تعمیر کولر گازی در تبریز

تعمیر کولر گازی در تبریز


تعمیر کولر گازی در تبریز

آیا به دنبال بهترین تعمیرکار برای تعمیر کولر گازی در تبریز هستید؟ درست کار کردن کولر گازی در گرمای سوزان تابستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ایراد داشتن و درست کارنکردن کولر گازی باید خیلی سریع توسط بهترین تعمیرکار کولرگازی در تبریز تعمیر شود تا بیشتر از آن خراب نشود.

در این مقاله سعی کردیم به بیان مشکلات رایج کولرهای گازی بپردازیم تا شما با مطالعه آن به یک راهنمای تعمیر کولرگازی دست یابید و در مواقع ضروری خراب شدن کولرگازی تا حدودی با آن آشنایی داشته باشید. پس تا پایان مقاله تعمیر کولر گازی در تبریز با ما همراه باشید.

مشکلات رایج کولرگازی

دلایل مختلفی مانند نوسانات برق، استطکاک دستگاه، قطعات سیستم و شرایط آب و هوایی باعث می‌شوند که کولرهای گازی خراب شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند.

ما در اینجا مهم‌ترین مشکلات رایج کولر گازی را بررسی کرده‌ایم. در صورت مواجهه با هر یک از این مشکلات، توصیه می‌شود که با شماره تلفن تعمیر کار کولرگازی در تبریز تماس بگیرید و با یک تعمیرکار حرفه‌ای مشاوره کرده تا مشکل را تشخیص بدهد و آن را برطرف کند.

ایجاد صدای ناهنجار

خرابی پروانه یا کثیف شدن فیلتر هوا می‌تواند از دلایل اصلی ایجاد صدای ناهنجار در کولر گازی باشد. همچنین، شل شدن برخی قطعات یا خرابی بلبرینگ کولر گازی نیز می‌تواند باعث ایجاد صدای غیرطبیعی شود.

در صورت بروز هر گونه صدای غیرطبیعی از کولر گازی، توصیه می‌شود که به یک تعمیرکار متخصص یا نصاب کولرگازی در تبریز مراجعه کرده و دستگاه را بررسی و تعمیر کنید تا از افزایش خطرات و خسارات بیشتر جلوگیری شود.

ایجاد صدای ناهنجار

خنک نکردن کولر گازی

اگر کولر گازی یا اسپلیت شما مشکل خنک نکردن دارد، این می‌تواند به دلایل مختلفی باشد که باید بررسی شوند و هرچه سریع‌تر اقدام به تعمیر کولر گازی در تبریز کرد.

در زیر به برخی از دلایل ممکن برای عدم خنک کردن کولر گازی اشاره کرده‌ایم:

 • کثیفی فیلترها
 • نشت فریون
 • خرابی کمپرسور
 • کمبود گاز فریون
 • خرابی سیستم الکتریکال
 • بارش یخ بر روی کویل

برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی، بهتر است به یک تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید تا علت دقیق مشکل را تشخیص داده و آن را برطرف کند. همچنین با یک تماس امکان تعمیر در محل کولر گازی در تبریز برای شما فراهم می‌شود.

نشت گاز کولر گازی

نشت فریون یکی از مشکلات شایعی است که ممکن است باعث عدم خنک شدن کولر گازی شود. اگر فریون از سیستم خنک کننده نشت کند، میزان فریون کاهش می‌یابد و این باعث کاهش عملکرد دستگاه می‌شود. همچنین، نباید فرض کرد که شارژ مجدد فریون مشکل را حل خواهد کرد چرا که نشت همچنان وجود دارد.

بهترین راه برای حل مشکل نشت فریون این است که با تعمیر کولر گازی در تبریز و مراجعه به یک تعمیرکار حرفه‌ای متخصص درصدد حل این مشکل برآیید.

او می‌تواند با استفاده از تجهیزات خاص، نقطه نشت را پیدا کرده و آن را تعمیر کند. تعمیر کولر گازی در تبریز باعث بهبود عملکرد کولر گازی شما و جلوگیری از هزینه‌های اضافی در آینده خواهد شد.

نشت گاز کولر گازی

از کار افتادن فن کولر گازی

هر کولر گازی دارای دو فن است که اگر یکی از این فن‌ها خراب شود یا به درستی کار نکند، جریان هوا کاهش یافته و این می‌تواند باعث افزایش دمای داخلی و عدم توزیع یکنواخت هوا در اتاق شود. دلایل کار نکردن یا خرابی فن‌های کولر گازی می‌تواند شامل خرابی پره‌های فن، سنسور کنترل دما یا دیگر مشکلات الکتریکی باشد.

اصلاحات و تعمیرات صحیح توسط فنی‌های ماهر از اهمیت بسزایی برخوردار است تا از خرابی‌های بیشتر جلوگیری شود. بهتر است که با متخصص سرویس کولر گازی در تبریز تماس بگیرید تا تکنسین ماهر و با تجربه به شما کمک کند.

آمپر کشیدن کمپرسور کولر گازی

کمپرسور کولر گازی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله کمبود گاز، خرابی خازن، خرابی شیر برقی یا کثیفی کندانسور، آمپر بیشتری بکشد.

اگر علت آمپر کشیدن کمپرسور به کمبود گاز مربوط باشد، شارژ گاز کولر گازی در تبریز می‌تواند به عنوان راهکاری برای رفع این مشکل مورد استفاده قرار گیرد. برای این کار بهتر است به تعمیرکاران متخصص و مجرب در زمینه تعمیر کولر گازی در تبریز مراجعه کرده تا مشکلات کولر گازی شما تشخیص داده و رفع شوند.

آمپر کشیدن کمپرسور کولر گازی

روشن نشدن کمپرسور کولر گازی

قطع بودن برق ورودی، معیوب بودن فن، مشکل سیم پیچ کمپرسور و ایراد در تنظیم دمای ترموستات از معمول‌ترین دلایل روشن نشدن کمپرسور کولر گازی است.

نصب و راه‌اندازی صحیح کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است و تأثیر زیادی بر عمر و کارایی آن دارد؛ بنابراین، استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی در تبریز به شما کمک می‌کند تا از خرابی‌های احتمالی جلوگیری کنید و به بهترین شکل از کولر گازی خود استفاده نمایید.

برفک زدن اپراتور کولر گازی

کاهش گاز کولر، کثیف بودن لوله‌ها، کثیف بودن اپراتور، خرابی لاستیک‌های لرزه‌گیر و سوختن کمپرسور از علل اصلی برفک زدن قسمتی از کولر گازی هستند.

تعمیرکاران متخصص کولر گازی با بررسی دقیق و تشخیص صحیح علت مشکل، می‌توانند اقدامات لازم را برای رفع آن انجام دهند. تمامی مشکلاتی از این قبیل، از جمله خدمات تعمیر کولر گازی در تبریز بوده که به بهترین نحو توسط متخصصان انجام می‌شود.

برفک زدن اپراتور کولر گازی

خاموش نشدن کولر گازی

یکی از علل اصلی خاموش نشدن کولر گازی می‌تواند خرابی ترموستات آن باشد. اگر در تبریز این مشکل برای شما به وجود آمد. اگر با وجود مطالعه دفترچه راهنما نتوانستید مشکل آن را حل کنید. با شماره تماس خدمات تعمیر کولر گازی در تبریز تماس بگیرید و هرچه سریع‌تر اقدام به حل مشکل آن کنید.

بوی بد کولر گازی

مشکل بوی بد در کولر گازی معمولاً به دلیل وجود آب رسوبی یا کثیف شدن فیلترها و لوله‌ها اتفاق می‌افتد. تمیز نگه داشتن سینی و لوله‌های کولر گازی و نظافت منظم فیلترها می‌تواند از این مشکل جلوگیری کند.

اگر با این اقدامات مشکل بوی بد کولر گازی هنوز حل نشده باشد، ممکن است کولر گاری شما نیاز به تعویض یا تعمیر بخش‌های خاص داشته باشد. در این صورت در صورت اقدام تعمیر کولر گازی در تبریز، تعمیرکاران متخصص می‌توانند با بررسی دقیق و تعمیر صحیح، مشکل کولر گازی شما را رفع کنند.

بوی بد کولر گازی

تعمیر انواع کولر گازی در تبریز

در فصول گرم سال و در نقاط گرمسیر کشور، استفاده از کولر گازی برای خنک کردن هوا بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به استفاده از کولر گازی در مناطق گرمسیر و دیگر مناطق در فصول گرم، شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و تعمیر کولر گازی در برند های مختلف، فعالیت می کنند. در ادامه با تعمیر کولر گازی در تبریز در انواع برندهای مختلف آشنا شوید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز

اگر کولر گازی شما از برند سامسونگ است، انتخاب نمایندگی کولر گازی سامسونگ در تبریز برای تعمیر و خدمات مربوط به کولر گازی شما، یک گزینه خوب و امن است. این نمایندگی‌ها دارای تجربه و آشنایی کامل با محصولات سامسونگ هستند و متخصصان حرفه‌ای و ماهری را استخدام کرده‌اند.

با تکیه بر دانش و تجربه آن‌ها، مشکلات دستگاه شما به صورت سریع و دقیق تشخیص داده و رفع می‌شود. همچنین، استفاده از قطعات اصلی و تعمیرات با استانداردهای کارخانه‌ای، می‌تواند عمر و کارایی دستگاه شما را بهبود بخشد.

بنابراین، جهت تعمیر کولر گازی در تبریز، بهترین راه این است که آن را به نمایندگی رسمی سامسونگ در تبریز بسپارید تا از خدمات حرفه‌ای و با کیفیت آن‌ها بهره‌مند شوید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ در تبریز

تعمیر کولر گازی ال جی در تبریز

اگر نیاز به تعمیر کولر گازی ال‌جی خود در تبریز دارید، بهترین راه این است که با نمایندگی کولر گازی ال‌جی در تبریز تماس بگیرید. متخصصان ماهر و حرفه‌ای این نمایندگی با تجربه و آشنایی کامل با دستگاه‌های ال‌جی، مشکلات دستگاه شما را به صورت دقیق تشخیص داده و آن را به درستی تعمیر می‌کنند.

تعمیر کولر گازی هایسنس در تبریز

در رابطه با تعمیر کولر گازی در تبریز ، شما می‌توانید با تماس با نمایندگی کولر گازی هایسنس در تبریز به سرعت مشکل خود را حل کنید و از خدمات تعمیر کولر گازی با کیفیت و قطعات اصلی هایسنس بهره‌مند شوید.

این اطمینان را داشته باشید که تکنسین‌های نمایندگی کولر گازی هایسنس در تبریز، با تجربه و ماهر هستند و مشکل شما را به بهترین شکل ممکن حل خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی اجنرال در تبریز

کولر‌های گازی اجنرال به دلیل کیفیت بالا، مصرف انرژی کم، و عملکرد عالی خود، از جمله محصولات محبوب در بازار لوازم خانگی هستند. در خصوص خرابی، نمایندگی کولر گازی اجنرال در تبریز دارای بهتر محصولات اجنرال بوده و در صورت نیاز به تعمیر و خدمات پس از فروش، به شما کمک کند.

تعمیر کولر گازی اجنرال در تبریز

تعمیر کولر گازی گری در تبریز

شرکت گری به عنوان یکی از معروف‌ترین برندهای چینی در زمینه تولید کولر گازی شناخته شده است. این شرکت با تمرکز بر کیفیت محصولات و کارایی بالا، توانسته است جایگاه خوبی در بازار فروش کولر‌های گازی به دست آورد.

از طرفی، توجه به مصرف انرژی و کارایی محصولات نیز از ویژگی‌های مثبت برند گری است که باعث جذب مشتریان و رقابت با برندهای معروف دیگر مانند سامسونگ و ال جی شده است.

در رابطه با تعمیر کولر گازی در تبریز، نمایندگی کولر گازی گری در تبریز، تعمیر و خدمات پس از فروش خود را به مشتریان ارائه می‌دهد تا مشتریان رضایت کامل از این برند داشته باشند.

هزینه تعمیر کولر گازی در تبریز

برای صاحبان کولر گازی، هزینه تعمیر و اصلی بودن قطعات هنگام تعمیر یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آن ها در رابطه با کولرگازی است.

عوامل متعددی بر هزینه تعمیر و نگهداری کولر گازی مؤثر هستند که برخی از اصلی‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • برند کولر گازی
 • مدل کولر گازی
 • محل نصب
 • قطعات کولر گازی
 • مقدار ظرفیت
 • اینورتر یا معمولی بودن کمپرسور
 • مدت زمان انجام تعمیر

هزینه تعمیر کولر گازی در تبریز

در ادامه برخی از هزینه‌های خدمات و تعمیر کولر گازی در تبریز را بیان کرده‌ایم؛ ولی به دلیل نوسانات قیمت امکان مقداری تغییر قیمت وجود دارد؛ ازاین‌رو برای اطمینان با متخصصان معرفی شده توسط تیم شارینو تماس بگیرید.

خدمات تعمیر کولر گازی در تبریز واحد / قیمت (تومان)
نصب کولرگازی از حجم ۱۲۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ هر عدد / ۱۵۰۰۰۰۰ – ۱۲۰۰۰۰۰
نصب کولرگازی از حجم ۲۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ هر عدد / ۱۷۰۰۰۰۰ – ۱۵۰۰۰۰۰
تعویض شیر برقی هر عدد / ۵۵۰۰۰۰ – ۴۰۰۰۰۰
تعویض برد الکتریکی هر عدد / ۳۲۰۰۰۰ – ۲۰۰۰۰۰
تعویض کمپرسور هر عدد / ۷۲۰۰۰۰۰ – ۶۰۰۰۰۰
تعویض خازن هر عدد / ۲۵۰۰۰۰
تعویض لوله مویین هر عدد / ۳۵۰۰۰۰
تعویض خازن هر عدد / ۲۶۰۰۰۰
شارژ گاز هر عدد / ۳۵۰۰۰۰
تعویض فیلتر درایر هر عدد / ۲۸۰۰۰۰ – ۲۲۰۰۰۰
رفع نشتی کولر از حجم ۱۲۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ هر عدد / ۷۵۰۰۰۰ – ۶۵۰۰۰۰
رفع نشتی کولر از حجم ۲۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ هر عدد / ۹۵۰۰۰۰ – ۷۳۰۰۰۰
نصب فیوز مینیاتوری هر عدد / ۱۵۰۰۰۰
تعویض کنتاکتور هر عدد / ۳۵۰۰۰۰
رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی هر عدد / ۳۵۰۰۰۰ – ۲۵۰۰۰۰

شارینو

تعمیر وسایل خانگی مانند یخچال، ظرفشویی، پکیج و جاروبرقی می‌تواند گزینه‌ای مناسب‌تر از تعویض آن‌ها باشد، زیرا هزینه تعمیرات معمولاً کمتر از هزینه جایگزینی وسیله است. تعمیر پکیج در تبریز، تعمیر جاروبرقی در تبریز و همچنین تعمیر ماشین ظرفشویی در تبریز در این راه شما با بالاترین کیفیت همراهی می‌کنند.

گاهی اوقات به دلیل شلوغی‌های روزمره و فشار کاری، امکان دارد زمان کافی برای تمیز کردن خانه و مراقبت از آن را نداشته باشید. در چنین شرایطی، استفاده از خدمات قالیشویی در تبریز و مبل شویی در تبریز بهترین گزینه است. همچنین باربری در تبریز در مواقع اسباب کشی و نیاز خدمات خوبی به شما ارائه می‌دهد.

آموزشگاه فنی در تبریز می‌تواند به فرزندان شما کمک کند تا مهارت‌های فنی لازم را در زمینه‌های مختلف یاد همچنین، آموزشگاه موسیقی در تبریز و آموزشگاه زبان در تبریز می‌توانند به فرزندان شما کمک کند تا استعدادهای موسیقایی و زبان خود را شناسایی کنند و بتوانند بیشترین بهره را از آن بگیرند.

خوردن یک کیک لذیذ با یک فنجان نوشیدنی گرم در یک روز سرد زمستانی می‌تواند حال و هوای خوبی را برای شما ایجاد کند. با دوستان خود از این لحظات لذت ببرید و از زیبایی شهر تبریز و خدمات خوب کافه‌های تبریز و رستوران‌های تبریز بهره‌مند شوید.

سالن های زیبایی تبریز و باشگاه بدنسازی تبریز به بانوان و آقایان همشهری جهت حفظ سلامتی و زیبایی خدمات منحصر به فردی به آن‌ها ارائه می‌دهد.

از دیگر خدمات مفیدی که تیم شارینو به شما ارائه می‌دهد طراحی سایت در تبریز و سئو سایت در تبریز است که با بهره‌مندی از این خدمات می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید.

سخن پایانی

تعمیر کولر گازی در تبریز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می‌شود؛ اما بهتر شما هم با مشکلات رایج کولر گازی اطلاعاتی داشته باشید تا در صورت مواجه با ایراد دستگاه خود سریع اقدام به تعمیر آن کرده و از صدمات بیشتر جلوگیری کنید.

توصیه می‌شود در مواقع بروز خطا، کار را به افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه بسپارید و از احتمال خراب شدن کولر گازی جلوگیری کنید.

سؤالات متداول

۱. چرا کولر گازی به طور ناگهانی خاموش می‌شود؟

نیم سوز شدن قطعه برد، خراب شدن قطعه کمپرسور

۲. هزینه تعمیر کولر گازی در تبریز چقدر است؟

هزینه تعمیر بستگی به نوع خدمات دارد.

 1. دلیل برفک زدن کولر گازی چیست؟

یکسره کار کردن کمپرسور، کم شدن میزان گاز و نشتی آن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *