تعمیر ماشین های اداری در اصفهان–شماره تماس 10تعمیرکار پرینتر

تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

فهرست مطالب

مطمئناً از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در حوزه تعمیرات، تعمیر ماشین های اداری در اصفهان است. بشر تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا زندگی را برای انسان‌ها آسان‌تر کند. مطمئناً یکی از اصلی‌ترین پیشرفت‌های بشر، تولید انواع ماشین های اداری است.

استفاده از این ماشین های اداری مانند پرینتر و اسکنر زیادی پیدا کرده است؛ بنابراین آموزش تعمیرات ماشینهای اداری به افراد مستعد یادگیری لازم است. طی این مقاله به بیان توضیحاتی درباره تعمیر ماشین های اداری در اصفهان پرداخته‌ایم. در صورت علاقه‌مندی به حوزه تعمیرات ماشین های اداری تا انتها همراه ما باشید.

منظور از ماشین های اداری و انواع آن چیست؟

امروزه بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار به دنبال خرید ماشین های اداری هستند تا با استفاده از آن‌ها، کار‌های اداری و دفتری خود را سریع‌تر از همیشه انجام دهند. البته استفاده از تعمیرات تخصصی ماشین های اداری دقیقاً به اندازه خرید و قیمت ماشین های اداری مهم است.

ماشین های اداری به انواع مختلف تقسیم شده و هر یک از آن‌ها در محیط‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه به معرفی انواع ماشین های اداری و کاربرد آن‌ها پرداخته‌ایم.

ماشین های اداری در فروشگاه‌ها

تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

 

تقریباً در تمام فروشگاه‌ها و مراکز خرید، ماشین های اداری وجود دارند. مدیران این مجموعه به کمک این ماشین های اداری، به دنبال ایجاد نظم بیشتر و همچنین ارائه خدمات مناسب‌تر به مشتریان هستند؛ اما از انواع ماشین های مورد استفاده در فروشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دستگاه بارکد خوان
 • دستگاه پرینتر
 • دستگاه لیبل زن

ماشین های اداری در ادارات

اعضاء هیئت مدیره و مدیران اداره با به‌کارگیری از ماشین های اداری در ادارات یا شرکت‌ها، سعی دارند که فرایند انجام کار‌های اداری شما، سرعت ببخشند. البته از پرکاربرد‌ترین ماشین های اداری مورد استفاده در این ادارات، شامل لیست زیر است:

 • کاغذ خردکن
 • ساعت حضور و غیاب
 • فکس
 • اسکنر اثر انگشت
 • ویدئو پروژکتور
 • پلاتر

ماشین های اداری در بانک و صرافی‌ها

دستگاه‌ها و ماشین های اداری که تکنولوژی در اختیار ما قرار داده است تا با استفاده از آن امور بانکی و صرافی، خیلی راحت‌تر انجام شود؛ عبارت هستند از:

 • دستگاه‌های اسکناس شمار
 • پرینتر‌های سوزنی
 • تشخیص اصالت اسکناس و ارز
 • پرینتر چاپ کارت‌های اعتباری بانکی

تعمیر پرینتر در اصفهان

از پرکاربرد‌ترین دستگاه مورد استفاده در ساز‌مان و ادارات شهر اصفهان، پرینتر است. مطمئناً در زمان خراب شدن آن باید به افراد متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان مراجعه کنید تا آن‌ها بر اساس تجربه و تخصص خود، مشکل را سریع برطرف کنند.

متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان دلیل خرابی پرینتر را مسائلی مانند استفاده مداوم یا شیوه نادرست به‌کارگیری بیان می‌کنند. در ادامه توضیحاتی مختصر درباره دلایل شایع خرابی پرینتر پرداخته شده است.

تعمیر پرینتر در اصفهان

 

تعمیر قطعه پیکاپ

یکی از رایج‌ترین خرابی پرینتر در نظر متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، عملکرد ضعیف قسمت بلند کننده کاغذ از داخل سینی پرینتر برای چاپ است. در نظر این افراد ماهر دلیل به وجود آمدن این مشکل، استفاده مداوم و همچنین تمام شدن عمر پرینتر را بیان می‌کنند.

پس دستور ارسال چاپ یک تصویر به پرینتر، قسمت الکترونیکی اقدامات لازم جهت انجام این کار را به بخش مکانیکی صادر می‌کند. اکنون قطعه پیکاپ به واسطه ایجاد اصطکاک و چرخیدن روی کاغذ، آن را به سمت خود می‌کشد تا فرایند چاپ تصویر آغاز شود.

اکنون اگر دستگاه پرینتر شما این عملیات چاپ را به درستی انجام نداد، احتمالاً دلیل آن خرابی در قسمت قطعه پیکاپ است. در چنین شرایطی برای انجام کار‌های خود، نیاز‌مند تخصص افراد ماهر تعمیر ماشینهای اداری در اصفهان هستید. البته به واسطه آزمون و خطا و باز کردن دستگاه، می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

روشن نشدن پرینتر

اگر هنگام کار با دستگاه پرینتر، ناگهانی خاموش شده و دیگر روشن نشد، باید به دنبال دلیل این مسئله باشید. استادکار تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، دلایل بسیاری برای این مشکل در نظر گرفته‌اند که اصلی‌ترین آن‌ها، عبارت هستند از:

 • سوختن قسمت پاور
 • خرابی دکمه خاموش و روشن
 • قطعی کابل برق یا اتصالات داخلی دستگاه

در صورتی که با ارزیابی کابل برق و تعویض آن، دستگاه روشن نشد؛ حتماً از نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان کمک بگیرید تا مشکل چاپگر شما را خیلی سریع برطرف کنند.

سروصدای زیاد از پرینتر

در صورتی که از دستگاه پرینتر خود صدا‌های عجیب و غریب شنیدید، اطمینان داشته باشید که دستگاه شما در حال خراب شدن است. البته افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان دلیل این صدا‌ها را قدیمی شدن قطعات مکانیکی معرفی می‌کنند.

بدون تردید اگر دلیل این سرو صدا استهلاک قطعات مکانیکی باشد، بهتر است از افراد متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان کمک بگیرید. در صورتی که خود دستگاه را باز کرده و قصد تعمیر قطعات مکانیکی را داشته باشید، بهتر است که قید دستگاه پرینتر را‌ زده و به دنبال خرید یک دستگاه جدید باشید.

زیرا به دلیل عدم آشنایی شما با قطعات، احتمالاً باعث ایجاد خرابی جبران‌ناپذیر می‌شوید. اگر هنگام سرویس ماشینهای اداری در اصفهان پرینتر را سرویس کنید، می‌توانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- سروصدای زیاد از پرینتر

تعمیر و سرویس انواع ماشین های اداری در اصفهان

 

گیر کردن کاغذ در پرینتر

بدون شک بار‌ها با مشکل گیر کردن کاغذ در درون پرینتر مواجه شده‌اید. البته متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان نام این مشکل را پیپر جم نهاده‌اند. هنگام مواجه با این مسئله، می‌توانید خود مشکل را برطرف کنید. برای این کار کافی است از دستورالعمل‌های نوشته شدن روی درب دستگاه کمک بگیرید.

پس از مطالعه و انجام دقیق این دستورالعمل‌ها، می‌توانید کاغذ گیر کرده در درون پرینتر را خارج کنید. البته نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین های اداری شهر اصفهان درباره برخورد نکردن با این مشکل به شما توصیه می‌کنند که از کاغذ‌های مناسب استفاده کنید.

خرابی در بخش فیوزینگ

احتمالاً هنگام کار با دستگاه پرینتر لیزری، با این مشکل مواجه شده‌اید که برگه متن یا تصویر را با این دستگاه پرینت کرده و لی هنگام خروج متوجه می‌شوید که تونر به کاغذ نچسبیده است. تعمیرکاران متعهد تعمیر ماشین های اداری در اصفهان دلیل این مشکل را خرابی بخش فیوزینگ معرفی می‌کنند.

اکنون اگر به دنبال رفع مشکل دستگاه خود هستید، حتماً از این افراد متخصص بخواهید که پس از انجام ارزیابی و همچنین عیب‌یابی، اقدامات لازم مانند تعویض یا تعمیر قطعات را در دستورکار خود قرار دهند.

مشکل نرم ‌افزاری پرینتر

در صورتی که سرویس‌های لازم دستگاه پرینتر را به واسطه افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان انجام داده و این عزیزان سلامت دستگاه را تأیید کرده‌اند، اما دستگاه شما کار نمی‌کند؛ احتمالاً دلیل این خرابی، مربوط به سیستم نرم‌افزاری پرینتر است.

بهترین راهکار جهت رفع این مشکل، مراجعه به تعمیرکاران ماهر تعمیر ماشینهای اداری در اصفهان است. آن‌ها بر اساس سال‌های کار و تجربه، خیلی سریع مشکل را برطرف می‌کنند.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- مشکل نرم افزاری پرینتر

 

تعمیر ویدئو پروژکتور در اصفهان

در صورتی که با ویدئو پروژکتور کار کرده باشید، حتماً با مشکلات سخت ‌افزاری و نرم ‌افزاری آن برخورد داشته‌اید. اگر مشکلات ویدئو پروژکتور در بخش سخت‌افزاری به خاطر خرابی قطعات مکانیکی باشد، مطمئناً باید آن را به افراد متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان بسپارید.

این عزیزان با بررسی‌های لازم و تشخیص درست، قطعاتی از آن را تعمیر یا تعویض می‌کنند. البته هنگام خرابی در این بخش باید بودجه بیشتر کنار بگذارید؛ زیرا هزینه تعمیر مشکلات سخت‌افزاری ویدئو پروژکتور بسیار زیاد است.

اما اگر مشکلات مرتبط با به بخش نرم‌افزاری مانند اختلال در اتصال به کامپیوتر باشد، می‌توانید با مراجعه به دفترچه و کمک گرفتن از آن مشکل را برطرف کنید. البته امکان کمک گرفتن از افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان را نیز دارید. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین مشکلات ویدئو پروژکتور اشاره شده است.

روشن شدن چراغ قرمز دستگاه

متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان دلیل روشن شدن یا آلارم دادن ویدئو پروژکتور را از لامپ می‌دانند. البته برای رفع این مشکل مراحلی را به شما بیان می‌کنند تا با انجام آن، مشکل برطرف شود. این مراحل جهت رفع آلارم قرمز عبارت هستند از:

 • برای مدت زمان کوتاهی از کار کردن با دستگاه، خودداری کنید تا کمی خنک شود.
 • پس از سرد و خنک شدن، کابل برق را از پریز برق جدا کنید.
 • سپس لامپ را مورد بررسی قرار دهید تا از سالم بودن و درست در جای خود قرار گرفتن آن مطمئن شوید.
 • اکنون مجدداً دستگاه را به برق وصل کرده و روشن کنید.

بدون شک پس از انجام این مراحل، آلارم چراغ قرمز ویدئو پروژکتور شما خاموش می‌شود.

گرم شدن بیش از حد دستگاه

یکی از رایج‌ترین مشکلات ویدئو پروژکتور، گرم شدن بیش از اندازه آن است که در صورت عدم توجه به آن باعث ایجاد مشکلاتی مانند کاهش عمر دستگاه و در نتیجه اختلال در کارکرد دستگاه می‌شود. متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان برای برخورد نکردن با این مشکل، راهکار‌های را ارائه داده‌اند که بخشی از آن‌ها، شامل لیست زیر هستند:

 • استفاده از فن خنک‌کننده
 • تیز کردن فیلتر حداقل هر سه ماه یک بار
 • قرار دادن دستگاه در محیطی دور از گردوغبار
سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- گرم شدن بیش از حد دستگاه

سرویس ماشین های اداری در اصفهان

 

وجود گردوغبار روی تصاویر

تمام لوازم مرتبط با ویدئو پروژکتور باید به خوبی نگهداری شوند. اگر به هر دلیل گردوغبار روی خروجی تصاویر را تمیز نکنید، پس از اندک زمانی متوجه یک سری نقاط تیره روی تصاویر می‌شوید. افراد متخصص تعمیر ماشینهای اداری در اصفهان بر تمیز کردن ویدئو پروژکتور از گردوغبار، تأکید بسیار می‌کنند.

خاموش شدن ویدئو پروژکتور

احتمالاً در بین جلسات کاری با شرکت‌ها یا مشتریان خود با این مشکل مواجه شده‌اید و متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان برای خاموش شدن ناگهانی ویدئو پروژکتور، دلایل بی‌شماری را بیان کرده‌اند. از اصلی‌ترین دلایل خاموش شدن ویدئو پروژکتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود مشکل در اتصالات برقی دستگاه
 • گرم شدن بیش از اندازه لامپ
 • سوختن لامپ دستگاه به دلیل نوسانات برق

بی رنگ شدن تصاویر

اگر هنگام استفاده از دستگاه متوجه وجود سایه‌ای از رنگ‌های زرد، آبی و قرمز روی تصاویر شدید، مطمئناً مشکل مربوط به صفحات پلارایزینگ دستگاه است. تعمیرکار ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان به شما توصیه می‌کند که با انجام کار‌های مانند تعمیر صفحات پلارلیزینگ با کالیبراسیون، مشکل را برطرف کنید.

همچنین آن‌ها به شما بیان می‌کنند که در صورت عدم توجه به این مشکل و رفع بی‌رنگی تصاویر، پس از مدت زمانی چاره‌ای جزء تعویض صفحه ندارید. البته انجام این کار، هزینه بسیاری را بر روی دستان شما می‌گذارد.

روشن نشدن دستگاه

یکی از مشکلات رایج در ویدئو پروژکتور‌ها، روشن نشدن آن است. اساتید تعمیر ماشین های اداری در شهر زیبا اصفهان دلیل بروز این مشکل را از منبع تغذیه یا سیستم خنک‌کننده می‌دانند. البته در برخی از موارد آسیب دیدن مدار‌های داخلی ویدئو پروژکتور، باعث بروز این مشکل می‌شود.

در هر حال اگر با این مسئله مواجه شدید، حتماً با افراد باتجربه و ماهر تماس بگیرید تا مشکل را پیدا کرده و سپس آن را رفع کند.این مشکلات بخش کوچکی از خرابی‌های دستگاه ویدئو پروژکتور هستند که باید توسط افراد متخصص و ماهر، با استفاده از راهکار‌های مؤثر حل شوند.

در صورتی که دستگاه ویدئو پروژکتور را به دست افراد نابلد جهت تعمیر بسپارید، باید منتظر عواقب جبران ناپذیری باشید.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- روشن نشدن دستگاه

تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

 

تعمیر اسکنر در اصفهان

یکی از مهم‌ترین ماشین های اداری مورد استفاده در ادارات و شرکت‌ها، اسکنر بوده و در صورت خراب شدن آن انجام امور اداری، به تأخیر می‌افتد. از جمله مشکلات رایج اسکنر در نظر افراد متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت نداشتن عکس با وجود افزایش dpi
 • مشکلات مرتبط به کاغذ
 • سفید یا سیاه شدن اسکن
 • چاپ خط‌های عمودی روی اسکن‌ها

در ادامه به بیان توضیحاتی بیشتر درباره دیگر مشکلات اسکنر پرداخته شده است.

مشکل در اسکن گرفتن

در صورتی که دستگاه اسکنر را روشن کردید، اما تصویر مورد نظر اسکن نشد؛ دلیل را باید در مسائل مختلف جستجو کرد. البته تعمیرکاران متعهد تعمیر ماشینهای اداری در اصفهان، برای این مشکل دلایل بسیاری برشمرده‌اند که اصلی‌ترین آن‌ها، شامل لیست زیر است:

 • عدم اتصال به برق
 • مطمئن بودن از سبز ماندن دکمه استارت دستگاه اسکنر
 • استفاده از کابل‌های متفرقه USB

اگر تمام این مسائل را بررسی کردید، اما همچنان دستگاه شما کار نمی‌کند؛ بهتر است که با نیرو‌های ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان تماس بگیرید تا آن‌ها پس از پیدا کردن مشکل، سریعاً آن را رفع کنند.

عدم شناسایی اسکنر در ویندوز رایانه

مطمئناً با نکته که جهت انتقال تصاویر یا فایل‌ها به اسکنر، باید از رایانه استفاده کرد؛ آشنا هستید. در صورتی که فرایند انتقال بین دو قطع باشد، امکان استفاده از دستگاه اسکنر غیر ممکن است. افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان برای رفع این مشکل، به شما راه حلی مناسبی را ارائه داده‌اند.

این عزیزان به شما می‌گویند که ابتدا هر دو دستگاه را از برق کشیده و سپس همه اتصالات و کابل‌ها را مورد بررسی قرار دهید. اگر همه اتصالات و کابل‌ها سالم باشند، دستگاه را مجدداً روشن کنید. در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود، از نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان کمک بگیرید.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- عدم شناسایی اسکنر در ویندوز رایانه

تعمیرکار ماشین های اداری در اصفهان

 

عدم اسکن دو یا چند تصویر هم زمان با هم

اگر قصد اسکن کردن چند تصویر هم زمان با هم را دارید، اما دستگاه شما پاسخگو این دستور شما نبود؛ می‌توانید از راهکار دیگری استفاده کنید. ابتدا عکس‌ها را در فاصله‌های مناسب از هم (حدوداً ۲ سانتی‌متر) قرار داده و بعد مراحل اسکن عکس‌ها را آغاز کنید.

شنیدن سروصدای زیاد از اسکنر

از اصلی‌ترین مشکلاتی که دستگاه اسکنر با آن مواجه می‌شود، ایجاد سروصدا بسیار زیاد هنگام با آن است. البته دلیل این سروصدا آزاردهنده، می‌تواند قرار‌گیری دستگاه در سطح ناهموار باشد؛ بنابراین ابتدا این مسئله را مورد ارزیابی قرار دهید.

همچنین آزاد نبودن قفل دستگاه نیز، باعث ایجاد سروصدای زیاد اسکنر شده و نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان جهت رفع این مشکل، راهکار مؤثری را به شما می‌آموزند. قفل دستگاه جهت مراقبت از لامپ اسکنر، زیر درب قرار گرفته و هنگام استفاده از اسکنر باید آزاد باشد تا سروصدا ایجاد نشود.

تعمیر صندوق فروشگاهی در اصفهان

مطمئناً بار‌ها هنگام خرید از مراکز تجاری و فروشگاه‌ها در کنار رستوران‌ها، با تجهیزات فروشگاهی مواجه شده‌اید. البته هر کدام از این مراکز تجاری و تفریحی، با توجه به نوع کار خود از دستگاه‌های پیشرفته یا معمولی استفاده می‌کنند.

صندوق فروشگاهی موجود در این مراکز به دو بخش قابل لمس و غیر لمسی، تقسیم‌بندی می‌شوند. البته برخی از دستگاه‌ها یک نمایشگر کوچک نیز دارند که اطلاعات حک شده روی آن را شما می‌بینید. در صورت خراب شدن این دستگاه‌ها باید از افراد متخصص و ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان کمک گرفته شود.

البته از اصلی‌ترین دلایلی که نیرو‌های متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان برای صندوق فروشگاهی بیان می‌کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده نا به جا
 • افتادن یا ضربه خوردن
 • ریختن آب روی آن
 • قرارگیری در محیط مرطوب
 • عدم استفاده از محافظ نوسانات برقی

اگر به هر دلیل صندوق فروشگاهی خراب شد، باید از افراد متخصص و ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان کمک گرفته شود. مطمئناً مدیران فروشگاه‌ها با سپردن تعمیر صندوق فروشگاهی به افراد غیر حرفه‌ای، باید منتظر عواقب جبران نا‌پذیری باشند.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- تعمیر صندوق فروشگاهی در اصفهان

 

تعمیر فکس در اصفهان

دستگاه فکش از انواع مهم ماشین های اداری بوده و در صورت خرابی بودن آن باید به دنبال افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان بروید. این عزیزان مطابق با تجربه و تخصص خود، مشکل فکس را پیدا کرده و با استفاده از بهترین راهکار، مشکل آن را برطرف می‌کند.

در ادامه به معرفی برخی از مشکلات فکس و راهکار‌های افراد متخصص تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، اشاره شده است.

نکشیده شدن برگه

زمانی که برگه را در ADF قرار می‌دهید، ولی دستگاه آن را نمی‌کشد. متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، استفاده از WD-40 و پارچه ضخیم پنبه است. پارچه پنبه‌ای را به این ماده آغشته کرده و سپس اطراف و سطح غلتک را تمیز کنید.

پس از پاک کردن، آن را خشک کرده و از پاک شدن تمام این ماده روی سطح غلتک، مطمئن شوید. بدون تردید سیاهی یا کثیفی روی پارچه را مشاهده می‌کنید. در صورتی که پس از انجام این کار مشکل همچنان وجود داشت، چاره‌ای جزء تعویض غلتک فکس نمی‌ماند.

سرویس ماشینهای اداری در اصفهان- نکشیده شدن برگه

تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

 

وجود خط‌های روی کاغذ

در صورتی که پس از ارسال یا انتقال متنی متوجه خط‌های روی آن شدید، این مسئله را باید هشدار مهمی برای تعمیر فکس در نظر بگیرید. البته دلیل ایجاد این خطوط از نظر افراد ماهر تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، وجود چیزی روی شیشه شکاف فکس است.

آن‌ها به شما راهکار مؤثری جهت از بین بردن لک جوهری‌ها ماده خارجی ارائه می‌دهند. جهت تمیز کردن آن ابتدا با از ناخن‌های خود کمک بگیرد. سپس با استفاده از پنبه آغشته به الکل، شیشه فکس را کاملاً تمیز کنید.

زنگ خوردن و پاسخ ندادن فکس

اگر دستگاه فکس محل کار شما بدون پاسخ دادن، زنگ بخورد؛ مطمئناً مشکلی در دستگاه وجود دارد. تعمیرکاران تعمیر ماشین های اداری در اصفهان دلیل این مشکل را خاموش بودن عملکرد خودکار پاسخ دهی است. اگر به دنبال روشن کردن آن هستید، می‌توانید از راهنمای دستگاه فکس جهت حل مشکل کمک بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

مطمئناً از اصلی‌ترین دغدغه شما پس از انتخاب تعمیرکار ماهر، هزینه تمام شده تعمیر ماشین های اداری در اصفهان است. آن‌ها تا قبل از بررسی ماشین های اداری و چگونگی تعمیر دستگاه، نمی‌توانند هزینه مشخصی را به شما بیان کنند.

البته برای تعیین هزینه تعمیر این ماشین های‌ها، یک سری فاکتور‌های دارند که در ادامه به برخی از آن‌ها، پرداخته شده است.

هزینه تعمیر ماشین های اداری در اصفهان

تعمیرکار انواع ماشین های اداری در اصفهان

 

نوع دستگاه اداری

همان گونه که کارکرد و عملکرد ماشین های اداری با یکدیگر متفاوت است، هزینه تعمیر آن‌ها نیز با یکدیگر فرق دارد. بدون شک دستمزد تعمیرکار هنگام تعمیر صندوق فروشگاهی متفاوت از تعمیر پرینتر است.

نوع تعمیر و راهکار مورد استفاده

پس از خراب شدن ماشین های اداری، افراد تعمیرکار در محل حضور پیدا می‌کنند. آن‌ها پس از بررسی شرایط ماشین های اداری، تشخیص به انجام تعمیر سطحی یا تخصصی می‌دهند. مطمئناً تعمیر تخصصی و نیاز به تعویض قطعه، هزینه تعمیر دستگاه را افزایش می‌دهد.

شرکت تولید‌کننده

برخی از دستگاه‌ها و ماشین های اداری تولید شده، دارای پیچیدگی‌های خاصی هستند؛ بنابراین هنگام تعمیر آن نیاز‌مند حضور متخصصان حرفه‌ای هستید. در صورت عدم توجه به این مسئله، احتمال آسیب بیشتر به دستگاه یا نابودی کامل آن بسیار زیاد است.

هزینه قطعات مورد نیاز

در صورتی که قطعه خراب شده ماشین های اداری مانند فکس قابل تعمیر نباشد، تعمیرکار باید آن را تعویض کند؛ بنابراین هزینه خرید قطعه جدید نیز، به هزینه دستمزد تعمیرکار تعمیر ماشین های اداری در اصفهان افزوده می‌شود.

تخصص تعمیرکار

دستمزد افراد تازه‌کار تعمیر ماشین های اداری در اصفهان، معمولاً کمتر از افراد حرفه‌ای و متخصص است. البته نباید به دلیل قیمت پایینی که این افراد برای تعمیر دستگاه شما دریافت می‌کنند، دلخوش بوده و در نتیجه ماشین های اداری را به او جهت تعمیر بسپارید.

در زمان تعمیر ماشین های اداری مانند پرینتر یا اسکنر بیش از توجه به قیمت دریافتی تعمیرکار، باید به میزان تخصص و مهارت فرد توجه کنید تا خیال شما از بابت تعمیر درست دستگاه، راحت باشد.

با توجه به عوامل تعیین‌کننده هزینه تعمیر ماشین های اداری، بهتر است که فرایند سرویس دوره‌ای را همواره مد نظر قرار دهید. مطمئناً با انجام سرویس‌های دوره‌ای به موقع و مرتب، هزینه تعمیر ماشین های اداری مورد استفاده خود را کاهش می‌دهید.

البته متخصصان تعمیر ماشین های اداری در اصفهان بهترین زمان برای انجام سرویس‌های دوره‌ای را هر سه ماه یکبار معرفی می‌کنند. بدون تردید با انجام این فرایند شما علاوه بر کاهش هزینه، در زمان نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

خرید ماشین های اداری در اصفهان

در صورتی که پس از انجام تعمیرات لازم، دستگاه شما درست نشد؛ تنها راه برای شما خرید یک ماشین های اداری جدید است. مطمئناً در آن زمان مسائلی مانند قیمت یا شرکت تولید‌کننده ماشین های اداری، برای شما یک دغدغه بزرگ است.

خرید ماشین های اداری در اصفهان

تعمیر انواع ماشین های اداری در اصفهان

 

در جدول زیر برخی قیمت برخی از ماشین های اداری و مدل آن‌ها اشاره شده است. البته این قیمت‌ها حدودی بوده و هنگام خرید، حتماً قیمت‌های جدید را از فروشنده بپرسید.

نوع و مدل ماشین های اداری قیمت (ریال)
پرینتر لیزری کانن مدل LBP6030B ۷۴۹۱۰۰۰۰
چهار کاره لیزری hp مدل M575f ۱۰۴۸۰۸۰۰۰۰
دستگاه کپی کانن ۲۳۳۴۰۰۰۰۰
لیبل زن مدل m110 ۲۴۳۰۰۰۰۰
کارت‌خوان مورفان مدل H9 ۲۷۸۰۰۰۰۰
دستگاه فتوکپی رنگی زیراکس مدل Work ۳۲۰۰۰۰۰۰۰
کارت‌خوان سه کاره بی سیم ۶۲۵۰۰۰۰۰

آموزش تعمیرات ماشین های اداری در اصفهان

امروزه با توجه به گسترش استفاده از انواع ماشین های اداری در سازمان‌ها و همچنین فروشگاه‌ها، یادگیری تعمیر این دستگاه‌ها نیز با استقبال زیادی مواجه شده است. مطمئناً شما با یادگیری اصولی و دقیق تعمیر انواع ماشین های اداری در اصفهان، خیلی زود شناخته می‌شوید.

البته بازار کار این رشته بسیار پر رونق و گسترده است، زیرا تعداد بسیار زیادی از افراد در شهر اصفهان از این تجهیزات استفاده می‌کنند. دوره‌های آموزش یادگیری تعمیر ماشین های اداری در شهر اصفهان، زیر نظر اساتید برتر و به صورت تخصصی برگزار می‌شود.

این اساتید صفر تا صد تمام فرایند تعمیر ماشین های اداری در اصفهان را به شما می‌آموزند تا شما هنگام استفاده از آن راهکار‌های مؤثر، دستگاه‌ها را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. همچنین آن نکات ریز و درشت تعمیر این ماشین های‌ها را به شما می‌آموزند.

از سرفصل‌های دوره‌های مرکز تخصصی تعمیرات ماشین های اداری در اصفهان، می‌توان به لیست زیر اشاره کرد:

 • آموزش باز و بسته کردن انواع پرینتر در کنار عیب‌یابی و رفع ایراد‌های آن
 • آموزش اصولی کار فکس، اسکنر در کنار فرانید عیب‌یابی و تعمیر آن
 • آموزش اصولی کار با پرینتر لیزری
 • چگونگی عیب‌یابی در پرینتر‌های لیزری و تعمیر مشکل

البته در این مراکز فرایند تعمیر تمام ماشین های اداری مورد آموزش قرار می‌گیرد تا هنرجویانی مانند شما هنگام برخورد با هر نوع از انواع ماشین های اداری، امکان تعمیر آن‌ها را داشته باشند.

 

سؤالات متداول

 1. از چه ماشین های اداری در بانک استفاده می‌شود؟

دستگاه اسکناس شمار، دستگاه تشخیص اصالت پول و ارز و پرینتر‌های سوزنی

 1. خاموش شدن دستگاه ویدئو پروژکتور به چه دلیل اتفاق می‌افتد؟

گرم شدن بیش از اندازه لامپ، سوختن لامپ، اتصالات برقی

 1. دلیل سروصدای زیاد اسکنر هنگام کار کردن چیست؟

یکی از شایع‌ترین دلایل شنیده شدن سروصدا از اسکنر، قرار‌گیری دستگاه در سطح ناهموار است.

 

 

شارینو

سایت معتبر شارینو اطلاعات بسیاری کاربردی درباره سینما‌های اصفهان، مراکز تفریحی اصفهان و همچنین رستوران های اصفهان را در قالب مقاله جمع‌آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. مطمئناً با مطالعه این مقاله قبل سفر به شهر اصفهان، سفر خوشی را سپری می‌کنید.

تعمیر موتورخانه در اصفهان، تعمیر سیستم تهویه در اصفهان، تعمیر آبمیوه گیری در اصفهان، تعمیر شومینه در اصفهان، تعمیر مبل در اصفهان، تعمیر دزدگیر در اصفهان و تعمیر چرخ گوشت در اصفهان از جمله مقالات پر مخاطب سایت شارینو هستند.

در صورت علاقه به مطالعه چنین موضوعاتی، حتماً به این وبلاگ سری بزنید تا علاوه بر آشنایی با تک تک مشکلات این لوازم خانگی، با راهکار‌های مؤثر تعمیر آن‌ها نیز آشنا شوید.

از اصلی‌ترین خدمات مرتبط با بیمارستان های اصفهان می‌توان به سونوگرافی در اصفهان، فیزیوتراپی در اصفهان و آزمایشگاه های اصفهان اشاره کرد. البته در این مراکز درمانی پزشک تغذیه در اصفهان و پزشکانی دیگر مانند ماما نیز، حضور دارند تا خدمات به شما ارائه دهند.

 

سخن پایانی

امروزه استفاده از ماشین های اداری مانند پرینتر و اسکنر، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مطمئناً این دستگاه با خدمات خود، فرایند کار‌های به ویژه در ادارات را سریع‌تر می‌کنند. بدون تردید این دستگاه‌ها مانند دیگر لوازم، خراب شده و شما نیاز‌مند دریافت خدمات تخصصی تعمیر ماشین های اداری در اصفهان می‌شوید.

بنابراین در زمان نیاز به حضور این عزیزان، حتماً از افراد متخصص و ماهر درخواست کمک کنید تا در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل ماشین های اداری شما را تعمیر کند. به دلیل آموزش در مراکز آموزشی معتبر و کسب اطلاعات زیر نظر اساتید برتر به آن‌ها اعتماد کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *