تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز بسیار حساس بوده و باید با نهایت دقت انجام شود. مطمئناً نصب پکیج ایرانی یا خارجی در منزل، آسایش را با خود برای شما به ارمغان آورده است. در بین انواع مدل‌های پکیج، مدل دیواری کاربرد بیشتری داشته و بنابراین شناخت قطعات آن لازم است.

در صورت شناخت از قطعات و مراحل تعمیر پکیج ایرانی در شیراز یا نمونه خارجی، دیگری نیازی به حضور تعمیرکار برای انجام فرایند تعمیر یا تعویض قطعات ندارید.

طی این مقاله مطالبی درباره تعمیر پکیج در شیراز و مسائل مرتبط با آن پرداخته شده است. در صورت علاقه به آشنایی با قطعات پکیج، شیوه عیب یابی و نحوه برطرف کردن ایرادات این وسیله همراه ما باشید.

اصلی‌ترین قطعات پکیج در شیراز

آشنایی و شناخت دقیق از تک‌تک قطعات پکیج، می‌تواند شما را وجود استادکار تعمیر پکیج در شیراز بی‌نیاز کند. مطمئناً شناخت قطعات، فرایند عیب‌یابی و نحوه تعمیر پکیج خارجی در شیراز یا نمونه ایرانی را برای شما آسان‌تر می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از اصلی‌ترین قطعات پکیج، پرداخته شده است.

اصلی‌ترین قطعات پکیج در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

برد پکیج

همه قطعات پکیج شامل آی سی، رگولاتور، خازن و مقاومت روی یک صفحه سبز رنگ با نام برد پکیج قرار گرفته است. بسیاری از کارشناسان و متخصصان تعمیر پکیج در شیراز، این قطعه را مهم معرفی می‌کنند. زیرا از نظر این افراد، همه وظایف پکیج برعهده قطعه برد است.

قطعه برد بین تمام قطعات دستگاه ارتباط ایجاد می‌کند تا عملکرد پکیج به درستی انجام می‌شود. همچنین فرایند مدیریت ال‌سی‌دی بر عهده این قطعه بوده و تمام خطا‌های دستگاه شما را نشان می‌دهد؛ بنابراین با توجه به اهمیت آن و هنگام خراب شدن، باید سریعاً برای تعمیر برد پکیج در شیراز اقدام کنید.

مهم‌ترین قطعات روی برد، شامل لیست زیر می‌شوند:

 • آی سی رگولاتور: وظیفه این قطعه جلوگیری از سوختن روب بوده و اجازه ورود ولتاژ بیش از اندازه یا اضافی را به مادربورد نمی‌دهد.
 • آی سی: طراح و سازنده پکیج، تمام برنامه‌های مرتبط با پکیج را در این بخش قرار داده است.
 • فیوز: فیوز برق را در قسمت ورودی گرفته و اجازه کوتاه شده اتصال را در مادربورد نمی‌دهد.

قطعه جرقه زن

قطعه جرقه زن در ابتدا، قوس الکتریکی چند برابر شده را ولتاژی که دستگاه به آن نیاز دارد؛ درست می‌کند. بعد به واسطه برخورد با گاز خارج شده از شعله، پکیج را روشن می‌کند. در صورت خراب شدن این قطعه و عدم مهارت کافی جهت انجام تعمیر یا تعویض قطعه، حتماً با افراد متخصص تعمیر پکیج در شیراز تماس بگیرید.

قطعه کاربردی وریستور

تعمیرکار پکیج در شیراز قطعه وریستور را نوعی مقاومت معرفی کرده است که از ورود ولتاژ اضافی به درون دستگاه شما جلوگیری می‌کند. این قطعه با این عملکرد خود، مانع از سوختن دیگر قطعات حساس پکیج می‌کند.

بنابراین در زمان خراب شدن با نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شهر شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها قطعه اصل و اورجینال مناسب با برند دستگاه را در اختیار شما قرار دهند. همچنین این افراد ماهر در صورت عدم مهارت کافی برای نصب، فرایند نصب و تعمیر وریستور را نیز انجام می‌دهند.

قطعه کاربردی وریستور

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

پمپ سیرکولاسیون

به منظور انجام فرایند تنظیم فشار آبگرمکن و گرمایش پکیج، پمپ سیرکولاسیون روی آن نصب می‌شود. متخصصان تعمیر پکیج در شهر شیراز معتقد هستند که این قطعه امکان افزایش فشار آب را دارد.

شیر اطمینان

هنگامی که دمای آب پکیج شما بیش از اندازه باشد یا فشاری به شیر وارد شود، سریعاً شیر اطمینان وارد عمل شده و با باز شدن، منجر به تخلیه پکیج می‌شود. مطمئناً به دلیل همین مسئله است که تعمیرکاران ماهر تعمیر پکیج در شیراز، شیر اطمینان را حساس به دما و فشار می‌دانند.

ترموستات دود

ترموستات یا سنسور دود، به بخش کلاهک تعدیل متصل است. در زمانی که دودکش پکیج مشکل داشته باشد یا به هر دلیل امکان انجام درست وظیفه خود را نداشته باشد، سنسور دود وارد عمل شده و باعث خاموش شدن پکیج به شکل خودکار می‌شود.

بنابراین با توجه به میزان اهمیت آن در دستگاه، هنگام خراب شدن با افراد متخصص تعمیر پکیج در شهر زیبا شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها در فرایند تعمیر این قطعه، به شما کمک کنند.

ترموستات دود

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

کلید جریان یا فلو سوئیچ

نصاب یا تعمیرکار تعمیر پکیج در شیراز، این قطعه را در مسیر ورودی آب به رادیاتور یا شوفاژ قرار می‌دهد. مهم‌ترین وظیفه این قطعه، قطع یا وصل کردن آب به واسطه جریان الکتریکی است.

شیر سه طرفه

مهم‌ترین وظیفه این قطعه، تغییر مسیر آب از شوفاژ به شمت لوله‌های آب گرم مصرفی یا بالعکس است.

شیر پر کن

نصاب یا تعمیرکار تعمیر پکیج در شهر شیراز، از این قطعه برای پر کردن آب دستگاه استفاده می‌کند. البته این قطعه دقیقاً بین لوله آب سرد و پکیج قرار می‌گیرد. فرایند پر کردن آب تا حد مجاز، به واسطه این قطعه کنترل می‌شود.

مراحل تعمیر پکیج دیواری در شیراز

متخصصان و تعمیرکاران تعمیر پکیج در شیراز، انجام فرایند عیب‌یابی و تعمیر را بسیار حساس معرفی می‌کنند؛ بنابراین در صورت نداشت مهارت یا تخصص کافی برای انجام تعمیر پکیج، اصلاً به آن دست نزنید. در چنین شرایطی حتماً با تعمیرکاران و استادکاران متخصص تعمیر پکیج در شیراز تماس بگیرید.

آن‌ها با توجه به مهارت و تخصص خود، ابتدا فرایند عیب‌یابی را انجام می‌دهند. سپس با توجه به دلیل خرابی، فرایند تعمیر پکیج در شهر شیراز را آغاز می‌کنند. در صورت علاقه به یادگیری فرایند تعمیر پکیج، می‌توانید از این عزیزان خواهش کنید تا مراحل تعمیر را برای شما توضیح دهند.

نکات مهم اشاره شده از جانب متخصص تعمیر پکیج در شیراز عبارت هستند از:

 • بدون تردید یکی از مهم‌ترین نکات اشاره شده در این زمان از سوی آن‌ها، توجه به ارور‌های پکیج است. برای آشنایی بیشتر با ارور‌های پکیج، می‌توانید از دفترچه راهنما کمک بگیرید.
 • تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در شیراز به شما بیان می‌کند که مدل دیوار پکیج به واسطه عناصر آب، اکسیژن، گازوئیل و برق کار می‌کند؛ بنابراین در صورت نبود آب یا برق، دستگاه کار نمی‌کند.
 • پس از اطمینان از وجود آب، برق و سایر عناصر مورد نیاز پکیج دیواری، توجه خود را به ال‌سی‌دی کوچک روی صفحه پکیج دیجیتال معطوف کنید. در صورتی که پکیج شما از نوع آنالوگ است، عقربه‌های فشار آب باید روی درجه ۱ الی ۱/۵ باشد.

اما مراحل چک کردن پکیج دیواری، شامل لیست زیر می‌شود:

 • از فرایند اتصال آب و برق به پکیج دیواری منزل یا محل کار خود، مطمئن شوید. برخی از دستگاه پکیج روی مسئله فاز و نول برق، بسیار حساس هستند؛ بنابراین اگر برق دستگاه به این دلیل متصل نبود، دوشاخه را جدا کرده و برعکس به پریز برق متصل کنید.
 • فن‌ها را تک‌تک ارزیابی کنید. در صورت وجود کوچک‌ترین مشکل در هر کدام از فن‌ها، فرایند تعمیر پکیج در شهر توریستی شیراز آغاز می‌شود. زیرا در صورت خراب بودن یک فن، اکسیژن کافی به پکیج نرسیده و در نتیجه احتراق صورت نمی‌گیرد؛ بنابراین عملکرد دستگاه پکیج دیواری شما، با مشکل جدی روبرو می‌شود.
 • دودکش‌های پکیج را بررسی کنید تا از سالم بودن و نبود مشکلاتی مانند نشتی، مطمئن شوید.
 • در مرحله بعد، از متصل بودن گاز مطمئن شوید.

یک نکته بسیار مهم که تقریباً همه تعمیرکاران تعمیر پکیج در شیراز به آن معتقد هستند، این است که انجام فرایند سرویس پکیج باید توسط اشخاص ماهر و متخصص صورت بگیرد. مسائلی مانند چک کردن اتصال برق یا آب، بسیار ساده هستند.

اما در صورت وجود مشکل در هر بخش، حتماً با تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در شهر شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها مشکل را برطرف کنند. زیرا در صورت دست‌کاری اشتباه شما، احتمالاً هزینه و آسیب‌های بسیاری را به خود یا دستگاه وارد می‌کنید.

مراحل تعمیر پکیج دیواری در شیراز

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

برخی از مهم‌ترین مشکلات و نحوه تعمیر پکیج در شیراز

بدون تردید با استفاده از خدمات سرویس و همچنین تعمیر پکیج در شیراز، می‌توانید تا حد بسیار زیادی هزینه خرابی آن را کاهش دهید. البته شخص انتخابی برای انجام این کار باید علاوه تخصص و مهارت، تجربه کافی نیز داشته باشد.

هنگام نیاز به حضور تعمیرکار تعمیر پکیج شیراز، بهتر است با نمایندگی تعمیر پکیج در شیراز تماس برقرار کنید. متخصصان حاضر در این مجموعه‌ها اطلاعات کافی درباره انواع پکیج‌ها و دلیل خرابی آن‌ها دارند؛ بنابراین در کوتاه‌ترین زمان و بهترین شکل ممکن، دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.

یک نکته بسیار مهم در زمان درخواست نیرو جهت تعمیر پکیج در شهر شیراز، نوع و مدل دستگاه را ذکر کنید تا تعمیرکار با آگاهی بیشتر برای تعمیر اعزام شود. در ادامه به بیان برخی از مهم‌ترین مشکلات و نحوه تعمیر پکیج در شیراز، پرداخته شده است.

دمای نامنظم آب

احتمالاً شما با مسئله گرم شدن بیش از اندازه دمای آب پکیج خود مواجه شده‌اید یا گاهی اوقات آب سرد است. این مسئله نشان دهنده خرابی در دستگاه بوده و باید با تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج شهر شیراز تماس برقرار کنید تا پس از بررسی‌های اولیه، راهکار مناسب را انتخاب کند.

گاهی اوقات امکان تعمیر پکیج وجود ندارد، در این زمان بهترین کار خرید یک دستگاه جدید است. زیرا تعمیر آن فایده‌ای نداشته و شما با انتخاب دستگاه جدید، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

دمای نامنظم آب

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

نشت آب

مشکل نشتی آب پکیج در بسیاری از موارد، به دلیل نشتی دریچه‌ها یا اتصالات است. اما متخصصان تعمیر پکیج در شیراز، دلایل دیگری برای نشتی آب بیان می‌کنند؛ بنابراین برای انجام فرایند تعمیر پکیج، سریعاً با متخصصان تماس بگیرید.

آن‌ها پس از بررسی‌های اولیه و انجام فرایند عیب‌یابی، سعی در رفع مشکل نشتی آب پکیج می‌کنند. از دیگر دلایل نشتی آب، شل بودن عناصر گرمایشی یا خوردگی مخزن است. مطمئنان تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در شهر شیراز به کمک آچار، این اتصالات را سفت می‌کنند.

اما اگر نشتی آب از مخزن باشد، هیچ راهی برای تعمیر آن نبوده و چاره‌ای جز خرید دستگاه جدید ندارید. متخصصان تعمیر پکیج در شیراز هنگام انجام فرایند تعمیر، توصیه می‌کنند که آب و برق را قطع کرده و سپس مخزن را به صورت کامل خالی از آب کنید تا نشتی از بین رود.

در چنین شرایطی اصلاً به دستگاه دست نزنید، زیرا عدم مهارت و تخصص شما احتمالاً باعث ایجاد خرابی بیشتر در پکیج می‌شود. اما افراد ماهر با توجه به تجربه، مهارت و تخصص خود مشکل را خیلی زود برطرف می‌کنند.

شنیده شدن سروصدا

پس از چند سال استفاده از پکیج، دستگاه‌ صدا‌های خفیفی از خود پخش می‌کند. در چنین شرایطی شاید شما فکر کنید که دستگاه پکیج شما، در حال ترکیدن است. شنیدن صدا‌های کم، عادی بوده و اما صدا به صورت کوبیدن، ترقه یا کوبیدن بلند باشد؛ مسئله نگران‌کننده‌ای در حال رخ دادن است.

در این شرایط بهترین کار تماس با متخصصان تعمیر پکیج در شیراز است. این افراد به شما بیان می‌کنند که شاید دلیل شنیده شدن این صدا‌ها، به خاطر انباشت بیش از اندازه رسوب در مخزن یا عناصر گرمایشی باشد. دلیل دیگری شنیده شدن صدا از پکیج، شکسته شدن لوله و‌ ترکیب آب گرم با سرد است.

در صورت عدم توجه به این مسئله، پکیج شما آسیب جدی دیده و تنها راه باقی مانده برای شما، خرید یک دستگاه جدید است؛ بنابراین با انجام فرایند عیب‌یابی و تعمیر دستگاه، خود را از خرید پکیج جدید بی‌نیاز کنید.

شنیده شدن سروصدا

تعمیر پکیج در شیراز

 

 

تغیر رنگ آب

آب خارج شده از پکیج باید بی‌رنگ باشد، در صورتی که با آب تیره یا قهوه‌ای مواجه شدید؛ حتماً دستگاه شما دچار مشکل شده و تنها راهکار تماس با تعمیرکار متخصص تعمیر پکیج در شهر شیراز است. احتمالاً این تغییر رنگ به دلیل رسوب‌گذاری در دستگاه شما است.

تعمیرکار پکیج در شیراز مخزن دستگاه را به خوبی تمیز می‌کند تا مشکل تغیر رنگ آب خارج شده از دستگاه، از بین برود.

تعمیر انواع پکیج در شیراز

پکیج با عملکرد فوق‌العاده خود در گرم کردن آب گرم، محیط دلنشینی را برای شما و خانواده به وجود می‌آورد. همچنین با آب گرم مطبوع حمام، آرامش به شما هدیه داده شده و زندگی پر از شادی را تجربه می‌کنید. این روز‌ها شرکت‌های متعددی در زمینه تولید پکیج و عرضه به بازار فعال هستند.

بنابراین هنگام خرید شما با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود، حق انتخاب بین انواع مختلف پکیج را دارید؛ بنابراین با خرید پکیج مناسب منزل و مراقبت از آن حس شادابی را در خود و خانواده نگهدارید. مطمئناً خراب شدن آن می‌تواند حس بدی را در شما ایجاد کند.

در چنین شرایطی حتماً با نمایندگی برند پکیج خود تماس بگیرید تا آن‌ها، فرایند تعمیر پکیج در شیراز را به درستی انجام دهند. در ادامه به معرفی انواع پکیج‌ها در شیراز و مباحث مرتبط با آن پرداخته شده است.

تعمیر پکیج هایدن در شیراز

یکی از محبوب‌ترین پکیج‌ها موجود در بازار و سازگار با گاز شهر، محصولات شرکت هایدن است. هنگام خراب شدن دستگاه مانند نشت آب، حتماً با نمایندگی تعمیر پکیج هایدن در شیراز تماس بگیرید تا نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شهر شیراز را به منزل شما اعزام کنند.

البته مدیران نمایندگی هایدن فرایند عیب‌یابی را به صورت تلفنی انجام می‌دهند تا شخص ماهر و همچنین قطعات اصل را جهت تعمیر پکیج شما اعزام کنند.

تعمیر پکیج ایمرگاس در شیراز

قطعات پکیج‌های تولیدی برند ایمرگاس، به دو بخش قطعات الکتریکی و الکترونیکی می‌شود. در صورت خراب شدن این قطعات مانند پمپ یا شیر سه طرفه، با نمایندگی تعمیر پکیج ایمرگاس در شیراز ارتباط برقرار کنید. نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شیراز پس از انجام ارزیابی‌های اولیه، فرایند تعمیر یا تعویض قطعات را آغاز می‌کند.

تعمیر پکیج ایمرگاس در شیراز

 

 

تعمیر پکیج لاگونا در شیراز

پکیج‌های لاگونا با راندمان حرارتی ۹۲% خود، عملکرد و کارایی مطلوبی را به شما ارائه می‌دهند. مطمئناً با خرید و انتخاب این مدل پکیج، با مشکل شنیدن صدا مواجه نمی‌شوید. زیرا این پکیج‌ها، دارای عایق مناسب و همچنین فن بی‌صدا هستند.

هنگام نیاز نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شیراز حاضر در نمایندگی تعمیر پکیج لاگونا در شیراز، خدمات تخصصی را به شما ارائه می‌دهند تا آسایش شما و خانواده به واسطه عملکرد مطلوب پکیج، شکل بگیرید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز

برند ایران رادیاتور یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده پکیج در ایران بوده و با تولید محصولات باکیفیت، در بین مردم ایران طرفداران بسیار دارد. در صورتی که پکیج منزل شما از این برند است، بهتر است در زمان خرابی، با نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز تماس بگیرید.

نیرو‌های آموزش دیده و ماهر تعمیر پکیج در شهر شیراز حاضر در این نمایندگی‌ها، خیلی زود متوجه دلیل خرابی دستگاه شما می‌شوند. سپس با توجه به تخصص و تجربه خود، مشکل را برطرف می‌کنند.

تعمیر پکیج ویلو در شیراز

پمپ پکیج ویلو دارای عملکردی بدون مکش منفی و کم صدا است. در صورت خراب شدن این پمپ، به نمایندگی تعمیر پکیج ویلو در شیراز مراجعه کنید. متخصصان ماهر تعمیر پکیج در شیراز پس از انجام فرایند عیب‌یابی و پیدا کردن دلیل خرابی دستگاه، تمام تلاش خود را برای تعمیر آن به کار می‌گیرند.

 

 

 

تعمیر پکیج دئوترم در شیراز

مدیران برند دئوترم پکیج‌های خود را با ویژگی‌های متنوعی تولید کرده‌اند که از اصلی‌ترین آن‌ها، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برد هوشمند
 • امکان برنامه‌ریزی هفتگی
 • ایجاد صدای کم
 • قابلیت تنظیم اتوماتیک شعله
 • مجهز به سیستم ضد یخ

هنگام وجود مشکلی در آن مانند شنیدن صدا یا نشتی آب، با نمایندگی تعمیر پکیج دئوترم در شیراز تماس بگیرید تا نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شیراز سریعاً در منزل شما حاضر شوند. سپس بر اساس تجربه و تخصص خود، مشکل دستگاه شما را سریعاً حل کنند.

تعمیر پکیج بوتان در شیراز

از معروف‌ترین برند‌های تولید‌کننده پکیج در ایران، بوتان بوده و در صورت خرید دستگاه از این شرکت، با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شیراز تماس بگیرید تا آن‌ها افرادی جهت نصب پکیج بوتان در شیراز، به منزل شما اعزام کنند.

قطعات به کار رفته در محصولات این برند باکیفیت است، اما مانند هر دستگاه دیگری امکان خراب شدن آن وجود دارد؛ بنابراین هنگامی خرابی با نیرو‌های متخصص تعمیر پکیج در شیراز برند بوتان، ارتباط برقرار کنید تا آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان، آسایش و آرامش را به منزل شما برگردانند.

عوامل تأثیر‌گذار در قیمت تعمیر پکیج در شیراز

مطمئناً از اصلی‌ترین دغدغه‌های شما هنگام خراب شدن پکیج، میزان هزینه تعمیر آن است. متخصصان تعمیر پکیج در شیراز برای تعیین دستمزد، عوامل مؤثری را در نظر می‌گیرند. در ادامه به بیان توضیحاتی مختصر درباره این عوامل اثرگذار بر قیمت تعمیر پکیج در شیراز، اشاره شده است.

برند و نوع

پکیج‌ها موجود در بازار، تولید برند‌ها مختلف است. این برند‌ها و شرکت‌ها پکیج‌ها را در انواع مختلفی تولید می‌کنند که اصلی‌ترین آن‌ها، شامل لیست زیر می‌شوند:

 • زمینی
 • دیواری
 • تک مبدل یا دو مبدل
 • فن دار یا بدون فن

بنابراین نوع پکیج و برند آن در فرایند تعیین دستمزد تعمیر پکیج در شیراز تأثیر‌گذار هستند.

نوع خرابی

از مهم‌ترین فاکتور‌های تأثیر‌گذار بر تعیین قیمت دستمزد تعمیرکار ماهر تعمیر پکیج در شیراز، خرابی و دلیل ایجاد آن است.

تعمیر یا تعویض قطعه

تعمیرکار ابتدا فرایند عیب‌یابی پکیج را انجام می‌دهد. سپس با توجه به دلیل خرابی و راهکار مناسب، قطعه مورد نظر را تعمیر یا تعویض می‌کند. این عزیزان به شما بیان می‌کنند که قیمت تعمیر قطعه با تعویض آن متفاوت است.

محل نصب

در صورتی که محل نصب قابل در دسترس باشد، دستمزد تعمیرکار ماهر هنگام تعمیر پکیج در شیراز کمتر از زمانی است که دسترسی به دستگاه با سختی همراه باشد.

در جدول زیر قیمت برخی از هزینه‌های دریافتی تعمیرکار ماهر جهت تعمیر پکیج در شیراز، اشاره شده است. توجه به این نکته ضروری است که این قیمت‌ها، حدودی بوده و در زمان نیاز، حتماً با نمایندگی‌های پکیج برند خود تماس بگیرید تا از هزینه‌های جدید، مطلع شوید.

خدمات قیمت
تعویض فلومتر ۴۵۰۰۰۰ الی ۶۵۰۰۰۰ تومان
سرویس فن ۳۵۰۰۰۰ تومان
اجرت نصب و حمل و نقل ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر گاز ۴۰۰۰۰۰ تومان
تعویض مبدل اصلی ۴۵۰۰۰۰ تومان
اسید شویی پکیج زمینی ۴۰۰۰۰۰ تومان
سرویس سالانه پکیج دیوار و راه اندازی آن ۴۸۰۰۰۰ تومان
تنظیم فشار کنترل گاز ۱۰۰۰۰۰ تومان
تنظیم برد الکترونیک ۲۰۰۰۰۰ تومان
تبدیل شیر برقی به دستی یا اتومات ۲۰۰۰۰۰ تومان
تعویض شیر اطمینان ۱۸۰۰۰۰ تومان
تعویض منبع انبساط ۲۵۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان
تعویض مبدل ثانویه ۳۰۰۰۰۰ تومان
تعویض کیت شیر سه راه ۴۰۰۰۰۰ الی ۵۵۰۰۰۰ تومان

 

سؤالات متداول

 1. اصلی‌ترین قطعات پکیج کدام‌اند؟

برد، شیر اطمینان، ترموستات دود و شیر سه راه

 1. اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی پکیج چیست؟

نشتی آب، شنیدن صدا‌های عجیب و تغییر رنگ آب

 1. عوامل تأثیر‌گذار در تعیین قیمت تعمیر پکیج در شیراز کدام‌اند؟

علت خرابی، تعمیر یا تعویض قطعه، نوع و برند پکیج و محل نصب

 

شارینو

سایت جذاب شارینو مطالبی جذابی را برای شما تهیه کرده و از شما دعوت به مطالعه این مقالات می‌کند. از اصلی‌ترین این مقاله‌ها می‌توان به مراکز خرید شیراز، رستوران‌های شیراز و مراکز تفریحی شیراز اشاره کرد.

در صورت علاقه به مباحث مربوط به تعمیر لوازم خانگی می‌توانید به شارینو مراجعه کنید تا امکان مطالعه تعمیر مبل در شیراز، تعمیر یخچال در شیراز، تعمیر تلویزیون در شیراز، تعمیر شومینه در شیراز و تعمیر تهویه هوا در شیراز را داشته باشید.

همچنین اگر برای گذراندن اوقات فراغت یا کسب مهارت جدید به یک آموزشگاه معتبر نیاز دارید، می‌توانید سری به مقالات آموزشگاه زبان در شیراز، آموزشگاه موسیقی در شیراز، آموزشگاه آشپزی در شیراز و آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در شیراز بزنید.

کسب اطلاعات درباره خدمات کاربردی مکانیک سیار در شیراز، دوربین مداربسته در شیراز و آمبولانس در شیراز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند در شرایط خاص به شما کمک زیادی بکند.

 

سخن پایانی                                                          

تعمیر پکیج در شیراز نیاز‌مند تخصص و مهارت است؛ بنابراین در صورتی که پکیج شما دچار مشکلاتی مانند نشتی آب یا تغیر رنگ آب خروجی می‌شود، حتماً با نمایندگی برند پکیج خود تماس بگیرید تا آن‌ها افراد متخصص را برای حل مشکل، به منزل شما اعزام کنند.

این عزیزان با توجه به نوع خرابی و تعمیر یا تعویض قطعات، هزینه دریافتی را به شما اعلام می‌کنند. بدون تردید آن‌ها با تعمیر دقیق و درست پکیج، آسایش و آرامش را به شما بر می‌گردانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *