تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز یکی از خدمات پرهزینه و تخصصی تعمیر لوازم‌خانگی است. گاهی اوقات ممکن است ماشین ظرفشویی شما نشتی آب داشته باشد، آب را تخلیه نکند، ظروف را خوب نشوید و یا روشن نشود. در این شرایط بهترین کار تماس با متخصصین تعمیرکار ماشین ظرفشویی در اهواز است.

در برخی مواقع نیز مشکلات ماشین ظرفشویی به دلیل ایرادات غیرتخصصی است که توسط خود شما نیز قابل‌حل هستند. در ادامه هر آنچه که باید در مورد تعمیرات ظرفشویی در اهواز بدانید را ارائه می‌دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

رایج‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی

شناخت مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی امکان عیب‌یابی و تعمیر آسان آن را فراهم می‌کند. توجه به مشکلات فنی در ماشین ظرفشویی باعث صرفه‌جویی در هزینه تعمیرات می‌شود. مشکلات رایج ماشین ظرفشویی شامل موارد زیر می‌شوند.

روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی

روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی از جمله مشکلاتی است که در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز شاهد آن هستیم که می‌تواند به دلایل زیر باشد:

 • خرابی دوشاخه یا پریز برق و وجود جریان الکتریکی در آن توسط فازمتر
 • مشکل در فیوز حرارتی و جعبه‌تقسیم به دلیل خراب‌شدن آن
 • خرابی میکروسوئیچ یا قفل درب و چفت کلید درب
 • مشکل در سیستم قفل، کنترل الکتریکی یا تایمر ظرفشویی
 • مشکل در رله استارت موتور
 • مشکل در کلید انتخابگر دستگاه روی کنترل پنل
 • مشکل در موتور محرک

بعد از بررسی فیوز و دوشاخه برای موارد تخصصی‌تر بهتر است این کار را به یک تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز واگذار کنید.

بوی بد ماشین ظرفشویی

با تمیزکردن مداوم ماشین ظرفشویی می‌توانید از بوی بد دستگاه جلوگیری کنید. بوی بد ماشین ظرفشویی ممکن است برای شما آزاردهنده باشد و شما را از شستن ظرف‌ها پشیمان کند. بوی بد ممکن است به دلایل زیر باشد:

 • گرفتگی فیلتر تخلیه توسط پسماندهای باقیمانده مواد غذایی
 • گیرکردن مواد غذایی در سوراخ‌‌ بازوهای آبپاش

نشتی آب در ماشین ظرفشویی

در طول شستشو یا پس از اتمام آن ممکن است با حجمی از آب روی زمین مواجه شدید. حتی اگر تخصص کافی در زمینه نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز را نداشته باشید، می‌توانید این موارد را بررسی و دلیل نشتی را پیدا کنید:

 • سالم نبودن بست درب و واشر لاستیکی
 • مسدود یا پاره شدن شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی
 • شل‌شدن یا ترک داشتن پمپ معیوب یا بست پمپی
 • مشکل در شناور و کلید شناور
 • مشکل در بازوهای اسپری‌کننده
 • مشکل در دیسپنسرها و گرومت‌ها

اگر مهارت کافی در این زمینه را ندارید، می‌توانید با نمایندگی ظرفشویی در اهواز مربوط به برند خود تماس بگیرید.

تمیز نشستن ظرف‌ها توسط ماشین ظرفشویی

در مواقعی که ماشین ظرفشویی به‌خوبی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید، موارد زیر را جهت عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بررسی کنید:

 • تمیز بودن دستگاه
 • پاک‌کردن منافذ بازوهای اسپری
 • مناسب نبودن ماده شوینده برای شستشوی ظروف
 • تخلیه پسماند غذایی و چربی در ماشین ظرفشویی، کناره و اطراف واشر لاستیکی
 • بررسی بازوهای اسپری و آبپاش به دلیل امکان معیوب‌بودن و فشار کم آب

پس از بررسی‌های اولیه در صورت عدم عیب‌یابی بهتر است با استادکاران تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز کمک بگیرید؛ زیرا امکان دارد مشکلات تخصصی‌تر مثل موارد زیر در ماشین ظرفشویی شما به وجود آمده باشند:

 • مشکل در پمپ تخلیه و موتور
 • ایراد در المنت، دیسپنسرهای معیوب
 • مشکل در ایمپلرهای پمپ
 • اختلال در فیلترها
 • مشکل در شیر ورودی
 • مشکل در پایه اتصال به لوله آب
 • اشکال در لوله آب‌رسان
 • اشکال در واشر محفظه تخلیه بالا

پرنشدن ماشین ظرفشویی از آب (عدم آبگیری)

ماشین ظرفشویی برای شروع سیکل شستشو به آب نیاز دارد. درصورتی‌که دستگاه آبگیری نمی‌کند، علت‌های زیر را بررسی کنید:

 • خرابی درب کلید
 • معیوب‌شدن شناور یا سوئیچ شناور
 • معیوب‌بودن شیر ورودی آب، شیر برقی و شیلنگ‌های متصل به آن

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما آبگیری نمی‌کند، بهتر است از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز کمک بگیرید.

خشک‌نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی ظروف را خشک نمی‌کند، علت آن می‌تواند این موارد باشد:

 • خرابی هیتر یا المنت گرمایی
 • خراب‌شدن ترموستات دستگاه
 • ایراد کلاهک شوینده و مخزن آبکشی

سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی

اگر با سروصدای زیاد ماشین ظرفشویی مواجه شدید، در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز ممکن است با این ایرادات مواجه شوید.

 • مشکل در پمپ تخلیه به دلیل گیرکردن مواد غذایی یا آشغال بین تیغه‌های آن
 • مشکل در یاتاقان به دلیل اشکال در حرکت و چرخش آن
 • مشکل در بازوهای اسپری‌کننده به دلیل سایش بازوها به هم
 • مشکل در حلقه‌های بلبرینگ و کاسه‌نمد به دلیل فروسودگی آن‌ها

چک‌کردن این ایرادات کار زیاد سختی نیست. قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در چنین مواقعی زیاد است؛ پس اگر خودتان این مشکل را حل کنید، به لحاظ هزینه بهینه‌تر است.

تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در اهواز

تعمیر مدل‌های ظرفشویی در اهواز برای برندهای مختلف انجام می‌شود. قیمت تعمیر انواع ظرفشویی در اهواز باتوجه‌به نوع برند، شناخت قطعات و سیستم آن متفاوت است؛ بنابراین لزوم استفاده از نمایندگی مربوط به هرکدام از برندها، بیشتر از قبل احساس می‌شود. معروف‌ترین برندهای تولیدکننده ماشین ظرفشویی شامل موارد زیر است.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اهواز

سامسونگ یکی از محبوب‌ترین برندهای ساخت لوازم‌خانگی است. اگر برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اهواز نیاز به کمک دارید، متخصصان حرفه‌ای نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ در اهواز در سریع‌ترین زمان ممکن به محل اعزام و نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز، اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال ‌جی در اهواز

اگر ماشین ظرفشویی شما ال‌جی است و نیاز به تعمیر دارد، با خیال راحت آن را به نمایندگی ماشین ظرفشویی ال ‌جی در اهواز بسپارید. مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال‌جی در اهواز با کادری حرفه‌ای و مجرب، بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌حل را برای حل مشکل دستگاه شما ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اهواز

باتوجه‌به کیفیت محصولات خانگی بوش، در بیشتر موارد خراب‌های ماشین ظرفشویی در اهواز با یک سرویس ساده قابل‌رفع است. تعمیرکاران ماشین ظرفشویی در اهواز باید آشنایی کامل با این برند را داشته باشند. برای عیب‌یابی دقیق و کاهش هزینه‌ تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در برند بوش، بهتر است این کار را به نمایندگی ماشین ظرفشویی بوش در اهواز بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در اهواز

ماشین ظرفشویی بکو محصول مشترک ترکیه و آلمان و یکی از محصولات پرفروش در ایران است؛ اما نکته اساسی در مورد این برند پیچیدگی و تخصصی بودن این دستگاه است.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در برند بکو، باید حتماً توسط متخصصین و تعمیرکاران مجرب این برند انجام شود؛ زیرا در صورت هرگونه تعمیر نادرست منجر به خراب‌شدن سایر قطعات می‌شود. ازاین‌رو بهتر است جهت تعمیر با نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو در اهواز تماس بگیرید تا نیازی به تعمیر مجدد نباشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس در اهواز

رایج‌ترین دلیل خرابی ماشین ظرفشویی الگانس در اهواز استفاده اشتباه از آن است که در طول زمان باعث خراب‌شدن دستگاه می‌شود؛ پس بهتر است مطابق با دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی الگانس از آن استفاده کنید.

به‌هرحال در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز می‌توانید با نمایندگی ماشین ظرفشویی الگانس در اهواز تماس حاصل کنید تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت تخصصی حل کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اهواز

تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در اهواز تخصص می‌خواهد؛ همچنین برای دوام و افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی برند مجیک، باید از قطعات فابریک برای تعمیر و تعویض آن استفاده کنید.

جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش و تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در برند مجیک، نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک در اهواز آماده پاسخگویی هرگونه مشکل جهت عیب‌یابی دستگاه شما است.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اهواز

پاکشوما باکیفیت‌ترین برند تولیدکننده لوازم‌خانگی در ایران است که با بیش از ۵۰ سال سابقه توانسته اعتماد مردم را جلب کند. بهترین راه برای تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز، استفاده از خدمات پس از فروش پاکشوما است.

اگر ماشین ظرفشویی خود را تازه خریداری کرده‌اید، در صورت آسیب یا خرابی دستگاه حتماً از خدمات پس از فروش رایگان نمایندگی ماشین ظرفشویی پاکشوما در اهواز بهره‌مند شوید و با شماره‌های روی برگه گارانتی تماس گرفته و نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در اهواز

ماشین ظرفشویی اسنوا کیفیت بسیار خوبی دارد؛ اما گاهی احتمال دارد مشکلاتی مثل خوب نشستن ظروف برای عملکرد آن به وجود آید که امکان دارد مشکل از قسمت تسمه‌ پمپ آب، خرابی شیر ورودی یا برد دستگاه باشد.

جهت عیب‌یابی سریع و تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز، با نمایندگی ماشین ظرفشویی اسنوا در اهواز تماس بگیرید تا مشکل دستگاه شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا در اهواز

ماشین ظرفشویی میدیا یکی از گران‌قیمت‌ترین لوازم برقی موجود در بازار است که در صورت وجود هرگونه خرابی در این دستگاه، باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنیم تا نیاز به تعمیرات دوباره نداشته باشد.

جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در برند میدیا با شماره نمایندگی ماشین ظرفشویی میدیا در اهواز تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا دراسرع‌وقت در محل حاضر شوند و نسبت به رفع مشکل دستگاه شما اقدامات لازم را انجام دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی امرسان در اهواز

تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز در برند امرسان، توسط برترین متخصصین و تعمیرکاران با استفاده از قطعات اصل و درجه یک در نمایندگی ماشین ظرفشویی امرسان در اهواز انجام می‌شود.

تعرفه‌های تعمیر ظرفشویی در اهواز در برند امرسان بر اساس فاکتورهای مختلف ارزیابی می‌شود که متخصصین جهت بررسی مشکل به محل مراجعه کرده و متناسب با نوع خرابی هزینه‌ها را محاسبه می‌کنند.

تعرفه‌ تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در اهواز

قیمت تعمیرات ظرفشویی در اهواز بر اساس فاکتورهای مختلف و نوع مشکل ماشین ظرفشویی تعیین می‌شود و به عوامل مختلف مثل برند دستگاه، علت خرابی و… بستگی دارد.

در جدول زیر قیمت‌های تعمیرات تخصصی ظرفشویی در اهواز را مشاهده می‌کنید. قیمت‌ها حدودی بوده و لذا خواهشمندیم قیمت نهایی تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز را از متخصص برند مربوطه بپرسید.

تعمیرات تعرفه قیمت
نصب ماشین ظرفشویی ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
نشت‌یابی و رفع آبریزی از درب جلو ۲۸۰۰۰۰ تا ۳۴۰۰۰۰ تومان
نشت‌یابی و رفع آبریزی از داخل دستگاه ۲۷۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
جرم‌گیری ۲۱۰۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰۰ تومان
تعویض آکوا استاپ ۳۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰ تومان
تعویض موتور توافقی
تعویض شیر برقی ۲۹۰۰۰۰ تا ۳۴۰۰۰۰ تومان
تعویض برد ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد توافقی
تعویض المنت ۲۷۰۰۰۰ تا ۳۴۰۰۰۰ تومان
تعویض پمپ تخلیه ۲۵۰۰۰۰ تا ۳۷۰۰۰۰ تومان
تعویض سنسور ۲۱۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰

شارینو

اگر وسایل خانه شما خراب شده است و می‌خواهید دلیل خراب‌شدن آن را بدانید و یا این‌که نیاز فوری به رفع مشکل لوازم‌خانگی دارید، می‌توانید مقالات تعمیر یخچال در اهواز، تعمیر جاروبرقی در اهواز، تعمیر پکیج در اهواز را که توسط شارینو آماده شده‌اند، مطالعه کنید.

اگر شما خانه‌تکانی داشته‌اید و یا نیاز به تمیزکاری بعد از تعمیرات دارید، می‌توانید با کسب اطلاعات کافی از قالیشویی در اهواز، مبل ‌شویی در اهواز، شرکت نظافتی در اهواز از مطالب کاربردی آن استفاده کنید.

اگر در جاده‌های اطراف اهواز گیر کرده‌اید و می‌خواهید از خدمات امدادخودرو بهره‌مند شوید، می‌توانید با استفاده از مطالب مکانیک سیار در اهواز، امداد خودرو اهواز به اطلاعات ضروری در خصوص دسترسی سریع به امداد جاده‌ای دست پیدا کنید.

اگر به دنبال تفریحات در اهواز هستید و اطلاعات کافی در مورد کافه‌ها و رستوران‌ها در اهواز را ندارید، می‌توانید از مقالات شارینو در خصوص کافه‌های اهواز، رستوران‌های اهواز استفاده کنید.

اگر شما به دنبال یادگیری یک مهارت جدید هستید، می‌توانید مقالات کاربردی آموزشگاه موسیقی در اهواز، آموزشگاه زبان در اهواز، آموزشگاه فنی در اهواز را مطالعه کنید.

اگر به دنبال اطلاعات و خدمات پزشکی در اهواز هستید، می‌توانید مطالب کاربردی پزشک تغذیه در اهواز، روانشناس در اهواز را مطالعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی و دلایل ایجاد آن را بررسی کردیم تا بتوانید مشکل ماشین ظرفشویی خود را عیب‌یابی و آن را حل کنید. در موارد تخصصی‌تر می‌توانید از سرویس‌کار ماشین ظرفشویی در اهواز کمک بگیرید.

در ادامه نیز برندهای تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز را عنوان کردیم؛ همچنین تعرفه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی را بررسی کردیم.

سؤالات متداول

 1. آیا می‌توانم ماشین ظرفشویی را خودم تعمیر کنم؟

در بررسی‌های اولیه می‌توانید مشکل را حل کنید؛ ولی در موارد تخصصی‌تر بهتر است از متخصصین مربوطه کمک بگیرید.

 1. علت بوی بد ماشین ظرفشویی چیست؟

گرفتگی فیلتر تخلیه توسط پسماندها، گیرکردن مواد غذایی در سوراخ‌‌ بازوهای آبپاش

 1. چرا ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند؟

خرابی هیتر یا المنت گرمایی، خراب‌شدن ترموستات دستگاه، مشکل در مخزن آبکشی و کلاهک شوینده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *