تعمیر جاروبرقی در شیراز

بسیاری از افراد معتقد هستند که تعمیر جاروبرقی در شیراز به دلیل کاربرد بسیار در منازل از ضروری‌ترین خدمات در حوزه تعمیر لوازم خانگی است. در صورتی که هنگام استفاده از جاروبرقی خود متوجه کاهش قدرت مکش از آن هستید، حتماً با تعمیرکار جاروبرقی در شیراز تماس بگیرید.

جاروبرقی یک ابزار بسیار پیچیده و حساس است؛ بنابراین در زمان انجام فرایند تعمیر یا تعویض قطعات آن باید از اشخاص متخصص کمک بگیرید. در صورتی که جاروبرقی شما توسط افراد بی‌تجربه تعمیر شود، بهتر است قید جاروبرقی خود را بزنید.

البته اگر شناخت دقیقی از قطعات و دلیل خرابی جاروبرقی داشته باشید می‌توانید برخی از مشکلات جزئی آن را بر اساس دانش خود برطرف کنید. طی این مقاله به بیان مطالبی درباره تعمیر جاروبرقی پرداخته شده و‌ امیدواریم این اطلاعات، فرایند تعمیر انواع جاروبرقی در شیراز را برای شما روشن نماید.

قطعات جاروبرقی در شیراز

قطعات جاروبرقی در شیراز

جاروبرقی به عنوان یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی، وظیفه تمیز کردن محیط خانه از گرد و غبار و کثیفی‌ها را برعهده دارد؛ بنابراین تمام قطعات موجود در آن باید به درستی عمل کنند تا جاروبرقی بتواند نقش خود را در خانه به درستی ایفا کند.

مطمئناً شناخت شما از قطعات جاروبرقی کمک خواهد کرد که دلیل خرابی و راهکار رفع مشکل جاروبرقی را تشخیص دهید. در صورتی که شما بر اساس شناخت و توانایی‌ها امکان تعمیر آن قطعه را دارید، آستین بالا ‌زده و جاروبرقی خود را تعمیر کنید.

اما اگر به هر دلیلی امکان تعمیر جاروبرقی در شیراز را ندارید، حتماً با افراد خبره و متخصص تماس بگیرید. این عزیزان پس از انجام ارزیابی اولیه، دلیل ایجاد مشکل در دستگاه را به شما عنوان کرده و سپس با توجه به تجربه خود، فرایند تعمیر جاروبرقی در شیراز را آغاز خواهند.

بدون تردید شناخت آن‌ها از تک تک قطعات جاروبرقی و دلیل خراب شدن آن لوازم، عملیات تعمیر جاروبرقی را برای تعمیرکاران آسان‌تر می‌کند. در ادامه مطلب توضیحاتی مختصر درباره قطعات جاروبرقی پرداخته شده است.

موتور جاروبرقی

تعمیرکاران متخصص تعمیر جاروبرقی در شیراز، موتور را قلب دستگاه نام نهاده‌اند. این قطعه به جاروبرقی نیرو لازم را می‌دهد تا فن دستگاه را به واسطه تسمه متحرک، به حرکت انداخته و در نتیجه کثیفی‌های را به سمت کیسه بکشد.

توان موتور تمام جاروبرقی‌های ایرانی یا خارجی، بین ۱۶۰۰ وات تا ۱۸۰۰ وات است. فروشنده در زمان انتخاب جاروبرقی به شما بیان می‌کند که میزان مکش جاروبرقی، بر اساس توان و قدرت موتور تعیین می‌شود. در صورتی که مکش جاروبرقی شما کاهش پیدا کند، احتمالاً دلیل آن وجود یک مشکل در موتور است.

در چنین شرایطی با متخصصان تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید تا آن‌ها با استفاده از تجربه خود در تعمیر یا تعویض موتور و نصب قطعه اصل، قدرت مکش جاروبرقی شما را برگردانند.

لوله تلسکوپی جاروبرقی

تولیدکنندگان لوله تلسکوپی جاروبرقی را به گونه‌ای طراحی کرده‌اند که افراد در زمان استفاده، بتوانند خیلی راحت آن را برای تمیز کردن محیط در دست بگیرند. البته امروزه در بیشتر جاروبرقی‌ها، قابیلت تنظیم لوله توسط شخص وجود دارد.

بنابراین شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، لوله را کوچک یا بزرگ کنید تا راحت‌تر بتوانید خانه را از گرد و غبار تمیز کنید. متریال استفاده شده در لوله جاروبرقی فلز بوده و در نتیجه در برابر شکستگی، زنگ زدگی یا خوردگی بسیار مقاوم است.

اما اگر به هر دلیل این بخش از جاروبرقی آسیب ببیند، تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز به شما پیشنهاد خرید یک لوله تلسکوپی جدید را می‌دهد.

سیم جمع کن جاروبرقی

این قطعه وظیفه پنهان کردن کابل برقی جاروبرقی را بر عهده دارد. در زمان استفاده از این سیم جمع کن متوجه می‌شوید که سیم برق کاملاً اتوماتیک و به صورت قرقره‌ای جمع شده و در نتیجه سیم از هر گونه آسیب دیدگی در ‌امان می‌ماند.

در صورتی که هنگام زدن کلید این قطعه روی جاروبرقی خود، متوجه وجود مشکلی در آن شدید؛ حتماً با افراد ماهر تعمیر جاروبرقی در شیراز تماس بگیرید. بدون تردید این افراد تعویض قطعه سیم جمع کن را بهترین راه حل برای رفع مشکل بیان می‌کنند.

لوله خرطومی جاروبرقی

از مشخصات لوله خرطومی می‌توان به انعطاف‌پذیری بسیار در کنار تولید شده از جنس لاستیک نرم اشاره کرد. وظیفه اصلی این بخش از جاروبرقی، ایجاد خلأ از فشار هوا است تا گرد و غبار یا کثیفی به داخل کیسه دستگاه کشیده شوند.

گاهی اوقات به دلیل آسیب شدید، لوله خرطومی پاره شده و در نتیجه شخص تعمیرکار تعمیر جاروبرقی، پیشنهاد جایگزین کردن لوله خرطومی جدید را به شما می‌دهد. در صورت عدم توجه به پیشنهاد او و استفاده از لوله خرطومی پاره نمی‌توانید انتظار عملکرد درست از جاروبرقی خود داشته باشید.

برد جاروبرقی

طراحان و تولیدکنندگان قطعه بر در جاروبرقی را مغز معرفی می‌کنند. زیرا این قطعه در جاروبرقی به دیگر قطعات دستور می‌دهد که چه کار کنند تا نقش اصلی جاروبرقی یعنی تمیز کردن محیط ایفا شود؛ بنابراین هنگام خرابی در برد، حتماً دستگاه شما با اختلالاتی مواجه می‌شود.

به منظور تعمیر برد جاروبرقی در شیراز با نیرو‌های متخصص تماس بگیرید. آن‌ها به شما بیان خواهند کرد که تعمیر این قطعه امکان‌پذیر نبوده و تنها راهکار، تعویض قطعه برد خواهد بود.

فیلتر جاروبرقی

از کاربردی‌ترین قطعات جاروبرقی، فیلتر بوده و نقش تأثیر‌گذاری در عملکرد دستگاه دارد. هنگام استفاده از جاروبرقی و مکش کثیفی‌ها به داخل دستگاه، گرد و غبار نیز وارد جاروبرقی شده و در این زمان قطعه فیلتر، وارد بازی می‌شود.

فیلتر اجازه ورود گرد و غبار به موتور دستگاه را نداده و به عبارتی دیگر وظیفه تصفیه هوای داخل دستگاه را بر عهده دارد. اگر متوجه عملکرد نادرست این قطعه شدید، با تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز تماس بگیرد. آن‌ها پس از ارزیابی قطعه فیلتر، پیشنهاد تعویض یا تعمیر آن را به شما می‌دهند.

کیسه جاروبرقی

زباله‌ها و کثیفی‌ها در قطعه کیسه جمع می‌شوند. معمولاً کیسه‌های جاروبرقی به صورت یک یا چند لایه، دائمی یا یک بار مصرف و در اندازه‌های مختلف طراحی می‌شوند. تعمیرکار در زمان ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی به شما اعلام می‌کند که باید بر اساس مارک جاروبرقی خود، کیسه انتخاب کنید.

دسته جاروبرقی

رابط بین لوله تلسکوپی و خرطومی، دسته است. البته برخی از افراد آن را به اسم زانویی جاروبرقی معرفی می‌کنند. اگر این قطعه در دستگاه شما با مشکلی مانند شکستگی مواجه شد، تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز خرید یک قطعه جدید را توصیه می‌کند.

ترموستات جاروبرقی

هنگامی که شما بیش از اندازه از دستگاه خودکار می‌کشید، موتور داغ شده و احتمال سوختن آن بسیار خواهد بود. در چنین شرایطی قطعه ترموستات وارد میدان شده و جاروبرقی را خاموش می‌کند. با توجه به نقش آن در مراقبت از جاروبرقی، توجه به سالم بودن ترموستات بسیار مهم می‌شود.

بنابراین در زمان شکستگی یا خرابی ترموستات، سریعاً با افراد ماهر تعمیر جاروبرقی تماس بگیرید. آن‌ها پس از باز کردن جاروبرقی و ارزیابی ترموستات، پیشنهاد تعمیر یا تعویض را می‌دهند؛ بنابراین اگر دستگاه جاروبرقی شما برایتان اهمیت دارد، باید به نظر شخص تعمیرکار احترام بگذارید.

شایع‌ترین مشکلات جاروبرقی

مشکلات جاروبرقی

بدون تردید آشنایی با مشکلات جاروبرقی، باعث می‌شود که فرایند تعمیر جاروبرقی در شیراز را خود شما انجام دهید. همچنین در صورت کمک گرفتن از شخص تعمیرکار برای تعمیر جاروبرقی در شیراز، این شناخت به شما کمک خواهد کرد تا بر روند حل مشکل دستگاه مسلط باشید.

در ادامه با رایج‌ترین مشکلاتی که جاروبرقی شما ممکن است با آن برخورد داشته باشد، بیشتر پرداخته شده است.

کم شدن مکش جاروبرقی

اگر در زمان استفاده از جاروبرقی متوجه شدید که دستگاه شما مکش اولیه خود را ندارد، حتماً با افراد ماهر در زمینه تعمیر تماس بگیرد. این مشکل در جاروبرقی باعث می‌شود که زباله‌ها و گرد و غبار به خوبی از سطح منزل شما پاک نشوند.

قبل از برقرار تماس با تعمیرکار برای تعمیر جاروبرقی در شیراز، کیسه دستگاه را بررسی کنید. در صورت پر بودن کیسه، مکش دستگاه با کاهش مواجه می‌شود. در مراحل بعد، قطعه فیلتر و لوله تلسکوپی را بررسی کنید تا در صورت کثیف بودن فیلتر یا مسدود بودن لوله، آن را برطرف کنید.

اگر پس از انجام این کار‌ها، مکش جاروبرقی همچنان کم است؛ بهتر است با تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز تماس بگیرید. آن‌ها پس از ارزیابی اولیه، دلیل کاهش مکش و راهکار‌های رفع آن را به شما بیان می‌کنند.

از مهم‌ترین دلایلی که این افراد به شما در رابطه با کاهش مکش جاروبرقی عنوان می‌کنند، ناتوانی موتور دستگاه است؛ بنابراین با استفاده از تجربه خود، تمام تلاش خود را برای رفع مشکل به کار می‌گیرند.

داغ شدن جاروبرقی

داغ شدن مشکل یک امری اجتناب‌ناپذیر در جاروبرقی بوده و در حالت عادی پس از داغ شدن، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود. اگر پس از استفاده از جاروبرقی دمای دستگاه ناگهان افزایش پیدا کرده و به طور مدام خاموش می‌شود.

ابتدا جاروبرقی را خاموش کرده و دو بخش فیلتر در کنار لوله خرطومی را بررسی کنید. در صورت تمیز بودن فیلتر و مسدود نبودن لوله خرطومی، احتمالاً این مشکل از ترموستات جاروبرقی شما است. در چنین شرایطی از تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز کمک بگیرید تا آن قطعه ترموستات را تعمیر یا تعویض کنند.

شنیدن صدا‌ی زیاد از جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در شیراز

شنیده شدن سر و صدای بسیار از جاروبرقی، غیر عادی بوده و این معضل می‌تواند باعث آزار اعضاء خانواده شما شود؛ بنابراین در سریع‌ترین زمان ممکن باید برای رفع آن چاره‌ای‌ بیندیشید. افراد متخصص تعمیر جاروبرقی در شیراز به منظور رفع آن راه‌حل‌های را در نظر می‌گیرند.

در گام اول پروانه‌های جاروبرقی را بررسی می‌کنند تا از سالم بودن آن مطمئن شوند. در مرحله بعد بلبرینگ‌ها چک می‌شوند. در قدم آخر لاستیک‌های دور موتور را بررسی خواهند کرد تا از نبود پارگی یا آسیب دیدگی مطمئن شوند.

نیرو‌های متخصص هنگام ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی در شیراز، تک تک این مراحل را انجام می‌دهند تا در صورت مشاهده مشکل در هر بخش، آن را رفع می‌کنند.

روشن نشدن جاروبرقی

به طور حتم اصلی‌ترین مشکلی که ممکن است جاروبرقی شما با آن مواجه شود، مسئله روشن نشدن دستگاه است. در چنین شرایطی باید از افراد ماهر تعمیر جاروبرقی در شیراز کمک بگیرید تا مشکل به طور کامل رفع شود. این عزیزان برای این مشکل، دلایل بسیاری را بر می‌شمارند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت هستند از:

 • وصل نبودن به برق
 • قطع بودن سیم برق جاروبرقی
 • وجود مشکل در قطعه سیم جمع کن

مسدود بودن لوله خرطومی جاروبرقی

تعمیرکار تعمیر جاروبرقی در شیراز مسدود بودن لوله خرطومی را دلیل ایجاد مشکلات بسیاری در دستگاه معرفی می‌کند. در صورتی که اجسام بزرگ در لوله خرطومی گیر کرده‌اند، شما به تنهایی و بدون کمک گرفتن از افراد متخصص تعمیر جاروبرقی در شیراز مشکل را رفع کنید.

اگر پس از دست‌کاری شما عملکرد جاروبرقی همچنان مطلوب نیست، باید با افراد کارآزموده تعمیر جاروبرقی در شیراز تماس بگیرید. آن‌ها لوله خرطومی را بررسی کرده و احتمالاً با پارگی در بخشی از آن مواجه می‌شوند. راهکار آن‌ها در چنین شرایطی، خرید یک لوله خرطومی تازه برای جاروبرقی لازم است.

تعمیر انواع جاروبرقی در شیراز

تعمیر انواع جاروبرقی در شیراز

به دلیل محبوبیت و کاربردی بودن جاروبرقی در بین لوازم خانگی، شرکت‌های متعددی در عرصه تولید آن فعال هستند؛ بنابراین تعمیر جاروبرقی در شیراز به دو بخش دستگاه‌های ایرانی و خارجی تقسیم می‌شود که در ادامه مطلب بیشتر به این موضوع اشاره شده است.

تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز

شرکت کره‌ای ال جی در عرصه تولید لوازم خانگی به ویژه جاروبرقی در سراسر دنیا بسیار محبوب است. محصولات تولیدی این شرکت بسیار باکیفیت بوده و مانند هر وسیله برقی دیگر احتمال خرابی را باید برای آن در نظر گرفت.

در صورت خرید دستگاه از نمایندگی جاروبرقی ال جی در شیراز می‌توانید ‌امیدوار باشید که از خدمات ارائه شده در این مجموعه‌ها مانند تعمیر جاروبرقی ال جی در شیراز استفاده کنید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شیراز

از مهم‌ترین مشخصات جاروبرقی‌های تولید شده در شرکت سامسونگ، کیفیت و تکنولوژی پیشرفته است. بنابراین در صورت علاقه به خرید جاروبرقی خارجی، حتماً به نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در شیراز مراجعه کنید.

البته در صورت مواجه شدن با مشکلی مانند شنیده شدن صدای بسیار، برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شیراز به نمایندگی مراجعه کنید. نیرو‌های متخصص حاضر در این نمایندگی‌ها اطلاعات کافی درباره تعمیر جاروبرقی خارجی در شیراز را داشته و بر اساس مهارت خود، سریع مشکل را برطرف خواهند کرد.

تعمیر جاروبرقی اسنوا در شیراز

برند اسنوا از معروف‌ترین شرکت‌های ایرانی است که سال‌های بسیاری در عرصه تولید لوازم خانگی باکیفیت، فعالیت می‌کند. در صورتی که قصد خرید جاروبرقی ایرانی به منظور حمایت از کارگران ایرانی و تولید ملی دارید، حتماً به مراکز و نمایندگی جاروبرقی اسنوا در شیراز مراجعه کنید.

اگر پس از مدت زمانی استفاده از جاروبرقی متوجه مشکلی در دستگاه مانند برد آن شدید، حتماً برای تعمیر جاروبرقی ایرانی در شیراز برند اسنوا با افراد متخصص تماس بگیرید. این افراد برای تعمیر جاروبرقی اسنوا در شیراز و قطعه برد آن تمام بررسی‌ها را انجام می‌دهند تا عملکرد دستگاه شما مانند روز اول شود.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شیراز

پاناسونیک از باکیفیت‌ترین برند‌های کشور ژاپن در عرصه تولید لوازم خانگی به ویژه جاروبرقی است. از مهم‌ترین مشخصات جاروبرقی‌های این برند می‌توان به موتور باکیفیت و قدرتمند در کنار بدنه قوی اشاره کرد. بدون شک استفاده بیش از اندازه از این جاروبرقی، باعث ایجاد مشکل در آن می‌شود.

در چنین شرایطی حتماً با تعمیرکار معتمد تعمیر جاروبرقی در شیراز که نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک در شیراز معرفی می‌کند، تماس بگیرید تا آن‌ها مشکل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

تعمیر جاروبرقی دوو در شیراز

با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا جاروبرقی‌های دوو، انتخاب آن حتماً به شما پیشنهاد می‌شود. خرید جاروبرقی دوو از نمایندگی جاروبرقی دوو در شیراز، این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید از ضمانت‌نامه و همچنین تعمیر جاروبرقی در شیراز توسط افراد کاربلد بهره‌مند شوید.

تعمیر جاروبرقی فلر در شیراز

تعمیر جاروبرقی فلر در شیراز

جاروبرقی برند فلر مانند هر دستگاه برقی دیگر پس از مدت زمانی، دچار مشکلاتی شده و در چنین شرایطی بهتر است از خدمات تعمیر جاروبرقی در شیراز توسط افراد کارآزموده استفاده شود. زیرا قطعات استفاده شده در این دستگاه، خارجی بوده و به دلیل حساسیت بسیار باید توسط افراد ماهر باز و بسته شوند.

بدون شک نمایندگی جاروبرقی فلر در شیراز علاوه بر معرفی افراد کاربلد برای تعمیر، قطعات اصل و باکیفیت در زمان نیاز به شما ارائه می‌دهد.

تعمیر جاروبرقی زیمنس در شیراز

از معروف‌ترین برند‌های جاروبرقی آلمانی، زیمنس بوده و محصولات تولید این شرکت در کنار ظاهر زیبا، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. تعمیرکاران تعمیر جاروبرقی در شیراز مهم‌ترین عیب دستگاه‌های این برند را قدرت پایین معرفی خواهند کرد.

بنابراین در صورت خرید و مواجه شدن با این عیب در جاروبرقی شرکت زیمنس، با نمایندگی جاروبرقی زیمنس در شیراز ارتباط برقرار نمایید تا آن‌ها برای رفع مشکل شما راه‌حل مناسبی ارائه دهند.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در شیراز

شرکت هلندی فیلیپس جاروبرقی‌های خود را بدون صدا تولید کرده و همچنین به دلیل طراحی خاص، امکان مسدود شدن مسیر عبور هوا در آن وجود ندارد. در زمان مواجه شدن با مشکلاتی مانند خرابی در ترموستات، بهتر است به نمایندگی جاروبرقی فیلیپس در شیراز مراجعه کنید تا آن‌ها نیرو‌های ماهر تعمیر جاروبرقی در شیراز به شما معرفی کنند.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در شیراز

شرکت ایرانی پارس خزر در عرصه تولید لوازم خانگی مانند جاروبرقی فعال است. جاروبرقی‌های این شرکت دارای مشخصاتی بسیاری مانند ماندگاری بسیار، کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع برخوردار هستند. فروشندگان هنگام خرید محصولات ایرانی، حتماً جاروبرقی پارس خزر را به شما پیشنهاد می‌کنند.

اگر پس از مدت زمانی استفاده از این دستگاه متوجه مشکلی در آن شدید، حتماً با نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در شیراز تماس بگیرید. آن‌ها شما را با نیرو‌های متخصص تعمیر جاروبرقی در شیراز آشنا می‌کنند. این عزیزان در کوتاه‌ترین زمان مشکل دستگاه شما رفع خواهند کرد.

هزینه تعمیر جاروبرقی در شیراز

هزینه تعمیر جاروبرقی در شیراز

بدون شک هزینه تعمیر جاروبرقی در شیراز یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد هنگام خرابی دستگاه خواهد بود. در چنین شرایطی استفاده از مراکز و نمایندگی تعمیر جاروبرقی در شیراز ‌ایده‌آل‌ترین انتخاب است.

زیرا نیرو‌های متخصص در این مجموعه‌ها علاوه بر دریافت هزینه مناسب برای تعمیر یا تعویض قطعات، افراد خوش قول و خوش رویی نیز هستند. این اشخاص برای تعیین هزینه تعمیر جاروبرقی در شیراز، عوامل متعددی را مد نظر قرار می‌دهند که اصلی‌ترین آن‌ها عبارت است از:

 • نوع مشکل
 • مدل و برند دستگاه
 • قیمت قطعات
 • توجه به زمان گارانتی
 • استفاده از قطعات اصل یا متفرقه
 • هزینه ایاب و ذ‌هاب

در جدول زیر به قیمت بخشی از فرایند تعمیر جاروبرقی توسط تعمیرکار ماهر پرداخته شده است.

تعویض پروانه ۲۵۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر برد ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعمیر یا تعویض ترموستات ۱۳۵۰۰۰ الی ۲۳۰۰۰۰ تومان
تعویض سیم جمع کن ۱۳۰۰۰۰ الی ۵۸۰۰۰۰ تومان
سرویس جاروبرقی ۹۵۰۰۰ الی ۱۸۵۰۰۰ تومان
تعمیر سیم جمع کن ۷۵۰۰۰ الی ۱۵۵۰۰۰ تومان

شارینو

امروزه استفاده از فضای مجازی و اینترنت یک بخش مهم در رونق کسب و کار‌ها تبدیل شده است. مطمئناً شما نیز برای گسترش کار خود نیاز‌مند استفاده از این فضا بوده و بهترین راهکار برای یادگیری ترفند‌های حضور در این بخش، کمک گرفتن از تیم تخصصی شارینو خواهد بود.

اعضاء خبره و کاربلد این مجموعه با ارائه خدماتی مانند ادمین اینستاگرام در شیراز، طراحی سایت در شیراز و سئو سایت در شیراز مسیر موفقیت کسب و کار شما هموار می‌کنند.

همچنین آن‌ها با تهیه یک بلاگ و ارائه مطالبی مفیدی مانند دوربین مداربسته در شیراز، مرکز لیزر در شیراز، شرکت نظافتی در شیراز، مبل شویی در شیراز، قالیشویی در شیراز، رستوران‌های شیراز، مکانیک سیار در شیراز و کافه‌های شیراز ساعت‌ها شما و دیگر مخاطبان خود را سرگرم می‌کنند.

شرایط بد اقتصادی سال‌های اخیر باعث شده است که بسیاری از افراد جامعه قید خرید لوازم خانگی تازه را بزنند. آن‌ها هنگام مواجه با مشکلی در این بخش از لوازم خانه خود، تلاش کردند که این لوازم را تعمیر کنند. مطمئناً کسب اطلاعات مفید درباره نحوه تعمیر لوازم خانگی می‌تواند فرایند تعمیر را برای آن‌ها روشن کند.

بنابراین شارینو مطالبی تحت عنوانی مانند تعمیر یخچال درشیراز، تعمیر آبگرمکن در شیراز، تعمیر پکیج در شیراز و تعمیر مبل در شیراز را تهیه کرد. اکنون شما و دیگر مخاطبان با مطالعه این مطالب اطلاعات جذاب و کاربردی درباره نحوه تعمیر و قطعات لوازم خانگی به دست می‌آورید.

 

سخن پایانی

تعمیر جاروبرقی در شیراز از مهم‌ترین خدماتی است که نمایندگی شرکت‌های معتبر به مشتریانی مانند شما ارائه می‌دهند. آن‌ها با معرفی افراد متشخص و متخصص، به شما کمک می‌کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن جاروبرقی را سالم به خانه ببرید.

بنابراین هنگام مواجه شدن با مشکلاتی مانند شنیدن صدا بسیار یا داغ شدن متعدد دستگاه، وقت را تلف نکنید. با نمایندگی برند جاروبرقی خود تماس گرفته و از آن‌ها درخواست کمک برای رفع مشکل کنید.

 

سؤالات متداول

 1. هزینه تعمیر برد در جاروبرقی چقدر است؟

هزینه تعمیر این قطعه بستگی به مارک دستگاه داشته و کف قیمت آن ۵۵۰۰۰۰ تومان است.

 1. دلایل اصلی داغ شدن جاروبرقی چیست؟

مسدود بودن لوله خرطومی، وجود مشکل در ترموستات، کثیف بودن فیلتر

 1. چرا مکش جاروبرقی کاهش پیدا می‌کند؟

تعمیرکار دلیل ایجاد این مشکل را در قطعه موتور دانسته و با توجه به تخصص خود سعی در رفع آن خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *