مکانیک سیار در اصفهان

فهرست مطالب

امروزه صاحبان خودرو‌ها با وجود مکانیک سیار در اصفهان، هنگام خرابی ماشین نگران نیستند؛ زیرا این افراد در هر ساعت از شبانه روز، بیرون و داخل شهر خود را به خودرو می‌رسانند تا با حل مشکل، امکان رانندگی را برای صاحب ماشین و دیگر سرنشینان فراهم کنند.

تعمیرکار سیار ماشین هنگام عدم دسترسی به مکانیک، این امکان را برای شما و دیگر رانندگان فراهم می‌کند که در سریع‌ترین زمان و با استفاده بهترین لوازم یدکی، مشکل خودرو شما حل شود. طی این مقاله به بیان مطالبی در رابطه با مکانیک سیار در اصفهان و مسائل مرتبط با آن پرداخته شده است.

مکانیک سیار در اصفهان

 

 

منظور از مکانیک سیار در اصفهان چیست؟

مجموعه فعالیت‌های که با هدف رفع نقص و مشکلات مرتبط با خودرو‌ها در کنار راه‌اندازی مجدد آن‌ها را مکانیکی گویند؛ بنابراین هنگامی که خودرو دچار نقص یا خرابی شد، یا کارایی سابق و اولیه خود را بروز نداد؛ صاحب خودرو آن را برای تعمیر نزد افراد تعمیرکار یا مکانیک می‌برد.

مطمئناً شما مانند دیگر رانندگان هنگام رانندگی با مشاهده علائم و نشانه‌های، متوجه خرابی در یکی از لوازم یدکی خودرو می‌شوید. شخص مکانیک پس از انجام بررسی‌های لازم، عیب یا دلیل خرابی را مشخص کرده و سپس با توجه به علت، با استفاده از تخصص و مهارت آن را برطرف می‌کند.

اما اگر خودرو بین راه خراب شد، هیچ مکانیکی در نزدیکی‌های محل خرابی در دسترس نیست؛ چاره‌ای جز تماس با مکانیک سیار در اصفهان ندارید. مکانیک سیار در شهر اصفهان، فرد یا گروهی کاملاً متخصص و آگاه از خرابی‌ها انواع ماشین‌ها هستند.

مطمئناً پس از گرفتن تماس با مکانیک سیار در نصف جهان اصفهان، آن‌ها در سریع‌ترین زمان خود را به شما می‌رسانند. سپس با توجه به خرابی خودرو، خیلی زود مشکل آن را برطرف می‌کنند. البته این عزیزان مجهز به لوازم یدکی اصل نیز هستند.

بنابراین در صورت نیاز لازم نیست که به فروشگاه‌های لوازم یدکی شبانه روزی برای خرید مراجعه کنید. همچنین اگر به دلیل آسیب شدید مانند تصادف، مکانیک سیار در اصفهان نمی‌تواند با لوازم همراه خود آن را تعمیر کند؛ حتماً با امداد خودرو اصفهان تماس می‌گیرد تا با ارسال جرثقیل اصفهان، خودرو را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه ببرد.

اما اگر مکانیک سیار شبانه روزی در اصفهان تشخیص دهد که می‌تواند با لوازمی که همراه دارد، خودرو را تعمیر کند؛ خیلی سریع دست به کار می‌شود تا خودرو را در سریع‌ترین زمان، سالم به شما تحویل دهد.

اهمیت وجود مکانیک سیار در اصفهان

بسیاری از رانندگان مانند شما، می‌توانند برخی از مشکلات خودرو مانند تعویض لاستیک هنگام پنچری را حل کنند. خودرو دارای لوازم یدکی متعددی بوده و سالم بودن تک‌تک آن‌ها، بر عملکرد دیگر قطعات تأثیر می‌گذارد. در صورت خراب شدن یک قطعه، قطعات دیگر به درستی کار نمی‌کنند.

بنابراین عملکرد ماشین با مشکل مواجه می‌شود. در چنین شرایطی باید با مکانیک هماهنگ کنید تا خودرو را مانند روز اول، سالم به شما تحویل دهد. اکنون اگر خودرو شما در بیرون از شهر مانند اتوبان دچار نقص شد، چاره‌ای کار تماس با مکانیک سیار بیرون شهری است.

این عزیزان بر اساس تخصص و تجربه خود، خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهند. در صورتی که امکان تعمیر خودرو در محل باشد، مکانیک سیار در شهر زیبا اصفهان همه تلاش خود را برای رفع آن مشکل به کار می‌گیرد. اما مواقعی که مشکل خودرو به دلایل متعدد مانند تصادف و آسیب شدید به موتور، بسیار جدی است؛ چاره‌ای دیگر می‌اندیشد.

در چنین شرایطی خودرو را شما را حمل کرده و به نزد یک تعمیرکار ماهر می‌برد تا شخص مکانیک در محل تعمیرگاه با در اختیار داشتن زمان کافی و امکانات لازم، مشکل را رفع کند.

اهمیت وجود مکانیک سیار در اصفهان

 

 

اصلی‌ترین مزیت‌های مکانیک سیار در اصفهان

استفاده از خدمات مکانیک سیار در اصفهان هنگامی که عجله دارید، بهترین انتخاب برای تعمیر خودرو است. در چنین شرایطی به دلیل عجله داشتن و نداشتن زمان کافی برای رفتن به تعمیرگاه، کافی است که با شماره مکانیک سیار اصفهان تماس بگیرد.

آن‌ها خود را در سریع‌ترین زمان به شما می‌رسانند. بعد با انجام ارزیابی‌های لازم، مشکل خودرو را بر طرف می‌کنند. همچنین در برخی از اوقات تعمیرگاه‌ها، بسیار شلوغ هستند. در صورتی که خودرو را برای تعمیر در آن محل بگذارید، احتمالاً چند روزی طول بکشد تا نوبت به خودرو شما برای تعمیر برسد.

بنابراین می‌توانید با مکانیک سیار در شهر توریستی اصفهان تماس بگیرید تا این عزیزان در کوتاه‌ترین زمان، خودرو را تعمیر کنند. البته اصلی‌ترین مزیت مکانیک سیار در اصفهان، هنگام خراب شدن ماشین در وسط خیابان است. در چنین شرایطی که به هیچ تعمیرگاهی دسترسی ندارید، بهتر است که با این افراد متخصص تماس بگیرید.

آن‌ها با حاضر شدن محل خرابی و تعمیر خودرو شما، از ماندن در خیابان در کنار ایجاد مزاحمت برای دیگر رانندگان جلوگیری می‌کنند. بدون تردید هدف اصلی مکانیک سیار در اصفهان، جلب رضایت شما و همچنین رفاه شهروندان است.

عملکرد مکانیک سیار در اصفهان

افرادی که به عنوان مکانیک سیار در شهر اصفهان مشغول به فعالیت هستند، از میزان تخصص و مهارت بسیار زیادی برخوردار هستند. آن‌ها از تمام علل خرابی خودرو‌های سبک و سنگین، آگاهی کامل دارند. البته میزان هزینه تعمیر خودرو‌ها، کاملاً بستگی به میزان خرابی آن دارد.

مطمئناً تعمیرکار سیار ماشین سنگین و سبک پس از اتمام فرایند تعمیر خودرو، هزینه دریافتی را با توجه به میزان زمان و لوازم یدکی استفاده شده در نظر می‌گیرند. شخص مکانیک سیار در اصفهان درباره دریافت دستمزد نیز، بسیار منصف عمل می‌کند.

اما آن‌ها برای تعمیر بخش‌های مختلف خودرو، دستورالعمل‌های متفاوتی دارند؛ بنابراین به محض حضور در محل خرابی خودرو، ابتدا آن را مورد ارزیابی قرار می‌دهند تا علت بروز مشکل ماشین را پیدا کنند. سپس با توجه به آن مشکل، عنوان می‌کنند که امکان تعمیر خودرو در محل حادثه وجود دارد یا خیر.

اگر بر اساس شرایط خودرو و همچنین لوازم یدکی که همراه دارند، می‌توانند خودرو را تعمیر کنند؛ فرایند تعمیر را آغاز می‌کنند؛ اما در صورتی که به هر دلیل امکان تعمیر در محل نباشد، خودرو شما را به نزدیک‌ترین و معتبر‌ترین تعمیرگاه انتقال می‌دهند.

عملکرد مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

مکانیک سیار در اصفهان و سر سیلندر

در صورتی که بیرون شهر هستید یا به دلیل مشغله کاری نمی‌توانید به تعمیرگاه مراجعه کنید؛ با مکانیک سیار در اصفهان تماس بگیرید تا علل خرابی یا تاب دیدگی سرسیلندر خودرو شما را بررسی کند. او پس از رسیدن به محل حادثه، ابتدا وجود چند علامت روی سر سیلندر را ارزیابی می‌کند.

از اصلی‌ترین عوامل تاب دیدگی سر سیلندر در نظر مکانیک سیار در شهر زیبا اصفهان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سوختن واشر سر سیلندر
 • آب سوزی یا خروج بخار آب از قسمت اگزوز
 • زیاد گرم کردن موتور
 • دیر روشن شدن یا بد کار کردن آن
 • مخلوط شدن روغن و آب

هنگامی که شخص مکانیک سیار این علائم را در خودرو ببیند، به شما می‌گوید که سر سیلندر شما تاب برداشته است. البته او برای تعمیر آن راهکار‌های نیز به شما ارائه می‌دهد.

البته در کنار این راهکار‌ها، حتماً به شما می‌گوید که در سریع‌ترین زمان، باید سر سیلندر را تعمیر کنید. در صورت عدم توجه به حرف‌های کارشناسانه مکانیک سیار، باید منتظر خرابی بیشتر در خودرو باشید.

دینام و مکانیک سیار در اصفهان

یکی از قطعات خودرو که عملکرد درست آن بر خودرو تأثیر مثبت دارد، دینام است. اگر هنگام روشن کردن موتور خودرو، متوجه روشن شدن پر رنگ چراغ دینام شدید؛ این فرایند به معنی خراب بودن دینام است. در چنین موقعیتی چاره‌ای جز مراجعه به تعمیرگاه یا تماس با مکانیک سیار شبانه روزی بیرون شهری ندارید.

این افراد پس از مراجعه به آدرس ارائه شده از سوی شما، ابتدا فرایند عیب‌یابی دینام را آغاز می‌کنند. به طور مثال در صورت باز کردن سوئیچ و روشن شدن خودرو، اگر چراغ دینام خاموش بود؛ حتماً دلیل خرابی دینام، مشکل از آفتامات و قطعی آن است.

در صورتی که چراغ دینام خودرو شما، عملکردی درستی دارد؛ اما این چراغ شارژ نداشته باشد، مکانیک سیار در اصفهان آفتامات را تعویض می‌کند تا مشکل ماشین شما بر طرف شود. همچنین برای اینکه فرایند تست دینام زمان کار روی موتور را بسنجد، عملیات خاصی را انجام می‌دهند.

مکانیک سیار در نصف جهان اصفهان برای تست دینام ابتدا در زمان خاموش بودن خودرو، پراپ‌های اهم متر را به قسمت قطب‌های باتری ماشین وصل می‌کند. در این مرحله میزان ولتاژ را یادداشت می‌کند. سپس در زمان اتصال این پراپ‌ها اهم متر به باتری، خودرو را روشن می‌کنند.

در چنین شرایطی ولتاژ باید ۱ وات یا بیشتر، از میزان ولتاژ هنگامی خاموشی بیشتر باشد. این فرایند به مکانیک سیار در اصفهان کمک می‌کند تا متوجه این مسئله شود که دینام باتری را شارژ می‌کند یا خیر.

دینام و مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

شمع خودرو و مکانیک سیار در اصفهان

در صورتی که شمع‌های خودرو مشکل داشته باشند، مکانیک سیار به شما بیان می‌کند برای تعویض آن سریعاً اقدام کنید. البته در صورت رضایت داشتن شما، شمع‌های قابل استفاده روی خودرو خود نصب می‌کنند. در زمان خرید شمع، حتماً مکانیک سیار اصفهان چند نکته ظریف را به شما می‌آموزد.

از اصلی‌ترین نکات قابل توجه هنگام خرید شمع، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتخاب شمع باید مطابق با کد و مدل خودرو انتخاب شود.
 • خرید شمع با توجه به تعداد الکترود‌ها، اشتباه است.
 • در زمان خرید حتماً به توصیه و پیشنهاد‌های کارخانه سازنده، توجه بسیار کنید.

بیشتر شمع‌های استفاده شده در خودرو‌ها، تک پلاتین هستند؛ بنابراین هنگام انتخاب شمع اصلاً به سراغ محصولات متفرقه یا تعداد الکترود‌های زیاد نروید. زیرا این انتخاب‌ها تأثیر منفی روی خودرو شما می‌گذارد.

مکانیک سیار در اصفهان برای بررسی و ارزیابی شمع ماشین شما، راهکار‌های متنوعی را در پیش روی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مکانیک سیار در شهر اصفهان با بررسی رنگ و وضعیت نوک شمع، متوجه مشکلات آن شده و در نتیجه با اقدامات به موقع، از ایجاد خرابی‌های بسیار در خودرو جلوگیری می‌کند. در صورتی که نوک شمع رنگ قهوه‌ای داشته باشد، نشان دهنده سالم بودن آن بوده و وجود هر رنگی غیر از قهوه‌ای، بیان‌کننده خرابی شمع است.

البته این مسئله خراب بودن شمع، به مکانیک می‌گوید که سیستم سوخت‌رسانی خودرو، موتور و همچنین سیستم احتراق عملکرد درستی ندارند.

 • در صورت وجود دوده سیاه روی عایق سرامیکی شمع، نشان از ورود بنزین بسیار به سیلندر بوده و همچنین بیان‌کننده عدم سوخت میزان بنزین ورودی است. مکانیک سیار در شهر جذاب اصفهان با مشاهده این مشکل روی خودرو‌ها کاربراتوری و تنظیم کردن دقیق، باعث می‌شود که بنزین به درستی بسوزد.
 • اگر لک سفید روی بدنه سرامیکی شمع مشاهده کرد، مکانیک به شما بیان می‌کند که خودرو شما روغن سوزی دارد. در چنین شرایطی او حتماً به سراغ سوپاپ و سیلندر خودرو نیز می‌رود تا با بررسی این قطعات، علت روغن سوزی را متوجه شود.
 • وجود تاول‌های قهوه‌ای روشن یا سفید روی بدنه شمع، نشان دهنده ورود بنزین کم به سیلندر است. در این وضعیت مکانیک سیار در اصفهان، کاربراتور را تنظیم می‌کند. اگر مشکل برطرف نشد، در سیستم سوخت‌رسانی حتماً نشتی وجود دارد که مکانیک آن را پس از پیدا کردن، رفع می‌کند.
 • مکانیک سیار پس از بررسی شمع و تعویض آن به شما می‌گویید که شمع‌های خودرو را هر چند وقت یکبار عوض کنید. آن‌ها برای اینکه زمان تعویض شمع را تشخیص دهید، به شما یک راهکار ارائه می‌دهد. در صورتی که الکترود‌های شمع گرد بوده و به سمت پایین خم شده‌اند، به معنی زمان فرارسیدن تعویض آن‌ها است.

شمع خودرو و مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

یخ زدن موتور و مکانیک سیار در اصفهان

بدون تردید از اصلی‌ترین بخش‌های قطعات خود موتور بوده و این قطعه مهم خود دارای لوازم یدکی بسیاری است. در بسیاری از مواقع جوش آوردن خودرو باعث از بین رفتن موتور می‌شود. در چنین شرایطی چاره‌ای جز مراجعه به تعمیرگاه معتبر ندارید.

اما همیشه دلیل خرابی موتور، جوش آوردن نیست. یخ زدن و سرمازدگی موتور، مطمئناً رایج‌ترین دلیل خرابی موتور در فصل سرما بوده و معمولاً این اتفاق به دلیل نریختن ضد یخ، به وجود می‌آید. این اتفاق ممکن است در جاده‌های بیرون شهری یا حتی در اثر سرما بیش از اندازه به دلیل بارش برف برای ماشین شکل بگیرد.

فرایند یخ زدگی موتور خودرو به گونه‌ای است که آب در قسمت موتور و سرسیلندر یخ‌زده و همین مسئله به ظاهر کوچک، آسیب‌های بسیار جدی به خودرو شما وارد می‌کند. زیرا یخ زدن آب به دلیل کاهش دما آب یا انجامد، حجم بیشتری پیدا می‌کند.

بنابراین حجم زیاد آب نیروی بسیاری را به بخش‌های آب‌رسانی بلوک موتور وارد می‌کند. نتیجه این فرایند، چیزی جز ترکیدگی در این بخش نبوده و البته رفع این مشکل نیز نیازمند تخصص و مهارت است. اکنون شما در این شرایط، هیچ راهی جز تماس با مکانیک سیار در نصف جهان اصفهان ندارید.

مکانیک سیار در  شهر اصفهان بر اساس تجربه، مهارت و رعایت نکته‌های ایمنی از وسایل گرمایشی به صورت محتاطانه‌ای استفاده می‌کند تا یخ داخل موتور، کم‌کم آب شود. احتمالاً در این زمان مکانیک سیار در اصفهان، از داخل خودرو خود لامپ‌های رشته‌ای بیرون می‌آورد.

شاید برای شما سؤال باشد که او با این لامپ‌ها می‌خواهد چه‌کار کند؟ در ادامه عملکرد مکانیک سیار در اصفهان، مشاهده می‌کنید که او لامپ‌ها را روشن می‌کند. سپس آن‌ها در زیر موتور قرار می‌دهد. در نتیجه پس از اندک زمانی یخ‌ها به دلیل گرما این لامپ‌ها، شروع به باز شدن می‌کنند.

از دیگر روش‌های باز کردن یخ موتور که مکانیک سیار در شهر اصفهان از آن استفاده می‌کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از سشوار
 • ریختن آب داغ در رادیاتور
 • روشن کردن آتش در نزدیکی‌های ماشین
 • قرار دادن زغال داغ در زیر بلوک موتور

پس از باز کردن یخ داخل موتور، اکنون به واتر پمپ توجه بسیار می‌کند. توجه به این قطعه در زمان یخ زدگی پیشرانه، بسیار مهم است. زیرا یخ زدگی ممکن است به فرایند چرخش تسمه واتر پمپ آسیب‌های جدی وارد کرده باشد.

در صورتی که واتر پمپ در بالای خودرو شما قرار دارد، مکانیک سیار در اصفهان با دست آن را بررسی می‌کند. اما اگر به دلیل شرایط موتور خودرو، در زیر موتور است؛ با تک استارت زدن، عملکرد یا یخ زدگی آن را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

اکنون که تمام این مراحل مکانیک سیار در نصف جهان اصفهان با دقت بسیار انجام داد، نوبت به روشن کردن موتور خودرو می‌رسد. او به شما می‌گوید که موتور را روشن کرده و اجازه دهید تا چند دقیقه درجا کار کند. سپس از شما می‌خواهد که موتور خودرو را خاموش کنید.

در این مرحله بلوک موتور را مورد ارزیابی قرار می‌دهد تا در صورت وجود ترکیدگی، تمهیدات بعدی را برای آن بیندیشند. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در چنین شرایطی مکانیک سیار در منطقه توریستی اصفهان با آن مواجه شود، باز نشدن ترموستات است.

در صورتی که دما موتور بالا است، اما ترموستات باز نشده است؛ احتمال اینکه فرایند یخ زدگی باعث ایجاد آسیب در ترموستات ماشین شده باشد، به اندازه واتر پمپ بالا است. موتور به دلیل یخ زدگی با مشکل عدم چرخش آب در سیستم خنک کنندگی مواجه شده و همین مسئله، منجر به جوش آوردن پیشرانه ماشین شما می‌شود.

بنابراین در زمان روشن بودن موتور، شلنگ رادیاتور را با دست چک می‌کند تا از باز شدن یخ‌ها مطمئن شود. انجام تمام این کار‌ها فقط به دلیل مهارت و تخصص شخص مکانیک سیار در اصفهان بوده و شما به تنهایی نمی‌توانید هنگام یخ زدن موتور، از آن‌ها استفاده کنید.

اکنون که در مرحله گرم شدن موتور، مشکلی از سوی موتور مشاهده نشد؛ مکانیک سیار اصفهان به شما اطمینان می‌دهد که خودرو آسیب ندیده است. البته او برای رسیدن به این نتیجه، چند بار موتور را خاموش و روشن می‌کند تا ارزیابی دقیقی از اطراف بلوک موتور به دست آورد.

البته هم زمان به ارزیابی اطراف بلوک موتور، او ترموستات را نیز مورد ارزیابی قرار می‌دهد. ایجاد گرما در درون موتور، بخش بزرگی از یخ زدگی را از بین می‌برد. اما با وجود عملکرد درست ترموستات، آب داغ به رادیاتور حرکت می‌کند. در این زمان به طور کامل یخ زدگی از بین می‌رود.

البته برای اینکه عملکرد ترموستات را مورد بررسی قرار دهد، حتماً مکانیک سیار اصفهان درب رادیاتور را باز می‌کند. اکنون آب درون رادیاتور به دلیل ایجاد تغییر دما و باز شدن ترموستات، پایین می‌آید. اکنون که مکانیک سیار در اصفهان متوجه از بین رفتن یخ زدگی موتور خودرو شد، به شما اجازه حرکت می‌دهد.

یخ زدن موتور و مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

مکانیک سیار شبانه روزی بیرون شهری

یکی از اصلی‌ترین مسائلی که برای رانندگان به ویژه رانندگان ماشین‌های سنگین دارای اهمیت است، دردسترس‌بودن مکانیک‌های سیار در اصفهان و امکان استفاده از خدمات شبانه روزی خودرو است. دلیل نیاز به وجود این عزیزان، خرابی قطعات خودرو است.

یک خودرو هزاران  قطعه داشته و هر یک از آن‌ها پس از چند وقت استفاده، دچار خرابی یا نشانه‌های از خرابی می‌شوند. اکنون اگر نشانه‌های خرابی این قطعات خود را شب یا در بیرون شهر دیده شود، مطمئناً شما به عنوان راننده باید با مکانیک‌های سیار در اصفهان تماس بگیرید.

این عزیزان با توجه به در اختیار داشتن نوع امکانات و همچنین میزان خرابی خودرو، سعی می‌کنند که در محل خودرو را تعمیر کنند. اما اگر به هر دلیلی امکان تعمیر نبود، حتماً خودرو را به یک تعمیرگاه معتبر انتقال می‌دهند.

بنابراین شما به عنوان راننده، باید شماره تلفن مکانیک سیار در اصفهان را همیشه داشته باشید. زیرا زمان نیاز شما به این افراد، اصلاً مشخص نیست. البته این افراد متخصص، امکان ارائه خدمات شبانه روزی ۲۴ ساعته را به شما و دیگر رانندگان دارند. در نتیجه حتماً در زمان نیاز، به آن‌ها تماس بگیرید.

مکانیک سیار شبانه روزی بیرون شهری

 

 

 

اصلی‌ترین خدمات مکانیک سیار در اصفهان

شاید به دلیل انجام سرویس‌های دوره‌ای یا هر دلیل دیگری، خودرو شما در اتوبان دچار مشکل شد؛ در این وضعیت باید با مکانیک‌های سیار در اصفهان تماس بگیرید تا این عزیزان در سریع‌ترین زمان خود را در محل برسانند.

آن‌ها ابتدا خودرو و دلیل وجود مشکل را بررسی می‌کنند. در صورتی که تشخیص دهند امکان تعمیر در محل را دارند، فرایند تعمیر خودرو را شروع می‌کنند؛ اما اگر امکان تعمیر در آن محیط نبود، با جرثقیل اصفهان یا یدک کش خودرو را به یک تعمیرگاه منتقل می‌کنند.

البته آن‌ها هنگام ارزیابی خود، احتمالاً این مسئله را به شما می‌گویند که اگر از یدک کش استفاده کنید خودرو ممکن است دچار آسیب جدی شود؛ بنابراین آن‌ها با استفاده از تخصص و تجربه، کمی خودرو را تعمیر می‌کنند تا هنگام حمل به تعمیرگاه، آسیب آن بیشتر نشود.

از اصلی‌ترین خدماتی که مکانیک سیار در شهر اصفهان در محل، به شما ارائه می‌دهد؛ شامل لیست زیر است:

 • دیاگ
 • تعمیر جلوبندی
 • رفع مشکلات برق
 • تعویض روغن خودرو
 • تعویض صفحه کلاچ و لنت
 • ایجاد تعمیراتی در گیربکس
 • تنظیم باد چرخ‌ها
 • تنظیم دمای ماشین
 • انجام فرایند شستشو انژکتور

مکانیک سیار ایران خودرو در اصفهان

یکی از اصلی‌ترین کمپانی‌های خودرو‌سازی در ایران، ایران خودرو بوده و ماشین‌های تولید شده از سوی این شرکت، در خیابان‌های ایران بسیار دیده می‌شود. البته این شرکت بزرگ خودرو‌سازی، به صاحبان خودرو‌های خود خدمات متنوعی از جمله مکانیک سیار ارائه می‌دهد.

افراد متخصص به عنوان مکانیک سیار برای شرکت ایران خودرو، مشغول به فعالیت هستند. این عزیزان اطلاعات کامل و دقیق از خودرو‌های تولید ایران خودرو دارند، بنابراین در زمان وجود مشکل می‌دانند که چه اقدامات را باید انجام دهند.

همچنین آن‌ها بار‌ها آزمون‌های اختصاصی داده‌اند تا به مدیران ایران خودرو، توانایی‌های خود را ثابت کنند. افراد مکانیک سیار در اصفهان، به لحاظ شخصیتی نیز افراد متشخص هستند. حال اگر خودرو شما از محصولات ایران خودرو است، حتماً از مکانیک سیار در اصفهان ایران خودرو کمک بگیرد تا مشکل خودرو را برطرف کند.

مکانیک سیار سایپا در اصفهان

احتمالاً شما نیز مانند بسیاری از مردم ایران، پراید دارید. در زمان خراب شدن این خودرو، می‌توانید با مکانیک سیار در اصفهان شرکت سایپا تماس بگیرید تا این عزیزان برای تعمیر خودرو شما، اقدامات لازم را انجام دهند. تعمیر این نوع از خودرو تولید سایپا، بسیار ارزان و سریع است.

تقریباً همه قطعات آن در بازار بوده و بسیاری از مکانیک‌ها از نحوه عملکرد همه قطعات آگاه هستند؛ بنابراین در زمان خراب شدن، کافی است که با یکی از مکانیک‌های سیار تماس بگیرید تا آن‌ها خیلی زود در محل به شما ملحق شوند.

البته اگر کمی در رابطه با خودرو خود و نحوه تعمیر آن وسواس دارید، می‌توانید از مکانیک سیار شهر اصفهان شرکت سایپا کمک بگیرید. زیر آن‌ها آشنایی تخصصی‌تر با این خودرو داشته و مطمئناً با یک نگاه، متوجه دلیل خرابی خودرو می‌شوند. سپس به بهترین شکل آن را تعمیر می‌کنند.

ویژگی‌های مکانیک سیار در اصفهان

مکانیک سیار در اصفهان هم‌زمان از تجربه و تخصص خود برای حل مشکل خودرو شما بهره می‌برد؛ بنابراین باید به سراغ افرادی که بروید که دارای بهترین خصوصیات اخلاقی و همچنین تخصص لازم در رابطه با تعمیر خودرو بهره‌مند باشد. در ادامه در رابطه با اصلی‌ترین ویژگی‌های مکانیک‌های سیار در اصفهان بیشتر پرداخته شده است.

ویژگی‌های مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

آشنایی با خودرو‌های جدید

امروزه با توجه به پیشرفت‌های بشر در تمام زمینه‌ها، خودرو‌های تولید شده نیز از تکنولوژی‌های جدید بهره‌مند شده‌اند؛ بنابراین مکانیک باید اطلاعات دقیق در رابطه با کارایی هر یک از قطعات آن‌ها و همچنین علت خرابی در کنار تعمیر آن‌ها داشته باشد.

برخی از قطعاتی که در خودرو‌های جدید از تکنولوژی‌های جدید بهره‌مند شده‌اند، شامل سیستم سوخت یا موتور است. بدون تردید اطلاعات و آشنایی مکانیک سیار با این قطعات و چگونگی تعمیر، باعث جذب مشتریان بیشتر به واسطه شما می‌شود.

برقرار رابطه صمیمی

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک مکانیک سیار در اصفهان، امکان برقرار رابطه صمیمانه با شما است. او در زمان برخورد با شما، باید محکم و البته محترمانه رفتار کند. اگر برخورد صمیمانه و محترمانه به اندازه تعمیر با کیفیت و درست خودرو برای شما با اهمیت است، مطمئناً دفعه بعد نیز با او تماس می‌گیرید.

حتی شماره تماس او را به دوستان خود می‌دهید تا آن‌ها هنگام نیاز به تعمیر، با این شخص محترم تماس بگیرند. همچنین این شخص باید توانایی توضیح ساده و قابل فهم مشکل خودرو شما را داشته باشد. مطمئناً اگر شما متوجه مشکل بشوید، بهتر می‌توانید برای تعمیر تصمیم بگیرید.

مسئولیت‌پذیر بودن

تعمیرکاران سیار در زمان تعمیر خودرو و برخورد با صاحب آن‌ها مانند شما، باید بر اساس وجدان و تخصص خود تصمیم بگیرند. آن‌ها با ارزیابی خودرو، صادقانه باید به شما بیان کنند که توانایی حل مشکل را دارند یا خیر. همچنین با استفاده بهترین قطعات و نصب آن روی خودرو، اعتماد شما را جلب کنند.

بدون تردید در صورت مواجه شدن با چنین شخصیتی، با خیال آسوده می‌توانید تعمیر خودرو را به او بسپارید.

امکان شناخت مشکل خودرو

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی، خودرو در نزد بسیاری از مردم وسیله‌ای برای امرار معاش است؛ بنابراین امکان قرار دادن طولانی مدت در تعمیرگاه جهت تعمیر را ندارند. وجود یک مکانیک سیار در اصفهان که توانایی تشخیص درست مشکل خودرو را دارد، ‌ایده‌آل‌ترین گزینه برای تعمیر ماشین این افراد است.

مکانیک سیار بر اساس تجربه، تخصص و مهارت خود در سریع‌ترین زمان مشکل را شناسایی و رفع می‌کند.

امکان شناخت مشکل خودرو

 

 

 

تجربه مکانیک سیار در اصفهان

مطمئناً هنگام مواجه با مکانیک‌های با تجربه، خیال شما از بابت تعمیر درست و اصولی خودرو راحت می‌شود. زیرا این عزیزان با هر بار تعمیر خودرو، تجربه‌های بسیار کسب کرده‌اند؛ بنابراین در زمان مواجه شدن با مشکل خودرو، با اولین نگاه متوجه علت خرابی و راه حل تعمیر آن می‌شوند.

مدیریت زمان

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های مکانیک سیار در اصفهان، مدیریت زمان و بحران‌ها است. شخص مکانیک نمی‌داند که در چه موقعیتی با خودرو نیاز‌مند به تعمیر، مواجه می‌شود؛ بنابراین آن‌ها باید دارای توانایی حل بحران‌ها را در مدت زمان مشخص و همچنین حفظ خونسردی داشته باشند.

آشنایی با قوانین و مقرارت

بدون تردید از دیگر ویژگی‌های مهم یک مکانیک سیار، آشنایی کامل با قوانین انواع قطعات و ابزارآلات استاندارد است. همچنین هنگام تعمیر خودرو، بیش از هر چیزی رعایت نکات ایمنی را مد نظر قرار دهد تا از ایجاد آسیب به خود یا شما، جلوگیری کند.

نکات مهم هنگام مواجه با مکانیک سیار

در صورتی که مجبور به برقراری تماس با مکانیک سیار در اصفهان شدید، بهتر است از قبل چند نکته را در رابطه با خدمات ارائه شده از سوی مکانیک و همچنین درخواست‌ها خود از او بدانید. آگاهی شما از این اطلاعات، باعث می‌شود که شما خواسته‌های معقول از مکانیک سیار در اصفهان داشته باشید.

همچنین در صورت مواجه به افرادی که قصد سوء استفاده از شرایط شما را دارند، خیلی زود متوجه این مطلب شوید. به طور مثال شما باید از مکانیک سیار انتظار تعمیر برخی از قطعات مانند سرویس موتور یا گیربکس را داشته باشید.

از دیگر نکاتی که هنگام مواجه شدن با آن‌ها باید در ذهن داشته باشید، عبارت هستند از:

 • قبل از اینکه نیاز‌مند به حضور یک مکانیک سیار در اصفهان باشید، حتماً تحقیقاتی در رابطه با بهترین و متخصص‌ترین افراد در این زمینه کنید تا در زمان نیاز، با این عزیزان تماس بگیرید.
 • در زمان تماس با مکانیک سیار، نوع خودرو خود را در نظر بگیرید. سپس با توجه به آن با افرادی که در زمینه تعمیر آن تبحر و تخصص دارند، تماس بگیرید.
 • به طور معمول نیاز به مکانیک سیار در محلی است که خارج از محدوده زندگی فرد است؛ بنابراین در چنین شرایط یا با مکانیک سیار مطمئن خود تماس بگیرید یا از افراد بومی حاضر در آن منطقه، کمک بگیرید تا بهترین فرد را به شما معرفی کنند.

البته پس از برقراری تماس و حضور شخص مکانیک در محل اصفهان، باید چند نکته مهم را مورد توجه قرار دهید. در ادامه به بیان چند نکته هنگام مواجه با مکانیک سیار پرداخته شده است.

نکات مهم هنگام مواجه با مکانیک سیار

 

 

 

مراقبت از وسایل داخل خودرو

برای اینکه از ایجاد دزد یا سرقت وسایل خودرو، جلوگیری کنید؛ حتماً با افراد مورد اعتماد خود تماس بگیرید. مکانیک سیار مورد اعتماد شما علاوه بر ایجاد حس امنیت در وجود شما و همراهان، از وسایل ارزشمند خودرو شما نیز مراقبت می‌کند.

در صورتی که برای اولین بار با مکانیک سیار در اصفهان برخورد دارید، کنار او بمانید. در رابطه با قطعات که او نیاز به تعمیر می‌داند، سؤال بپرسید. این‌گونه او متوجه دانش شما در رابطه با آن قطعات شده و همچنین شما با بودن کنار او، از لوازم خودرو خود مراقبت می‌کنید.

توجه به پبشنهاد‌های مکانیک سیار

در صورتی که به دلیلی مجبور به برقراری تماس با مکانیک سیار شدید، حتماً پیشنهاد‌های او را مورد توجه قرار دهید. برخی از اوقات مکانیک به شما می‌گوید: «من خودرو شما را تعمیر کرده‌ام، ولی خودرو شما حتماً با یدک کش به اولین تعمیرگاه باید منتقل شود.»

در صورت عدم توجه به پیشنهاد او و رانندگی کردن با آن خودرو خراب، باید منتظر حوادث وحشتناک مانند تصادف یا خرابی بیشتر خودرو خود باشید.

دست‌کاری نکردن خودرو

قبل از رسیدن مکانیک سیار در اصفهان، از دست‌کاری خودرو خودداری کنید. زیرا شما تخصص و مهارت کافی را در این زمینه ندارید؛ بنابراین احتمال ایجاد خرابی و آسیب بیشتر به خودرو را افزایش می‌دهید. همچنین اگر چراغ چک خودرو روشن شد، خودرو را به کنار خیابان حرکت داده و در آن جا توقف کنید تا مکانیک بیایید.

بررسی هزینه‌ها

بدون تردید هزینه دریافت شده از سوی مکانیک سیار بیشتر از سایر مکانیک‌ها است؛ بنابراین در زمان تعویض یا تعمیر هر قطعه از او درباره هزینه سؤال کنید. این‌گونه پس از اتمام کار، از هزینه پرداختی شگفت‌زده نمی‌شوید.

اصلی‌ترین وظایف مکانیک سیار در اصفهان

خراب شدن خودرو و قطعات آن بر اساس ساعت یا روز نیست. هر زمان و ساعت یا هر موقعیتی باید منتظر خرابی خودرو خود باشید؛ بنابراین با توجه به مشخص نبودن ساعت خرابی خودرو، حتماً شماره تلفن یک مکانیک سیار در اصفهان را داشته باشید تا در زمان لازم با او تماس بگیرید.

به طور معمول مکانیک سیار در اصفهان در هر ساعت از شبانه روز، امکان ارائه خدمات به شما عزیزان را دارند. اما برخی از وظایف یک مکانیک سیار در اصفهان، شامل موارد زیر هستند:

 • پیدا کردن عیوب خودرو
 • تعمیر خودرو خاموش در محل
 • تعمیر با کمترین میزان هزینه
 • ارائه اطلاعات به شما و دیگر مشتریان در مورد علت خرابی
 • بیان یک ساعت مشخص جهت تعمیر خودرو
 • بیان هزینه نهایی تعمیر خودرو
 • مهارت و تخصص کامل هنگام تعمیرات و تعویض قطعات
 • تست کردن خودرو پس از تعمیرات نهایی

اصلی‌ترین وظایف مکانیک سیار در اصفهان

 

 

 

انواع خودرو تحت پوش مکانیک سیار در اصفهان

مکانیک سیار در اصفهان بر اساس تجربه و تخصص خود، امکان تعمیر انواع خودرو‌های داخلی و خارجی را دارند؛ بنابراین اگر خودرو شما در بیرون از شهر یا در محل پارک دچار نقص شد، می‌توانید با این عزیزان تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان، مشکل را برطرف کنند.

در جدول زیر اسم انواع خودرو‌های تولید شده در داخل و خارج که مکانیک سیار در اصفهان امکان تعمیر آن را دارد، بیان شده است.

خودروهای ایرانی خودرو‌های خارجی
پژو پارس، سمند، رانا، دنا و دنا پلاس، ال ۹۰، رنو سورن، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۰۸، پژو ۳۰۱، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۴۱، تیبا، تیبا ۲، سایپا اچ سی کراس، پزو ۴۰۷، هایما، پژو ۵۰۸، سایپا ۱۱۱، ۱۵۱، آریو، آریو تاکسی،CS35، سراتو، ساینا، کوییک، کوییک – آر، کپچر، سوزوکی، شاهین، زانتیا، ریو، نیومورانو، مگان، پارس تندر چری، MVM، هیوندا، کیا، پروتون، جک، هاوال، نیسان، تویوتا، هیوندا، دوو، رنو، فولکس، سوزوکی، کیا، لیفان، مرسدس، مزدا، هیوندای ورنا، آوانته،i10، i20، i30، i40، اکسنت، النترا، کوپه، سونوتا، ولستر، آزرا،جنسیس سدان، سنتنیال، توسان، سانتافه

سؤالات متداول

 1. اصلی‌ترین خدمات مکانیک سیار چیست؟

تعمیر گیربکس، سرویس موتور، عیب‌یابی دینام و تعمیر آن و تعمیر جلوبندی خودرو

 1. ویژگی‌های مهم مکانیک سیار چیست؟

آشنایی با تکنولوژی‌های مورد استفاده در خودرو‌های جدید، مهارت برقراری ارتباط با مشتری و تجربه و تخصص

 1. مهم‌ترین وظایف مکانیک سیار را نام ببرید؟

بیان هزینه نهایی تعمیر، مشخص کردن یک زمان برای پایان کار و ارزیابی خودرو پس از پایان فرایند تعمیر

شارینو

در این مقاله با مکانیک سیار در اصفهان و مزیت‌های استفاده از آن آشنا شدید. در صورتی که قصد سفر به شهر زیبا و توریستی اصفهان را دارید، حتماً به سایت شارینو سری بزنید. افراد حاضر در این مجموعه معتبر مقاله‌های جذاب درباره رستوران‌های اصفهان، مراکز تفریحی اصفهان و سینما‌های اصفهان تهیه کرده‌اند.

شما با خواندن مطالب این مقاله‌ها، خیلی خوب با شهر اصفهان آشنا شده و در نتیجه سفر جذابی را تجربه خواهید کرد. در صورت علاقه با آشنایی با لوازم خانگی و علل خرابی نیز، مطالب مفیدی در این سایت برای شما تهیه شده است.

از اصلی‌ترین مقاله مرتبط با لوازم خانگی می‌توان به تعمیر مبل در اصفهان، تعمیر یخچال در اصفهان، تعمیر موتورخانه در اصفهان، تعمیر بخاری در اصفهان، تعمیر سیستم تهویه در اصفهان، تعمیر چرخ گوشت در اصفهان و تعمیر آبمیوه‌گیری در اصفهان اشاره کرد.

البته در سایت مقاله‌های مرتبط با سلامتی انسان نیز وجود دارد که با مطالعه آن‌ها و کسب دانش، در زمان نیاز برای شما مفید خواهد بود. از مهم‌ترین مقاله‌های مرتبط با سلامتی آمبولانس در اصفهان، فیزیوتراپی در اصفهان و کلینیک دندانپزشکی در اصفهان است.

همچنین شما با مطالعه پزشکان قلب و عروق در اصفهان و بهترین روانشناس در اصفهان، می‌توانید هنگام نیاز از وجود آن‌ها بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

امروزه تعداد افرادی که‌ از خدمات مکانیک سیار در اصفهان استفاده می‌کنند، افزایش یافته است. بدون تردید از مهم‌ترین دلایل این میزان استقبال مشغله کاری صاحبان خودرو‌ها است. آن‌ها به دلیل نیاز و نداشتن زمان کافی برای تعمیر در تعمیرگاه، با متخصصان سیار تماس می‌گیرند.

مکانیک سیار نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به افراد می‌رساند تا پس از ارزیابی دقیق از خودرو، علت آن را بیان کند. در صورتی که امکان و لوازم لازم برای تعمیر را داشته باشد، در محل اقدامات اصلی را انجام می‌دهد. اما اگر تشخیص دهد که نمی‌تواند خودرو را در آن محل تعمیر کند، حتماً شما را با یدک کش به تعمیرگاه معتبر منتقل می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *