندی شده در طول حمل دچار آسیب شوند. چه‌بسا اغلب آسیب‌ها جبران‌ناپذیر هستند و متحمل ضررهای بزرگی هستند.

بسته‌بندی وسایل منزل در تبریز همچون تلویزیون و ظروف آشپزخانه اگر اصولی انجام نشود،  قطعاً باعث ورود ضرر مالی بسیاری می‌شود.

باربری در تبریز با ارائه خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل از ورود چنین ضررهایی جلوگیری می‌کند. بسته‌بندی کالاها در دو نوع معمولی و ویژه است که اگر شما خودتان کالا را بسته‌بندی کنید، شرکت باربری هزینه بسته‌بندی را دریافت نمی‌کند.

اما بسته‌بندی را هم تضمین نخواهد کرد. بسته‌بندی ویژه یعنی نیروی متخصص کالاها را جزءبه‌جزء و تک‌به‌تک بسته‌بندی می‌کند.

بسته‌بندی اثاثیه منزل

باربری در تبریز

اسباب‌کشی

جابه‌جایی وسایل منزل تبریز توسط باربری در تبریز دغدغه حمل وسایل منزل توسط مستأجرین را به‌طورکلی حل کرده است. اسباب‌کشی با خودروهای سواری و کوچک، خطرات جاده‌ای و طولانی‌شدن اسباب‌کشی را در پی دارد؛ پس برای حملی آسان و سریع می‌توانید از شرکت‌های باربری بهره‌مند شوید.

حمل اشیای قیمتی

شرکت‌های باربری با دارابودن بیمه‌نامه، مجوز، رانندگان‌ حرفه‌ای و تیم حرفه‌ای حمل و بارزنی تضمین‌کننده خدمات خود هستند. حمل اشیا قیمتی و گران‌بها به‌تنهایی و بدون بسته‌بندی و جابه‌جایی اصولی خطراتی را در پی خواهد داشت.

خدمات شبانه‌روزی حمل و جابه‌جایی

خدمات باربری در تبریز به‌صورت ۲۴ ساعته به مردم ارائه می‌شود. مشاوره حمل و نقل و پاسخگویی در تمام ایام هفته برای شما در تبریز امکان‌پذیر است. شما کافی است که شماره باربری تبریز را جهت دریافت خدمات مورد نیاز خود داشته باشید.

باربری درون‌شهری

حمل بار در داخل شهر تبریز را به شرکت باربری بسپارید. با ارتباط با شرکت موردنظر، درخواست خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن جابه‌جایی صورت پذیرد. حمل بار از تمام نقاط تبریز به نقطه‌ای دیگر از این شهر انجام می‌شود.

باربری درون‌شهری

باربری در تبریز

باربری برون‌شهری

حمل و ارسال بارهای شما از تبریز به تمام نقاط ایران در باربری با ایمن‌ترین روش‌ها انجام می‌شود. حمل بار و جابه‌جایی توسط بهترین رانندگان شرکت انجام می‌شود که دارای مجوز رانندگی تجاری یا CDL هستند.

خدمات نیسان بار

نوع درخواست، میزان بار، نوع بار و میزان مسافت در تعیین خودروهای حمل بار بسیار مؤثر هستند؛ پس در صورت برقراری ارتباط با شرکت باربری به این مسائل دقت کنید. خدمات حمل درون‌شهری و وسایل بسیار کم با نیسان ارائه می‌شود.

هر چقدر تعداد بار بیشتر و مسافت طولانی‌تر باشد از خودروهای بزرگ‌تری مانند کامیون‌ها برای حمل و جابه‌جایی استفاده می‌شود. باربری تبریز نیسان با ارائه خدمات حمل و بسته‌بندی کالا در خدمت مشتریان است.

حمل بارهای سنگین

حمل بارهای سنگین نیازمند تعداد بیشتری نیرو جهت بسته‌بندی و بارزنی است و همچنین از کامیون‌ها و خودروهای مجهزتری که توانایی و قدرت حمل بارهای سنگین را دارند، بهره می‌برند.

انواع کالاهای قابل‌حمل

در حمل و جابه‌جایی کالا و بارها برای شرکت‌های باربری محدودیت‌هایی وجود دارد که با شناخت انواع کالاهای قابل‌حمل توسط باربری در تبریز با آن‌ها نیز آشنا خواهید شد. در این بخش از مقاله با کالاهایی که شرکت باربری مجوز حمل آن‌ها را دارد، آشنا می‌شوید.

وسایل خانگی

بخش اعظمی از جابه‌جایی‌های درون‌شهری شرکت باربری مربوط به حمل اثاث منزل تبریز است. وسایل خانگی به دلیل تنوع ابعاد و جنس هنگام بسته‌بندی شما را دچار مشکل می‌کنند و همین مسئله باعث طولانی‌شدن زمان اسباب‌کشی می‌شود که از حوصله اعضای خانواده خارج است.

وسایل خانگی

باربری در تبریز

وسایل اداری

ادارات و شرکت‌ها در صورت تغییر دکوراسیون، جابه‌جایی محل شرکت و تعمیرات داخلی ممکن است نیازمند خدمات شرکت باربری باشند. در شرکت‌ها نیروی متخصصی جهت حمل و بسته‌بندی لوازم وجود ندارد؛ پس می‌توانند از خدمات باربری‌ها در تبریز بهره‌مند شوند.

ابزار ساختمانی

در پروژه‌های ساختمانی ابزارهای بسیاری به کار برده می‌شوند که حمل آن‌ها بدون داشتن مهارت مخاطره‌آمیز خواهد بود. حمل کالاهایی مانند: دستگاه برش، نردبان، مخلوط‌کن بتونی، میله و چکش در شرکت باربری در تبریز توسط تیم متخصص انجام می‌شود.

حمل پوشاک

حمل و ارسال لباس و پوشاک از تولیدکننده به عمده‌فروش و فروشندگان بازاری توسط باربری در تبریز ارائه می‌شود.

حمل پوشاک

باربری در تبریز

حمل میوه‌جات و خوراکی‌های خشک

بارزنی و حمل برخی از کالا و محصولات از حساسیت بالایی برخوردار است؛ زیرا برخی از محصولات فاسدشدنی هستند و در صورت حمل اشتباه و بدون تجهیزات، احتمال گندیدگی و خراب‌شدن آن‌ها وجود دارد.

حمل کالاهای صنعتی

کالاهای صنعتی مانند وسایل الکترونیکی و تبدیل‌کننده‌های مواد اولیه به کالاها و محصولات موردنیاز شما توسط باربری در تبریز حمل و به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود. این کالاها به دلیل هزینه‌های گزاف در تولید آن‌ها، حمل و جابه‌جایی آن‌ها نیازمند تخصص و تجهیزات زیادی است.

حمل مصنوعات چوبی

محصولات وارداتی و محصولاتی که از تولیدکننده داخلی به مقصدهای مختلفی مانند فروشندگان داخلی ارسال می‌شود توسط شرکت باربری ارائه می‌شود. این کالاها شامل: میزتحریر، سرویس خواب، سرویس مبلمان و سرویس‌های غذاخوری است.

حمل مصنوعات چوبی

باربری در تبریز

حمل وسایل شکستنی

اغلب افراد برای حمل اشیا شکستنی از خدمات باربری در تبریز استفاده می‌کنند؛ زیرا علاوه بر حمل ایمن، بسته‎‌بندی تضمینی را به شما ارائه می‌دهند. اشیا شکستنی در تمام انواع کالاهای مذکور یافت می‌شوند.

کالاهای غیرقابل‌حمل در باربری در تبریز

در بخش قبل به کالاهایی که قابلیت حمل را دارند و هیچ ممنوعیت قانونی برای حمل آن توسط شرکت باربری وجود ندارد را برشمردیم. در این بخش به چند نوع بار و کالا اشاره خواهیم کرد که حمل و جابه‌جایی آن برای شرکت باربری و صاحب کالا پیگردهای قانونی دارند:

 • حیوانات خانگی، وحشی و اهلی
 • حمل آکواریوم همراه ماهی
 • مواد منفجره
 • بارهای دارای قابلیت اشتعال‌زایی
 • شن، سیمان و ماسه

وظایف شرکت باربری در تبریز

وظیفه یک سری امور یکسان در یک حرفه است که جنبه الزام‌آوری بالایی دارد؛ ولی خدمات به مجموعه اموری گفته‌ می‌شود که در یک حرفه ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد.

در ابن بخش به وظایف یک شرکت باربری در قبال مشتریان خود اشاره خواهیم کرد تا با اطلاعات کافی در این موارد اگر کم‌کاری یا اهمالی در روند کار شرکت باربری موردنظر دیدید، آن را گوشزد کنید تا ضرر مادی متحمل نشوید.

وظایف شرکت باربری در تبریز

باربری در تبریز

رعایت اصول ایمنی

اصل مهم و الزامی که باعث روی‌آوردن افراد به شرکت باربری می‌شود، اصل رعایت ایمنی است. امنیت کالا باید در تمام مراحل بسته‌بندی، بار زدن و جابه‌جایی آن رعایت شود. باربری صداقت تبریز با رعایت اصول ایمنی یکی از بهترین باربری‌های تبریز است.

راننده‌های مجرب

رانندگانی که در شرکت باربری استخدام می‌شوند، رانندگان معمولی نیستند که فقط گواهینامه داشته باشند؛ بلکه دارای مجوز مربوط به حمل بار برای شرکت‌های باربری هستند.

حمل توسط تیم متخصص حمل بار

افراد عادی زمانی که از خانه‌ای به خانه دیگر اسباب‌کش می‌کنند و یا به هر دلیلی اقدام به حمل بار می‌کنند، احتمال آسیب به کالاها و حتی خودشان نیز وجود دارد. حمل آسان، ایمن و مطمئن با باربری صداقت تبریز امکان‌پذیر است.

ارسال خودرو مناسب به مبدأ

درخواست شما و کالایی که باید حمل شود در تعیین خودرو حمل بار بسیار حائز اهمیت است. ماشین باربری وسایل منزل در تبریز باتوجه‌به حجم و تعداد وسایل ممکن است نیسان یا ماشین سنگین باشد.

اگر شرکت باربری در تبریز خودرو متناسب با بار شما را ارسال نکرد شما می‌توانید با شماره باربری تبریز تماس بگیرید و از حمل بار توسط خودرو نامناسب و خطرات ناشی از آن جلوگیری کنید.

ارسال خودرو مناسب به مبدأ

باربری در تبریز

محاسبه دقیق هزینه حمل بار

شرکت باربری موظف است میزان هزینه تمام خدمات ارائه شده را محاسبه کند و قبل از هرگونه اقدامی به شما اطلاع دهد. اگر تیم باربری کالاها را بسته‌بندی نکند شما از پرداخت این هزینه معاف هستید.

ارائه تمام وسایل نقلیه

تمام شرکت‌های باربری باید انواع خودروهای حمل بار را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. وانت، نیسان، کامیون و ترانزیت از مهم‌ترین وسایل نقلیه‌ای هستند که باید در شرکت باربری موجود باشند.

ارائه مشاوره به مشتریان

مشاوره به مشتریان قبل از هر اقدامی باعث بالارفتن کیفیت خدمات می‌شود. خدمات مشاوره‌ای شامل انتخاب بهترین ماشین باربری، روز و ساعت مناسب برای باربری و چگونگی بسته‌بندی کالاها توسط شخص است.

عقد قرارداد با مشتریان

وجود قرارداد در بین شرکت باربری در تبریز و مشتریان باعث الزام طرفین به تعهداتشان می‌شود و همچنین در صورت تخطی هر یک از طرفین، طرف مقابل می‌تواند در محاکم دادگستری اقدام به شکایت کند.

ارائه بیمه‌نامه به مشتریان

استفاده از بیمه‌نامه تضمین‌کننده حوادث آینده است. اتفاق خبر نمی‌کند؛ اما می‌توان با سازوکارهایی از گستره ضرر حوادث کاسته شود. بیمه‌نامه باعث جذب مشتری بیشتری برای باربری است.

معیار تعیین تعرفه خدمات باربری در تبریز

آگاهی نسبت به خدمات و تعرفه آن‌ها باعث می‌شود که مشتریان بر اساس نیاز و درخواست خود با بهینه‌ترین هزینه از این خدمات بهره‌مند شوند. تعیین این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

مقصد ارسال بار

مقصد ارسال بار می‌تواند داخلی و یا خارجی باشد. همچنین مشتری می‌تواند نزدیک‌ترین یا دورترین مقصد را انتخاب کند و باید قبل از حمل بار و پروسه بارگیری از نرخ مقصد تعیین شده آگاهی پیدا کند.

نوع ماشین حمل بار

نرخ خودرو نیسان نسبت به کامیون و ترانزیت کمتر است و هر کدام نرخ معینی دارند. به‌عنوان نمونه، حمل کالای تجاری به مقصد تبریز با ترانزیت ۹۸۰۰۰۰۰ است و همین بار با ۱۰ چرخ ۷۰۰۰۰۰ به مقصد تبریز هزینه دارد.

نوع ماشین حمل بار

باربری در تبریز

مسافت مبدأ تا مقصد

فاصله بین مبدأ تا مقصد هر چقدر بیشتر باشد، با افزایش هزینه روبه‌رو خواهید شد.

روش حمل بار

روش‌های حمل بار به سه صورت دریایی، زمینی و هوایی امکان‌پذیر است که حمل بار از طریق دریایی و هوایی نسبت به روش زمینی هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

نوع بار

هر چقدر کالا و بار موردنظر مشتری از حساسیت بالایی  برخوردار باشد و احتمال آسیب به آن وجود داشته باشد، هزینه بارگیری بیشتر است. حجم بار نیز بر روی قیمت آن مؤثر است.

مزایای شناخت هزینه باربری در تبریز

صاحبان بار برای انتخاب مرکز مناسب به تعرفه خدمات آن‌ها توجه بسیاری می‌کنند. در ادامه به مزایای این آگاهی اشاره خواهیم کرد:

 • مقایسه قیمت باربری‌های مختلف در تبریز
 • مقایسه تعرفه با نوع خدمات
 • درنظرگرفتن بودجه مناسب
 • انتخاب بهترین و مناسب‌ترین ماشین حمل بار
مزایای شناخت هزینه باربری در تبریز

باربری در تبریز

شارینو

حادثه خبر نمی‌کند؛ پس برای اقدام به‌موقع و حفظ جان و مال خود و عزیزانتان بهتر است از خدمات امداد خودرو تبریز و یدک کش در تبریز آگاهی پیدا کنید و در صورت لزوم از آن‌ها بهره‌مند شوید.

لوازم‌خانگی به‌مرورزمان دچار استهلاک می‌شوند و یکی پس از دیگری دچار خرابی خواهند شد. برای تعمیرات تضمینی انواع لوازم برقی می‌توانید از مراکز تعمیر جاروبرقی در تبریز، تعمیر تلویزیون در تبریز، تعمیر مبل در تبریز و تعمیر ماشین لباسشویی در تبریز کمک بگیرید.

اگر احساس ناامیدی می‌کنید و مدتی است که برقراری ارتباط با دنیای اطراف برایتان سخت شده است، پیشنهاد ما روانشناس در تبریز است. هر چه زودتر اقدام کنید تا روند بهبودی شما سریع‌تر انجام شود.

مرکز لیزر در تبریز و سالن‌های زیبایی تبریز توسط مجرب‌ترین افراد حال حاضر در تبریز به مردم خدمات خود را ارائه می‌کنند.

آیا استعداد هنری در صنعت موسیقی دارید؟ یا به یادگیری زبان برای شرکت در آزمون آیلتس علاقه‌مند هستید؟ آموزشگاه موسیقی در تبریز، آموزشگاه زبان در تبریز و آموزشگاه فنی در تبریز مناسب شما علاقه‌مندان است.

داشتن اندامی زیبا و سالم با رژیم‌های سخت و غیراصولی امکان‌پذیر نیست؛ بلکه با شرکت در باشگاه بدنسازی تبریز می‌توانید به این خواسته دست پیدا کنید.

طراحی سایت در تبریز و سئو سایت در تبریز به ترتیب همانند مهندسی است که نقشه و طراحی یک ساختمان را اجرا می‌کند و دومی مانند دکوراسیون و دیزاین داخلی این ساختمان ایفا نقش می‌کند.

جمع‌بندی

باربری در تبریز حوزه گسترده‌ای از خدمات بارگیری، بسته‌بندی، حمل و ارسال بار از مبدأ به مقصد مشخصی است که طبق اصول و ضوابطی انجام می‌شود. وظایف این مجموعه‌ها طبق قرارداد و نوع خدمات آن‌ها تعیین می‌شود. در این مقاله با انواع باربری‌ها در تبریز، وظایف و خدمات آن‌ها آشنا می‌شوید.

سؤالات متداول

 1. ۱. عقد قرارداد در باربری در تبریز الزامی است؟

بله زیرا تحقق تعهدات طرفین را تضمین می‌کند.

 1. رانندگان حمل بار چه ویژگی‌هایی دارند؟

توانایی تعمیر خودرو، رانندگی حرفه‌ای و دارای مجوز حمل بار

 1. کدام روش باربری هزینه کمتری دارد؟

باربری زمینی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *